بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من میگم کپکام گفته آلبرت مرده شما باز حرف خودتونو میزنید! اصلا هیچ جوره نمیخواید که قبول کندی آلبرت وسکر مرده! درسته هیچ عکسی از الکس وسکر نیست اما همون عکس های فیکی هم کهه ست همشون کپی وسکر هست. و این عکس رو من به هیچ عنوان تایید نمیکنم چون شایعه هست و رسمی نیست! اما من حدس میزنم یه خبرایی هست تو DLC ایدا فقط به چند تا لباس و یه درجه سختی جدید No Hope Left و پرتنر داشتن ایدا کپکام اکتفا نخواهد کرد میخواد بازی رو هیجانی تر کنه ضمن اینکه فن ها چقدر دلشون میخواد وسکر رو دوباره ببینن تو رزیدنت اویل 6! فقط تعجبم اینجاست که اگه این آلبرت هست چرا پس کپکام گفته آۀبرت مرده؟ من مطمعنم این آلبرت نیست!
کاپکوم حرف خودش رو هم نقض می کنه ! مطمئن باش میگه اون که تو re 5 مرد آلبرت نبوده یکی از کلون ها بوده !!!
یعنی میشه که آلبرت زنده باشه ؟! یعنی امیدی هست 8->

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من میگم کپکام گفته آلبرت مرده شما باز حرف خودتونو میزنید! اصلا هیچ جوره نمیخواید که قبول کندی آلبرت وسکر مرده! درسته هیچ عکسی از الکس وسکر نیست اما همون عکس های فیکی هم کهه ست همشون کپی وسکر هست. و این عکس رو من به هیچ عنوان تایید نمیکنم چون شایعه هست و رسمی نیست! اما من حدس میزنم یه خبرایی هست تو DLC ایدا فقط به چند تا لباس و یه درجه سختی جدید No Hope Left و پرتنر داشتن ایدا کپکام اکتفا نخواهد کرد میخواد بازی رو هیجانی تر کنه ضمن اینکه فن ها چقدر دلشون میخواد وسکر رو دوباره ببینن تو رزیدنت اویل 6! فقط تعجبم اینجاست که اگه این آلبرت هست چرا پس کپکام گفته آۀبرت مرده؟ من مطمعنم این آلبرت نیست!
باو حمید همه دیگه میدونن آلبرت مرده. این حرف وقتی تایید میشه که کپکام! تایید کنه.
الکس:
At present, Alex's status is unknown. Whether being immortal, simply in hiding, or dead, Alex's exact fate has yet to be made clear.
وضعیت: نامشخص. یا فنا ناپذیره - یا مخفی شده - یا مرده

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
باو حمید همه دیگه میدونن آلبرت مرده. این حرف وقتی تایید میشه که کپکام! تایید کنه.
الکس:

وضعیت: نامشخص. یا فنا ناپذیره - یا مخفی شده - یا مرده

منم که دارم میگم آلبرت مرده که چرا به من میگی؟!

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
شاید یک DLC مثل LIN بدن واسه 6 که توش ایدا با وسکر پارتنر بوده و ماموریت رفتن!!!
لول...=))
عجب ذهن مریضی دارم من...خخخخخخخخخخخخخ=))

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
اگه ازمن بپرسی میگم این آلبرت وسکر عزیز(قربونش برم:x)برمیگرده(خودمم نمیدونم چه طوری)چون بدون آلبرت کلا نمیشه.
از این الکس هم خوشم نیومد(کپی برابراصل از روی آلبرته)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
ماشالا انقدر حفره داستانی وجود داره 50 تا پطرس فداکار هم داشتیم نمی تونستیم پرشون کنیم. اینو یکی برام توضیح بده ممنون میشم:
با وجود اینکه سیمونز می دونست هانیگان با لیان و هلنا در ارتباطه و بهشون کمک می کنه، چرا کاری با هانیگان نداشت و گذاشت با لیان و هلنا در ارتباط باشه؟ هانیگان جلوی خود سیمونز با هلنا و لیان حرف زده بود! چرا سیمونز باید هانیگان رو زنده می ذاشت؟

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,966
نام
نریمان
اصولا تو RE نمیشه با قاطعیت گفت که کسی مرده یا نه. تو RE4 هم همه فکر می کردن Ada Wong و Jack Krauser مردن ولی هر دوشون زنده بودن. برگشتن آلبرت وسکر هم محال نیست.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
چه انتظاراتی دارین شما ها :))

با این داستانی که کپکام برای 6 نوشته بود
عین خیالش نیست که فردا بگه عمه وسکر توی شماره 7 میاد و تلاش می کنه یه کلون از dna وسکر بسازه =))
کلا کپکام با غریبه ها حال نمی کنه باید فامیل باشن :D

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 PM ارسال شده بود ----------

کلا توی این شماره لیان در نقش احمق بود. انصاقی بدجوری بهش توهین کردن. :D

مگه دفعه قبلی کارشون رو نساختین؟ :D
احد با این که علی جواب داد ولی بی انصافی نکن :D
مهمترین اتفاقات داستانی برای لیان و کمی تا قسمتی جیک بود

اتفاقا کپکام فحش خیلی زشتی به تمام طرفدارای کریس داده
کریس یا فریب می خورد یا گند میزد واسه من کریسو تبدیل کرده بودن به کاپیتان پرایس و پیرز هم soap بود

هیچ نکته داستانی هم نداشت خدایی کریس f22 بلند می کنه؟ آخه این بود آرمان های ریمیک سناریوی کریس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
چه انتظاراتی دارین شما ها :))

با این داستانی که کپکام برای 6 نوشته بود
عین خیالش نیست که فردا بگه عمه وسکر توی شماره 7 میاد و تلاش می کنه یه کلون از dna وسکر بسازه =))
کلا کپکام با غریبه ها حال نمی کنه باید فامیل باشن :D

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:14 PM ارسال شده بود ----------

احد با این که علی جواب داد ولی بی انصافی نکن :D
مهمترین اتفاقات داستانی برای لیان و کمی تا قسمتی جیک بود

اتفاقا کپکام فحش خیلی زشتی به تمام طرفدارای کریس داده
کریس یا فریب می خورد یا گند میزد واسه من کریسو تبدیل کرده بودن به کاپیتان پرایس و پیرز هم soap بود

هیچ نکته داستانی هم نداشت خدایی کریس f22 بلند می کنه؟ آخه این بود آرمان های ریمیک سناریوی کریس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

افشین جان حواست باشه چیزی بنام اسپویلر هم وجود داره و من هنوز رزیدنت اویل 6 رو بازی نکردم داداشم :)

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
افشین جان حواست باشه چیزی بنام اسپویلر هم وجود داره و من هنوز رزیدنت اویل 6 رو بازی نکردم داداشم :)

حمید جان من یه چیزی به شما بگم
الان نیا این حرفا رو بخون یا جاهای دیگه رزیدنت اویل 6 سرچ نکن اصلا
چون مثل من با پیش زمینه فکری بازی میکنی اصلا حال نمیده
من میگم کلا بازی اویل نبود ولی ما انتظاراتمون با اون تریلر ها (قبل گیم پلی) بالا رفته بود وگرنه بازی انقدرها هم بد نبود و لااقل 7 حقش بود...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر