بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دوست خوبم،من میگم الکس زنه،چون مطمئنم اون زنی که با کلیر صحبت میکنه الکسه.در واقع اصراری به زن بودن الکس ندارم.من فقط میگم اون کسی که صداش میاد قطعا الکسه.دلایل خودم رو هم دارم.حالا چه میخواد زن باشه،چه میخواد صدای زن رو دربیاره! :d به هر حال اون الکسه.اگه صدای من بود بازم میگفتم الکسه.بحث من روی اون فرده.به زن یا مرد بودنش کاری ندارم!

حمید جان،اتفاقا دقیقا به همین خاطر که همه توی ذهنشون الکس رو مرد تجسم میکنند،میگم زن باشه جالبتره.داستان باید طوری باشه که هیچکس فکرش رو هم نمیکنه تا واسه ی آدم تازگی داشته باشه و جذابیتش چند برابر بشه.وگرنه داستانی که همه میدونن و قبلا توی ذهنشون اون رو تجسم کردن که لطف چندانی نداره!

نه.منم نتونستم اقدام خاصی بکنم.راستش خودم زیاد پیگیر نشدم.وگرنه شاید اعتراضم به جایی میرسید.هنوز که هنوزه هم آرزومه که اون یوزر قبلیم باز بشه.چون هم توش پیام های خصوصی زیادی دارم که واقعا لازمشون دارم و هم اینکه به خاطر سابقه و پستاش کلاس بیشتری داره!:d

تو فایل های بازی نوشته که الکس معلوم نیست زنه یا مرده ولی تو کتابچه راهنمای بازی Biohazard نوشته الکس مرده!

تو فایل های بازی نوشته که الکس معلوم نیست زنه یا مرده ولی تو کتابچه راهنمای بازی Biohazard نوشته الکس مرده!

خب شاید به خاطر اینکه به قول تو اکثرا الکس رو یک اسم مردانه تصور می کنند،اونجا از واژه ی he استفاده کرده.شاید هم به خاطر اینکه معمولا الکس رو رقیبی برای آلبرت و یا جانشینی در نظر میگیرند.یعنی اگه آلبرت زن بود،شاید اونجا هم از واژه ی she استفاده میشد.از همه مهمتر اینکه در زبان انگلیسی و حتی عربی وقتی که مشخص نیست یک نفر جنسیتش چیه یا قراره یک گروه متشکل از مرد و زن رو در نظر بگیریم،از واژه ی he استفاده میشه.

من در خیلی از فیلمها و بازیها این مسئله رو دیدم.از یک فیلمی مثال میزنم که خودت هم دیده باشی:رزیدنت اویل دمنیشن!در قسمتی از این فیلم،وقتی که ایدا به رئیس جمهور میگه:من دیشب با دوستم قرار داشتم،رئیس جمهور میگه:?is he spy یعنی اونم جاسونه؟با اینکه رئیس جمهور نمیدونسته که دوست ایدا زنه یا مرد و حتی با اینکه خود ایدا هم زن بوده،ولی اون از عبارت he استفاده میکنه.چون وقتایی که قراره کلی صحبت کنیم و هر دو جنسیت رو حساب کنیم یا وقتایی که جنسیت یک نفر برامون مشخص نیست،مرد بودن اون شخص یا گروه در نظر گرفته میشه.این دیگه مصداق بارزش بود.گرفتی؟;)

خب شاید به خاطر اینکه به قول تو اکثرا الکس رو یک اسم مردانه تصور می کنند،اونجا از واژه ی he استفاده کرده.شاید هم به خاطر اینکه معمولا الکس رو رقیبی برای آلبرت و یا جانشینی در نظر میگیرند.یعنی اگه آلبرت زن بود،شاید اونجا هم از واژه ی she استفاده میشد.از همه مهمتر اینکه در زبان انگلیسی و حتی عربی وقتی که مشخص نیست یک نفر جنسیتش چیه یا قراره یک گروه متشکل از مرد و زن رو در نظر بگیریم،از واژه ی he استفاده میشه.

من در خیلی از فیلمها و بازیها این مسئله رو دیدم.از یک فیلمی مثال میزنم که خودت هم دیده باشی:رزیدنت اویل دمنیشن!در قسمتی از این فیلم،وقتی که ایدا به رئیس جمهور میگه:من دیشب با دوستم قرار داشتم،رئیس جمهور میگه:?is he spy یعنی اونم جاسونه؟با اینکه رئیس جمهور نمیدونسته که دوست ایدا زنه یا مرد و حتی با اینکه خود ایدا هم زن بوده،ولی اون از عبارت he استفاده میکنه.چون وقتایی که قراره کلی صحبت کنیم و هر دو جنسیت رو حساب کنیم یا وقتایی که جنسیت یک نفر برامون مشخص نیست،مرد بودن اون شخص یا گروه در نظر گرفته میشه.این دیگه مصداق بارزش بود.گرفتی؟;)

خب نیما حرفتو قبول دارم توفایها ننوشته شده الکس مرده یا زن ولی برام سواله سایت ویکی این منبع رو از کجا اورده که با صراحت به مرد بودن الکس اشاره کرده

00385109880688856846.png

مایلید در مورد خودمون بحث کنیم؟ محض اشنایی بیشتر؟
1- سن فعلی
1- اولین بازی رزیدنت اویل که انجام دادین؟
3- شخصیت مورد علاقه شما در کل بازیها
4- چه چیزی در سری رزیدنت اویل شما رو آزار میدهد؟
خب جواب من
1- 18 سال
2- کد ورنیکا
3-کلر
4- اکشن شدن بیش از حد سری های اخیر

1- سن فعلی
خب جواب من
1- 18 سال
2- کد ورنیکا
3-کلر

1- 31

2- رزیدنت ایول 1

3- کریس ردفیلد

4- همونی که شما گفتی :)

1- سن فعلی

1. 21
  2. :d5 (اینجوری نگام نکن بعد از 5 کل سری رو به هزار بدبختی یافتمو رفتم
  3. کریس ردفیلد
  4. داستانهای اخیر که عرضه شد و گیم پلی مسخره 6

1- سن فعلی
خب جواب من
1- 18 سال
2- کد ورنیکا
3-کلر

1 19 سال
2 اگر اشتباه نکنم همون شماره 1 بود.
3 جیل
4 اکشن شدن بازی و دور شدن از ریشه ها

نرو،ویکی رو ول کن.اونو کلا فن ها مینویسن و ویرایش میکنن.اصلا روی اون حساب نکن.هیچ اعتباری نداره.همین الآن من میتونم توش بنویسم وسکر زنده است یا رزیدنت اویل 8 دو ماه دیگه ریلیز میشه! :d

22سال.

RE2 (با لیون).ولی قبلش توی کلوپ یکبار RE3 رو بازی کرده بودم که البته حسابش نمیکنم.چون اول موقع حتی اسم بازی رو هم نمیدونستم!

کلیر ردفیلد.

اکشن شدن بیش از حد سری در سالهای اخیر-ایجاد یک طرز فکر غلط و کاذب در مورد داستان و شخصیت های سری در بین اکثر طرفداران این سری-ورود جیک به داستان و گند زدنش به داستان سری شماره دار (چون قطعا در نسخه های شماره دار بعدی هم حضور داره!) داستان اضافی و تجاری RE6-نپرداختن به مسائل مهم مربوط به ایدا و سازمان در RE6 و دمنیشن-داستان بی ریط و خرافی RE4 (به گیم پلی خوب و طراحی مراحل بی نظیرش کاری ندارم!) حضور بیش از حد و صرفا تجاری لیون،ایدا و کریس در نسخه های اخیر که اکثرشون اضافی و قابل حذف هستند و در مقابل،عدم حضور شخصیت های بسیار مهم و با پتانسیلی مثل کلیر،ربکا،بری،استیو و هانک در بیش از یک دهه-داستان فرعی و اضافی رولیشنز (باز هم به گیم پلی خوب و آتمسفر تحسین برانگیزش کاری ندارم!) رقم خوردن یک سرنوشت ساده و مسخره برای شری-کلا دمنیشن! :d تغییر اسم Enhanced Veronica به رولیشنز 2-فعلا چیز دیگه ای یادم نمیاد! ;)

1- 25 سال
2-چه جالب منم توی کلوپ با RE2 اشنا شدم .ولی اصلا نمیتونستم خوب بازی کنم.یادمه اولین بار که خیابون شکوفه رو با محاصره زامبی رد کردم تا با کندو ملاقات کردم 4 روز طول کشید یعنی اینقدر خوشحال بودم!اسم یوزرم هم یه خاطر اینه که کلو پ منو به دنیای ایول معرفی کرد و اینکه اولین شخصیتی که اشنا شدم لیان بود.
3- لیان
4-مسلما دور شدن از ریشه خیلی تاسف باره.

1- سن فعلی

1-20
2-Resident evil 4 PS1 یا همون Resident Evil Survivor (اون زمان ها به اویل 4 پلی 1 معروف بود)
3-JILL Valentine
4-بیشترین چیزی که منو ازار داد عشقی شدن اخر اویل 6 بود.اخر هر کمپین دوتایی از خودشون عشق و عاشقی نشون دادن:دی

مثل اینکه شینجی میکامی داره یواشکی یکارایی میکنه :D طراح مراحل بازی رزیدنت ایول رولیشنز 2 هست ! البته این میکامی با اون میکامی فرق داره lol

hkpm0wuiqoxxbmhx9lz5.png

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or