بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

:d
ایده تون خوبه و از جهت اینکه زایده ذهنتونه محترم اما هم کلیشه ایه و هم تکراری (بیس اینترو شما مثل داستان teenage ninja turtles هستش اگه با داستان اون آشنایی داشته باشید)
خواهش میکنم بفرمایید که این جوابو جدی ندادید..!چون اون داستان صرفا برای خنده به رشته تحریر در اومد..:d
لاک پشت ها رو هیچ وقت ندیدم..ولی بازیشو روی سگا مگا درایو خیلی رفتم..یادش بخیر:bighug:
تو که زدی هر چي کپکوم رشته بود در بیش از یک دهه همه را پنبه کردی ،اگه اینا بفرستی براشون یک وقت ديدي یکی از اون اسپری کف ریشا یا یک ایمیل آلوده به ویروس امبرلا بفرسته براتا :d
داداش داستانش قشنگ بود..واسه کپکام نفرست ازین داستانت Hack And Slash درمیاره..برسونش دست خود شینجی میکامی...!!فارسی میخای بهش بفهمونی؟؟:d
برای شینجی میکامی که نه..حس میکنم شینجی در داستان پردازی و نویسندگی از من توانا تره..!!:d

..........
اصلا حواسم به استیو نبود..یک ری یونیون هم میتونه بار دراماتیک بازیرو خیلی خوب بالا ببره...نمیدونم کپکام نهایتا چه گندی خواهد زد..! فقط از درگاه پروردگار متعال خواستارم:
شخصیت جدید با خط داستانیه جدید وارد این بلبشو نشود.

اینکه بازی تغییر می کنه بر اساس نیاز بازار تغییر می کنه برای شرکت پول مهمه نه اصالت و اینا. باور کنید یا نکنید اگه اویلی مثل شماره 2 ساخته بشه شکست می خوره. دیگه سلیقه گیمرها تغییر کرده کسی حوصله فکر کردن نداره.

Sent from my GT-P5200 using Tapatalk
روز به روز علاقه‌مندان به شماره های قدیمی بیشتر میشه و خیلی گيمرا جدید که تازه برا اولین بار شماره جدیدا را بازی کردن دوست دارن قدیمیها را هم تجربه کنن اینا میشه به راحتی از آمار فروش گیم قدیمها از شماره 1تا 4 تو استور psn فهمید هنوز که هنوزه کاپکوم داره پول درمیاره از این گیمهای قديميش ،چرا?
چون واقعا خوش ساخت با رعایت اصول و ماهیت اولیه ساخته میشد البته بگذریم که اون زمان شينجي در کپکوم حضور داشت که نشون میده چه گيمهايي با کمک تیم همراهش خلق کردن
همین تازگی رزیدنت 4 hd را دادن بیرون که فروش خوبی هم داشت باید دقت کرد که این گيمها ماله سالها پیشه و در زمان خودش فروش عالی داشته حالا میخواد کلاسیک باشه یا سبک جدید ، یک گیم خوب همیشه میتونه برای کمپانی سازندش پول بسازه:)

متاسفانه شرکت کپکام تو وضعیت مالی خوبی قرار نداره و تو مرز ورشکستگی قرار گرفته و دلیلیشم فروش کم نسخه 6 در قبال هزینه زیادی که برای ساختش انجام شده هست. ساخت نسخه 7 تو بد موقیعتیی قرار گرفته.میترسم کپکام تو نصفه های راه از نظر مالی توانایی ساخت این نسخه رو نداشته باشه و اینکه به ناچار مجبور میشن نصفه و نیمه ساخت بازی رو کنسل کنن.امیداورم این اتفاق نیفته

