بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
راستی!هیچ می دونستید همونطور که سناریوی اصلی رزیدنت اویل 2 کلیر A/لیون B است،سناریوی اصلی رزیدنت اویل 1 هم کریس است نه جیل!در ماجراهای آمبرلا و سایت ویکی هم همین سناریو تایید شده.کینه ی عمیق وسکر از کریس هم بیانگر همین مساله است.اگه سناریوی جیل درست بود،وسکر باید بیشتر از جیل نفرت داشته باشه.البته جیل و بری هم به طور جداگانه در عمارت مشغول تجسس بوده اند.ولی اتفاقات اصلی و تاثیرگذار در اصل برای کریس و ربکا میفته.
بعله!بعله!همیشه پای خانواده ی رد فیلد در میان است!کلا پادشاه اویل،کرسه:x

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
در مورد دوباره سازی قسمت اول برای گیم کیوب باید بگم دوستمون راست میگن!
همه چیزش عوض شده ، البته عمارت مارکوس اسپنسر همونه ، داستان هم همونه ولی اتاقهای جدید ، رمزای جدید ، دشمنان جدید و و روشهای کشتن جدید هم آورده شده بود که یادمه خیلی سختشم کرده بود، چون زامبی ها رو باید آتیش میزدیم یا خنجر توی قلبشون میکردیم (مثل دراکولا!!!) تا بمیرن وگرنه نمیمردن!
یه نکته ترسناکم داشت این بود ، زامبیا از در رد میشدن مثل 4#:-s.
این نسخه هم پرت نیست ، یه نسخه گیم کیوب هست که یه برنامه اوتوماتیک ران اند کانفیگ داره مثله اونایی که برای پی اس 2 میومدنا؟ روی پی سی؟
اون دوستمونم گفت ارور میده ، نه آقایی اون ارور نیست
باید یک بار کلیدها رو تعریف کنی، بعد مموری مجازی ساخته شده رو از حالت خام فرمت کنی درست میشه:d

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
بچه های رزیدنت اویل گویا پورت شد واسه پی سی ؛ نسخه remake‏ ؛ گرافیکش خیلی بالاست از نظرم ؛ جالبه !
فقط راهنمای مراحل و ترفنداشو به فارسی می خوام؛واجبه ؛ شدیدا
شما همین که بالا برای نسخه pc گذاشته بودیم رو دانلود کردید ؟ اگه آره واقعا نصبش مشکل نداشت؟ و آیا راحت بدون شبیه ساز بدون افت فرم اجرا شد ؟

در مورد دوباره سازی قسمت اول برای گیم کیوب باید بگم دوستمون راست میگن!
همه چیزش عوض شده ، البته عمارت مارکوس اسپنسر همونه ، داستان هم همونه ولی اتاقهای جدید ، رمزای جدید ، دشمنان جدید و و روشهای کشتن جدید هم آورده شده بود که یادمه خیلی سختشم کرده بود، چون زامبی ها رو باید آتیش میزدیم یا خنجر توی قلبشون میکردیم (مثل دراکولا!!!) تا بمیرن وگرنه نمیمردن!
یه نکته ترسناکم داشت این بود ، زامبیا از در رد میشدن مثل 4#:-s.
این نسخه هم پرت نیست ، یه نسخه گیم کیوب هست که یه برنامه اوتوماتیک ران اند کانفیگ داره مثله اونایی که برای پی اس 2 میومدنا؟ روی پی سی؟
اون دوستمونم گفت ارور میده ، نه آقایی اون ارور نیست
باید یک بار کلیدها رو تعریف کنی، بعد مموری مجازی ساخته شده رو از حالت خام فرمت کنی درست میشه:d

اگه فقط اتوماتیک ران شده پس این دوستون این بالا چی میگه؟

در ضمن مشکل سیو رو همون شب ok کردم اما باز هم ممنون بابت راهنمایی

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
ممنون دوست گلم>:d<
این یک پورت نیست ، چون اگه بود باید یه بسته ستینگ کامل براش کمپایل میشد
که نشده ، (مثله اویل 4)
این یه بازی با شبیه سازه که بهینه شده برا ران روی پی سی.:)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
ممنون دوست گلم>:d<
این یک پورت نیست ، چون اگه بود باید یه بسته ستینگ کامل براش کمپایل میشد
که نشده ، (مثله اویل 4)
این یه بازی با شبیه سازه که بهینه شده برا ران روی پی سی.:)

