بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دقیقا نرو(حاجی یک اسم درست و حسابی واسه خودت بذار.الآن ما باید دقیقا چی صدات کنیم؟:()،منم تعجب کردم وقتیس فهمیدم عضو تراسیوه.مگه کسی که این قدرتها رو داره رو ولش میکنن توی شهر؟شری بدبخت که تازه اینجوری هم نبود رو 10 سال قرنطینه کردن و هزار مدل آزمایش روش انجام دادن.تازه با وجود اینکه ویروس توی بدنش خنثی (نه نابود) شده بود و تازه ویروس G مسری هم نیست.فقط با تزریق و از راه خون متنقل میشه (مثل ویروس ایدز)!

واسه همین هم گفتم ممکنه رانی هم عضو تراسیو شده باشه.چجون حداقل الآن سنش از این ناتالیا بیشتره.تازه براساس فایل های 6،هنوز هم با کلیر و حتی شری رابطه داره و دوست صمیمی شری هم محسوب میشه!

کپکام گفته میخواد یکی از عناوین اصلیش رو توی ژانویه معرفی کنه و گفته بزودی نگاهی زودگذر میندازیم به عناوین آینده ی شرکت.حمید معتقده که منظورشون رزیدنت اویل 7 بوده.گرچه من فکر نمیکنم تا قبل از ریلیز کامل رولیشنز 2 (هر 4 اپیزودش)،خبری از رزیدنت اویل 7 بشه.ولی ما که از خدامونه بشه!;)

چرا جناب نیما معتقد نیستی یعنی فکر میکنی کپ کام منتظر باز خورد اهالی فن به نسبت به Resident Evil -R 2. هس ,یا چیز دیگه ایی ؟ احتمال خیلی زیادی وجود داره از ایول 7 رونمایی بشه ,هیچ یک از بازیهای این شرکت به اندازه ی این بازی نمی تونه سروصدا کنه ,با این که Evil از روزهای اوجش بسیار دور شده و دودمانش به فنا رفته,ولی هنوز هم اسمش بر صنعت گیم سنگینی میکنه و بزرگترین شانس کپ کام محسوب میشه.

توی تصویر تمی که از Resident Evil HD برای PS4 به طور رسمی پخش شده آیکون Resident Evil Zero وجود داره.
اگر Resident Evil 7 معرفی بشه تنها یک دلیل داره: به رخ کشیدن گرافیک اصلی این سری تا کسی مثل من با Rev2 کپ کام رو زیر سوال نبره! تو معرفی شاید حتی شخصیت‌ها هم نباشن. فقط نمایش گرافیک تو نسل هشت هست و یه تبلیغ برای Rev2.

آهان.:dمرسی اسماعیل!;)

حمید میگه رزیدنت اویل 7 ژانویه معرفی میشه.قضیه چیه؟چیز و شعره یا درسته؟:(

من میگم شاید رزیدنت ایول 7 باشه گفتن یکی از عناوین اصلی کپکام هست .و آخرین شماره تو سری های مختلف هم کهفن ها منتظرشن تو 2015 معرفی میشه. من تاپیکشم زدم ولی ناظم ها بدلیل اینکه منبع تو لیست سیاه بوده پاکش کردن.

شایعات هستن که میگه شماره 7 اخرین سری اصلی هست ولی اخرین اویل نیست.
پس احتمالا رولیشنز 3 هم میسازن.رولیشنزها زود تر از شماره دارها عرضه میشن مثلا رولیشنز 3 مال 2016 هست
و اینکه شخصیت اصلی رولیشنز ها کلا مونث هستند
البته کلا همه اینها در حده شایعه گفته شدن نه خبیر معتبر

اگه معرفی Evil 7 بدون گیمپلی باشه هیچ اهمیتی برام نداره , گرافیک میخوایم چیکار ,باید نشون بدن چه تغییری در داستان و گیمپلی ایجاد کردن ,نمایش گرافیک بیشتر برای فن های جدید جذابه تا فن های اصیل .

اگه معرفی Evil 7 بدون گیمپلی باشه هیچ اهمیتی برام نداره , گرافیک میخوایم چیکار ,باید نشون بدن چه تغییری در داستان و گیمپلی ایجاد کردن ,نمایش گرافیک بیشتر برای فن های جدید جذابه تا فن های اصیل .

معمولا تو رونمایی ها خبری از گیم پلی نیست تا حالا که نبوده.

دقیقا نرو(حاجی یک اسم درست و حسابی واسه خودت بذار.الآن ما باید دقیقا چی صدات کنیم؟:()،منم تعجب کردم وقتیس فهمیدم عضو تراسیوه.مگه کسی که این قدرتها رو داره رو ولش میکنن توی شهر؟شری بدبخت که تازه اینجوری هم نبود رو 10 سال قرنطینه کردن و هزار مدل آزمایش روش انجام دادن.تازه با وجود اینکه ویروس توی بدنش خنثی (نه نابود) شده بود و تازه ویروس G مسری هم نیست.فقط با تزریق و از راه خون متنقل میشه (مثل ویروس ایدز)!

به جان خودم ( :d ) آرمینم...:d
برا همین برا منم این موضوع عجیب بود، علاوه بر این این دختره هنوز عروسک دستش میگیره چه برسه به ترا سیو و....:|:d
کپکام مارو فیلم کرده:)):))

شایعات هستن که میگه شماره 7 اخرین سری اصلی هست ولی اخرین اویل نیست.
پس احتمالا رولیشنز 3 هم میسازن.رولیشنزها زود تر از شماره دارها عرضه میشن مثلا رولیشنز 3 مال 2016 هست
و اینکه شخصیت اصلی رولیشنز ها کلا مونث هستند
البته کلا همه اینها در حده شایعه گفته شدن نه خبیر معتبر

اخه اسماعیل وقتی rev2 هنوز عرضه نشده، یا بعدها به تازگی عرضه شه نمیان سری جدید رو معرفی کنن.

به جان خودم ( :d ) آرمینم...:d
برا همین برا منم این موضوع عجیب بود، علاوه بر این این دختره هنوز عروسک دستش میگیره چه برسه به ترا سیو و....:|:d
کپکام مارو فیلم کرده:)):))

اخه اسماعیل وقتی rev2 هنوز عرضه نشده، یا بعدها به تازگی عرضه شه نمیان سری جدید رو معرفی کنن.

مگه رزیدنت ایول HD ریمستر عرضه شده که اومدن رولیشنز 2 رو معرفی کردن چند هفته بعدش؟

یه قانون نانوشته ای هست که میگه هر بازی که 2 شماره ازش بیاد، شماره سومش هم میاد. به این بازه ها دقت کنین:

RE4
Rev1
RE5
Rev2
RE6
?Rev3
RE7

به نظر من با توجه به اینکه یه تیم فقط روی Rev کار میکنه و تیم اصلی روی RE7، میتونیم شاهد Rev3 هم باشیم.

یه قانون نانوشته ای هست که میگه هر بازی که 2 شماره ازش بیاد، شماره سومش هم میاد. به این بازه ها دقت کنین:

RE4
Rev1
RE5
Rev2
RE6
?Rev3
RE7

به نظر من با توجه به اینکه یه تیم فقط روی Rev کار میکنه و تیم اصلی روی RE7، میتونیم شاهد Rev3 هم باشیم.

آره ولی سه سال بعد!

معمولا تو رونمایی ها خبری از گیم پلی نیست تا حالا که نبوده.

آره همینطوره

ولی اون گندی زدن Evil 6 ترکوندن ,حالا بیان Evil 7 معرفی کنن و انجین گرافیکی بازیرو به رخ بکشن که چی ,میخوام ببینم اون گندی رو زدن چه جوری میخوان جمع کنن

نمی دونم اهالی فن چه گیری دادن به Re3 خب مطلقا وقتی نسخه 2 بیاد و موفق باشه نسخه های بعدی هم میاد دیگه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or