بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

شایعه شده رزیدنت ایول 7 کنسل شده البته خبر جی نیست تو هیچ سایت دیگه ای هم من ندیدم. بعید میدونم کنسل شده باشه.

Resident Evil 7 cancelled – leaked report stating reasons why it was cancelled - The REM

خوشحال کننده‌ترین خبری که می‌شه بشنوم. دلیل کنسل شدن خوشحال کنندست! امیدوارم درست باشه.

آخرین ویرایش:
اگر موفقیت ریمیک باعث کنسلی شده باشه یعنی تحول اساسی می‌خواد توی 7 صورت بگیره که قطعا ارزش تأخیر رو داره.

منم دقیقا همین فکر رو کردم. این بازی چون معرفی نشده هنوز رسما خیلی راحت میتونن کنسلش کنن بدون اینکه صدایی در بیاد ازش! وقتی هیچ خبری ازش نشه یعنی همه میفهمن که کنسل شده. ولی من قبلا هم از این شایعات شنیده بودم باید یک منبع قابل اعتماد مثل IGN بگه تا بشه بهش استناد کرد چون خبری از رزیدنت ایول 7 نشده گفتن کنسل شده یک بار دیگه هم یه جا دیگه خونده بودم ولی سازنده بازی رولیشنز 2 گفته یک تیم دیگه دارن رو بازی کار میکنن . مستقمیا گفت این حرفو.

من از این ناتالیا حالم بهم میخوره :d
توی هر سری باید یه شخصیت مزخرف رو شاهد باشیم
توی 4 اشلی
توی 5 شوا و ایروینگ
توی 6 هلنا
توی رولیشنز پارکر
توی رولیشنز 2 هم ناتالیا
میگم نیما نمیدونستم توی سایت Re.ir هم عضویا.چند تا مقاله دیدم نوشتی .جالب بودن.من خودمم بیشتر اینجا فعالیت دارم ولی اونجا هم میرم.یه کاربری بود نزدیک 40 سالش بود میگفت از رزیدنت 3 به بعدش دیگه رزیدنت اویل رو قبول نداره.من خودمم کلاسیکها بیشتر دوست دارم ولی تعصب هم خوب نیست .مثلا من اعتقاد دارم موسیقی مدرنها بهتره

اسماعیل،نمیدونم چرا از ناتالیا خوشت نمیاد.ولی به نظر من،اتفاقا یکی از نکات مثبت و امیدوار کننده ی بازی هست.شاید به خاطر ظاهرش یا ضعیف بودنش میگی.ولی اتفاقا بدترین چیز ممکن این بود که یک پارتنر آرتیست و قلدر مثل پارکر یا پیرز رو بیارن.چیزی که میتونه حس وحشت و سختی رو به رزیدنت اویل برگردونه،یک پارتنر ضعیف و بی دفاع هست.جای خوشحالیه که هر دو پارتنر بازی یعنی مویرا و تانالیا ( و مخصوصا ناتالیا) اینجوری هستن!

در مورد هلنا هم نمیدونم چرا اکثریت مردم ازش خوششون نمیاد.شاید چون بیشتر افراد (بلا نسبت تو:d) فقط به ظاهر توجه میکنن و دنبال تیپ و قیافه و آرتیست بازی و اینجور مسائل کذایی هستن.اتفاقا هلنا هم شخصیت پردازی خوبی داشت و هم نقش بسیار مهمی در داستان.شخصیت پردازی هلنا ترکیبی از احساس و جدیت بود.شخصیتی که حال و هوای عاطفی و خانوادگی رو به رزیدنت اویل برگردوند و در عین حال،بسیار جدی و مصمم بود.کلا بخشی از داستان رو هم خودش رقم میزنه.یعنی مثل شوا نبود که فقط حکم یک صندوق متحرک رو داشته باشه.هلنا برخلاف لیون،از بسیاری از مسائل داستان و همچنین هویت واقعی سیمونز مطلع بود و حتی اگه اون نبود،اصلا لیون نمیدونست باید کجا بره و کی پشت پرده ی این ماجراهاست.

