بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نه من اصلا" نمیخواستم چون اون اصلا" Ada نبود بلکه Carla بود
عزیزم منظورم نفسشه
بگم که یه راس بن میشم:))

وگرنه که...

دلیل وجود کریس و کلا این همه شخصیت تو این بازی فقط این بوده که هایپ رو ببرن بالا که هرکی میبینه بگه بَه بابا دمش گرم کپکام سنگ تموم گذاشته تو این نسخه وگرنه 70% بازی اضافیه از نظر من
yahoo_21.gif

دقیقاً همینه کپکام اومده همه رو جمع کرده تو بازی که طرفدارهای همه ی کاراکترهای بازی جذب بشن
اگه راه دستش بود دانته رو هم میاورد;)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
@ Mr.Death

احد جان شما پیشکسوتی یه نظری، نیمچه نقدی، چیزی از بازی رو کن ببینیم نظرت چیه :D اون اول تو تاپیک امتیازات خدابیامرز گفتی در حد انتظارت خوب بوده. الان که بیشتر بازی کردی چی؟ :D
بهنام جان من همچنان میگم بازی واسم راضی کننده بود و همچنان با انتقادات اون تاپیک موافقم. چون از بازی یه چیزای دیگه میخواستن. چون نقد بازی با منه نمیتونم اشکالات و ایرادات رو بگم. چون موقع خوندن نقد، اون مطلب حالتی تکراری به خودش میگیره.
اون جاهایی هم که تعریف کردم از بعد رزیدنت ایولی بوده :D چون فکر میکردم بقیه هم به این چیزا بیشتر اهمیت میدن :D ظاهرا نمیدادن :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بهنام جان من همچنان میگم بازی واسم راضی کننده بود و همچنان با انتقادات اون تاپیک موافقم. چون از بازی یه چیزای دیگه میخواستن. چون نقد بازی با منه نمیتونم اشکالات و ایرادات رو بگم. چون موقع خوندن نقد، اون مطلب حالتی تکراری به خودش میگیره.
درسته. حواسم به این مسئله نبود اصلا. به هر حال خیلی منتظرم نقد شما رو بخونم.
اون جاهایی هم که تعریف کردم از بعد رزیدنت ایولی بوده :D چون فکر میکردم بقیه هم به این چیزا بیشتر اهمیت میدن :D ظاهرا نمیدادن :D
این قسمت رو متوجه نشدم منظورت چی بود :D

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
بچه ها لطفا من رو ترور نکنید. چون خیلی آرزو دارم تازه اول زندگیم.الان هم در میرمOK?
بازی برای من لذت بخشه وخدارو شکر ازش راضی هستم.
چون من کشته مرده این لیانم. چه کنم؟به سناریوش10/10میدم(ترورم نکنید)
سناریو جیک خوب بود10/8
سناریو کریس بد نبود10/7.5
سناریو ایدا رو هنوز نرفتم
(الان دارین نقشه میکشین ترورم کنید نه؟)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بچه ها لطفا من رو ترور نکنید. چون خیلی آرزو دارم تازه اول زندگیم.الان هم در میرمOK?
سناریو جیک خوب بود10/8

شما چند ساعت پیش مردی :D :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سناریو جیک خوب بود10/8

شانس آوردین که من تگ سبز رنگ ندارم:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
شوخی کردم آقا من چیکارم:));)
اما همنطور که قبلاً هم گفتم جداً هرکی بتونه از این بازی لذت ببره به شخصه که بش حسودیم میشه:(

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
شما چند ساعت پیش مردی :D :D

عزیزم کجای کاری؟من 7تاجون دارم(بگوخدا بده برکت:d)

شانس آوردین که من تگ سبز رنگ ندارم:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
شوخی کردم آقا من چیکارم:));)
اما همنطور که قبلاً هم گفتم جداً هرکی بتونه از این بازی لذت ببره به شخصه که بش حسودیم میشه:(

پس خوش به حالم:x
برم نماز شکر بخونم:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
کسی این ویدیویی که گیم اسپات گذاشته و گفته چرا به بازی 4.5 داده را دیده؟
من که هر کاری کردم نشد دانلودش کنم

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
الکس وسکر پرتنر ایدا ونگ در DLC رزیدنت اویل 6 ؟!!!

خوب با توجه به پایان بازی اصلا" هم بعید نبود چون معلوم شد که Ada از یکی دستور میگرفت دیگه ولی لباس ایدا تو بازی از این جا تفنگیا نداشت به جان خودم به جز یه جا که Simmons برای اولین بار باهاش تماس میگیره و نشون میده که ایدا خیلی با هیجان و اینا وارد اتاق میشه و در رو میبنده.میتونه DLC اون قسمت رو نشون بده و نشون بده که اونجا با Alex که رئیسش باشه دارن ماموریتی رو انجام میدن

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
بچه ها من بخش لیان رو تمام کردم ولی بخش agent hunt برام باز نشد..

اخه میگه که حتما باید یکی از کمپین های لیان یا کریس یا جیک رو ببرم ولی من که یکیشونو بردم چطور agent hunt برام باز نشده؟
آره درسته برای من بعد از تموم کردن بخش جیک باز شد ! البته من اول جیک رو تموم کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر