بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

یه نفر نبود تریلر کم حجم ترشو بده؟!؟!؟

- - -ویرایش - - -

تریلرش 2 دقیقه هست؟؟این یه لینک دانلود که 2 دقیقه هست.

http://www.gofile.ir/dl/1zpr/RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-2-DEMO-TGS-2014-Gameplay-PS4.mp4

یه نفر نبود تریلر کم حجم ترشو بده؟!؟!؟

- - -ویرایش - - -

تریلرش 2 دقیقه هست؟؟این یه لینک دانلود که 2 دقیقه هست.

دانلود فایل RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-2-DEMO-TGS-2014-Gameplay-PS4

به نظر دو دقیقه هم نمیاد. تریلر نیست. گفته شده بود نسخه ی قابل بازی توی TGS وجود داره. چند نفر بازی میکنن یه دقه ای فیلمشونو گرفتن. باید صبر کرد یه چیز درست حسابی بیاد.
فقط میبینی کنترل کاراکتر مثل زیرو هست. کلیر یکی از آلوده ها رو میکشه و مویرا با یه میله در باز میکنه: گویا کلیر نمی تونه!

همون کانسپت تیزر با جزئیات بیشتر بیرون اومد. ولی خیلی دیر اومد!

حمید جان بحث تخیل نیست، بحث تمه. تمه داستان که پی رنگ رو بر اساسش میچینن. حتی تک تک دیالوگ ها DNA تم رو نهفته دارن.
مهم نیست 5 چقدر تخیلی بود، اما بازم اسمش هست علمی تخیلی. نیو در ماتریکس سوپرمن بود و حتی با دست قلب عشق مردش رو کار انداخت و در دنیای واقعی هم با ماشین ها ارتباط روحی داشت. میتونی بگی از علمی فاصله گرفته؟ مورگان فریمن در برنامه ی درون کرمچاله از این فیلم به عنوان داستانی که مغز فیزیکدان های کوانتوم رو ذوب کرده یاد کرد. الان از توجیهات و قدرت ماتریکس نمیگم. مثالی زیبا بود از این ژانر تا بهتر بشه بگم تم، پی رنگ رو میچینه. تم داستانی RE5 خیلی نزدیک به چیزی بود که قبلا تجربه کرده بودیم. و این بهترین چیزی بود که سازنده ها بعد RE4 تونستن از عهدش بر بیان.

متوجه منظورم من نشدی ولش کن بحث بی فایدست! من 6 صفحه هم بنویسم بازم هیچکدومتون نه تو نه راک منظور منو نمیفهمید! من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.

متوجه منظورم من نشدی ولش کن بحث بی فایدست! من 6 صفحه هم بنویسم بازم هیچکدومتون نه تو نه راک منظور منو نمیفهمید! من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.
با صد جور دلیل و برهان و مثال از مقایسه ی بی ربط نوشتم. هم نوشته های من هست و هم تو. بذار بقیه بقیه قضاوت کنن کی متوجه منظور کی نشده.

با صد جور دلیل و برهان و مثال از مقایسه ی بی ربط نوشتم. هم نوشته های من هست و هم تو. بذار بقیه بقیه قضاوت کنن کی متوجه منظور کی نشده.

از نظر من هم دلیل و برهان های تو بی ربط هست و فقط میخوای برای خودت توجیح کنی!برای من در اومدن انگل از تو عصا و نگه داشتن گلوله آرپیجی مسخره و بچه گانه هست. روح هیچ سنخیتی با ویروس و بیولوژیک نداره و اصلا تو جهان مادی ما دیده هم نمیشه وم ن هم هی اینها رو قبول دارم ولی من به خاطر روح نیست که از رزیدنت ایول 3.5 خوشم میاد. الانم فکر نکنی دلم میخواد تو رزیدنت ایول 7 روح و اینجور چیزا باشه نه به هیچ عنوان! فقط همون رزیدنت ایول 3.5 رو خیلی دلم میخواست بازی کنم خیلی زیاد!

آخرین ویرایش:
بهزاد جان،Mod کلیر واسه RE4 نداری؟

داداش،ویکی پدیا سایت کامل و معتبری محسوب نمیشه.چون فقط کلی گویی میکنه.الآن مطمئن باش که اطلاعات من و شما از اون بیشتره.علاوه بر اینکه رسمیت نداره.چون تمام اطلاعاتش رو مردم عادی مینویسن و تازه هر کسی هم میتونه اون رو ویرایش کنه.مثلا بخش مربوط به شخصیتهای اصلیش رو خودم ویرایش کردم.ربکا رو هم جزو شخصیتهای اصلی نوشته بود که حذفش کردم و گذاشتمش بین شخصیتهای ثانویه!
در ضمن،بخشهای مهمی از نقدی که توی پست قبلیم گذاشتم رو ویرایش کردم.اگه هنوز نخوندید دوباره دانلود کنید.مرسی!

نه متاسفانه! این حالت را هم یک نفر درست کرده است. در رابطه با ویکی پدیا هم اره کلی گویی هست! ولی بازم بد نیست. البته من از جاهای دیگه هم دارم. از وبسایت ها دیگه منتهی فعلا این دم دست بود. حوصله و حس حالش هم نیست پیدا کنم!.پیر شدیم رفت!

آره میشا با من موافق هست !
آره من موافقم فقط یادم نیست با چی موافق بودم :d
میگم آقا یه چیزی :| این resident evil gaiden یه کم رو اعصابه . الکی از این سر کشتی برا پیدا کردن یه کلید میفرستت اون سر کشتی :| یه کم زیادیه طولانی شد :d

آره من موافقم فقط یادم نیست با چی موافق بودم :d
میگم آقا یه چیزی :| این resident evil gaiden یه کم رو اعصابه . الکی از این سر کشتی برا پیدا کردن یه کلید میفرستت اون سر کشتی :| یه کم زیادیه طولانی شد :d

با منی؟؟؟ :d من resident evil gaiden رو بازی نکردم

آره میشا با من موافق هست ! در ضمن گیر سه پیچ دادی به روح مشکلت فقط همونه تو بازی؟؟؟ اگه اون روح نبود همه چی اکی بود؟؟؟ همونطور که گفتم رزیدنت ایول بعد از 3 تخیلی شد. وسکر به کنار منو توجیه کن که چطور اون انگل ها و پارازیت ها از توی عصای سدلر در میومدن :|
من به همه احترام میزارم ولی اگه دقت کرده باشی ایشون زیاد علایقش به ما نمیخوره قصد بی احترامی ندارم ولی ایشون یه مدتی به خاطر نبود لیان تو Re 5 این شماره مهم رو بازی نمیکرد! ( البته یه مدته به راه راست هدایت شده) :d
حمید جان عزیز من به اون ها میگن انحرافات یا به قول دوستمون سوتی!
این چیزا هر چی بودن بازی رو تبدیل SH نکرد!
اشکال جزیی خیلی با عوض شدن کل بازی فرق میکنه.

آقا من 2 صفحه است که بحثهارو میخونم و اینطوری ام:| چون نظر خواصی ندارم.
میگم فقط یه سوال
راسته که شری بخاطر ویروسی که توی بدنش هست همیشه جوونه؟:-o
اخه یکم عجیبه!

من به همه احترام میزارم ولی اگه دقت کرده باشی ایشون زیاد علایقش به ما نمیخوره قصد بی احترامی ندارم ولی ایشون یه مدتی به خاطر نبود لیان تو Re 5 این شماره مهم رو بازی نمیکرد! ( البته یه مدته به راه راست هدایت شده) :d
حمید جان عزیز من به اون ها میگن انحرافات یا به قول دوستمون سوتی!
این چیزا هر چی بودن بازی رو تبدیل SH نکرد!
اشکال جزیی خیلی با عوض شدن کل بازی فرق میکنه.

اگه روح نبود چی؟؟؟ اگه به جای روح زامبی بود چی؟

توی این چند صفحه ماشاا.. خوب از خجالت همدیگه در اومدید :دی اگه بحث هنوز جاریه (:دی) در مورد قدرت های وسکر یه سری نکات هست که می خواستم بگم :دی حالا نمی دونم تاپیک ظرفیتش رو داره یا نه :دی

از نظر من هم دلیل و برهان های تو بی ربط هست و فقط میخوای برای خودت توجیح کنی!برای من در اومدن انگل از تو عصا و نگه داشتن گلوله آرپیجی مسخره و بچه گانه هست. روح هیچ سنخیتی با ویروس و بیولوژیک نداره و اصلا تو جهان مادی ما دیده هم نمیشه وم ن هم هی اینها رو قبول دارم ولی من به خاطر روح نیست که از رزیدنت ایول 3.5 خوشم میاد. الانم فکر نکنی دلم میخواد تو رزیدنت ایول 7 روح و اینجور چیزا باشه نه به هیچ عنوان! فقط همون رزیدنت ایول 3.5 رو خیلی دلم میخواست بازی کنم خیلی زیاد!

اگه همچنان بی‌ربط هست، سه نکته‌ی اصلی رو در یک داستان نمی‌دونستی و با این همه توضیح من، هنوز متوجه نشدی.
تم، پی رنگ و قضیه سه اصل هستن. تم کلیته کاره، پی رنگ زیر مجموعه تم و قضیه زیر مجموعه پی رنگ.
چیزی که من می‌گم RE 3.5 بهم می‌زد، تم و مهم‌ترین رکن داستانه، تو گیر دادی به سوتی‌های قضیه توی نسخه‌های بعد!
البته نسخه 4 رو خودم قبل از تو حدود 100 صفحه قبل از تغییر تمش گفتم اما باز هم به شدت 3.5 نبود.
منم شدیدا دوست دارم این نسخه رو تجربه کنم! گیم پلی کلاسیک با دوربین استثنائی! البته فقط نه با نام RE.

آخرین ویرایش:
به نظر من تا حد خیلی زیادی قدرت های وسکر توجیه علمی داره :دی به زبون ساده تر قدرت های وسکر بر پایه ی به وجود اومدن یه سوپر سولجر از یه ویروس توجیه میشه ، یه سرباز یا به بیان ساده تر یه انسانی که بخواد از پس همه چیز بر بیاد خود به خود به دو بخش سرعت و قدرت وصل میشه :دی
اول از بخش ساده ترش یعنی قدرت شروع میکنم :دی قدرت صرفاً به داشتن بدن شوارتزنگر خلاصه نمیشه :دی از نظر علمی و ورزشی بخواهیم در نظر بگیریم میشه با داشتن بدن بروس لی قدرتی مثل شوارتزنگر هم داشت :دی در واقع می خوام بگم قدرت به این نیست که برای انجام دادن کارهای بزرگ نیاز به حجم بدنی خیلی بزرگی باشه ، بلکه یه جورایی همه چیز به اون تراکم و شکل گیری عضلات بستگی داره :دی مثال هم زدم دیگه ، یه بدن می تونه با استفاده و کارکشیدن درست ازش تبدیل به چیزی بشه که چند برابر بزرگ تر از اون هم شاید قادر به رسیدن بهش نباشه :دی حالا میشه گفت وسکر با ویروس و این حرفها به یه چیز ایده آل توی این زمینه رسیده :دی این چیزایی که گفتم تا حدودی بخش قدرت وسکر رو توجیه میکنه :دی همون مسئله ی نگه داشتن موشک و این حرفها :دی گرفتن یه جسم بزرگ با سرعت تقریباً بالا فقط قدرت می خواد ، چون یه گلوله ی rpg-7 در حد یه گلوله ی چه میدونم اسنایپ یا کلت سرعت نداره و حتی بعد از شلیک خودش و مسیر حرکتش با چشم قابل دیدنه :دی

و اما مورد بعدی غیب شدن ها و این حرفها :دی در اصل غیب شدنی در کار نیست و همه چیز بر پایه ی سرعته :دی یه مثال میزنم ، توی طبیعت ما چیزی به اسم نامرئی نداریم یعنی جسمی نیست که الان توی بُعد مادی باشه ولی دو ثانیه بعد بدون سطح و حجم بشه و نامرئی بشه . مسئله ی نامرئی شدن بر میگرده به نور و به نحوی خطای چشم انسان :دی هر جسمی که نور ازش رد بشه به اصطلاح میشه بهش گفت نامرئی ، جسم سطح و حجم خودش رو داره و از اون محیط خارج نشده و سر جاش هست ولی یه جورایی برای چشم انسان قابل تشخیص نیست :دی اینا رو گفتم که غیب شدن وسکر رو توجیه کنم :دی مسئله ی وسکر مسئله ی سرعته ، در واقع هدف نشون دادن این موضوعه که سرعت وسکر به قدری بالاست که چشم به خاطر عدم توانایی توی دیدنش فکر میکنه جسمی که الان توی نقطه ی A بوده و یه ثانیه بعد توی نقطه ی B غیب شده در صورتی که اینطور نیست و فقط سرعت حرکتش بیشتر از دامنه ی دید انسان بوده و غیب شدنی در کار نیست (مشابه سرعت حرکت بالهای مرغ مگس خوار که قابل دیدن نیست) :دی به کررات سعی شده این موضوع سرعت توی مبارزات نشون داده بشه که وسکر می تونه در آن واحد و به سرعت چند نفر رو کتلت کنه :دی طبیعتاً میتونیم اینطور توجیه کنیم که به کمک ویروس و این حرفها میشه از نظر سرعت عمل یه فرد (وسکر) رو به حدی رسوند که انقدر سریع بشه :دی

در کل وسکر تا حد خیلی زیادی از نظر علمی و توانایی های بدن یک انسان قابل توجیه هست و نمیشه زیاد بهش خرده گرفت :دی این وسط چیزی که بیشتر از همه مشکل داره عجایب چندگانه ی شماره ی 6 ـم هستن :دی

پ.ن : طوماری شد
meh-onion-head-emoticon.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or