بهینه شده یعنی افت فرم کمتر از شبیه ساز دلفین هستش؟ پس شما یعنی میگید حرف هایی که توی اون سایت گفته شده همگی خالی بندیه و هیچ تفاوتی نداره بازی با همون نسخه گیم کیوب؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
دوستان کسی این لینک که بالاتر گذاشتم رو دانلود نکنه بازی بعد از نصب با یه فایل دلفین اجرا میشه که بعد از لود لوگوی capcom وقتی میخواد داخل بازی بشه هنگ میکنه و ارور میده حتی روی کمترین تنطیمات گرافیکی هم گذاشتم اما باز همون ارور رو داد تازه با Gamepad هم هیچ تنطیماتی نداره! همونطوری که دوستمون گفته بودند یه برنامه Auto Run بود همین که با برنامه دلفین در اصل اجرا میشه !!!
فقط الکی نزدیک 3 گیگ از حجم اینترنت ما دود شد رفت تو هوا :)

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
دوستان کسی این لینک که بالاتر گذاشتم رو دانلود نکنه بازی بعد از نصب با یه فایل دلفین اجرا میشه که بعد از لود لوگوی capcom وقتی میخواد داخل بازی بشه هنگ میکنه و ارور میده حتی روی کمترین تنطیمات گرافیکی هم گذاشتم اما باز همون ارور رو داد تازه با Gamepad هم هیچ تنطیماتی نداره! همونطوری که دوستمون گفته بودند یه برنامه Auto Run بود همین که با برنامه دلفین در اصل اجرا میشه !!!
فقط الکی نزدیک 3 گیگ از حجم اینترنت ما دود شد رفت تو هوا :)

درود به همه.
ببینم، تو جدی هستی؟؟:-/!!! در آن سایتی که بازی را برای دانلود گذاشته است چند نفری بازی را اجرا کرده اند و از روان اجرا شدن بازی می گن. می تونی بیشتر درباره مشکلت بگی. آیا کوشش کردی در سیستم دیگه ای اجراش کنی!!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
درود به همه.
ببینم، تو جدی هستی؟؟:-/!!! در آن سایتی که بازی را برای دانلود گذاشته است چند نفری بازی را اجرا کرده اند و از روان اجرا شدن بازی می گن. می تونی بیشتر درباره مشکلت بگی. آیا کوشش کردی در سیستم دیگه ای اجراش کنی!!!

حالا اگرم درست باشه یه یه پورت واسه PC نیست و همون رزیدنت اویل گیم کیوب هست که با دستکاری براش Setup درست کردن.

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
100 % تابلو بود Fake هستش! چطور بدون اینکه جایی اعلام بشه یا خود Capcpm تائید کنه پورت شده؟!
فقط راهنمای مراحل و ترفنداشو به فارسی می خوام؛واجبه ؛ شدیدا
من میخواستم برای این بازی و RE Zero راهنمای قدم به قدم بنویسم بذارم تو سایت ولی با مشورت دوستان به این نتیجه رسیدم چون بازی قدیمی هستش و هرکس که میخواست تموم کنه تا حالا تمومش کرده منصرف شدم!:d
اگر سوالی داشتی ازم بپرس:)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
درود به همه.

عزیزم نه! شما جدی باش :)
من همین بازی برای خود نسخه گیم کیوب (بدون این setup مسخره) دانلود کردم و خیلی روانتر و بدون مشکل اجرا کردم البته کمی افت فرم داشتم که با تنظیمات گرافیکی بهترش کردم ... بعدم کجای این سایت (بهتره بگم وبلاگ) توی نظرات افراد استفاده کننده گفتند روان و راحت و با کیفیت اجرا شده؟ میشه شما لینک نظرات رو بدید ماهم بدونیم

این fake من دانلود کردم شما چی میگی حالا؟:)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من میخواستم برای این بازی و RE Zero راهنمای قدم به قدم بنویسم بذارم تو سایت ولی با مشورت دوستان به این نتیجه رسیدم چون بازی قدیمی هستش و هرکس که میخواست تموم کنه تا حالا تمومش کرده منصرف شدم!:d

شما اینو بنویس بده من کاری به سایت نداشته باش :d

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
ببینید دوستان
نینتندو از تاریخ تاسیسش تا الان هیچ بازیی که انحصارا براش ساخته شده به کسی نداده!!!
اون سری هم که کپکام داد برا پلی 2 کلی غرامت پرداخت شد به دادگاه>:)
تازه وقت کپی رایت انحصارم گذشته بود!!
پورت یک بازی به سورس توسعه مادر احتیاج داره که به غیر از بایگانی شرکت اصلی ، جایی پیدا نمیشه
مگه اپن سورس باشه که اونم باید از کپی لفت حمایت کنه!!!
اینا به مسله ربطی ندارن ، ببخشید دوستان.
اگه اویل رو دوست دارید حتما پیگیر آخرین نگارشهای رسمی و غیر رسمی دلفین باشین و گول این لینکها رو نخورید که برا رنک سایتشونه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر