بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نابغه جون :d فرق های معمولیش را که میدونم. منظورم اینه که هیچ تاثیر خاصی توی داستان نداشت مگرنه تفاوت کات سین ها یا برخورد با اشخاص مختلف تو هر سناریو را که هر جلبکی هم متوجه میشه :d

آوریه ن آوریه ن
ببین درست ترین دلیل منطقی را همین آقا گفت :d
خوب نابغه جان ، خسته نباشی ، تو مشکلت اینه که اصلا حرف منو متوجه نمیشی ، منظور من تو آیتمها و نوت های بازی یه فرقایی میکرد اگه اشتب نکنم اگه درست روی اصول Cd هارو تموم میکردی ، حالا درست یادم نیست ،اون موقع که ما بازی کردیم 10 15 سال پیش بوده عمو جان:d

خوب نابغه جان ، خسته نباشی ، تو مشکلت اینه که اصلا حرف منو متوجه نمیشی ، منظور من تو آیتمها و نوت های بازی یه فرقایی میکرد اگه اشتب نکنم اگه درست روی اصول Cd هارو تموم میکردی ، حالا درست یادم نیست ،اون موقع که ما بازی کردیم 10 15 سال پیش بوده عمو جان:d
بابابزرگ :d جدی فکر نمیکنم توی فایل های نوت بازی تغییری میکردا! فایل ها معماییش که مطمئنا یکی بوده. اما فایل های مخصوص به کلیر و لیون خب مسلما فرق میکنه :d

نکته بعدیت که گفتی در مورد لباساش، ببخشیدا ولی یه کم بی ربط بود. حالا مثلا کریس تو همین رزیدنت 6 وقتی توی بار نشسته بود، لباساش دشینگ نبود؟ اتفاقا من از اون تیپ خیلی خوشم میاد ولی بیای بگی لباس اینجوری و لباس اونجوری یه کم به نظرم بی منطقیه
کجاش بیربطه خب لباسای لیون خوبه مگه میخوای بگی بده؟یکی از مواردی که اویل 4 رو واسه شما طرفدارای لیون جذاب کرده همین تیپ و لباسای لیونه؟درسته؟داری انکار میکنی؟کریس هم کاری با لباساش نداریم چون لباسای کریس رسمی, کاری هستن ولی لیون چون اکثر مواقع تو ماموریت لباسایی که پوشیده شخصیتر بوده جذابیت خاصی بهش میبخشه.حالا اینکه تو تیپ و لباسای کریس رو بیشتر پسندیدی مربوط به سلیقه خودته
نکته بعدیت هم که اصلا در تایید لیونه. خودت میگی حرفه ای. دیگه چی میخوای؟ اونقدر پیشرفت کرده بودش که تبدیل به یکی از نزدیک ترین دوستای رئیس جمهور شده بوده. اونم آدمی که تو رزیدنت 2 یه روکی بوده
خب منم دارم لیونو تایید میکنم پس فکر میکردی دارم تضعیفش میکنم؟عجب!اگه حرفامو درست میخوندی این حرفو نمیزدی.چون اصل حرف من این نیست که لیون بدرد نخوره.بلکه اصل حرف در مورد اویل4 بود که شماها میگین بهترین نسخه هست.و منم دلیایل شما رو مبنی بر بهترین بودنش کامل نمیدونم یعنی در اصل داریم رو نسخه 4 بحث میکنیم نه لیون .علت محبوبیت اویل4 نزد شما هم بر میگرده به تعریفی که خودت از لیون کردی.بازم اینجا داری خودت جواب خودتو میدی!!
ببین اولش بگم که به نظرم هلنا تو رزیدنت 6 اصلا شخصیت سطحی ای نداشت و اتفاقا خیلی هم شخصیت پردازی قوی ای داشت. :d همین نجات اشلی یا همراهی با هلنا.
ببین اینکه شخصیت هلنا سطحی هست یا نیست رو کاری ندارم.حرفم اینه که هلنا شخصیتی نیست که پتانسیل اینو داشته باشه که نقشش ادامه پیدا کنه و میتونس خلق هم نشه.و داستان یه جور دیگه ساخته بشه.و از کجا معلوم قشنگتر نمیشد(در ضمن هلنا اصلنم شخصیت جذابی نداشت از دیدی خیلی از منتقدا و نیز خودم)
حالا من کاری ندارم داستان های لیون (به جز شماره 2ش) دیگه مرتبط با رزیدنت های قدیمی نیست ولی اونقدر محبوب هست و اونقدر پتانسیل داره که 2 تا انیمیشن جدا براش ساختن :d تازشم من اصلا به شخصیت های دیگه هم خیلی علاقه دارم مثل جیل که عاشقشم یا کلیر.
این حرفت هم به پست من ربطی نداره!
چون من قصدم این نبود که لیون رو بکوبم.خودم هم تو پست قبلیم با زبون خودم دارم میگم که لیون محبوب و حرفه ای هست و جالبه حرف خودمو داری به خودم میزنی!!!
بیا دیگه این بحثهای کلیشه ای رو تموم کنیم باشه؟

:d;)

آخرین ویرایش:
آره باو بیخیال. میخواستم جواب بدم بهت ولی الان به لطف یکی از کاربرای مزخرف اینجا (توی این فروم منظورم نیستشا) اصلا حس و حالش نیست.
فقط یه چیزی را بگم که سوء تفاهم نشه. من نسخه محبوبم شماره 4 نیستش. رزیدنت ریمیک را بیشتر دوست دارم.

دوستان ، من الان میخوام RE2 رو بازی کنم ، باید روی Original برم دیگه ، درسته؟؟ بعد یادمه اونی که تو PS1 بازی میکردم از همون اول یه M4 مشتی میداد بهمون ، ولی اینی که دارم روی PSP بازی میکنم کلت به دسته ، جلوتر به داستان نمیخوریم با این کلته؟؟

دوستان ، من الان میخوام RE2 رو بازی کنم ، باید روی Original برم دیگه ، درسته؟؟ بعد یادمه اونی که تو PS1 بازی میکردم از همون اول یه M4 مشتی میداد بهمون ، ولی اینی که دارم روی PSP بازی میکنم کلت به دسته ، جلوتر به داستان نمیخوریم با این کلته؟؟
آقای قدیمی باز، رزیدنت اصلا با مهمات و اسلحه های خوب مزه نمیده :d باید با همون کلت بری تا زامبیا بریزن سرت بلکه آدم بشی :d

با همون کلته برو جلو اون اول کار یادت نره شاتگانا برداری در جمع آوری گیاه جات سبز هم کوشا باش :d

آقا اویل Zero رو دانلود کردم..فریم میده افتضاح...چیکار کنم؟؟اگه این فریمش اینطوریه..ریمیک هم همین شکلیه دیگه:|.. از خیرشون بگذرم؟؟برم 2 رو بازی کنم؟؟شانس ندارم..هی میخام داستان بازی بیاد دستم همش ازین اتفاقات ت خ ماتیک میوفته:d

1 هم گرافیکش داغانه هم منابعش محدود..همش میمیرم:d

آقای قدیمی باز، رزیدنت اصلا با مهمات و اسلحه های خوب مزه نمیده :d باید با همون کلت بری تا زامبیا بریزن سرت بلکه آدم بشی :d
با اینکه بن شدی ولی زامبیا بریزن سرم که زامبی میشم :d
آقا اویل Zero رو دانلود کردم..فریم میده افتضاح...چیکار کنم؟؟اگه این فریمش اینطوریه..ریمیک هم همین شکلیه دیگه:|.. از خیرشون بگذرم؟؟برم 2 رو بازی کنم؟؟شانس ندارم..هی میخام داستان بازی بیاد دستم همش ازین اتفاقات ت خ ماتیک میوفته:d

1 هم گرافیکش داغانه هم منابعش محدود..همش میمیرم:d
بستگی به سیستمت داره ولی خوب باید تنظیمات دلفینت هم دستکاری کنی تا یه فریم خوب بهت بده ، توی تاپیک دلفین سوال کنن ، جوابتو میدن که تنظیمات روی چی بزاری;)

با همون کلته برو جلو اون اول کار یادت نره شاتگانا برداری در جمع آوری گیاه جات سبز هم کوشا باش :d
ایول ، حله;)

خداوکیلی عجب گيمهايي بودن این رزيدنتا قدیمی من که هر چند ماه یک بار باید یک تجدید خاطراتی بکنم الان دارم داينو کريسيسا دانلود میکنم شماره یکش را اونم حال و هوای رزيدنتا داره فقط به جا زامبي دايناسور داره :d

خدا را شکر میکنم که توی دوره بازی هایی با گرافیک ذغالی نبودم

اون بازیها اون زمان که گرافیکشون تو ذق نمیزد اتفاقا برای اینکه بدونی بازی رزیدنت اویل 1996 اولین بازی بود که کارت گرافیک 3DFX میخواست برای اجراش اون زمان اگه بودی میگفتی این دیگه چه گرافیکی داره؟؟؟؟!!!اینی که میگی زغالی مثل این میمونه که 18 سال دیگه بگی خدا رو شکر که من زمانی که این بتلفیلد 4 و کرایسیس 3 و بازیهای دیگه با گرافیک زغالی بودند نبودم :d

اربابان، سروران گرامی، بیایین یه بحث به یاد قدیم راه بندازیم.

فرض کنیم RE7 در دست ساخته (که خب واقعا هم هست). چه انتظاراتی ازش داریم؟ یعنی اینکه چه نکته نگفته ای رو باید بیان کنه (نه اینکه مثلا کلیر نبوده و الان باید بیاد و این حرفا). به بیان دقیق تر اینکه کدوم قسمت هنوز لنگ میزنه و نیاز به شفاف سازی داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or