بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

احد خان بهتر بود پست هزارم رو یکم گوهر بارتر میزدی
در ضمن حق با نیماست لیون دیگه خر کیه لیون فقط یه شخصیت احمق بودو نبودشم فرقی نداره رزیدنت اویلم یه بازی که اگه همین داستان رو یه فیلم پیاده می کردن خیلی بیشتر مورد توجه قرار می گرفت
و اینکه فقط وسکر و کریس و کلیر و جیل و مخصوصا هانک خوبن راستی چه بلایی سر بیلی و کارلوس و بری و ربکا اومده و از همه مهمتر خاک تو سر لیون!!!

آخرین ویرایش:
احد خان بهتر بود پست هزارم رو یکم گوهر بارتر میزدی
در ضمن حق با نیماست لیون دیگه خر کیه لیون فقط یه شخصیت احمق بودو نبودشم فرقی نداره رزیدنت اویلم یه بازی که اگه همین داستان رو یه فیلم پیاده می کردن خیلی بیشتر مورد توجه قرار می گرفت
و اینکه فقط وسکر و کریس و کلیر و جیل و مخصوصا هانک خوبن راستی چه بلایی سر بیلی و کارلوس و بری و ربکا اومده و از همه مهمتر خاک تو سر لیون!!!
راک ایت جان چرا از افعال معکوس استفاده میکنی؟
اگه لیون نبود کی میخواست جون کلیر رو توی رستوران از دست اون زامبی از کریس بی خبر نجات بده؟
اگه لیون نبود کی میخواست داداش با غیرت کلیر رو از خواهرش با ایمیل با خبر کنه؟
اگه لیون نبود کی میخواست جک کراوزر رو ناقص کنه و بعد ایدا خانوم بکشدش؟
اگه لیون نبود کی میخواست لرد سادلر رو بکشه و ایدا رو نجات بده و بعد ایدا به اون انگل دست پیدا بکنه؟
اگه لیون نبود معلوم نبود سر کلیر خانوم توی دیجنریشن چه بلایی میمود ؟
اگه لیون نبود کی میخواست شری رو بعد از ترک کلیر خاونم از جمعشون حفاظت کنه و به دولت تحویل بده ؟
اگه لیون و بعد البرت وسکر نبودند کی میخواست شخصیت محبوب من توی اویل باشه؟
جواب همه این سوالها یکیه هیچکی

راک ایت جان چرا از افعال معکوس استفاده میکنی؟
اگه لیون نبود کی میخواست جون کلیر رو توی رستوران از دست اون زامبی از کریس بی خبر نجات بده؟
اگه لیون نبود کی میخواست داداش با غیرت کلیر رو از خواهرش با ایمیل با خبر کنه؟
اگه لیون نبود کی میخواست جک کراوزر رو ناقص کنه و بعد ایدا خانوم بکشدش؟
اگه لیون نبود کی میخواست لرد سادلر رو بکشه و ایدا رو نجات بده و بعد ایدا به اون انگل دست پیدا بکنه؟
اگه لیون نبود معلوم نبود سر کلیر خانوم توی دیجنریشن چه بلایی میمود ؟
اگه لیون نبود کی میخواست شری رو بعد از ترک کلیر خاونم از جمعشون حفاظت کنه و به دولت تحویل بده ؟
اگه لیون و بعد البرت وسکر نبودند کی میخواست شخصیت محبوب من توی اویل باشه؟
جواب همه این سوالها یکیه هیچکی
جی ویروس
جان
خوشم اومد سریع مطلبو می گیری به نظر من خیلی ببخشیدا این خود خواهی نیما و احد رو می رسونه که فک می کنن همه کسانی که لیون رو دوست دارن احمقن و هیچی نمی فهمن!!!!!!!!!!!!!!!!

جی ویروس
جان
خوشم اومد سریع مطلبو می گیری به نظر من خیلی ببخشیدا این خود خواهی نیما و احد رو می رسونه که فک می کنن همه کسانی که لیون رو دوست دارن احمقن و هیچی نمی فهمن!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

این چه حرفیه میزنی شما؟ من هیچ وقت از روی احساسات حرف نمیزنم. همه ی حرف هام از روی دلیل و مدرکه. بله این جمله رو من 1000 بار تکرار میکنم. لیان شخصیتی نیست که وجودش از لحاظ داستانی یک باید در شماره های بعدی باشه. چون وابسته به کسی نیست و دشمنان خودش رو در هر سری نابود میکنه. واسه همین چیز خاصی از داستان واسش نمیمونه تا اون رو ادامه بده اما ایدا, کریس, جیل یا هانک و ... چنین وضعیتی ندارن.

اما در مورد لیان. همه ی فن های کله گنده همشون اعتراف میکنند که لیان جذاب هست و این جذابی هم ربطی به داستان نداره. حرفم رو بار نمیکنی نقل قول کنم. لیان همیشه نابودگر بوده و هیچ وقت وارد دل داستان بازی نشده.

سلام

این چه حرفیه میزنی شما؟ من هیچ وقت از روی احساسات حرف نمیزنم. همه ی حرف هام از روی دلیل و مدرکه. بله این جمله رو من 1000 بار تکرار میکنم. لیان شخصیتی نیست که وجودش از لحاظ داستانی یک باید در شماره های بعدی باشه. چون وابسته به کسی نیست و دشمنان خودش رو در هر سری نابود میکنه. واسه همین چیز خاصی از داستان واسش نمیمونه تا اون رو ادامه بده اما ایدا, کریس, جیل یا هانک و ... چنین وضعیتی ندارن.

اما در مورد لیان. همه ی فن های کله گنده همشون اعتراف میکنند که لیان جذاب هست و این جذابی هم ربطی به داستان نداره. حرفم رو بار نمیکنی نقل قول کنم. لیان همیشه نابودگر بوده و هیچ وقت وارد دل داستان بازی نشده.

خوب منم تو اینhttp://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1191194&postcount=1006 حرف شما رو تایید کردم دیگه!

خوب منم تو اینhttp://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1191194&postcount=1006 حرف شما رو تایید کردم دیگه!

این تایید نیست. این مظلوم نمایی هست اسمش. اگه فکر میکنین حرف های من اشتباهه میتونی ذلیل بیاری. به هر حال برای طرفداری از شخصیتت باید دلیل بیاری. من تو پست قبلیم دلایلم رو گفتم. شما هم دلیل بیار که لیان در دل داستان بوده و اصل داستان به اون ختم شدهو شما ثابت کن که وقتی RE4 تموم شد باز روزنه هایی برای حضور لیان میتونستیم داشته باشیم. شما ثابت کن که بعد از RE4 میشد سناریوی لیان رو ادامه داد.

