بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

هم عکس کلیر ردفیلد در رزیدنت اویل 6:
این عکس رو از کجا اوردی نیما . خدا نکنه این باشه این که لباس مجلسیه که مگه میخواد بره اداره ! :)) هنوز هیچ عکسی لیک نشده.فیکه عکسه.

آخرین ویرایش:
من که دموی گیم پلی Raccoon City رو دیدم کلا از این سری نا امید شدم !:d این چیه اخه ؟ رزیدنت از کجا به کجا رسید . از RE4 این روند شروع شد و تو 5 دیگه به اوجش رسید . تو Lost in Nightmares یکم بهتر شده بود باز . امیدوارم اگر RE6 در کار هست حداقل انتظارم اینه که مثل Lost in Nightmares باشه نه مثل اشغالی بنام RE5

من که دموی گیم پلی Raccoon City رو دیدم کلا از این سری نا امید شدم !:d این چیه اخه ؟ رزیدنت از کجا به کجا رسید . از RE4 این روند شروع شد و تو 5 دیگه به اوجش رسید . تو Lost in Nightmares یکم بهتر شده بود باز . امیدوارم اگر RE6 در کار هست حداقل انتظارم اینه که مثل Lost in Nightmares باشه نه مثل اشغالی بنام RE5
100% تائید میشه. Lost In Nightmares از هر نظر بهتره نسبت به RE5 .
من که فکر نمیکنم دیگه دوربین رو به حالت کلاسیک برگردونن پس حداقل جو بازی رو مثل LIN درست کنن نه مثل RE5 زیر افتاب! اونم Coop !:|

رزیدنت اویل مولتی؟ اونم تو راکون سیتی با اون خاطراتی که ازش دارم وقتی تنهایی تو کوچه پس کوچه هاش دنبال یه راهی برای زنده موندن میگشتی با اون موسیقی فوق العاده ش که یه اتمسفر بی نظیر رو پدید اورده بود.

نکنید این کارو!
حداقل بذارید ادم به خاطراتش خوش باشه

به نظر من یه تنوع تو سری بازی های رزیدنت اویل لازم بود .

آها یادم نبود تا ناظم بالا سرت نباشه هر کاری بخوای می کنی
متاسفم که اصلا بات هم صحبت شدم متاسفانه کسی که شما رو تربیت کرده موفق نبوده
در ضمن مطمئن باش اون موقع که تو نمی دونستی گیم کیوب چیه و با ولگردی تو انجمن ها عقده هاتو خالی می کردی من داشتم re remake بازی می کردم دیگم خودتو جر بدی جوابتو نمی دم
-----------------------------------------------

من دیگه بیشتر از این جوابتو اینجا نمیدم جوابتو توی پروفایلت (اگه باز بود) میدم چون اونقدر بچه ای که ارزش نداره واست اینجا پست بذارم دفعه بعد هم حرف دهنت رو بفهم بهت توهین نشده که داری توهین میکنی!!

آدم توی سایت ولگردی کنه اما با یه جواب اونقدر عقده ای نشه که بیاد بگه من اون زمون گیم کیوب داشتم فهمیدیم گیم کیوب داشتی آفرین:)) بنده همون موقع بازی کردم با گیم کیوب دوستام اما برای تجدید خاطرات دوباره میخوام روی pc بازی کنم آخه این چه ربطی به این اسپم دادن تو داشت شما کلا راحت باش اسپم بده :)

آخرین ویرایش:
به نظر من یه تنوع تو سری بازی های رزیدنت اویل لازم بود .

تنوع خوبه اما نه این شکلی اگه قرار باشه کل ماهیت بازی زیر سوال بره بهتر بود اسم بازی رو عوض میکردند نه اینکه با اسم RE منتشر کنند و پول به جیب بزنند
بیشتر جنبه تجاری رو این چند سال capcom مد نظر گرفته تا اصالت RE

الان که دارم فکر میکنم میبینم شاید یه امیدی باشه که اثری از دوربین کلاسیک بازم ببینیم!
با گذاشتن دوربین کلاسیک تو LIN شاید میخواستن عکس العمل هارو بسنجن ببینن بازم طرفدار داره یا نه!:d به نظرتون ممکنه؟!:d
:))چه خیالات خوشی دارم من!:(:|

الان که دارم فکر میکنم میبینم شاید یه امیدی باشه که اثری از دوربین کلاسیک بازم ببینیم!
با گذاشتن دوربین کلاسیک تو LIN شاید میخواستن عکس العمل هارو بسنجن ببینن بازم طرفدار داره یا نه!:d به نظرتون ممکنه؟!:d
:))چه خیالات خوشی دارم من!:(:|
دوربین کلاسیک!!؟ تو ORC!!؟ برو دعا کن دوربین اول شخص نزارن واسش بشه شبیه Dead Aim!!!:دی ض
دعا میکنم دوربین بازی هرگز به حالت کلاسیک برنگرده؛تم و حال و هوا رو کلاسیک کنن.
پ.ن:مگه گیم کیوب چنده؟!
دقیقا حرفی که من خیلی وقته دارم میزنم.نمومنه ی اولیش هم داریم تو LIN میبینیم.اون جو و اتمسفر همیشگی تو محیطای تنگ و تاریک و Creepy(معادل فارسی درست درمون پیدا نکردم واسش:دی خزنده!!!!:دی)!

دوربین کلاسیک!!؟ تو ORC!!؟ برو دعا کن دوربین اول شخص نزارن واسش بشه شبیه Dead Aim!!!:biggrin1:
من که اون اشغال رو اصلا RE حساب نمیکنم! منظورم RE6 بود! البته اگر در کار باشه!
دقیقا حرفی که من خیلی وقته دارم میزنم.نمومنه ی اولیش هم داریم تو LIN میبینیم.اون جو و اتمسفر همیشگی تو محیطای تنگ و تاریک و Creepy(معادل فارسی درست درمون پیدا نکردم واسش:biggrin1: خزنده!!!!:biggrin1:)
منظورتو متوجه نشدم!:d کلا دیگه با دوربین کلاسیک مخالفی؟:d یا فقط حرف کیوان رو راجع به اتمسفر تائید کردی؟ اخه اون مخالف دوربین کلاسیکه تو هم پستشو نقل قول کردی!:d

آخرین ویرایش:
من که اون اشغال رو اصلا RE حساب نمیکنم! منظورم RE6 بود! البته اگر در کار باشه!
منظورتو متوجه نشدم!:d کلا دیگه با دوربین کلاسیک مخالفی؟:d یا فقط حرف کیوان رو راجع به اتمسفر تائید کردی؟ اخه اون مخالف دوربین کلاسیکه تو هم پستشو نقل قول کردی!:d
آها.ولی کلا در اصل قضیه فرقی ایجاد نمیکنه:دی بازم باید دعا کنی:دی
دقیقا منظورم اینه که تو یه عنوان اصلی یا حتی Spin off دوربین کلاسیک جواب نمیده.مرده حسابی تو خودت گفتی LIN رو با دوربین کلاسیک پدرت دراومد تا تموم کنی!!همه که مثل تو فنه درجه ی یکه بازی نیستن!تحمل نمیکنن.یه همچین دوربینی واسه یه عنوان در این سطح و تو این نسل دیگه اصلا مناسب نیست.بهتر اینه که جو و اتمسفر بازی رو به حالت کلاسیک نزدیک کنن تا دوربینشو.چون بخوام رُک بگم,دوره ی این جور دوربین خیلی وقته تموم شده.تنها کاری بکه بشه کرد اینه که بیان به احترام فن های قدیمی,این حالت رو به عنوان یه Extra Bonus بزارن تو بازی.

آها.ولی کلا در اصل قضیه فرقی ایجاد نمیکنه:دی بازم باید دعا کنی:دی
دقیقا منظورم اینه که تو یه عنوان اصلی یا حتی Spin off دوربین کلاسیک جواب نمیده.مرده حسابی تو خودت گفتی LIN رو با دوربین کلاسیک پدرت دراومد تا تموم کنی!!همه که مثل تو فنه درجه ی یکه بازی نیستن!تحمل نمیکنن.یه همچین دوربینی واسه یه عنوان در این سطح و تو این نسل دیگه اصلا مناسب نیست.بهتر اینه که جو و اتمسفر بازی رو به حالت کلاسیک نزدیک کنن تا دوربینشو.چون بخوام رُک بگم,دوره ی این جور دوربین خیلی وقته تموم شده.تنها کاری بکه بشه کرد اینه که بیان به احترام فن های قدیمی,این حالت رو به عنوان یه Extra Bonus بزارن تو بازی.
LIN اینکه Auto Aim نداشت تو نشونه گیری فقط یه خورده سخت و اعصاب خورد کن بود! وگرنه به نظر من که از هر نظر عالی بود:d تازه فقط نصفش رو هم میشد با حالت کلاسیک بازی کرد:( به Checkpoint بعدی که میرسید حذف میشد!
راجع به اینکه دور بین کلاسیک رو به عنوان Extra Bonus هم بذارن کاملا باهات موافقم!
برای اتمسفر بازی هم همین که در حد LIN برسونن کافیه فقط گند RE5 رو نزنن!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or