آخرین ویرایش:
روز به روز علاقه‌مندان به شماره های قدیمی بیشتر میشه و خیلی گيمرا جدید که تازه برا اولین بار شماره جدیدا را بازی کردن دوست دارن قدیمیها را هم تجربه کنن اینا میشه به راحتی از آمار فروش گیم قدیمها از شماره 1تا 4 تو استور psn فهمید هنوز که هنوزه کاپکوم داره پول درمیاره از این گیمهای قديميش ،چرا?
چون واقعا خوش ساخت با رعایت اصول و ماهیت اولیه ساخته میشد البته بگذریم که اون زمان شينجي در کپکوم حضور داشت که نشون میده چه گيمهايي با کمک تیم همراهش خلق کردن
همین تازگی رزیدنت 4 hd را دادن بیرون که فروش خوبی هم داشت باید دقت کرد که این گيمها ماله سالها پیشه و در زمان خودش فروش عالی داشته حالا میخواد کلاسیک باشه یا سبک جدید ، یک گیم خوب همیشه میتونه برای کمپانی سازندش پول بسازه:)

پس چرا این کارو نمی کنه؟ از پول بدش میاد؟ شما فکر کردی شرکت های بزرگ بازی سازی قبل از هر بازی تحقیق و بازارسنجی نمی کنند؟ همین دوست بالا اشاره کرد شرکت در وضعیت بدی قرار داره. من فکر می کنم دلیل اینکه شماره هفت معلوم نیست ساخته بشه بخاطر این هست که خود کاپکم سرگردون شده چیکار کنه. نمی دونه به اصالت بره یا مدرن. دلیل اینکه گیمرهای مدرن به سمت قدیمی ها میرن یه چیز بیشتر نیست برای فن بودن بازی. یعنی نمی تونند قبول کنند فن اویل باشند ولی فقط شماره 5 و 6 رو بازی کرده باشند. ولی همین الان یه شماره جدید به سبک شماره 2 یا 3 بیاد قول میدم با سر زمین می خوره. حالا این نظر منه.

- - -ویرایش - - -

کریس هم برای آمبرلا کار میکرد... بسیار هم عالی
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.

شما اگه شماره دوم رو بازی کرده باشی وقتی کلیر وارد شهر راکن میشه روی تابلو نوشته Wellcome to roccon city با علامت umberella. کل شهر یه جوری زیر مجموعه آمبرلا بوده. یا میشه گفت همه زیر نظر آمبرلا بودند. وقتی هم از اون پلیس زخمی سوال می کنه برادرم کجاست جواب میده:"کریس گفت اینها سر آمبرلاست ولی ما می خندیدیم. چرا یه پلیس باید به این حرف بخنده.:)

پس چرا این کارو نمی کنه؟ از پول بدش میاد؟ شما فکر کردی شرکت های بزرگ بازی سازی قبل از هر بازی تحقیق و بازارسنجی نمی کنند؟ همین دوست بالا اشاره کرد شرکت در وضعیت بدی قرار داره. من فکر می کنم دلیل اینکه شماره هفت معلوم نیست ساخته بشه بخاطر این هست که خود کاپکم سرگردون شده چیکار کنه. نمی دونه به اصالت بره یا مدرن. دلیل اینکه گیمرهای مدرن به سمت قدیمی ها میرن یه چیز بیشتر نیست برای فن بودن بازی. یعنی نمی تونند قبول کنند فن اویل باشند ولی فقط شماره 5 و 6 رو بازی کرده باشند. ولی همین الان یه شماره جدید به سبک شماره 2 یا 3 بیاد قول میدم با سر زمین می خوره. حالا این نظر منه.

نه اصلا بحث سر این که به چه سبکی بده نیست مثل شماره 4 سبک جدید بده، اما اگه باز بخواد به جا رزیدنت با معنای واقعی مثالش شماره 4سبک جدید که بهانه ای برا سبک قدیم که شما میگی هم نباشه، فقط با اصول و ماهیت رزيدنتي ،نه مثل شماره6, بسازه موفق خواهد بود در غیر این صورت با دست خودش گيمشا خراب میکنه و در مشکلات مالی بیشتری فرو خواهد رفت :|:)

تونی جان،کاملا درسته.منم کاملا قبول دارم که هیرو داستان رو نمیسازه و فقط روایتگر داستانه.مثلا در نسخه ی 2 اصل داستان سر ماجرای بیرکن و هانک بود و کلیر و لیون هم فقط راهی بودن که ما از اون مطلع بشیم یا مثلا در 6 اصل قضیه سر اقدامات کارلا و سیمونز بود و لیون و کریس و...هم انصافا هیچکاره بودن.در واقع به جز ایدا،اصلا هیچکس تا آخر بازی نفهمید که چی به چی بوده و اصلا ما دو تا ایدا توی داستان داشتیم!
ولی درستش اینه که هیروها هم باید باشن.وگرنه ما چطور میخوایم از سرگذشت داستان سازها مطلع بشیم یا اصلا چه کسی از آخر باید اونا رو نابود کنه و پروندشون رو ببنده؟به نظر من ما توی هر شماره دو تا داستان داریم:یکی داستان هیروها و یکی هم داستان داستان سازها و این دو تا باید در کنار هم باشن تا داستان کاملی شکل بگیره.مثلا در کد ورونیکا داستان هیروها سر ماجرای کلیر و کریس بود و داستان داستان سازها هم سر خاندان آشفورد و وسکر.یا مثلا در 4 داستان هیروها سر ماموریت لیون بود و داستان داستان سازها هم سر لوس آیلومینادوس و همچنین اقدامات وسکر،ایدا و کراوزر.در واقع اگه یکی از این دو داستان نباشه،امکانی برای شکل گیری یا حداقل روایت اون یکی نیست!قبول داری؟

تونی جان،کاملا درسته.منم کاملا قبول دارم که هیرو داستان رو نمیسازه و فقط روایتگر داستانه.مثلا در نسخه ی 2 اصل داستان سر ماجرای بیرکن و هانک بود و کلیر و لیون هم فقط راهی بودن که ما از اون مطلع بشیم یا مثلا در 6 اصل قضیه سر اقدامات کارلا و سیمونز بود و لیون و کریس و...هم انصافا هیچکاره بودن.در واقع به جز ایدا،اصلا هیچکس تا آخر بازی نفهمید که چی به چی بوده و اصلا ما دو تا ایدا توی داستان داشتیم!
ولی درستش اینه که هیروها هم باید باشن.وگرنه ما چطور میخوایم از سرگذشت داستان سازها مطلع بشیم یا اصلا چه کسی از آخر باید اونا رو نابود کنه و پروندشون رو ببنده؟به نظر من ما توی هر شماره دو تا داستان داریم:یکی داستان هیروها و یکی هم داستان داستان سازها و این دو تا باید در کنار هم باشن تا داستان کاملی شکل بگیره.مثلا در کد ورونیکا داستان هیروها سر ماجرای کلیر و کریس بود و داستان داستان سازها هم سر خاندان آشفورد و وسکر.یا مثلا در 4 داستان هیروها سر ماموریت لیون بود و داستان داستان سازها هم سر لوس آیلومینادوس و همچنین اقدامات وسکر،ایدا و کراوزر.در واقع اگه یکی از این دو داستان نباشه،امکانی برای شکل گیری یا حداقل روایت اون یکی نیست!قبول داری؟
100% قبول دارم. هیرو که باید باشه. اصولا توی تمام بازیا، خود هیرو هم یه پیشینه داستانی داره ولی به قول خودت فقط روایتگر داستانه تا داستان ساز.
من حرفم در جواب اون دوستموم بود که میگفت هیرو داستان سازه. خب همچین چیزی امکان نداره. هیرو داره خوش و خرم زندگی میکنه و یه نفر باید بیاد و یه کاری بکنه تا هیرو وارد ماجرا بشه.

100% قبول دارم. هیرو که باید باشه. اصولا توی تمام بازیا، خود هیرو هم یه پیشینه داستانی داره ولی به قول خودت فقط روایتگر داستانه تا داستان ساز.
من حرفم در جواب اون دوستموم بود که میگفت هیرو داستان سازه. خب همچین چیزی امکان نداره. هیرو داره خوش و خرم زندگی میکنه و یه نفر باید بیاد و یه کاری بکنه تا هیرو وارد ماجرا بشه.

کاملا درسته.هیرو داستان ساز نیست.هیرو باعث میشه داستانی که قبلا ساخته شده روایت بشه و صد البته اون شخصیت داستان ساز هم در انتها نابود بشه و پروندش بسته بشه!

سلام دوستان عزیز

من resident remake رو دانلود کردم ولی نمی تونم بازی کنم. دکمه ها رو پیدا نمی کنم. چطوری باید روی gamepad تنظیم کنم؟ اگه کسی بازی کرده بهترین کانفیگ رو به من بگه.

سری بازی رزیدنت از نظر داستانی بسار غنی هست. منتهی تم بازی تکراری شده است. به نظر من قسمت 7 به لحاظ داستانی باید متفاوت باشه. نمیدونم چگونه ولی باید نو باشد. شخصیت های مثبت جدیدی باید در سری قرار بگیره، شخصیت های منفی جدید و البته الکس وسکر که مشخص نیست کجاست!به نظر من مشکل رزیدنت در حال حاضر علاوه بر بازگشت به ریشه ها بحث بازیساز هست.احتیاج به یک کارگردان بزرگ داره که فعلا تو کپکام موجود نیست. اگه به یک نحوی دست میکامی بیفته عالی میشه

سلام دوستان عزیز

من resident remake رو دانلود کردم ولی نمی تونم بازی کنم. دکمه ها رو پیدا نمی کنم. چطوری باید روی gamepad تنظیم کنم؟ اگه کسی بازی کرده بهترین کانفیگ رو به من بگه.
شما اون نسخه ای که هکرها واسه pc قابل اجرا کردن رو دانلود کردین؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان عزیز

کسی نبود به من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

شما نسخه ای که توسط هکرهای روسی واسه کامپیوتر دستکاری شده رو دانلود کردین؟

- - -ویرایش - - -

شما اون نسخه ای که هکرها واسه pc قابل اجرا کردن رو دانلود کردین؟

- - -ویرایش - - -

شما بازیتون اون نسخه که هکرها واسه pc قابل اجرا کردن نیست؟

- - -ویرایش - - -

لباذلباذلبذالبالباالبی

عجیبه چرا من نمی تونستم پیغام شما رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

من از اینجا دانلود کردم.

http://www.p30day.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-resident-evil-remake-v2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc-41343.html

راحت نصب و قبل از بازی هم یه صفحه ورودی میاد.

کسی نبود به من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

عجیبه چرا من نمی تونستم پیغام شما رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

من از اینجا دانلود کردم.

دانلود بازی Resident Evil Remake v2.0 برای PC

راحت نصب و قبل از بازی هم یه صفحه ورودی میاد.
خب من لینکت رو نگاه نکردم فعلا ولی شما ورژن 2 بازی رو دانلود کردی که مال PC هستش.ورژن2 ریمیک احتمال زیاد با گیم پد سازگاری نداره.شما باید نرم افزار Xpadder رو دانلود کنی و تنظیمات دلخواهت رو روش انجام بدی و تغییرات رو سیو کنی تا بتونی با گیم پد بازی کنی.در ضمن ورژنی که واسه PCکرک شده توصیه نمیشه.بهتر بود ورژن گیم کیوب رو تهیه میکردی با شبیه ساز خیلی راحت اجرا میشد.
راستی دیروز من هرچی پست میدادم ارسال نمیشد ولی الان میبینم کولاک کرده!

آخرین ویرایش:
سلام.ایا فیلم کل بازی رزیدنتت اویل دو و سه تو یوتیوب هست؟اگه پیدا میشه لطفا لینکش رو بذارید

آره پیدا میشه نیازی هم به لینک گزاشتن نیست خودتون توش سرچ کنید میتونید پیدا کنید
اگه لازم یاشه از لژ مستر سینا میخوام براتون لینک بزاره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or