بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

می دونم چون بعد از اون خدا بیامرز آلبرت همین لیان براتون مونده :lol:
ها دیگه. دنیا رو میبینی؟ البته همین لیون برامون کافیه که اسباب خنده رو تا چندین سال آینده مهیا کنه!:d
حالا به دور از شوخی و اینا، این ایدا خیلی مرموز میزنه......
خیلی دوست دارم بدونم چی در چنته داره......

بچه ها به نظرتون هویت واقعی ایدا بالاخره فاش میشه ؟؟؟؟

تا قبل از اینکه سناریو شو بازی نکنی نه! سورپرایزهای کپکام به همین جا ختم نمیشه منتظر خبر های جدید و داغ در Gamescom باشید فقط یازده روز دیگه

آخرین ویرایش:
تا قبل از اینکه سناریو شو بازی نکنی نه! سورپرایزهای کپکام به همین جا ختم نمیشه منتظر خبر های جدید و داغ در Gamescom باشید فقط یازده روز دیگه
می دونم
ولی من منظورم اسم واقعیش بود
ینی منظورم اینه که اسم بدلش چی بود ممکنه اون اسم واقعی ایدا باشه

میگم شماها احتمال نمیدین که ایدایی که تو تریلر های بازی میبینیم کلون باشه؟ :دی
با استناد به این دیالوگ:
"New Umbrella's Very Own...Ada Wong"
این قسمتی که bold کردم منو بدجوری برده تو فکر :دی

خیلی مهمه اگه هویت واقعی ایدا فاش بشه
ینی اگه نشه که رسما هیچ چیز مهمی بازی نداره
---
سینا جان مطمئنا قرارِه ما تو بازی ایدا رو با کلونش اشتباه بگیریم حالا نمی گم این سناریو ایدا نیست
البته قرار بوده فک کنم همه چیزو اینا گند زدن توش !!!!!!!!!!!!!!!!

سلام به همه

اول از همه:

@ hmd2009

حمید خان بالاخره به این نتیجه رسیدی که کپکام با این اسپویلاش آشش رو بیش از حد شور کرده؟ :d فکر نکنم سوپرایز دیگه‌ای در کار باشه، همینی که هست.

تریلر سناریوی ایدا رو دیدم، بد نبود و به شدت من رو یاد RE4 و البته مهاجم مقبره انداخت! کلاً اصیل بود. و اینکه بالاخره از مخلوق 18+ رونمایی کردند :d

تو فکر این بودم اگر یه چیزی مثل zombrex تو Dead Risisng برای بازی طراحی می‌کردند اون وقت خوب شدن جراحت‌های ناشی از گاز گرفتن‌ها و حملات زامبی‌ها قابل توجیه تر بود!

سلام به همه

اول از همه:

@ hmd2009

حمید خان بالاخره به این نتیجه رسیدی که کپکام با این اسپویلاش آشش رو بیش از حد شور کرده؟ :d فکر نکنم سوپرایز دیگه‌ای در کار باشه، همینی که هست.

تریلر سناریوی ایدا رو دیدم، بد نبود و به شدت من رو یاد RE4 و البته مهاجم مقبره انداخت! کلاً اصیل بود. و اینکه بالاخره از مخلوق 18+ رونمایی کردند :d

تو فکر این بودم اگر یه چیزی مثل zombrex تو Dead Risisng برای بازی طراحی می‌کردند اون وقت خوب شدن جراحت‌های ناشی از گاز گرفتن‌ها و حملات زامبی‌ها قابل توجیه تر بود!

خیلی اصیل بود:d

سلام به همه

اول از همه:

@ hmd2009

آفرین علی ایده خوبی
اتفاقا چند وقت پیشا من و حمید داشتیم باهم حرف میزدیم در این مورد که سیستم گل و گیاه باید عوض بشه
------
بچه ها با اینکه یسری خیلی تریلر دیدن یسری کم دیدن یسری ندیدن!!!
به نظرتون اصلی ترین شخصیت شماره 6 کیه ؟؟؟؟

آفرین علی ایده خوبی
اتفاقا چند وقت پیشا من و حمید داشتیم باهم حرف میزدیم در این مورد که سیستم گل و گیاه باید عوض بشه
------
بچه ها با اینکه یسری خیلی تریلر دیدن یسری کم دیدن یسری ندیدن!!!
به نظرتون اصلی ترین شخصیت شماره 6 کیه ؟؟؟؟
خب معلومه دیگه. ایدا هست البته اگر در نظر بگیریم که اون یارو پیرمرده الکس وسکر هست اولویت با اون میشه

خب معلومه دیگه. ایدا هست البته اگر در نظر بگیریم که اون یارو پیرمرده الکس وسکر هست اولویت با اون میشه
نه من مظورم main character بود
جیک شری
کریس پیرز
لیان هلنا
یکم برام عجیب شده با وجود سناریو ایدا !
در صورتی که سناریو ایدا هم به صورت bonus روایت میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or