بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

مربوط به کنسول Wii هست ولی با برنامه دلفین میشه رو کامپیوتر اجرا کرد.داستان Zero و در ادامش رفتن ربکا چمبرز به عمارت اسپنسر و سرگذشتش.سرگذشت وسکر در عمارت اسپنسر و ترک کردن آمبرلا .سرگذشت هانک در رزیدنت اویل 2.قسمتهایی ازرزیدنت اویل 3.سرگذشت ایدا ونگ و چگونگی فرارش از راکون سیتی.حمله BSAA به شعبه آمبرلا در روسیه و همینطور وسکرکه در نهایت با نابودی T.A.L.O.S و نابودی Red Queen و کشته شدن سرگی ولادیمیر ختم میشه ومیشه گفت شر ویروس T کنده میشه.
شخصیتهای قابل بازی ربکا-ایدا ونگ-هانک-جیل ولینتاین-کریس-آلبرت وسکر-فکر کنم کارلوس هم میشد.

شما با اسیدی بزن اگه با ککتل مولوتوف و گلوگه های آتیشی اثر نمکنه,حالا چه گیری دادی به اونا خب ولشون کن راهتو برو.من با اینا مشکلی نداشتم.
خب نیما بهم همین الان اطلاع داد که میخواست امروز تاریخچه و بیوگرافیها رو بزاره ولی باز برای کامپیوترش مشکل بوجود اومد(مشکلش اینه که وقتی وارد سایت میشه نمیتونه از امکانات سایت استفاده کنه)کسی راه حلی داره به من بگه تا بهش بگم.
کماکان از دست کلیر راحت باشید:):d

دوستای عزیزم سلام!
امیدوارم حالتون خوب باشه !
کسی لینک آخرین پچی که واسه اویل 4 اومد و مشکلات گرافیکی رو از بین برد داره؟؟؟؟
اگر لطف کنید و بزارید ممنون می شم
در ضمن این نظر سنجی رو توروخدا ببندید دیگه خیلی ضایعست
و باز هم ازتون می خوام جواب سوال امضای منو بدید!!!!!

آخرین ویرایش:
درود.
بیا این رو دانلود کن و تو محل نصب بازی کپی کن
http://www.mediafire.com/?owfaridxsx9dabk
موافقم من گلوم پاره شد انقدر گفتم ببندید نظر سنجیرو.
جواب کوتاه میدم No

تشکر فراوان !
در ضمن من جوابم رو در مورد بهترین اسلحه کامل می کنم بهترین سلاح برای مبارزه با زامبی ها همون handgun و برای مبارزه با ماجینی ها قطعا شات گان!
در مورد جواب سوال هم خودم هم فک می کنم جواب منفی ولی پس راه حل چیه؟؟؟؟؟

شما با اسیدی بزن اگه با ککتل مولوتوف و گلوگه های آتیشی اثر نمکنه,حالا چه گیری دادی به اونا خب ولشون کن راهتو برو.من با اینا مشکلی نداشتم.
خب نیما بهم همین الان اطلاع داد که میخواست امروز تاریخچه و بیوگرافیها رو بزاره ولی باز برای کامپیوترش مشکل بوجود اومد(مشکلش اینه که وقتی وارد سایت میشه نمیتونه از امکانات سایت استفاده کنه)کسی راه حلی داره به من بگه تا بهش بگم.
کماکان از دست کلیر راحت باشید:):d

مرسی.باشه بابا حالا چرا میزنی ! :d من چون خونم خیلی کم بود نمیتونستم همیشه از ذستش فرار کنم 3 تا جا میاد از تو اون اتاقه که باید اهرمو بردارم از دستش در رفتم ولی از برگشتن جلوم سبز میشه حالا به هر بدبختی که بود فرار کردم بعدشم با خون danger بیچاره شدم تا اون خفاش بزرگه و بچه هاشو کشتم.

آخرین ویرایش:
:d:dسلام برو بچ
در مورد سوالت داش افشین اگه منظورت کافی بودن پاکسازی این ویروس هستش به نظر من این ویروس ها پاکسازی شدن حتی برای ویروس تی واکسن تهیه شده ویروس جی هم دست یه سازمانهای به خصوصیه که تمایل ندارن مثل امبرلا با شیوع اون ویروس خودشون رو به ورطه نابودی بکشونن به قول فردریک داونینگ بیخیال وروس جی شو از کنترل خارجه ولی روز به روز افراد وسازمانها برای پیدا کردن و تکامل این ویروسها در حال تلاشن و افرادی مثل لیون اس کندی قول دادن که این ویروس رو از روی زمین پاک کنن.و در کل من هم مثل داش سینا جوابم منفیه.
قابل توجه دوستانی که مرسناریس اویل 5 براشون سخته : تمرین بهترین راه برای افزایش سرعت توی بازیه ولی توی پلی استیشن راحت تره فکر کنم ما که توی کامپیوتر کشتن غول ها برامون شده یه خواب و رویا که با سعی تلاش بسیار به این مهم نایل شدیم :d:d:d
داش سینا ما که نتونستیم از اویل 2 بهره ای ببریم میشه یه لطفی بکنی لینک دانلود اویل 3 رو برامون بذاری اگر هست.

خب من بیشتر هدفم از این سوال اینه که می خوام بدونم تنها راه جلوگیری از اتفاقات چیه ؟
دوستان به نظرتون حال میده RE5 رو با MOVE بازی کرد ؟؟؟؟؟

خب من بیشتر هدفم از این سوال اینه که می خوام بدونم تنها راه جلوگیری از اتفاقات چیه ؟
به نظر من هیچ راهی نیست اگر هم راهی باشه دست خود شرکت های سازنده این گونه سلاح هاست وگرنه ماموران مبارزه با این سلاح ها فقط با بحرانها رو برو میشن نه با اصل ماجرا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or