بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,617
اره من داستانو نمیدونم :D
بابا برادر تو یک وسکر مرد و اونا با هلیکپتر فرار کردن میتونستند ادامش ندند ولی دادند ! کپکام فروم های اختصاصی به زبان های مختلفو میگرده والگو میگیره !
چی وسکر مرد:eek::eek::eek:ویلیام برکین یه نمونه از ویروس جی رو به آلبرت تزریق کرد آلبرت وسکر رفت جلوی محفظه تایرانت تا تایرانت اونو بکشه تا بتونه همرو فریب بده و خودش بتونه دور از چشم همه به کارهاش برسه بعد از مدتی آلبرت به خاطر وجود ویروس جی تو بدنش دوباره زنده میشه ولی با قدرتهای بیشتر وچشمهای قرمز. اگه میمرد و بقول شما بازی ادامه پیدا نمیکرد دیگه انقدر این بازی معروف و مشهور نمیشد.دیگه آلبرت وسکر محبوبترین کاراکتر منفی نمیشد.تازه اون زمان چون با ورود PS1 دنیای بازیهای کامپیوتری متحول شد همه شرکتها عنوانهایی ساختند تا ادامه پیدا کنه.
البته یه کار دیگه هم میشد کرد یه رزیدنت اویل دیگه برای شما و مختص شما میساختند که تو همون شماره داستان تموم شه.

آخرین ویرایش:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
ای بابا همه ی فروم با من سر لج دارند !!
من میگم تو یک البرت وسکر مرد !! خوب تو برو یه صحنه تو یک بیار که نشون بده البرت زنده است !! بعد از اون البرت برگشت یعنی بعد از یک !!
خوب من منظورم این بود که میتونستند تو یک تمومش کنند و بگن چون سود نداشت دیگه ادامه نمیدیم ولی وقتی موج بزرگ فن بوی ها در پذیرایی از بازی و ایده هاشونو دیدند راضی شدند ! راستی اونی که میگفت ماست بنفشه :
من ترجمم همینه که هست اصلا من زبانم خیلی ضعیفه (به خدا راست میگم زبان این ترمم 12 شد ) :D خوب با این حال بد حرفی زدم ولی اسپانیاییم فول فوله :D انگلیسی یاد نگرفتم رفتم اسپانیایی یاد گرفتم به این میکن مخ :D

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
هی از ترجمه ی من ایراد گرفتی ولی یکی باید بیاد از خودتون ایراد بگیره اقا احدتون به Chris میگه Chrise :D
تو خیلی از پست هاش دیدم :D

راستی من پست مزخرف نزدم که شما میگی این 1 دوم مگه تو ناظمی وقتی ناظما ریختن سرم یه چیزی :D

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
امیر جان اینجا کسی با شما لج نیست.بلکه با نظرات شما لجند! :cheesygri
البته برای اولین بار این حرفت رو قبول دارم.وسکر واقعا توی قسمت اول مرد.بعد که دیدن خیلی طرفدار داره اومدن توی کد ورونیکا زندش کردن و اولین کسی که متوجه زنده بودنش شد هم کلیر ردفیلد بود.ولی باز هم این زاده ی تخیلات فن ها بود نه فن بوی ها.:cheesygri (خودت این آتیش رو توی دامن خودت انداختی.چون تا قبل از اینکه تو کلمه ی فن بو رو به کار ببری من اصلا این کلمه رو نشنیده بودم.به هر حال ممنون.:cheesygri)
در ضمن آقای جان کوچولو بیرکن ویروس رو به وسکر تزریق نکرد.بلکه فقط ویروس رو به اون داد و وسکر خودش ویروس رو به خودش تزریق کرد.اون هم درست چند ثانیه پیش از مرگش توسط تایرنت.اگه ماجراهای آمبرلا رو بازی کرده باشید متوجه این قضیه میشید.
ولی الحق که از لحاظ داستان ماجراهای آمبرلا بهترین قسمت رزیدنت اویل بود.به خصوص مراحلی که پشت صحنه ی داستان رو از جانب وسکر روایت می کرد.
در ضمن ویکی خودش منبع هست.این سایت که کلش به اندازه ی یک صفحه ی ویکی هم نیست.
این هم لینک صفحه ی اصلی سایت رسمی رزیدنت اویل یا همون ویکی:
www.residentevil.wikia.com

راستی لرد آنوبیس جان این چه آواتوریه که برای خودت انتخاب کردی؟عکس خودته؟
(شوخی کردم.ناراحت نشی ها!)

این هم عکس عشق خودم و اولین کسی که از راز مخوف مرگ وسکر پرده برداشت.(امیر جان دو کلمه ی آخر رو دوباره بد برداشت نکنی ها! :cheesygri)

این هم یک فایل صوتی از صدای شخصیتهای رزیدنت اویل 2.بخندید ولی بد برداشت نکنید:

به این آدرس برید و توی فهرست گزینه ی نهم رو انتخاب کنید.بعد روی گزینه ی هفتم کلیک کنید.تمام آهنگهای رزیدنت اویل توی این اینک هستند.حتی موزیک تمام اتاق های هر ساختمان و صدای هیولاها و باز و بسته شدن درها!من که با آهنگ صحنه ی مرگ ایدا در رزیدنت اویل 2 خیلی حال کردم.این سایت استثنایی تقدیم به همه ی طرفداران رزیدنت اویل.تشکر لازم نیست.:cheesygri

http://www.evilunleashed.com/euv3x/soundtracks.php?page=residentevil

آخرین ویرایش:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
لا مسبا این عکسا رو جوری میسازن ادم وقتی میبندشون یه حالی میشه :D ( بد برداشت کنید تا دلتون میخواد :D )
تو اوتبریک خیلی خوشم از مارک و دیوید اومد خیلی مردای با حالی بودند !! ولی وجدانی این اوتبریک هم خیلی خوب بود هااااااااااااا دو سال پیش اخرشو برای بار هشتم اوردیم :cool: الان هم دارم بازی میکنم ولی میخوام بعد از این که بازی را تا اخر بردم برم یه بار دیگه GOLD EDION را بزنم که ماجرای وسکر را مثل کف دستت بی مو میکنه !!!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,617
مرسی آقا نیمابابت اون نکته .منم ماجرای آمبرلا رو بازی کردم ولی یه جاهاییش برام گیرمیکرد.من نسخه هایی از بازی که برای Wii اومده بود رو بازی کردم فقط به خاطر آلبرت وسکر و کات اسینسهای بازی اینهمه خودمو کشتم تا اون کات اسینسهارو ببینم دیروز یه سایت گیر آوردم همه اونا توش بود .
راستی این عشقت تو Resident Evil Degeneration خیلی خوشگل شده بود.:thumbsup::thumbsup::wow::o:kiss::drooling::drooling:
منم عاشق Ada Wong گم.:drooling::drooling::drooling:

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اون e اضافه یه جریانی خاص داره که فکر نکنم به ابن تاپیک مربوط باشه. اون e زایده :D :D مثلا من با 2 تا نام کاربری ثبت نام میکنم. یکی همین Mr.Death و اون یکی هم T-Viruse حالا اگه دقت کنی باز e اضافی داره :D

و اما موضوع مورد بحث :D

قبلش باید چند تا نکته بگم.

اول اینکه وسکر مرده بوده. تا RE:CV هم اثری ازش نبود. حتی یک کلمه تو فایل ها هم مبنی بر زنده بدنش نبود. اصلا آن زمان وسکر ابهت آنچنانی نداشت. ولی از RE:CV کلا شخصیت وسکر دگرگون شد. صدای وسکر تغییر کرد و اون صدای مضخرف شماره اول که بیشتر شبیه یه بچه بود, جای خودش رو به ریچارد داد. اینجا بود که شخصیت وسکر عمق پیدا کرد.

جون هرکی رو دوست داری تا منبع نداری این جور نظر قاطع نده!!

