بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

برای من لیون بود که کاری کرد بشم فن سرسختRE
یه دلیل دیگه هم اینکه من دیوانه این لیونم:x

دقیقا اینکه طرفدار های RE طرفدار لیونند شکی نیست

خوشتیپ و با جذبه b-)

من دارم دنبال نسخه ی PS3 RE6 میگردم

خیلی منتظر نیم تونم وایسم برای PC بیادش :((

درود

ذهنتون رو زیاد درگیر الکس و آلبرت نکنید. کپکام جیک رو معرفی کرد تا باهاش سرگرم بشیم :d از همین الآن به شدت نگران اینم که نسخه هفتم بازی ساخته بشه :|
نسخه بعدی حداکثر یک سال و نیم دیگه حالا یا به صورت اسپین آف یا شماره دار عرضه میشه بت قول می دم

از ریمیک شماره 6 استقبال میشه :))

---------- نوشته در 08:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

برای من لیون بود که کاری کرد بشم فن سرسختRE
یه دلیل دیگه هم اینکه من دیوانه این لیونم:x
داداش اون چیزی که دوست داری رو دوست داشته باش نظر بقیه زیاد مهم نیست
اتفاقا منم خیلی حال می کنم با لیان از همون شماره 2

شما ها از پسر های RE خوشتون میاد!؟/:)

ما که اینجا طرفدار حقوق بانوانیم;;)b-):>همشون هم>:d<
آخه اون مو قشنگ و اون غول-بچه ی مثبتِ مثبت چه جذابیتی دارن!؟:p

بچه ها یه جوری واضح سخن بگویید ما مخ هایمان گاز ندهد :d

من توی کل اویل جیل ، کریس ، ایدا ، لیون رو شناختم تقریبا بقیه رو اووووو تم

کسی هم که نمیاد داستان این 6 رو بنویسه یخورده راج این دو تا اسکل تازه وارد جیک مولر و اونیکی نخاله هه

توضیح بده :)):|

من که هنوز بین جیل و کلیر گیرم دست رو دلم نزار :))

ADA رو کجای دلم بگذارم آخه!؟=))
yahoo_23.gif

اصلا دلت میاد جیل رو با کلیر مقایسه کنی؟
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

ها نه پَ چه!؟:دی

من توی کل اویل جیل ، کریس ، ایدا ، لیون رو شناختم تقریبا بقیه رو اووووو تم

کسی هم که نمیاد داستان این 6 رو بنویسه یخورده راج این دو تا اسکل تازه وارد جیک مولر و اونیکی نخاله هه

توضیح بده
yahoo_21.gif
yahoo_22.gif

خاک بر سرم
yahoo_109.gif
پس Claire کو!؟!؟
yahoo_17.gif

داستان نداره که هیچ شخصیت پردازی هم نداره لامصب
yahoo_45.gif
خیالتون راحت

رضا جان،نوشتتو خوندم و عقیده دارم بعد از ماه ها بالاخره یه بحث فنی و درست درمون مطرح شد اینجا.
درمورد اویل4 باهات موافقم.جدا بازی خوش ساختیه.حالا درسته استایل بازی فرق کرده ولی به قول تو،اصول رزیدنت اویلو داره.(تنها ایراد من از4 نداشتن معماست.واقعا اگر چندتا معمای خوب و چالش برانگیز میداشتن این بازی واقعا عالی میشد)
بعد از4 اصول رزیدنت اویل با سرعت زیادی نابود شدند.خودمونو گول نزنیم.5اصلا راضی کننده نبود.فقط داستان داشت.میشه گفت ریشه ی این نابودی همون4 هستش.با اینکه خودش خوب بود ولی با پایه گداری سبک جدید خواسته یا ناخواسته بازی رو از مسیر اصلی دور کرد.

تاجایی که الان مبینیم رزیدنت اویل با فاصله گرفتن از اصول اولیش تبدیل به یه بازی آبکی و مزخرف شده!
مهم نیست که کی تعریف میکنه!مهم اینه که این رزیدنت اویلی نیست که اویل باز رو ارضا کنه!

درمورد 6 هم تو اولین نفری هستی که نظرت با من یکیه راجع به این که 6 کپیه اورکه و درواقع اورک مقدمه ایی بود که 6رو بکنن تو پاچمون!هرچند خیلیا هنوزم نمیخوان قبول کنن که این اتفاق افتاده!:d

من چند روز پیش یه سوال پرسیدم که چرا کپکام نسبت به ساخت بازی و شعور گیمیرها بی اهمیته و همچینی گفتم که;حالا بحث داستان و گیم پلی رو سلیقه ایی میگیریم ولی باگهای گرافیکی دیگه چرا؟!
البته خوب کسی جواب نداد!کسی بحث رو پیگیری نکرد!
البته طبیعیه و من خودم انتظارشو داشتم که استقبال نشه!چون اینقدر بحثهای ریشه ایی و اصولی مطرح میشه که این سوال های سطحی و حاشیه ایی به چشم نمیاد!!!
درمورد متن تو هم همین نظرو دارم و توقع نداشته باش که خیلی استقبال بشه از متنت!;)

این بحث خوبیه
خواهشا همه نظر بدن
یه روزی بود گرافیک بازی های کپکام پیشرو بودند یادمه تو زمان پی اس 2 هر بازی که آرم کپکام داشت میگرفتم
مثلا شادو آو روم رو یادتونه چه گرافیکی داشت
حالا چی شده؟!
با لیون . و کریس هر دو تو باس فایت ها جاهایی بود که رو هوا میدوویدند!!!
اون روشنایی و زیبایی بصری بازی های کپکام هم مرده اند!چرا؟

مگه 5 کم علکی بود .

تمامی بازی ها رو ببین اون موقع ( 2009 - 2010 ) ( بغیر Crysis :D )

کدوم بازی میتونست انقدر زیبا و تمیز توی محیط کار کنه و مو ها ، مو ها رو انقدر زیبا بطـــــــــرحه :d

بعد از 5 میشه یکی نام ببیره چه قسمت های فرعی اومد تا 6 ؟

مگه 5 کم علکی بود .

تمامی بازی ها رو ببین اون موقع ( 2009 - 2010 ) ( بغیر Crysis :D )

کدوم بازی میتونست انقدر زیبا و تمیز توی محیط کار کنه و مو ها ، مو ها رو انقدر زیبا بطـــــــــرحه :d

بعد از 5 میشه یکی نام ببیره چه قسمت های فرعی اومد تا 6 ؟

متوجه نشدم
یکم توضیح بیشتر لطفا...

میشه گفت ریشه ی این نابودی همون4 هستش.
به نکته خوبی اشاره کردی... اما آیا اگر کپکام میومد همون شیوه 3نسخه اول و کلاسیک رو پیش میگرفت کسی اعتراض نمیکرد ؟! یادم نمیاد هیچ وقت بعد عرضه نسخه 3همه ناراضی بودن که چرا کپکام هیچ نو آوری ای تو این سبک و بازی ایجاد نمیکنه... همش تکراری... مردم همه ناراضی بودن بعد عرضه نسخه 4 این بازی از نظر خیلی ها شد بهترین نسخه سری! ولی بعد نسخه پنجم همه نظرات برگشت... نسخه 4 شد عامل اصلی نابودی این سری! 3نسخه اول هم شدند بهترین !

بهت قول میدم اگر کپکام میومد نسخه 4 رو مثل نسخه 3 درست میکرد الان خود شما و خیلی های دیگه میومدن اعتراض میکردن که چرا داری یه چیز تکراری رو به خورد مردم میدی و...

به نکته خوبی اشاره کردی... اما آیا اگر کپکام میومد همون شیوه 3نسخه اول و کلاسیک رو پیش میگرفت کسی اعتراض نمیکرد ؟! یادم نمیاد هیچ وقت بعد عرضه نسخه 3همه ناراضی بودن که چرا کپکام هیچ نو آوری ای تو این سبک و بازی ایجاد نمیکنه... همش تکراری... مردم همه ناراضی بودن بعد عرضه نسخه 4 این بازی از نظر خیلی ها شد بهترین نسخه سری! ولی بعد نسخه پنجم همه نظرات برگشت... نسخه 4 شد عامل اصلی نابودی این سری! 3نسخه اول هم شدند بهترین !

بهت قول میدم اگر کپکام میومد نسخه 4 رو مثل نسخه 3 درست میکرد الان خود شما و خیلی های دیگه میومدن اعتراض میکردن که چرا داری یه چیز تکراری رو به خورد مردم میدی و...

بعد از 3؛ کدورونیکا، ریمیک و زیرو همونجوری بودند و خوبم جواب دادند...

سلام
آقا من اینو جای دیگه هم گفتم.اما میخاستم نظر شما کهنه کاران اویل و اساتید فن رو هم بپرسم.:d
این جیک واقعا کپی این یارو اسنو از فاینال فانتزی13 یا فقط من اینجوری فک میکنم؟

این بحث خوبیه
خواهشا همه نظر بدن
یه روزی بود گرافیک بازی های کپکام پیشرو بودند یادمه تو زمان پی اس 2 هر بازی که آرم کپکام داشت میگرفتم
مثلا شادو آو روم رو یادتونه چه گرافیکی داشت
حالا چی شده؟!
با لیون . و کریس هر دو تو باس فایت ها جاهایی بود که رو هوا میدوویدند!!!
اون روشنایی و زیبایی بصری بازی های کپکام هم مرده اند!چرا؟

من یه چیزی گفتم که به غیرتا برخوره یه کم رو مسائل ریشه ایی جدی بحث کنن ولی اومدم دیدم هنوز 6رو بازی نکرده منتظر 7هستن!:))تازه خوشحالم هستن که7 میخواد بیاد!!!
خوش به حالتون خدایی!!!

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

عزیزم شما میشه بگی کی ناراضی بود اون موقع؟!
همه ی مردم؟!!!!!شما نظر سنجی کردی؟!
خوبه همه خاطراتشون از اویل3 هستش!
بعداز3،اویل4اومد؟!!!!!:confused:
یه بارم که شده،ورونیکا رو بازی کن ببین چه جوری تحول ایجاد کردن تو گیم پلی.بهترین نسخه ی سری ورونیکاس.من که همیشه نظرم این بوده.
نمیدونم کی گفته که4 بهترین نسخه ی سریه؟!
والا ما عشق شوتر نیستیم که بیایم به3 اعتراض کنیم!
همین الان برو3 رو بازی کن،ببین روت میشه ایراد بگیری از بازی؟!!!
توروخدا رو هوا نپرونید!
به قول هیدن:یه کم سنو هل بده بالا!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or