بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Sherry is safe in our hands. I would never underestimate Birkin.
There's something about this little girl.
:d:d:dها ای که وگفتی یعنی چه؟و از کی بید؟منظورش چی بید؟ فکر وکنم این از وسکر خان کبیر بید.:d:d:d
حالا فکر کنم بهتره برم طرفداری حیل والنتاینو بکنم تا نیما نتونه بگه کلیر از جیل بالا تره:d:d:d
زور لیون که به کلیر نرسید ولی فکر نکنم زور کلر به جیل برسه سفسطه هم هیچ کاری نمیتونه بکنه:d:d
راک ایت جان ببخشید شما طرفدار لیونی یا میخوای بفرستیش به قبرستون بابا بی خیال انگل شو یه دلیل بهتر بیار بابا
من فکر کنم این اتفاقاتی که توی این فیلمی که دارین رو شخصیت مرموزش بحث میکنید زیر سر ترایسل باشه که به اخر خط رسیده و داره اخرین زورشو میزنه بعد از نابودیش
راستی اطلاعات تولید اوروبروس فکر نکنم نابود شده باشه و شاید دست یه نفر دیگه افتاده باشه اگه نقایصش بر طرف بشه خیلی خطرناکه میشه

احد من خودم رو از دست تو می کشم خدای سفسطه ای !
بابا مثلا نیکوتین یه سم دیگه با کشیدن اولین سگار که اثرش رو نشون نمیده میده! حالا اصلا فکن این سم به یکی از رشته های DNA لیون آسیب زده باشه!

نیکونین به این علت اثرش رو نشون نمیده چون مبره جایگزین یکی از مواد مترشحه ی بدن به اسم استیل کولین میشه و کار اون ها رو میکنه. در حالتی که انگل خاصیت تولید کنندگی نداره. در ضمن برای تغییر در ماهیت ژن باید جهش رخ بده. اگه انگل بمیره این اتفاق نمیوفته. چون دیگه چیزی نمیتونه تولید کنه. دیگه کپکام هم نمیاد سنارویی که واسه جیل نوشت رو واسه لیان بنویسه. در ضمن با کمک اون دستگاه کلا انگل در بدن لیان از بین رفت. اگر جهشی هم بود حداکثر بعد از 1 سال مشخص میشد. از همه ی اینها مهمتر انگل باعث جهش نمیشه!

در مورد شری در اشتباهی. کلا سناریوی لیان توی RE2 روی خط داستانی شری نبود. لیان بیشتر با ایدا بود. ولی سناریوی کلیر بعد از مدتی به شری بیرکین گره میخوره. لیان از ایدا مراقبت میکنه :دی کلیر از شری :دی واسه همین این فرض که بگیم لیان در انازه ی کلیر در مورد شری حق به گردن داشته اشتباهه :دی
.
خب من رزیدنت اویل 2 رو بازی نکردم و بر اساس دمو های بازی دارک ساید گفتم ولی چون رزیدنت اویل 2 خیلی قابل قبول تر و مهمتر از نظر داستان از دارک سایده من حرفتو میپذیرم

یک روز نبودم چه خبر شده اینجا.افشین جان (راک ایت سابق) :d به امام حسین،به جان مادرم و در کل به هر کی که اعتقاد داری من با لیون لج نیستم.من فقط نظر خودم رو دادم و احد هم تایید کرد.اینکه من میگنم کلیر از لیون مهم تره به خاطر اینه که کلیر همیشه توی خط اصلی داستان بوده.در رزیدنت اویل 2 لیون هیچ کاره بود.ولی کلیر داستان رزیدنت اویل 1 رو ادامه می دد.(به خاطر رابطش با کریس) در کد ورونیکا هم مستقیما وارد خط اصلی داستان میشه.ولی داستان رزیدنت اویل 4 کاملا فرعی بود و به قول خود کاپکوم به خاطر گیم پلیساخته شد نه داستان. در حالی که کد ورونیکا در دل داستان قرار داشت.
از احد هم صمیمانه متشکرم.همونطور که میبینید،تمام فن های حرفه ایکه عمقداستان رو نگاه میکنند (نه ظاهرش رو) هم مثل من فکر میکنند.(البته منظورم این نیست که من حرفه ای هستم یا شما تازه کارید.)
راستی کسی اون تاریخچه ی من رو خونده یا نه؟ :( حد اقل هر شب یک بخشش رو بخونید دیگه!

خب امیدوارم ضربه مغزی نشده باشم چون 15 بار سرم رو کوبیدم به میز!
بابا به پیر به پیغمبر من حرف شمارو قبول دارم ولی می گم لیون به خاطر فروش بیشتر بازی ساخته نشده همین!
جی ویروس جان من دلیل برای بهتر بودن لیون نیاوردم دارم درمورد ادامه داستان re4 بحث می کنم
راستی احد داری زور میگی چون داستان re sci fi میشه همه چیز رو با نظریات توجیه کرد در ضمن تو کدوم re جیل دچار مرگ تدریجی شده؟؟؟؟!!
درضمن فک می کنم داری می گی تو حرفه ای هستی ما نیستیم بابا تو رو خدا مارم بیارید تو جمع حرفه ای ها!!!
به به آقا سینا سلام!

آخرین ویرایش:
جیل در رزیدنت اویل 5 به خاطر باقیمانده ی اون ویروسی که 10 سال پیش توسط نمسیس وارد بدنش شده بود تحت کنترل وسکر دراومد.فکر کنم منظور احد هم همین بود.برای همین هم دیگه این سناریو رو برای لیون نمیارن.ولی برای اشلی چرا!چون اگه یادتون باشه دستگاه خطا داد و انگل از بدن اشلی خارج نشد!(این رو خودم کشف کردم.)
در مورد جیل هم حق با ویروس جی است.نقش جیل خیلی مهم تر از کلیره.پا روی دم بد کسی گذاشتید.با این یکی دیگه نمیشه شوخی کرد!
ولی یک نفر دیگه هم میمونه که میشه نقشش رو قبل از لیون قرار داد! :d فقط خواهشا جیغ نکشید:ایدا ونگ.(من که گوش هام رو گرفتم.) بله.خودم می دونم که ایدا هیچ وقت نقش اول نداشته و فقط در 2 داستان بوده.ولی اینکه شما می بینید همیشه لیون نقش اوله و ایدا نقش دوم فقط ظاهر قضیه است.لیون همیشه یک مهره بوده که توسط ایدا کنترل می شده.حتی خود ایدا در رزیدنت اویل 4 میگه:من دارم سعی می کنم به گونه ای عمل کنم که لیون خیال کنه مهم ترین نقش رو در این ماجرا داره.در واقع اصل داستان رزیدنت اویل 4 هم وسکر و ایدا بودند نه لیون.لیون فقط در ظاهر ماجرا نقش اول بود.چون اگه وسکر کراوزر رو به دهکده نمی فرستاد و کراوزر هم برای جلب اعتماد سدلر،اشلی رو نمی دزدید،لیون هیچ وقت ماجرا نمی شد!در رزیدنت اویل 2 هم لیون فقط یک تازه کار بود که هیچ چیز نمی دونست.ولی ایدا از طرف سازمان و وسکر به صورت دو جانبه مامور بود تا نمونه ی ویروس جی رو بدست بیاره.اهمیت نقش ایدا هم بدر رزیدنت اویل 2 یشتر به خاطر ایدا بود.از طرفی ایدا پارتر وسکر (مهم ترین شخصیت داستان) محسوب میشه که این خودش خیلی مهمه.(من ایدا رو پارتنر لیون نمی دونم.چون ایدا 6 سال با وسکر کار کرده.ولی فقط 2 روز از عمرش رو با لیون بوده و تازه همون 2 روز هم به دستور وسکر در اون اماکن حضور داشته!) در کل من ایدا رو جزو شخصیت های داستان ساز می دونم نه قهرمانان و پیش برنده ها.البته از کلیر مهم تر نبوده.چون:
کلیر به طور مستقیم در خط اصلی داستان حضور داشته.
ایدا به طور غیر مستقیم در خط اصلی داستان حضور داشته.(در پشت صحنه ی ماجرا.)
لیون هم اصلا در خط اصلی داستان حضور نداشته و همیشه روایتگر داستان های جانبی و البته جدید بوده که به نسخه های قبلی و بعدی ربطی نداشتند.:dدر انیمیشن ها هم خداییش به خاطر فروش بوده.چون فروش فیلم براشون خیلی مهمه و خوب لیون هم که محبوب ترین شخصیته.اگه 100 تا انیمیشن دیگه هم بسازن،لیون با ربط و بی ربط توی همشون هست.(با عرض احترام نسبت به نظر افشین خان.:d)
این هم طبقه بندی من که در موردش با احد هم مشورت کردم:

1-آلبرت وسکر-
2-کریس ردفیلد-
3-جیل والنتاین-
4-کلیر ردفیلد-
5-ایدا ونگ-
6-لیون اسکات کندی-
7-ربکا چیمبرز-

اطلاعات بیشتر رو از احد بخواهید! :d
در ضمن می دونید که من خودم هم دل خوشی از ایدا ندارم.برای همین هم این حرفم از روی منطق است نه احساس.

آخرین ویرایش:
نیما باهات موافقم الان که فک میکنم میبینم من تحت کنترل جی ویروس جان بودم!!!!!^:)^
ولی منظورم مرگ تدریجی لیون شبیه اسنیک تو mgs4 بود در ضمن لیون خودش تلاش می کنه تا آنتی بادی رو پیدا کنه ولی جیل مثل عروسک خیمه شب بازی بود
در ضمن فک کنم کپکام باید بیا دنبال ما براش re های داستان دار با حضور لیون بنویسیم!!!:gunner:
نیما فک کنم توام تحت کنترل احدی^:)^
در مورد تاریخچه هم با اینکه داستان رو میدونستم ولی کامل خوندم و حسابی لذت بردم خیلی خوب بود

با عرض سلام و خشته نباشید خدمت سربازان ورزمندگان اسلام
دو روز نباشیم کار به جای باریک میرسه شایع شده روک ایت بلیت جت به سمت خراسان رو گرفته از اونجا هم با هلی کوپتر و ادوات نظامی قصد حمله به خانه ای نا شناس را دارد
البته باید دید تا ماجرا تایید یا تکذیب می شود
1-بروبچ یجا خوندم شرکت نمی دونم چی چی شینجی رو خریده مدیر عامل کپ کام هم گفته goodbye حالا کپ کام چارچرخش نره هوا خوبه
2-آقا در مورد اون فرد اگر شما عکس هایهبازی رزیدنت اویل مرسناریس که قراره روی 3ds بیاد رو ببینید بازو هایه کریس کامل آب رفته در ضمنبیلی نمی تونه خودش رو به دولت نشون بده چون تحت تعقیبه شاید اون ارتش نظامی خصوصی بوده ولی بعید می دونم کارلوس هم نیست که اصلا ولی استیلش واقعا خود بیلیه حالا بماند هانک هم که ابدا هنک خیلی با ابهت تر از این حرف هاست
3-نیما جان -اییدی مارو با این کلیر ول کن جون مادرت فقط لیان (لی آن) و حجت الافنون والفناین و کلا همه ـلبرت وخسر بخشید وسکر
برو برادر اگه این لیان نبود کپ کامی نبود اگه کپ کام نبود رزیدنتی نبود من نمی فهمم چرا شما دو استاد این دوتا اویل 1.5و3.5تو کتتون نمیره تازه انگار 0.5هم بوده پیچ داستان با لیان حل می شده ولی کپ کام دید این شخصیت خیلی خفنه گفت اونای دیگه گناه دارن ولیان رو فدای پول کرد
4- برادر روک ایت اینارو ول کن بابا برنامه نویس سراغ نداری خودمون اویل6رو بسازیم ملت رو از خماری در بیاریم داستان هم که منمو و خودت و حالا هرکی بود
5-برادر دستگاه ارور نداد پیام داد complete یا همچین چیزی شک نکن
6-برادران از کجا می دونید الان شری دست لیان یا زیر نظر اون نباشه(براساس اپی لوگو هیه اویل 3 سیوش رو که گذاشتم) چون بالاخره دولتیه و.. ازکجا معلوم بنیان اویل6 رو لیان نذاره چون نفوذ بالایی تو دولت داره و از همکاری سازمان و دولت بو برده باشه خداحافظ سازمان و ارتش آمریکا دید اصلا شری همکار لیان بود و اون بزرگش کرده(مخفیانه)
7-نیما ایدا جای بحث داره چون چجوری بگم 1هدفش معلوم نیست(اگه بگی پیشرفت سازمانه نمیشه چون به قیافه و حرکاتش نمی خوره که شستشوی ذهنی شده باشه چون توی اپیلوگو های اویل3هم ببینید اصلا با خودش دررگیره نمی دونه کیه مثل نیکیتا nikita همون فیلمه
البته این دلایل محکم نیست شما مطمئن باش ایدا فقط برایه سازمان کار میکنه آخرش هم تایزنتی چیزی میشه می میره(از این ژاپنی ها بعید نیست ها دیدی رئیس سازمان بود اونوقت لیانه که باید با اصلی ترین قضیه یعنی سازمان به جنگه بره)