باز برعکس تو من از پیرز بدم میاد.از اون دسته شخصیت هایی بود که به خاطر یک سری عناصر ظاهری مثل تیپ و قیافه و آرتیست بازی محبوب شد و همش میخواست ژست قهرمانها و آدمهای فداکار رو بگیره.به همین خاطر هم بین مردم محبوبه.چه از لحاظ اهمیتش در داستان و چه از لحاظ شخصیت پردازیش،اصلا با هلنا قابل مقایسه نبود.فقط و فقط یکی از اعضای تیم کریس بود که چون کپکام میخواست بازی حالت دو نفره داشته باشه،پیرز رو برخلاف سایر اعضای تیم زنده نگه داشت و حتی در انتهای بازی هم شاهد یک پایان کاملا هندی براش بودیم که همین قضیه ثابت میکنه که پیرز اصلا برای کپکام اهمیتی نداشته و فقط به خاطر سبک پارتنری بازی بوده.تا جایی که از بین کل شخصیت های RE6،پیرز برای مردن انتخاب شد.چون در آینده هر عضو B.S.A.A دیگه ای هم میتونست جای اون رو بگیره.همونطور که توی RE5 هم یکی از اعضای B.S.A.A رو در کنار کریس آوردن و توی RE6 هم یکی دیگه،جای اون رو گرفت.ولی به خاطر یک سری عناصر ظاهری و عامه پسند و همچنین سر هم کردن یک پایان هندی براش،الکی الکی محبوب شد.واقعا نعمت بزرگی واسه رزیدنت اویله که پیرز توی همون RE6 مرد.وگرنه مطمئن باش که به خاطر درخواست مکرر فن ها و فروش بیشتر،توی نسخه های بعدی هم شاهد بازگشتش بودیم.واقعا به خیر گذشت!

این RE2 ریبورن رو تا اوایلش رفتم.ولی چرا اینجوزیه؟اصلا آهنگ نداره.سرعت حرکت کردن و دور زدن و نشونه گرفتنش هم خیلی پایینه.کلا همش تیک داره.تازه رزولیشن بازی رو هم تا آخر آوردم پایین.مال شما هم همینجوریه؟

در مورد RE7 هم گرچه خیلی دوست دارم که کنسل شده باشه،ولی بیشتر احتمال میدم که شایعه باشه.شایعه های قوی تر از اینش،سر کاری از آب در اومدن.تازه هنوز فقط چند روز از ریلیز ریمیک گذشته.فکر نمیکنم کپکام اینقدر عجولانه قضاوت کنه و بازی بزرگی مثل RE7 رو به خاطر اون کنسل کنه.حداقل یکی دو ماهی صبر میکنه.گرچه واقعا امیدوارم که کنسل بشه!

توی اون یکی سایت هم دو سالی بود که نبودم.ولی چند روز پیش،یک یوزر جدید ساختم.البته اونم فقط برای دانلود بازی و گرفتن ویدئو و....وگرنه بچه هاش اصلا در حدی نیست که بخوام باهاشون بحث کنم.اصلا نمیدونن چی به چیه.در کل مهد کودک خوبیه!;)

در مورد RE2 ریبورن هم راهنمایی کنید لطفا.مرسی!

اسماعیل،یعنی آواتارت تو حلقم!:dمیری هرچی عکس عتیقه و کاریکاتور از کلیر هست رو برمیداری میذاری واسه ی آواتارت.واقعا تو طرفدار کلیری یا دشمنش؟:d

آخرین ویرایش:
نیما RE2 Reborn رو از کجا دانلود کردی؟

لینک مستقیم،باید وینرار 5 نصب باشهwww.kombat.ir.Alpha1.50%2832Bit%29

این رو قبلا ایمان گذاشته بود.ولی محیط بازیش اینقدر تاریکه که حتی جلوی پات رو هم نمیبینی.خیر سرشون خواستن بازی رو ترسناک کنن -یدن!

لینک مستقیم،باید وینرار 5 نصب باشهwww.kombat.ir.Alpha1.50%2832Bit%29

این رو قبلا ایمان گذاشته بود.ولی محیط بازیش اینقدر تاریکه که حتی جلوی پات رو هم نمیبینی.خیر سرشون خواستن بازی رو ترسناک کنن -یدن!
ممنون.ولی بیخیالش شو
با توجه به اینکه ریمیک ریمستر روی کنسولا و پی سی موفقیت امیز بوده احتمال عرضه ریمیک نسخه 2 دور از انتظار نیست

ممنون.ولی بیخیالش شو
با توجه به اینکه ریمیک ریمستر روی کنسولا و پی سی موفقیت امیز بوده احتمال عرضه ریمیک نسخه 2 دور از انتظار نیست

معین،یعنی چی بیخیالش شو؟خودت پرسیدی از کجا دانلود کردی!:(اگه نمیخواستی چرا پرسیدی؟:d

معین،یعنی چی بیخیالش شو؟خودت پرسیدی از کجا دانلود کردی!:(اگه نمیخواستی چرا پرسیدی؟:d

یعنی اینکه باو توجه به ویژگی هایی که خودت گفتی زیاد ازش توقع نداشته باش بقول دوستمون نسخه آلفاس
تازه جوری گفتی Re2 Reborn رو تا اخر رفتم که فکر کردم نسخه نهاییش اومده و من بی خبرم :d

اسماعیل،نمیدونم چرا از ناتالیا خوشت نمیاد.ولی به نظر من،اتفاقا یکی از نکات مثبت و امیدوار کننده ی بازی هست.شاید به خاطر ظاهرش یا ضعیف بودنش میگی.ولی اتفاقا بدترین چیز ممکن این بود که یک پارتنر آرتیست و قلدر مثل پارکر یا پیرز رو بیارن.چیزی که میتونه حس وحشت و سختی رو به رزیدنت اویل برگردونه،یک پارتنر ضعیف و بی دفاع هست.جای خوشحالیه که هر دو پارتنر بازی یعنی مویرا و تانالیا ( و مخصوصا ناتالیا) اینجوری هستن!
خب دیگه اصلا من در کل از پارتنر خوشم نمیاد.چه ضعیف و خنگ باشه چه قوی و باهوش چه خوشگل چه زشت برام فرق نمیکنه
نه من خیلیا از پارتنر خوششون نمیاد ولی اصلا سازندگان دست بردار نیستن که نیستن.ناتالیا هم ظاهرش غیر عادیه شبیه روح و این چیزاس
قدرتشم مرموزه معلوم نیست این حس ششمه یا قدرت دیگه که کارهایی میکنه که بری نمیتونه.اصلا نمیدونم برای چی همچین چیزی رو انداختن توی بازی.کلا کاراکتر غیر عادی بنظر میاد .شاید حرفم خند دار باشه ولی منو یاد سایلنت هیل میندازه
واقعا یعنی نیاز بود؟
هر چیزی که میزارن بازی باید خوشمون بیاد؟
ر مورد هلنا هم نمیدونم چرا اکثریت مردم ازش خوششون نمیاد.شاید چون بیشتر افراد (بلا نسبت تو
:d
) فقط به ظاهر توجه میکنن و دنبال تیپ و قیافه و آرتیست بازی و اینجور مسائل کذایی هستن.اتفاقا هلنا هم شخصیت پردازی خوبی داشت و هم نقش بسیار مهمی در داستان.شخصیت پردازی هلنا ترکیبی از احساس و جدیت بود.شخصیتی که حال و هوای عاطفی و خانوادگی رو به رزیدنت اویل برگردوند و در عین حال،بسیار جدی و مصمم بود.کلا بخشی از داستان رو هم خودش رقم میزنه.یعنی مثل شوا نبود که فقط حکم یک صندوق متحرک رو داشته باشه.هلنا برخلاف لیون،از بسیاری از مسائل داستان و همچنین هویت واقعی سیمونز مطلع بود و حتی اگه اون نبود،اصلا لیون نمیدونست باید کجا بره و کی پشت پرده ی این ماجراهاست.
نه دیگه کم لطفی نکن:d
اتفاقا توی بحثهای قبلیم گفتم که ظاهر برای من ملاک نیست
تازه من از ظاهر هلنا بدم نمیاد .آرتیست بازی هم که فراوان داشت:dپس این دلیل بد اومدن من نیست:d
هر کاراکتری ویژگیهای شخصیتی خاصی داره که توی جایگاه خودش اونو ارزشمند میکنه. برای یکی خشونت خوبه برای یکی کم حرف و سرد بودنن خوبه برای یکی احساسی بودن خوبه و....
پس ترکیبی از احساس و جدیت هم ویژگی هلنا بوده یا نبوده دلیل برتری اون نمیشه.جدی و مصمم بودن که ویژگی مشترک همه بوده نه فقط هلنا خانم
کلا هلنا هر جور باشه فقط در حده یه پارتنره و شخصیت یه بار مصرف. پتانسیل بیشتر ازین نداره .میتونستن داستان رو خیلی قشنگتر از اینا بسازن و نیازی به این همه پاتنر و این خزعلیات نباشه.تازه داستان هم قشنگتر میشد.کلا شخصیتی که حضورش الزامی نبوده رو من قبول نمیکنم.حالا قبول هم میکنم که هلنا برخلاف شوا و پارکر فقط حکم صندق متحرک نداشته و توی داستان دخیل بوده.و اینکه هلنا از داستان خبردار بوده و لیون نبوده هم ملاک نیست هر چی باشه یکی از مقصران اون صحنه هلنا بوده و بایدم خبردار باشه.
باز برعکس تو من از پیرز بدم میاد
باو نیما من از پیرز که چیزی نگفتم:d

آخرین ویرایش:
خب دیگه اصلا من در کل از پارتنر خوشم نمیاد.چه ضعیف و خنگ باشه چه قوی و باهوش چه خوشگل چه زشت برام فرق نمیکنه
نه من خیلیا از پارتنر خوششون نمیاد ولی اصلا سازندگان دست بردار نیستن که نیستن.ناتالیا هم ظاهرش غیر عادیه شبیه روح و این چیزاس
قدرتشم مرموزه معلوم نیست این حس ششمه یا قدرت دیگه که کارهایی میکنه که بری نمیتونه.اصلا نمیدونم برای چی همچین چیزی رو انداختن توی بازی.کلا کاراکتر غیر عادی بنظر میاد .شاید حرفم خند دار باشه ولی منو یاد سایلنت هیل میندازه
واقعا یعنی نیاز بود؟
هر چیزی که میزارن بازی باید خوشمون بیاد؟

نه دیگه کم لطفی نکن:d
اتفاقا توی بحثهای قبلیم گفتم که ظاهر برای من ملاک نیست
تازه من از ظاهر هلنا بدم نمیاد .آرتیست بازی هم که فراوان داشت:dپس این دلیل بد اومدن من نیست:d
هر کاراکتری ویژگیهای شخصیتی خاصی داره که توی جایگاه خودش اونو ارزشمند میکنه. برای یکی خشونت خوبه برای یکی کم حرف و سرد بودنن خوبه برای یکی احساسی بودن خوبه و....
پس ترکیبی از احساس و جدیت هم ویژگی هلنا بوده یا نبوده دلیل برتری اون نمیشه.جدی و مصمم بودن که ویژگی مشترک همه بوده نه فقط هلنا خانم
کلا هلنا هر جور باشه فقط در حده یه پارتنره و شخصیت یه بار مصرف. پتانسیل بیشتر ازین نداره .میتونستن داستان رو خیلی قشنگتر از اینا بسازن و نیازی به این همه پاتنر و این خزعلیات نباشه.تازه داستان هم قشنگتر میشد.کلا شخصیتی که حضورش الزامی نبوده رو من قبول نمیکنم.حالا قبول هم میکنم که هلنا برخلاف شوا و پارکر فقط حکم صندق متحرک نداشته و توی داستان دخیل بوده.و اینکه هلنا از داستان خبردار بوده و لیون نبوده هم ملاک نیست هر چی باشه یکی از مقصران اون صحنه هلنا بوده و بایدم خبردار باشه.

باو نیما من از پیرز که چیزی نگفتم:d

[FONT=&amp]داداش،من که خودم گفتم منظورم تو نیستی.کلا گفتم اکثریت فقط به ظاهر توجه میکنن.حالا خوبه گفتم بلا نسبت تو!:d

در مورد ناتالیا[/FONT] من منظورت رو اشتباه فهمیدم.آره داداش.اتفاقا خود من هم یکی از کسانی هستم که کلا با وجود پارتنر در رزیدنت اویل مخالفم.ولی قطعا اگه قرار باشه بین یک پارتنر قلدر و آرتیست مثل پارکر و پیرز و یک پارتنر ضعیف و بی دفاع مثل اشلی و ناتالیا یکی رو انتخاب کنم،مسلما دومی رو انتخاب خواهم کرد.در واقع حالا که مجبوریم پارتنر رو تحمل کنیم،پس حداقل بهتره که اینجوریش رو تحمل کنیم.به عبارت دیگه پارتنرهایی مثل اشلی و ناتالیا،برای این سبک مناسب ترند.منظور من این بود!;)

[FONT=&amp]در مورد هلنا هم به نظر من،اتفاقا هر دو تاش امتیاز محسوب میشه:هم اینکه شخصیتش ترکیبی از احساس و جدیته و هم اینکه توی داستان دخیل بوده.اکثر پارتنرها همین دو تا ویژگی رو هم ندارن.ویژگی اول رو که بعد از کلیر،فقط در هلنا دیدم.بقیه یا کلا احساسی و ترسو بودن،یا فقط جدی و آرتیست.ممکنه که چند نفر دیگه ای هم این دو تا ویژگی رو با هم داشته باشن.ولی خب مسلما نه تا این حد!
دخیل بودنش در داستان هم که خیلی مهمه دیگه.تو میگی چون ماجرا زیر سر خودش بوده،در داستان دخیل بوده.خب امتیازش دقیقا همینه دیگه!:dاگه قرار باشه داستان 6 رو به خاطر فرعی بودنش اصلا حساب کنیم که هیچ کدوم از شخصیتهاش حساب نمیشن.ولی اگه قرار باشه داستان 6 رو به رسمیت بشناسیم،قطعا هلنا جزء جدا نشدنی داستانه.به هر حال شخصیتی که از خود قهرمان اصلی هم مهمتره،مسلما چیزی فراتر از یک پارتنره.در واقع هلنا بدون لیون،کاملا میتونه داستان رو پیش ببره و هیچ جای داستان لنگ لیون نیست.به جز روایط هندیش با ایدا.ولی اگه هلنا نباشه،لیون حتی نمیفهمه که این ماجراها زیر سر کیه و باید کجا بره.فوقش جون خودش رو نجات میداد و از شهر فرار میکرد!

[/FONT]در مورد پیرز هم فکر کردم دوستش داری.چون اکثر کسانی که مخالف هلنا هستن،به شدن پیرز رو دوست دارن.چون ظاهر جذابتر و آرتیست بازی های بیشتری داشت و مهمتر از همه،یک پایان کاملا هندی براش رقم خورد.البته مطمئنم که تو اینجوری نیستی!:d

[FONT=&amp]راستی،آواتارت توی حلقم!:dمیدونم از کجا گیرش آوردی.من چند روز پیش کپی کردمش که خودم برای آواتارم بذارم.ولی تو پیش دستی کردی.حلالت داداش![/FONT];)

آخرین ویرایش:
خب اویل 6 که رسمیت داره فرعی نیست.در مورد هلنا چون تنها در خود سناریو لیون بقول شما تو داستان دخیل بوده زیاد برام اهمیت نداره.میدونی مهمترین بخش داستانی اویل 6 مال بخش جیک و ایداس وگرنه دو بخش لیون و کریس تنها واسه سرگرمی و جذابیت و هیجان گذاشته شده بودئن.البته میدونم که خیلیا با جیک حال نکردن ولی با این حال جیک توی نسخه بعدی هست . شری هم که توی سناریو جیک حضور داشت بعد از چندین سال ازش رونمایی شد:d
تا قبلشم از شری اطلاعات نداشتیم جیکم که خبر مرگش پسر وسکر بود و خونش هم مهم بود.سناریو ایدا هم که مثل همیشه رمز گشا بود به خاطر همین من داستان اویل 6 رو به رسمیت میشناسم ولی تنها این دو تا سناریو رو مهم میدونم.
برای همین چون هلنا توی سناریو لیون حضور داشته و پیرز هم سناریو کریس پس این دو تا پارتنر زیاد واسه من مهم نیستن.خودت هم که دلیل خاص خودت رو داری که میگی هلنا جذابه.میگی هلنا ترکیبی از احساس و جدیته.ولی این برام تازگی نداره اخه همه شخصیتها جدی هستن احساس هم که بین همه مشترکه:d
حالا شاید بگیم در مورد هلنا به خاطر خواهرش این مورد بیشتر به چشم خورده و شما رو مجذوب خودش کرده
اواتر هم من چند تا دارم اگه خواستی ازین استفاده کن .من از یکی دیگه استفاد میکنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or