آقای راک ایت!خوب باز خوبه که خودت هم میگی لیون و بیلی هیچ ربطی به هم ندارن.در واقع این فیلم می خواد سرنوشت مبهم بیلی رو نشون بده و حضور لیون هم فقط به خاطر فروش فیلم است.راک ایت جان!خداییش خودت قضاوت کن.حرفم درست نیست؟تعصبی هم رفتار نکن.سرنوشت لیون معلومه و نقشش تمام شده است.یعنی مثل بیلی و ایدا نیست که حتما لازم باشه توی قسمت های بعدی حضور داشته باشه.برای همین هم حضورش بیشار به خاطر فروش فیلم است.به نظر من اگه 20 تا انیمیشن دیگه هم ساخته بشه بازهم لیون رو توش میارن!حتی اگه هیچ ربطی به داستان نداشته باشه.(به همون دلیلی که گفتم.)[/COLOR]
در مورد نظر سنجی بالا هم می بینید که بعضی ها اومدن گفتن لیون مهم ترین شخصیت داستانه.این حرف من رو تایید می کنه که می گم محبوبیت دلیل بر اهمیت نیست.این بعضی ها یا از داستان اطلاع کافینداشتند و یا فقط به خاطر علاقه ی افراطی شون به لیون اومدن اینحرف رو زدن.وگرنه ما می دونیم که کریس و جیل قهرمانان اصلی داستان هستند.
در ضمن قابل توجه جناب راک ایت!کلیر تا قبل از اومدن رزیدنت اویل 5 سومین شخصیت محبوب رزیدنت اویل در جهان بود!(اول لیون بود و دوم جیل) یعنی از وسکر،کریس و ایدا هم محبوب تر بود!
و باز هم تاکید می کنم.محبوبیتی که بر پایه ی تیپ،مدل مو،گرافیک یا حرکات رزمی بصری باشه هیچ ارزشی نداره.اگه یک نفر اومد گفت که من لیون رو به خاطر شخصیت پردازیش دوست دارم اون ارزش داره که البته فقط 1 درصد ازطرفداران لیون اینجوری هستند.این رو که دیگه نمی تونید تکذیب کنید!
به نظر من کلیر زیباترین خط داستانی رو در رزیدنت اویل داره.(نگفتم مهم ترین) کلیر کسی بود که به رزیدنت اویل رنگ و بوی خانوادگی و عاطفی داد.
1-اون زمانی که کریس جیل رو به آپارتمانش دعوت کرد و بهش اطلاعاتی در مورد ویروس جی داد،هیچ وقت فکرش رو نمی کرد که روزی خواهر خودشس قاتل سازنده ی این ویروس باشه!
2-اون زمانی که الکساندر آشفورد آلفرد و الکسیا رو در آزمایشگاه تولید می کرد،هیچ وقت فکرش رو نمی کرد که پایان خودش،دو تا توله اش و کل خاندان بزرگ آشفورد در دستان یک دختر دانشجوی 19 ساله باشه!
3-اون زمانی که وسکر کریس و جیل رو به عمارت اسپنسر کشاند،هیچوقت فکرش رو نمی کرد که سرانجام خودش به دست کریس کشته بشه و صمیمی ترین دوستش ویلیام بیرکن هم توسط خواهر همین کریس نابود بشه!
4-اون زمانی که کریس برای خواهر کوچکترش کلیر نامه ی خداحافظی نوشت و به پاریس سفر کرد،هیچکس فکرش رو نمی کرد که همین خواهر کوچکترش که در ظاهر هیچ ربطی به ماجرا نداشت،به طور ناخواسته درگیر قضیه بشه و پایان خانواده های بیرکن و آشفورد که ارکان اصلی آمبرلا بودند در دستان او باشه!
5-کلیر کسی بود که مصمم بودن در راه هدف رو به انسان ها آموخت.او برای یدا کردن برادرش کریس به راکونسیتی رفت و در اونجا با هیولاهایی مقابله کرد که سربازان کارکشته ای مثل هانک و تیمش هم از پسشون برنیومده بودند.با اینکه برخلاف کریس،جیل و لیون هیچ گونه آموزشی ندیده بود.این در حالی بود که دختران هم سن و سال کلیر با دیدن یک عدد سوسک خودشون رو خیس می کردند!بعدش به پاریس میره و به شعبه ی مرزکزی آمبرلا نفوذ می کنه و اونجا رو تا مرز نابودی پیش می بره!بعدش اون رو به جزیره ی راکفورت که جهنم روی زمین بود تبعید می کنند.از اونجا هم به قطب جنوب می ره و سرانجام هم به هدفش می رسه!
اگه حرف های من رو قبول ندارید از احد بپرسید!
خوب بحث از شوخی من با نیما شروع شد که من گفتم کلیر طرفداراش کمن! دلیل نیما هم واسه استفاده از لیون منطقی نیست چون کارگردانان بازی در چند مورد برای پایان دادن بازی re1.5 , re 3.5 هست که با مخالفت کپکام روبرو شدن چون کپکام مهمترین منبع درامدش رو از دست میداد! ولی حالا برام جالبه احد چیو تایید کرد اینکه لیون واسه فروشه که اصلا درست نیست لطفا یه مدرک درست بیارید که مثلا هیدکی کامیا دستور داشت لیون رو در re2 درست کنه که بازی بفروشه! ولی در هر صورت احد چیز دیگه ای رو گفت که به اونم میرسیم! جوابنیما را در پست پایین دادم!
نیما من برات نگرانم این قد حرص نخور آخرش یه چیزیت میشه ها!
بعدم تو که خودت تو داستان پردازی واردی !
وقتی دو نفر که بهم ربطی ندارن با هم وارد یه قضیه می شن گره داستانی ایجاد میشه!
تو به من می گی تعصبی نباش بعد خودت؟؟؟
کسی نگفت کلیر بده باهات شوخی کردم کلیر به نظر من شخصیت پردازی زیبایی داره و من اون رو خیلی بیشتر از جیل دوست دارم ولی در مورد لیون من اون رو به خاطر شخصیت و آرمان هایی که داره و از re2 دوست دارم مهم اینه که میدونه چیکار میکنه همیشه یه ناجی بوده مخصوصا واسه کلیر حتی وقتی کلیر فهمیده بود اشتباه کرده تو degenration رو می گم بهش دلداری میده در کل نیما جان ازت خواهش می کنم این بحث مقایسه شخصیت ها رو تموم کن منم اگه به کلیر چیزی گفتم معذرت می خوام شما به بزرگی خودت ببخش
در آخر هم به نظر من فقط لیون می تونه داستان رو تموم کنه چون با دولت کار می کنه و سازمان و دولت هم با هم در ارتباطن البته این نظریه است
در ضمن تو که اسم منو می دونی چرا به اسم صدا نمی کنی؟؟؟!!!
اونم که گفتم بهم ربط ندارن منظورم به هانک بود که بخاطر اینکه همه ماموریت هاشو انجام داده اسمش رو گذاشته مرگ!

بچه ا تبریک میگم :دی این 1000 مین پست این تاپیک هست که زدم :دی در طول 1 سال واقعا در نوعش بی نظیره :دی

حق با نیما هست. لیان شخصیتی نیست که حضورش از لحاظ داستانی الزامی داشته باشه. چون همیشه اونجا هایی بوده که آخرش شخصیت منفی از بین رفته.
اما بهتره بگیم کلیر بهترین رابط داستانی RE بوده. چون مبحث بهترین شخصیت در برگیرنده ی چندین فاکتور اساسی هست.

فکر کنم گفتن اینکه کی داستان رو تموم میکنه خیلی زوده.

راستی هانک رو میشه به لیان ربط داد :دی از طریق RE2 دی
احد تو چی حق با نیماست تو یچی دیگه میگی نیما یه چی دیگه! تو اینکه کلیر بهترین رابط داستانی جای بحث هست یعنی باید یه مثبت اول رابط اضافه کنی! درضمن من به آلبرت رای دادم
فکرم می کنم گفتم این یه نظریه هستا!

سلام

اینی که میگی مهمترین خاصیت لیون که باعث شده من دوسش داشته باشم اگه شخصیت های دیگه هم مثل لیون بودن الان re به وضعیت الانش نمی افتاد و یه بازی بود که تا ابد تو ذهن همه میموند همون طور که شینجی میکامی میگه اگه دست من بود re رو تا شماره 3 می ساختم
این تایید نیست. این مظلوم نمایی هست اسمش. اگه فکر میکنین حرف های من اشتباهه میتونی ذلیل بیاری. به هر حال برای طرفداری از شخصیتت باید دلیل بیاری. من تو پست قبلیم دلایلم رو گفتم. شما هم دلیل بیار که لیان در دل داستان بوده و اصل داستان به اون ختم شدهو شما ثابت کن که وقتی RE4 تموم شد باز روزنه هایی برای حضور لیان میتونستیم داشته باشیم. شما ثابت کن که بعد از RE4 میشد سناریوی لیان رو ادامه داد.
احد من عادت دارم وقتی کسی میگه مرغ یه پا داره می گم بیخیال بزار بگه ولی چون تو هی می گی دلیل جوابت رو دادم گر چه میدونم تو یه پست سی متری میزنی که جوابمو بدی من اصلا نگفتم لیون مهم ترین شخصیت داستان و هیچ وقتم نمیگم تا زمانی که خلافش ثابت شه در مورد re4 هم بگم که از هر چیزی میشه داستان در آورد مثلا اینکه اثر لاس پلاگا در بدن لیون مونده و داره اون رو آروم آروم میکشه پس لیون برای نجات خودش باید دنبال یه راه بگرده اونم چیزی نیست جز ایدا و سازمان در ضمن ممکنه سازمان با دولت دستش تو یه کاسه باشه و موقعی که لیون اشلی رو برگردونده اثار باقی مونده از لاسپلاگا رو بررسی کرده باشن و یک داروی اساسی واسش ساخته باشن تازه میشه اینجا پای کلیر و شری رو هم وسط کشید شری دست وسکر بوده و موش آزمایشگاهی اون شده حالا که وسکر مرده همه چیز تق ولق شری با تمام اتفاقاتی که براش افتاده از محل نگهداریش فرار میکنه و باعث میشه یک شیوع دیگه اتفاق بیفته از طرف دیگه شری توسط ارتش دستگیر میشه البته بگم حالت انسانی داشته ولی حافظشو از دست داده کلیر برای اینکه کمک کنه اون حافظشرو بدست بیاره میره سراغ شری در این بین لیون از طرف دولت وارد این قضیه میشه ولی نمیدونه که ایدا هست تا اون رو از انجام دادن کار درست و پاک کردن این ویروس از رو زمین منحرف کنه وقتی کلیر میفهمه که لیون داره میمره تصمیم میگره با اتلاعاط ناقصی که از شری بدست آورده جواب زحمت های لیون رو بده و به لیون میگه که مثلا فلان جا که بهش میگن سازمان شاید بتونی آنتی بادی پیدا کنی و با هم به اون محل میرن در بین راه ازهم جدا میشن و بازهم با یه ویروس جدید روبرو میشن

در همین هین میفهمن که الکس وسکر روی ویروسی کار میکرده که خیلی بهتر از g بوده ولی و چند صد نفر آزمایش کرده که باعث شده bow های زیادی بوجود بیان و وقتی متوجه شده لیون . کلیر دارن میان اون هارو آزاد کرده در آخر هم وقتی کلیر با الکس روبرو شده و الکس میخواد اون ویروس رو به خودش تزریق کنه قبل از اینکه الکس مثل آلبرت مافوق بشر بشه لیون از پشت سر بهش شلیک میکنه همون موقع که لیون تقریبا نا امید شده بودایدا باهاش تماس میگیره و میگه آنتی بادی کجاست و میگه تا چند ثانیه دیگه اینجا توسط دولت منفجر میشه لیون آنتی بادی رو پیدا میکنه و از مرگ نجات پیدا میکنه !

.سرنوشت لیون معلومه و نقشش تمام شده است.یعنی مثل بیلی و ایدا نیست که حتما لازم باشه توی قسمت های بعدی حضور داشته باشه.

حق با نیما هست. لیان شخصیتی نیست که حضورش از لحاظ داستانی الزامی داشته باشه. چون همیشه اونجا هایی بوده که آخرش شخصیت منفی از بین رفته.
اما بهتره بگیم کلیر بهترین رابط داستانی RE بوده. چون مبحث بهترین شخصیت در برگیرنده ی چندین فاکتور اساسی هست.

این در جواب بالایی بود !

چون وابسته به کسی نیست و دشمنان خودش رو در هر سری نابود میکنه.

این رو هم که قبول میکنی. پس بحثی نداریم :دی

احد من عادت دارم وقتی کسی میگه مرغ یه پا داره می گم

من هیچ وقت بدون مدرک حرف نمیزنم. ولی مثل اینکه در برخی از قسمت های بازی باید لیان زدایی صورت بگیره. چون احیرا به قدرتمندترین شخصیت هم تبدیل شده :دی

مثلا اینکه اثر لاس پلاگا در بدن لیون مونده و داره اون رو آروم آروم میکشه پس لیون برای نجات خودش باید دنبال یه راه بگرده اونم چیزی نیست

این فرضیه تا حدی مردوده. چون ویروس میتونه پنهان بمونه. اونجا انگل از بدن لیان به طور کامل منهدم شد. دیگه فکر نکنم سناریوی تکراری جیل رو واسه لیان بیارن.

خوب ببین. خودت هم دقیقا حرف منو با نوشته هات تعیین میکنی. لیان همیشه یه فرستاده هستو داستان ناتمومی ندارهو همیشه به یه سناریوی جدیدوارد میشه. مثل کریس و جیل نیست که از اول دنبال وسکر بودن. منظور من هم دقیقا همین بود. خوبه که خودت به این نتیجه رسیدی.

من از اول هم همین رو میگفتم ولی اینکه بگیم لیون واسه تیپش میاد تو بازی ها و باعث فروش میش رو قبول ندارم در ضمن این تو این سناریو یی که من گفتم لیون داره میمره چون بقایای انگل تو تنش تبدیل به یه سم خطرناک شده!;;)
اون تاییدم تو پست نیما نیستا!

من از اول هم همین رو میگفتم ولی اینکه بگیم لیون واسه تیپش میاد تو بازی ها و باعث فروش میش رو قبول ندارم در ضمن این تو این سناریو یی که من گفتم لیون داره میمره چون بقایای انگل تو تنش تبدیل به یه سم خطرناک شده!;;)
اون تاییدم تو پست نیما نیستا!

مثل بیلی و ایدا نیست که حتما لازم باشه توی قسمت های بعدی حضور داشته باشه.

حق با نیما هست. لیان شخصیتی نیست که حضورش از لحاظ داستانی الزامی داشته باشه.

قیافه و تیپ + روابطش با ایدا

در مورد انگل باید بگم که از این جهت میگم مردوده چون اگه انگل از بین بره دیگه برنمیگرده. بحثش طولانیه. فقط خلاسه میگم. ببین انگل بحثش با ویروس فرق داره. ویروس واسه اینکه بتونه به فعالیتش ادامه بده میتونه نامساعدترین شرایط رو تحمل کنه. اما انگل یه موجود زنده هست که از میزبان تغذیه میکنه. اگه انگل از بین بره اون موجود از بین رفته . واسه همین انگل بر نمیگرده . البته قضیه ویورس فرق داره و حتی میتونه تا چندین نسل خودش رو نشون نده. مثلا ما 2 نوع مبتلا به ویروس ایدز داریم. 1- بیمار 2- ناقل

ناقل کسی هست که ویروس رو منتقل میکنه و ویروس به خودش اثر نداره. این افراد در 2 حالت میتونن بچه های به همراه ویورس ایدز متولد کنند. (فرض میکنیم ک ناقل مورد نظر یک مرد هست.)
1- زن ناقل
2- زن بیمار

واسه همین این ویروسه که میتونه در چندین نسل مخفی باشه و انگل همون اول از بین میره.

خسته شدم دیگه باشه نیما درست میگه........
احد تو واقعا فک کردی من فرق بین ویروس و انگل رو نمی دونم ؟؟؟!!!!
مگه نمیگی انگل نابود میشه وقتی میمیره پس ماندش چی میشه اگه از بدن خارج نشه میشه یه سم نه ویروس همین !!!! این سم هم داره تدریجی لیون رو میکشه ! مثلا مولکول های این سم روی پروتیین های گلوبول های قرمز میشینه و به تدریج باعث مشکل تنفسی فرد میشه و در پایان مرگ از خفه شدن!

وسکر تواناتر از انسان

سلام علیکم
اندر محاسن لیون اس کندی
ایشان از ما مورین بسیار زبده ایالت متحده در مورد اپیدمی های ویروس تی و مبارزه با ویروس جی هستش
ایشان یک ناجی تشریف دارند البته بیشتر خانوما رو نجات دادن اول از همه کلیر ردفیلد بعدش شری بیرکین (با کمک کلیر) بعدش ایدا بعدش اشلی بعدش انجلا .
راستی کی میگه شری با لیون ربطی نداره همون اندازه که به کلیر مربوطه به لیون هم مربوطه.اینم یه دلیل برای بقای لیون توی داستان اینو که نمیتونین رد کنین شری رو لیون به همراه کلیر نجات دادن پس به همون اندازه که کلیر به شری مربوطه لیون هم مربوطه ولی فکر نکنم شری ادم درست حسابی شده باشه حتما پا جای پدر پست فطرتش گذاشته و عمو وسکر ازش نگهداری کرده و اموزشش داده.
ایشان به قول احد یه نابودگر قدرتمند تشریف دارند هرکی ادعا کنه سر جاش میشونندش نمونش اون کورتیس میلر احمق و بیرکین که با کمک کلر از پا در اومد در کل یه نابودگر قدرت مند برای انواع غولها و تایرنت ها و لیکر ها و از همه مهمتر اون غولای بزرگ جثه که پدر من یکی توی اویل 5 برای کشتنش در اومد ولی لیون میپرد میرفت رو کمرشون اون موجود که از پشتش در میومد رو با چاقو میکشت.
با این حال من به ترتیب این شخصیت ها رو از لحاظ داستان پردازی مهم میدونم
1 البرت وسکر کبیر
2 کریس ردفیلد
3 جیل والنتاین
4 کلیر ردفیلد (قابل توجه همه)
5 لیون اس کندی
حالا اقا نیما و احد جان دیگه فکر نکنم بتونین جای کلیر رو از این بیشتر بالا ببرین جیل والنتاین از لحاظ داستانی خیلی خیلی فرا تر از کلیر ردفیلده
ولی بازم میگم همه توی اویل 5 دیدید که کریس خیلی خیلی اتفاقی و به مرور به ترایسل و وسکر برخورد کرد که از اول روحش هم خبر نداشت قراره با اینا روبرو بشه.
داستان که وحی منزل نیست که حتما طبق داستان قبلی پیش بره همون اندازه که احتمال داشت کریس با وسکر برخورد کنه لیون هم میتونست اگر نه یه دلیل قانع کننده بیارید که نه نمیشه در کل نظر من اینه که اول از همه منفعت میتونه تعیین کننده باشه بعد خط اصلی داستان پارتنر لیون هم مثل شوا هر کسی میتونه باشه.
یه دلیل دیگه برای موندن لیون توی داستان قول و هدفیه که داره به قول خودش هدف من مبارزه با امبرلا و میراث جهنمی اونه . پاک کردن زمین از این ویروس ها این یه دلیل محکم برای بقای لیون توی داستانه مادامی که ویروس هست لیون هم هست و برای نابودیش تلاش میکنه.
شاید ما به اندازه شما اطلاعات نداشته باشیم ولی نمیشه که هرچی گقته میشه قبول کنیم

آخرین ویرایش:
مگه نمیگی انگل نابود میشه وقتی میمیره پس ماندش چی میشه اگه از بدن خارج نشه میشه یه سم نه ویروس همین !!!!
خوب باز این اشتباهه. انگل سمی که تولید میکنه از طریق غذایی هست که از میزبانش میگیره. اگه انگل بمیره این غذا هم بهش نمیرسه. فعالیتش متوقف میشه و تولید سم نمیکنه. در ضمن علائم سم از همون لحظات اول دیده میشه و مثل ویروس بعد از چند ماه یا سال ظاهر نمیشه.

حالا اقا نیما و احد جان دیگه فکر نکنم بتونین جای کلیر رو از این بیشتر بالا ببرین جیل والنتاین از لحاظ داستانی خیلی خیلی فرا تر از کلیر ردفیلده

من طرفدار نیما نیستم :دی
با این حرفتم موافقم;)

ایشان یک ناجی تشریف دارند البته بیشتر خانوما رو نجات دادن اول از همه کلیر ردفیلد بعدش ایدا بعدش اشلی بعدش انجلا و بعدش فکر کنم شری باشه راستی کی میگه شری با لیون ربطی نداره همون اندازه که به کلیر مربوطه به لیون هم مربوطه.اینم یه دلیل برای بقای لیون توی داستان اینو که نمیتونین رد کنین شری رو لیون به همراه کلیر نجات دادن پس به همون اندازه که کلیر به شری مربوطه لیون هم مربوطه ولی فکر کنم شری ادمن درست حسابی شده باشه حتما پا جای پدر پست فطرتش گذاشته و عمو وسکر ازش نگهداری کرده و اموزشش داده.

البته نجات دادن کلیر و ایدا 2 طرفه بوده :دی

در مورد شری در اشتباهی. کلا سناریوی لیان توی RE2 روی خط داستانی شری نبود. لیان بیشتر با ایدا بود. ولی سناریوی کلیر بعد از مدتی به شری بیرکین گره میخوره. لیان از ایدا مراقبت میکنه :دی کلیر از شری :دی واسه همین این فرض که بگیم لیان در انازه ی کلیر در مورد شری حق به گردن داشته اشتباهه :دی

در مورد ادامه داستان هم شری گزینه های ازتباطی بهتری نسبت به لیان داره. مهمترینش همین کلیر هست. در ضمن لیان کار ناتمامی نداره. اگر قرار باشه خضور مجدد داشته باشه باید یه جایی آشوب بشه بعد لیان واسه رفه فتنه :دی فرستاده بشه. در این بین هم ممکنه با شری روبرو بشه. اگر بخوایم این جوری زبط بدیم من همه ی شخصیت ها رو میتونم به هم وصل کنم :دی

این هم یادتون نره :دی
Sherry is safe in our hands. I would never underestimate Birkin.
There's something about this little girl.

آخرین ویرایش:
احد من خودم رو از دست تو می کشم خدای سفسطه ای !
بابا مثلا نیکوتین یه سم دیگه با کشیدن اولین سگار که اثرش رو نشون نمیده میده! حالا اصلا فکن این سم به یکی از رشته های DNA لیون آسیب زده باشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or