بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

این داش حامد ما خودش بازاریه , از همه قیمتها و .......... خبر داره
نه حامد نگیر , چون اصلا CO_OP ش هم حال نمیده . همش باید تو هم بلولیم !!!!
CO_OP شماره 5 خیلی بهتر بود
صبر کن واسه PC بیاد
راه آخر هم همونیه که گفتم : با بچه ها بیاین خونمون تا بازی رو براتون بزارم
ورودی نفری 10 دلار
چه خاطراتی داشتیم تو CO_OP رزیدنت اویل 5 !!!
بهترینش کشتن جیل توسط من بود ! با 1 گلوله مگنوم
توضیحات بیشتر با حامد

با سلام
الان یه سر به گیمزپات زدم نوشته بود رزیدنت اویل 6 تا الان 4.5 میلیون نسخه فروخته، (بالاترین آمار فروش برای کپکام هست!!!)عجب سودی نصیب این کپکام میشه، تازه نسخه پی سی هنوز نیومده،
موندم ملت چطوری رفتن و گرفتن، اصلا امتیاز بازی و ... براشون مهم نیست!

اگه شروع کنین من رسما نباید تو تاپیک بیام همین الانشم زورکی میام تا چیزی لو نره برام
به فکر ما ps3 دارا باشید با این قیمت فضایی نمیشه هیچ کاری کرد:|
تو فک کن این لجن کپکام داستان داشته باشه
حامد حیف پول که بدی سر این بازی تو ایران

اگه کسی آنلاین میزنه من رو ایکس باکس هستم
pc هم یه راهو روشایی داره برای آنلاین زدن
من و حمید قبلا فیفا میزدیم :دی

---------- نوشته در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 AM ارسال شده بود ----------

با سلام
الان یه سر به گیمزپات زدم نوشته بود رزیدنت اویل 6 تا الان 4.5 میلیون نسخه فروخته، (بالاترین آمار فروش برای کپکام هست!!!)عجب سودی نصیب این کپکام میشه، تازه نسخه پی سی هنوز نیومده،
موندم ملت چطوری رفتن و گرفتن، اصلا امتیاز بازی و ... براشون مهم نیست!
:-o
جدییییی؟؟؟؟؟؟
ینی رکورد شماره 2 رو رد کرد =((
فقط یخورده با شماره 5 فاصله داره
لینکشو می دی ؟

جریان سفارش مال قبل از رلیز امتیازات بوده حداکثر 2 یا 3 هفته دیگه امار فروش خرده فروشیها بیاد خرید مردم معلوم میشه.
Capcom Ships 4.5M Units of Resident Evil 6

Capcom has announced that Resident Evil 6 has shipped 4.5 million copies worldwide to retail. This is the most copies Capcom has shipped for a game at launch in its history. The previous record was set by Resident Evil 5 in 2009 which shipped 4.4 million copies.

البته روی خرده فروشی فروخته حالا دقیق معلوم نیست مردم از خرده فروشیها اینقدر نسخه بخرن یا نه:d یا رو دست خرده فروشی باد کنه تا دفعه دیگه اینطوری سفارش ندن:d

آخرین ویرایش:
آی جیگرم خنک شد
این جاست که معلوم میشه سایتا با نمره های مضخرفشون در اصل پشمن
RE6 بازی بسیار خوبیه فقط چون دوستان نمره های سایتا را همه چی میدونن به بازی مضخرف میگن, سایتا نمی تونن این بازی رو با غرض ورزی نابودکنن فقط خودشونو مسخره کردن=))
آی دلم خنک شد

:-o
جدییییی؟؟؟؟؟؟
ینی رکورد شماره 2 رو رد کرد =((
فقط یخورده با شماره 5 فاصله داره
لینکشو می دی ؟

افشین جان ببخشید، شرمنده چند تا سایت رو نگاه می کردم دیدمش ولی تو گیمزپات نبود، فکر کردم گیمزپات اینو گفته، ولی از صحت خبر مطمئن بودم که دوست عزیز 8030 لینکش رو گذاشت.
آی جیگرم خنک شد
این جاست که معلوم میشه سایتا با نمره های مضخرقشون در اصل پشمن
آی دلم خنک شد

من نمره های سایت گیمزپات رو قبول دادم، چند سال هست که بازی می کنم برای خریدن یه بازی اول نمرشو رو تو گیمزپات نگاه می کنم تا ببینم ارزش خریدن داره یا نه، ولی سایت ign رو قبول ندارم مغرضانه نمره میده.
در ضمن آمار خرید یه بازی دلیل براین نمیتونه باشه که یه بازی حتما خوبه، برای نمونه هالوی 3 رو که آمار فروش بازی اش اگه اشتباه نکنم نزدیک 8 میلیون نسخه بود، رفتم خریدمش، یکم بازی کردم ازش حالم بهم خورد و تا الان سمتش نرفتم تا بقیشو بازی کنم.

آخرین ویرایش:
آی جیگرم خنک شد
این جاست که معلوم میشه سایتا با نمره های مضخرقشون در اصل پشمن
آی دلم خنک شد
برای دلخوشی فعلا زوده تا امار فروش خرده فروشیها بیاد که نهایتا تا 2 هفته دیگه میاد اونوقت معلوم میشه.
اگر مردم تمایل به خرید نشون ندن خرده فروشیها ضرر میکنن و برای دفعه های بعدی اگر در کار باشه سفارش اینطوری نمیدن.تازه این به ضرر این ip تموم میشه اگر این اتفاق بی افته.
سفارش خرده فروشیها مال قبل از امتیازات بوده چون کپی بازی برای 360 هم همون موقعها که بدست خرده فروشیها افتاد لو رفت.

فرزندانم یه وقت بحثی درمورد داستان نکنین بنده هنوز چپتر 3 هستم بخش لیان:-b تا اینجا خوب پیش رفته کسی درموردش حرف نزده بزارید حداقل داستانش برام سوپرایز باشه به قولا.. بقیه چیزاش که بدرد همون کارگردانه منگولیسمش میخوره ..من دلم به همین خوشه که هرروز میام این تاپیک هر بد و بیراهی در مورد خارمار این کاپ کل میشنوم موجب میشه یکم انرژی بگیرم که برم این شاهکار همیشه تکرار شدنی رو بازی کنم وگرنه عمرا طرفش نمیرم..

من رو ایکس باکس پدری از ORC آنلاینش درآوردم الان رانکم از 99 شده 97 :d اینقد از ORC بد گفتن درعوض آنلاینش بدجور حال میده.
اویل 6 رو هم هنوز آنلاین نزدم بینم چطوره.همون به دلایلی که نسبت به این شماره آخریه دلسرد شدم .ولی اگه خواستین(اونایی که X360 دارن) اکانتم زیر عکس آواتارم هست(BlackRainbo0ow) منو اد کنین باهم ORC و 6 بزنیم خوشحال میشم.

کلا چیزی هم اسپویل بشه باز تاثیری نداره :دی

این داش حامد ما خودش بازاریه , از همه قیمتها و .......... خبر داره
نه حامد نگیر , چون اصلا CO_OP ش هم حال نمیده . همش باید تو هم بلولیم !!!!
CO_OP شماره 5 خیلی بهتر بود
صبر کن واسه PC بیاد
راه آخر هم همونیه که گفتم : با بچه ها بیاین خونمون تا بازی رو براتون بزارم
ورودی نفری 10 دلار
چه خاطراتی داشتیم تو CO_OP رزیدنت اویل 5 !!!
بهترینش کشتن جیل توسط من بود ! با 1 گلوله مگنوم
توضیحات بیشتر با حامد

یادش بخیر سینا چه حالی میداد من جیلو میگرفتمش تو میزدی میکشتیش (کلافت کرده بود) :))
پس بهتره به نصیحتت گوش کنم چون تو بگی به درد نمیخوره واقعا به درد نمیخوره (سلیقه ها مون یکی هستش)
بزار pcـش بیاد بعد که دیدم خوشم اومده یا نه میخرمش تا اون موقع هم ps3ـش ارزون میشه
یادته با بازوکا وجب به وجب بازبو میترکوندیم چه حالی میداد :d میخوام برم gold edition رو بخرم دوباره بریم خیلی خاطره برانگیزه:x
------
نسخه pc بهم میدونم شاید حال بده چون خیلی وقته پای pc ننشستم برای بازی از طرفی هم دوست دارم آنلاینشو تجربه کنم (البته با این وضع اینترنت نشدنیه)
پس فعلا به همین دیابلو برای آنلاین میچسبیم تا ببینیم چی میشه
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون

فرزندانم یه وقت بحثی درمورد داستان نکنین بنده هنوز چپتر 3 هستم بخش لیان:-b تا اینجا خوب پیش رفته کسی درموردش حرف نزده بزارید حداقل داستانش برام سوپرایز باشه به قولا.. بقیه چیزاش که بدرد همون کارگردانه منگولیسمش میخوره ..من دلم به همین خوشه که هرروز میام این تاپیک هر بد و بیراهی در مورد خارمار این کاپ کل میشنوم موجب میشه یکم انرژی بگیرم که برم این شاهکار همیشه تکرار شدنی رو بازی کنم وگرنه عمرا طرفش نمیرم..