نیما برو بابا خودمو جر دادم فایل rar تاریخچه رو برام نفرستادی
مجدد ایمیل
a.rhimi@yahoo.com
راستی من به وسکر رای دادم
ولی خداییش لیان پتانسیل بالایی برای یه داستان خفن داره مخصوصا اینکه یک نفر باهاش باشه که اون کامل باشه نه لیال کامل تر ازهمه حتی وسکر مثلا کسی که آموزشش داده همون کس کریس وسکر و... روهم آموزش داده و از همه سر تره (شیطونه میگه خودم بشینم این داستان رو بنویسم ولی خب کمک هم می خوام و...)
برادر این کمیک چه شد
ش

در نهایت آیا اویل 2.5هم بوده

باز هم اگر حرف بی خودی زدم معذرت
خداحافظ
یا علی

کجی اینافونه از کپ کام خواهد رفت.استدیوی شینجی میکامی رو هم خریدن ولی هنوز شخص شینجی میکامی رو بازی Shadow Of Damned کار میکنه.
شری برای چی دست Leon باشه؟؟!!دولت اونو ازش گرفت و هیچ اطلاعات دیگه ای هم دربارش به Leon نداد,فقط گفتن پیش ما جاش امنه.
رئیس سازمان که خودشو هیچ وقت وسط نمیندازه همیشه از دور هوای همه چی رو داره.ایدا که برای سازمان کار میکنه حالا چرا و به چه دلیل معلوم نیست.
من که بهت ایمیل زدم چرا جوابمو ندادی؟

به نظر من شماره 4 اين بازي يك سر و گردن از شماره 5 بالاتر بود.
واقعا شماره 4 عالي كار شده بود از همه نظر تازه با اين كه من روي كامپيوتر اين شماره رو بازي كردم ولي بازم ميگم هيچ مشكل جدي نديدم
داستان هم كه مخصوصا شاهكار بود و صحنه هاي سينمايي بازي كه واقعا ادم رو حيرت زده ميكرد

با عرض سلام و خشته نباشید خدمت سربازان ورزمندگان اسلام
دو روز نباشیم کار به جای باریک میرسه شایع شده روک ایت بلیت جت به سمت خراسان رو گرفته از اونجا هم با هلی کوپتر و ادوات نظامی قصد حمله به خانه ای نا شناس را دارد
البته باید دید تا ماجرا تایید یا تکذیب می شود
تازمانی که کنترلم دست جی ویروس جان هست ممکنه این کارو بکنم!!!
برو برادر اگه این لیان نبود کپ کامی نبود اگه کپ کام نبود رزیدنتی نبود من نمی فهمم چرا شما دو استاد این دوتا اویل 1.5و3.5تو کتتون نمیره
نمی دونم چرا تو کتشون نمیره نیما احد چرا تو کتتون نمیره؟؟؟ با دلیل و سندا!
4- برادر روک ایت اینارو ول کن بابا برنامه نویس سراغ نداری خودمون اویل6رو بسازیم ملت رو از خماری در بیاریم داستان هم که منمو و خودت و حالا هرکی بود
فقط خودمو خودتو عشق!
-برادر دستگاه ارور نداد پیام داد complete یا همچین چیزی شک نکن
کدوم برادر؟
-برادران از کجا می دونید الان شری دست لیان یا زیر نظر اون نباشه(براساس اپی لوگو هیه اویل 3 سیوش رو که گذاشتم) چون بالاخره دولتیه و.. ازکجا معلوم بنیان اویل6 رو لیان نذاره چون نفوذ بالایی تو دولت داره و از همکاری سازمان و دولت بو برده باشه خداحافظ سازمان و ارتش آمریکا دید اصلا شری همکار لیان بود و اون بزرگش کرده(مخفیانه)
احتمالش 0.5 درصد ولی جالب میشه ها!
-نیما ایدا جای بحث داره چون چجوری بگم 1هدفش معلوم نیست(اگه بگی پیشرفت سازمانه نمیشه چون به قیافه و حرکاتش نمی خوره که شستشوی ذهنی شده باشه چون توی اپیلوگو های اویل3هم ببینید اصلا با خودش دررگیره نمی دونه کیه مثل نیکیتا nikita همون فیلمه
البته این دلایل محکم نیست شما مطمئن باش ایدا فقط برایه سازمان کار میکنه آخرش هم تایزنتی چیزی میشه می میره(از این ژاپنی ها بعید نیست ها دیدی رئیس سازمان بود اونوقت لیانه که باید با اصلی ترین قضیه یعنی سازمان به جنگه بره)
از نظر من ایدا یه ******* و ****** هست که لیون باید یه بار بزنه ***** و ***** **************************** ولی چیکار کنیم که نیما دلیل و مدرک محکمه پسند داره قاضیم که احد برو تا آخرش:-o
راستی من به وسکر رای دادم
منم به وسکر رای دادم راستی کیا به لیون رای دادن؟؟
ولی خداییش لیان پتانسیل بالایی برای یه داستان خفن داره
داره ولی کپکام دیوونه است
برادر این کمیک چه شد
comming soon

در نهایت آیا اویل 2.5هم بوده
حتما بوده!!!

باز هم اگر حرف بی خودی زدم معذرت
خداحافظ
یا علی
بازم پیش ما بیا!

به نظر من شماره 4 اين بازي يك سر و گردن از شماره 5 بالاتر بود.
واقعا شماره 4 عالي كار شده بود از همه نظر تازه با اين كه من روي كامپيوتر اين شماره رو بازي كردم ولي بازم ميگم هيچ مشكل جدي نديدم
داستان هم كه مخصوصا شاهكار بود و صحنه هاي سينمايي بازي كه واقعا ادم رو حيرت زده ميكرد

شماره ۴ که عالی بود...فکر نمی کنم دوباره بتونن مثل شماره ۴ش بسازن

بنظره من اویل کد ورونیکاx بهترین بود تو این سری چون هم گرافیکه عالی داشت تو زمانه خودش هم این که اون گیم پلی اصلی سری اویل رو تو خودش داشت بعدشم واقعا قسمتایه فکریش زیاد بود الان شما شمارهایه 4 و 5 رو ببینین عملا شده یه بازیه شوتر رو به جلو مخصوصا شماره 5 یاده اویلایه قدیم بخیر :x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or