راستی گفتی که اسپانیاییتون قویه :D ولی از زبان خوب اسپانیایی شما هم نمونه برای ارائه داریم ها :D اگه مشتاق بودین میذارم :D

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
اون e اضافه یه جریانی خاص داره که فکر نکنم به ابن تاپیک مربوط باشه. اون e زایده :D :D مثلا من با 2 تا نام کاربری ثبت نام میکنم. یکی همین Mr.Death و اون یکی هم T-Viruse حالا اگه دقت کنی باز e اضافی داره :D

و اما موضوع مورد بحث :D

قبلش باید چند تا نکته بگم.

اول اینکه وسکر مرده بوده. تا RE:CV هم اثری ازش نبود. حتی یک کلمه تو فایل ها هم مبنی بر زنده بدنش نبود. اصلا آن زمان وسکر ابهت آنچنانی نداشت. ولی از RE:CV کلا شخصیت وسکر دگرگون شد. صدای وسکر تغییر کرد و اون صدای مضخرف شماره اول که بیشتر شبیه یه بچه بود, جای خودش رو به ریچارد داد. اینجا بود که شخصیت وسکر عمق پیدا کرد.

جون هرکی رو دوست داری تا منبع نداری این جور نظر قاطع نده!!

راستی گفتی که اسپانیاییتون قویه :D ولی از زبان خوب اسپانیایی شما هم نمونه برای ارائه داریم ها :D اگه مشتاق بودین میذارم :D
شما نوشتی بیوگرافی Chrise خوب این جریان خاصش چیه ؟؟
یعنی چی نمونه دارید ؟؟ هر نمونه ای دارید بزارید از اسپانیایی خوب من :D چون هیچ جایی من اسپانیایی حرف نزدم مگه تو فروم اسپانیایی های اویل !!:smile::smile:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
امیر جان منظورت کدوم عکس بود؟همون عکس کلیر که گذاشتم رو گفتی؟در ضمن جیل چرک ناخن کلیر هم نمیشه.
در ضمن یک نظری هم راجع به اون سایت آهنگها بدید دیگه؟
در ضمن جان کوچولو اگه نرم افزار دلفینت جدید باشه گیر نمی کنه.ایدا پنجمین شخصیت مورد علاقه ی من هم هست.ولی همونطوری که قبلا هم گفتم جزو 6 شخصیت اصلی داستان نیست.
از نظرت راجع به کلیر هم ممنونم.
این هم یک عکس دیگه از جیگرم:

deviant_ID_by_claire_redfield_club.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,062
نام
آریا
دوست عزیز A M I R 1 1 0 , دیگه یه کم دارین زیاده روی میکنین. لطفآ دیگه تاپیک رو با جای دیگه اشتباه نگیرین تا شرمنده ـتون نشم. وقتی هم دوستان اشکالات رو بهتون میگن با منبع و مدرک , لطفآ قبول کنین یا حداقل این طوری ادامه ندین تا مشکلی پیش نیاد.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,617
من قبلا همه آهنگهای سری رزیدنت اویل رو دانلود کردم.این سایت هم دیدم جالب بود.
من با ورژنDolphin Win32_r4771 اجرا میکردم با این بهتر از بقیه اجرا میشد ولی خب اینم اشکالاتی داشت.مثلا یه دیالوگ همش تکرار میکرد.
راستی عکست دیده نمیشه:hurted1:
حالا دیده شد.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,617
نیما جان من تقریبا 2 سال پیش اینارو از سایت http://soundtracks-mp3.blogspot.com دانلود کردم ولی این سایت چند وقتیه خرابه اصلا نمیشه رفت توش.
ولی لینکاشونو از سایت 4shared دارم اگه بخوای برات میزارم.
من این دلفینهارو دارم:Dolphin 3972-Dolphin r4665-x86-Dolphin r4682-Dolphin r4800-x86-Dolphin Win32_r4771-EmuCR Dolphin r4710-x86-EmuCR Dolphin r4774-x86-EmuCR Dolphin r4791-x86-EmuCR Dolphin r4812-x86-Opencl nvidia-r4791-به نظرت کدومشون خوبه؟
راستی جریان چیه تو هر روز از این کلیر یه عکس میزاری:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر