بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

عزیزان من خودم طرفدار وسکرم. من فقط گفتم داستان رزیدنت 5 میتونست بهتر باشه! در رابطه با بحث هم من فعلا درگیر کارای سربازی هستم. فعلا نمیتونم همراهیتون کنم! موفق باشید. امیدوارم رولیشنز 2 هم توپ از اب در بیاد! ماجرای اکس وسکر را ادمه بده.

عزیزان من خودم طرفدار وسکرم. من فقط گفتم داستان رزیدنت 5 میتونست بهتر باشه! در رابطه با بحث هم من فعلا درگیر کارای سربازی هستم. فعلا نمیتونم همراهیتون کنم! موفق باشید. امیدوارم رولیشنز 2 هم توپ از اب در بیاد! ماجرای اکس وسکر را ادمه بده.

دوست عزیز،در اینکه شما وسکر رو دوست داری هیچ شکی نیست.ولی حرف شما فقط محدود به اینکه (داستان 5 میتونست بهتر باشه) نبود.شما گفتی داستان آمبرلا و رزیدنت اویل،کلا توی 3 تموم شد و هیچ ابهامی نمونده بود.نسخه ی 5 یک داستان کاملا جدید داشته که به جز اسم چند تا از شخصیتهاش،هیچ ربط دیگه ای به گذشته نداشته و حتی اگه وسکر رو ازش حذف کنیم هیچی ازش نمیمونه.اکسلا،اوروبوروس و ترایسل هیچ ربطی به ریشه های سری ندارن.داستان 5 کاملا برگرفته از داستان 4 هست.داستان 5 فقط مثل یک فیلم سینمایی بوده که اومده از چند تا بازیگر معروف استفاده کرد و هیچ دستاوردی برای سری نداشته!!!!!!!!خداییش شما اینا رو نگفتی؟بعد الآن اومدی میگی (من فقط گفتن داستان 5 میتونست بهتر از این باشه)!

حداقل اگه شما میومدی هم مزایا و هم معایب داستان 4 و 5 رو میگفتی،حتی اگه اشتباه هم میگفتی،بازم قابل قبول تر بود.ولی شما فقط میای مزایای داستان 4 و معایب داستان 5 رو میگی.فقط به صرف اینکه 4 رو میکامی ساخته.پس از هر لحاظ باید بهتر باشه.با اینکه داستان 5 از هر لحاظ مهم تر و غنی تر از داستان 4 هست و حتی اگه عیبی هم داشته باشه،معایبش یک هزارم مزایاش هستن.اونوقت تو همش معایبش رو میگی و مزایاش رو هیچی.یا مثلا چرا نمیگی داستان 4 میتونست بهتر از این باشه؟با اینکه چه از لحاظ اهمیت و چه از لحاظ پیچیدگی و حتی چه از لحاظ وابستگی به ریشه های سری،داستان 4 حتی با 5 قابل مقایسه هم نیست.بعد شما همش میای از اون تعریف میکنی و از این انتقاد!

من یک پست طولانی برات نوشتم که جواب تمام این مسائل رو به صورت مفصل و با دلیل و منطق دادم.ولی شما اصلا نخوندی یا حداقل جواب ندادی.این درست نیست که شما بیای حرفات رو بزنی.بعد وقتی که بقیه میان منطقی و با دلیل و استدلال جوابت رو میدن،بری و دو ماه بعد پیدات بشه.تا اون موقع هم باز جواب ندی و بحث رو منحرف کنی.اینکه نشد بحث سالم و منطقی.تازه من همش رو هم با مشورت علی نوشتم و حتی خودش هم صراحتا بهت گفت که تمام نظراتش نظرات منه.حالا میگی من رو قبول نداری.علی رو که دیگه قبول داری؟حداقل کاش پستم رو میخوندی.حتی حاضر بودم بخونی و جواب ندی.اینجوری حداقل فکر میکردم دلایلی داری که سر حرفات هستی و بدون اطلاع از اصل ماجرا،فقط حرفای قبلیت رو تکرار نمیکنی.با اینکه من همه ی اظهارات تو رو با دقت و حوصله خوندم و برای کلمه به کلمه اش جواب نوشتم.چون برام مهم بودی.اونوقت تو......فقط خواهشا برگرد اون پستم رو دوباره بخون.البته با دقت و حوصله،نه فقط گذرا و روزنامه وار!

در ضمن،در مورد اینکه داستان رولیشنز 2 به الکس و سازمان ربط داشته باشه کاملا موافقم.در این صورت داستانش فوق العاده مهم و سرنوشت ساز میشه!

آخرین ویرایش:
بچه ها توی این تریلر جدید معین نشون میده که توی حالت Raid Mod رولیشنز 2،مویرا هم قابل بازیه.با اینکه در بازی اصلی،طر اتفاقی که در گذشته براش افتاده،کلا از اسلحه استفاده نمیکنه.با این حساب،یکی دیگه از پیش بینی هام هم درست دراومد.احتمالا (یا فطعا) در اواخر بازی،مویرا در شرایطی قرار میگیره که چاره ای به جز استفاده از اسلحه نداره.کلیر هم داد میزنه:مویرا بزن.تو میتونی (و از این هندی بازی ها).اونجا هم مویرا از اسلحه استفاده میکنه و خودش رو نجات میده.بعد از این اتفاق هم کلا ترسش میریزه و دیگه میتونه از اسلحه استفاده کنه.حتی احتمالش هست که موقع مبارزه با باس آخر بازی،با تیراندازی به سمت یارو،به کلیر کمک کنه!

در غیر این صورت،حضور مویرا در حالت Raid Mod هیچ توجیه منطقی نداره.دقیقا مثل شری توی 2 که چون نمیتونست از اسلحه استفاده کنه،توی حالت Extrme Battle هم نمیاوردنش.مثل این میمونه که شری توی بازی اصلی نتونه از اسلحه استفاده کنه،اونوقت توی اون حالت بیارنش.واقعا مسخره میشه.گرچه من بیشتر به اون حالت اول امیدوارم!

بهزاد جان اگر من از درگیری‌ها و پروژه‌های هم‌زمانم بگم واقعا از حضورم این‌جا تعجب می‌کنی! مدام توی جاده از این شهر به اون شهرم چون پروژه‌ی خارج از شهر هم دارم که نیما در جریانه.
حضورم این‌جا علت بی‌کاری نیست! زیرو بالای دانشگاه مملکت توی دستمه! اگر تو کار معماری بوده باشی می‌دونی این پروژه‌ها یعنی چی!
همین الآن نزدیک 700 اس ام اس نخونده دارم اما، این فضا رو دوست دارم.
چند دقیقه تبلت رو تو دست می‌گیرم و بین سایت‌ها از این هم بازدید می‌کنم. وقتی نمی‌بره. برای من که این بحث‌ها لذت بخشه. امیدوارم مشکلات تو هم زودتر حل بشه.

بعد از اتمام Resident Evil HD Remaster
با نامه‌ای از شینجی میکامی (شاید با خط خودش) رو به رو می‌شیم:

“با تشکر از شما برای اینکه وقت گذاشته اید و تمام راه تا اینجا را در bioazard طی کرده اید. اگر مشغول خواندن این نامه هستین، درود بر شما! شما واقعا بازی کن عالی هستید! من تصور می‌کنم که شما تجربه های فراموش نشدنی را در طول راه خود داشته اید.
درد مشاهده صفحه “Game Over”بار ها پشت سر هم …
طعم خوش پیروزی پس از طی کردن بازی …
احساس دوستی که با شخصیت بازی خود به اشتراک گذاشته اید …
هیجان …و حس عظیم ترس.
ما باور داریم که بازی ها چیزی بیشتر از تنها یک محصول از تیم توسعه دهنده می‌‌باشند. پشتیبانی بازیکنانی مانند شما است که یک بازی را ارزشمند می‌کند. به همین دلیل، ما بسیار خوشحال می‌شویم وقتی شخصی از یکی از بازی های ما لذت می‌برد همان طور که شما لذت بردید.
از این رو، از طرف تمام کارکنان، بگذارید احساس قدردانی خود را نشان دهیم و به شما بابت موفقیتی که کسب کرده اید تبریک بگوییم!
از بابت بازی کردن بسیار از شما ممنونیم!
شینجی میکامی
نماینده تیم توسعه”

آخرین ویرایش:
بهزاد جان اگر من از درگیری‌ها و پروژه‌های هم‌زمانم بگم واقعا از حضورم این‌جا تعجب می‌کنی! مدام توی جاده از این شهر به اون شهرم چون پروژه‌ی خارج از شهر هم دارم که نیما در جریانه.
حضورم این‌جا علت بی‌کاری نیست! زیرو بالای دانشگاه مملکت توی دستمه! اگر تو کار معماری بوده باشی می‌دونی این پروژه‌ها یعنی چی!
همین الآن نزدیک 700 اس ام اس نخونده دارم اما، این فضا رو دوست دارم.
چند دقیقه تبلت رو تو دست می‌گیرم و بین سایت‌ها از این هم بازدید می‌کنم. وقتی نمی‌بره. برای من که این بحث‌ها لذت بخشه. امیدوارم مشکلات تو هم زودتر حل بشه.

“با تشکر از شما برای اینکه وقت گذاشته اید و تمام راه تا اینجا را در bioazard طی کرده اید. اگر مشغول خواندن این نامه هستین، درود بر شما! شما واقعا بازی کن عالی هستید! من تصور می‌کنم که شما تجربه های فراموش نشدنی را در طول راه خود داشته اید.
هیجان …و حس عظیم ترس.
ما باور داریم که بازی ها چیزی بیشتر از تنها یک محصول از تیم توسعه دهنده می‌‌باشند. پشتیبانی بازیکنانی مانند شما است که یک بازی را ارزشمند می‌کند. به همین دلیل، ما بسیار خوشحال می‌شویم وقتی شخصی از یکی از بازی های ما لذت می‌برد همان طور که شما لذت بردید.
از این رو، از طرف تمام کارکنان، بگذارید احساس قدردانی خود را نشان دهیم و به شما بابت موفقیتی که کسب کرده اید تبریک بگوییم!
شینجی میکامی
نماینده تیم توسعه”

کاملا درسته علی جان.هر کسی به نسبت خودش مشغله داره.همونطور که خودت هم در جریانی،من سر معافیت گرفتن سربازیم کلی دویدم و کاملا در جریان روال کار سازمان نظام وظیفه هستم.سازمان مرکزی مشهد خارج از شهره.ولی به تعداد موهای سرم،این راه رو رفتم و برگشتم.مسلما کار تو که طراحی داخلی دانشگاه ها و کارهای گرافیکی شرکت های بزرگه،خیلی سنگین تر و وقت گیرتر از اقدامات مربوط به سربازیه.مخصوصا اینکه سربازی فوقش چند ماه وقت آدم رو میگیره.ولی کار تو در تمام عمرت و باز علاوه بر اینکه تو چند تا پروژه ی همزمان هم داری که من در جریان بعضی هاشون هستم.ولی با این همه،تو هر روز میای اینجا و با جون و دل،جواب کلمه به کلمه ی پست های بچه ها رو میدی.بنابراین کار و مشغله و....نمیتونه بهانه ی خوبی باشه.این رو خطاب به خودم گفتم.علاوه بر اینکه کار تو طوریه که به صورت شبانه روزی درگیری.ولی ساعت کار سازمان نظام وظیفه و....تا ظهره،نه تا نصف شب.چون ایشون گفتن که هنوز درگیر مراحل پیش از اعزام هستن.وگرنه اگه اعزام شدن که بحثش فرق داره و کاملا حق دارن!

راستی،مگه میکامی در ساخت این بازی نقشی داشته؟شاید هم این نامه مربوط به زمان ریمیک اصلی میشه.آخه الآن که دیگه با کپکام همکاری نداره!

آخرین ویرایش:

هیجان …و حس عظیم ترس.
شینجی میکامی
نماینده تیم توسعه”

تا جاییکه من میدونم این نامه مربوط به تموم کردن بازی روی سخت ترین درجه توی RE: Remake هستش... یعنی توی Remaster این نامه با اولین بار تموم کردن ـه بازی باز میشه... :-/

نسخه الفای بازی رزیدنت ایول دو ریبورن hd برای pc اومده.بازی از دو نوع زاویه دید دوربین استفاده میکنه.دوستان pcباز یه تستی بکنن.
من رفتم از سایتش دانلود کنم ولی شیلتر بود. یکی باید بتونه وارد آپلودر بشه و مستقیمش کنه.

By Michael Harradence
24 January 2015

Capcom is reportedly considering revamping Resident Evil 2 following the success of its high-definition re-release of the GameCube Resident Evil remake.
That’s at least according to a report on Cyberland (via KDramastars), which claims that Resident Evil HD surpassed sales expectations following its digital launch last Tuesday for PlayStation 4, PlayStation 3, PC, Xbox One, and Xbox 360.
In addition, Capcom was also encouraged by Resi’s positive review scores; PSU gave the game 9/10, and our review round-up clearly shows critics were quite impressed with the revamped survival horror classic
The report also goes on to state that development of a Resident Evil 2 remake could start as soon as work on Resident Evil: Revelations 2 wraps, with a release date falling somewhere in Q4 2016.
As brilliant as a RE2 remake would be, we advise our readers to take this story with a huge pinch of salt, as the reliability of the source is decidedly iffy at present.
Furthermore, we are more inclined to believe Capcom would remaster Resident Evil Zero as its next project, which it looks very likely will happen.

By Michael Harradence
24 January 2015

Capcom is reportedly considering revamping Resident Evil 2 following the success of its high-definition re-release of the GameCube Resident Evil remake.
That’s at least according to a report on Cyberland (via KDramastars), which claims that Resident Evil HD surpassed sales expectations following its digital launch last Tuesday for PlayStation 4, PlayStation 3, PC, Xbox One, and Xbox 360.
In addition, Capcom was also encouraged by Resi’s positive review scores; PSU gave the game 9/10, and our review round-up clearly shows critics were quite impressed with the revamped survival horror classic
The report also goes on to state that development of a Resident Evil 2 remake could start as soon as work on Resident Evil: Revelations 2 wraps, with a release date falling somewhere in Q4 2016.
As brilliant as a RE2 remake would be, we advise our readers to take this story with a huge pinch of salt, as the reliability of the source is decidedly iffy at present.
Furthermore, we are more inclined to believe Capcom would remaster Resident Evil Zero as its next project, which it looks very likely will happen.
علی متاسفانه این سایت از Kdramastars نقل و قول کرده که اون سایت هم یکی از سایت های بن شده توی کل فروم های جهان هست چون همیشه اولا سایت بازی نیست و دوما یه مشت شایعات بی اساس و بی منبع میذاره و اصلا براشون منبعی هم ذکر نمیکنه. این دفعه اولش نیست. دفعه آخرش هم نخواهد بود. متاسفانه باید بگم این خبر اصلا حقیقت نداره.

بچه ها توی این تریلر جدید معین نشون میده که توی حالت Raid Mod رولیشنز 2،مویرا هم قابل بازیه.با اینکه در بازی اصلی،طر اتفاقی که در گذشته براش افتاده،کلا از اسلحه استفاده نمیکنه.با این حساب،یکی دیگه از پیش بینی هام هم درست دراومد.احتمالا (یا فطعا) در اواخر بازی،مویرا در شرایطی قرار میگیره که چاره ای به جز استفاده از اسلحه نداره.کلیر هم داد میزنه:مویرا بزن.تو میتونی (و از این هندی بازی ها).اونجا هم مویرا از اسلحه استفاده میکنه و خودش رو نجات میده.بعد از این اتفاق هم کلا ترسش میریزه و دیگه میتونه از اسلحه استفاده کنه.حتی احتمالش هست که موقع مبارزه با باس آخر بازی،با تیراندازی به سمت یارو،به کلیر کمک کنه!

در غیر این صورت،حضور مویرا در حالت Raid Mod هیچ توجیه منطقی نداره.دقیقا مثل شری توی 2 که چون نمیتونست از اسلحه استفاده کنه،توی حالت Extrme Battle هم نمیاوردنش.مثل این میمونه که شری توی بازی اصلی نتونه از اسلحه استفاده کنه،اونوقت توی اون حالت بیارنش.واقعا مسخره میشه.گرچه من بیشتر به اون حالت اول امیدوارم!

من از این ناتالیا حالم بهم میخوره :d
توی هر سری باید یه شخصیت مزخرف رو شاهد باشیم
توی 4 اشلی
توی 5 شوا و ایروینگ
توی 6 هلنا
توی رولیشنز پارکر
توی رولیشنز 2 هم ناتالیا
میگم نیما نمیدونستم توی سایت Re.ir هم عضویا.چند تا مقاله دیدم نوشتی .جالب بودن.من خودمم بیشتر اینجا فعالیت دارم ولی اونجا هم میرم.یه کاربری بود نزدیک 40 سالش بود میگفت از رزیدنت 3 به بعدش دیگه رزیدنت اویل رو قبول نداره.من خودمم کلاسیکها بیشتر دوست دارم ولی تعصب هم خوب نیست .مثلا من اعتقاد دارم موسیقی مدرنها بهتره

- - -ویرایش - - -

یه جا شنیده بودم کپکام دیگه عنوان شماره دار نمیخواد بسازه حالا معلوم نیست این حرف شایعس یا حقیقت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or