من رو ایکس باکس پدری از ORC آنلاینش درآوردم الان رانکم از 99 شده 97 :d اینقد از ORC بد گفتن درعوض آنلاینش بدجور حال میده.
اویل 6 رو هم هنوز آنلاین نزدم بینم چطوره.همون به دلایلی که نسبت به این شماره آخریه دلسرد شدم .ولی اگه خواستین(اونایی که X360 دارن) اکانتم زیر عکس آواتارم هست(BlackRainbo0ow) منو اد کنین باهم ORC و 6 بزنیم خوشحال میشم.

سعی کن نهایت لذتو از سناریو لیان ببری :دی بقیه اش زیاد مالی نیست :دی

اتفاقا من وقتی مالتی می زنم منسون پلی می کنم :دی

کلا چیزی هم اسپویل بشه باز تاثیری نداره :دی

دقیقا =))

---------- نوشته در 02:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:22 AM ارسال شده بود ----------

افشین جان ببخشید، شرمنده چند تا سایت رو نگاه می کردم دیدمش ولی تو گیمزپات نبود، فکر کردم گیمزپات اینو گفته، ولی از صحت خبر مطمئن بودم که دوست عزیز 8030 لینکش رو گذاشت.

من نمره های سایت گیمزپات رو قبول دادم، چند سال هست که بازی می کنم برای خریدن یه بازی اول نمرشو رو تو گیمزپات نگاه می کنم تا ببینم ارزش خریدن داره یا نه، ولی سایت ign رو قبول ندارم مغرضانه نمره میده.
در ضمن آمار خرید یه بازی دلیل براین نمیتونه باشه که یه بازی حتما خوبه، برای نمونه هالوی 3 رو که آمار فروش بازی اش اگه اشتباه نکنم نزدیک 8 میلیون نسخه بود، رفتم خریدمش، یکم بازی کردم ازش حالم بهم خورد و تا الان سمتش نرفتم تا بقیشو بازی کنم.
دشمنت شرمنده
خوب با این حساب تا نتیجه نهایی یکم باید صب کرد
ولی خوب به احتمال زیاد رکورد رو بشکونه چون واقعا این آخریا کپکام براش تبلیغات زیادی کرد

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:24 AM ارسال شده بود ----------

یادش بخیر سینا چه حالی میداد من جیلو میگرفتمش تو میزدی میکشتیش (کلافت کرده بود) :))
پس بهتره به نصیحتت گوش کنم چون تو بگی به درد نمیخوره واقعا به درد نمیخوره (سلیقه ها مون یکی هستش)
بزار pcـش بیاد بعد که دیدم خوشم اومده یا نه میخرمش تا اون موقع هم ps3ـش ارزون میشه
یادته با بازوکا وجب به وجب بازبو میترکوندیم چه حالی میداد :d میخوام برم gold edition رو بخرم دوباره بریم خیلی خاطره برانگیزه:x
------
نسخه pc بهم میدونم شاید حال بده چون خیلی وقته پای pc ننشستم برای بازی از طرفی هم دوست دارم آنلاینشو تجربه کنم (البته با این وضع اینترنت نشدنیه)
پس فعلا به همین دیابلو برای آنلاین میچسبیم تا ببینیم چی میشه
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون

حامد یه صحنه مرگ برای لیان هست خوراکه خودته قشنگ باهاش حال می کنی :دی

آخرین ویرایش:
آی جیگرم خنک شد
این جاست که معلوم میشه سایتا با نمره های مضخرفشون در اصل پشمن
RE6 بازی بسیار خوبیه فقط چون دوستان نمره های سایتا را همه چی میدونن به بازی مضخرف میگن, سایتا نمی تونن این بازی رو با غرض ورزی نابودکنن فقط خودشونو مسخره کردن=))
آی دلم خنک شد
آره پشمن. جالبه تو تاپیک امتیازات دقیقا خودت بودی که میگفتی منتظر نمره سایت های اصلی هستم:lol: زیادی خوشحال نشو. هنوز فروش بازی مشخص نشده:arrowd:
اینم 4.5 میلیون نفروخته. این تعداد نسخه رو دادن به خرده فروشا. خود کپکام حدس میزنه تا پایان 3 ماهه اول 2013 حدود 7 میلیون بفروشه.

میخواستم از نیما یه تشکر ویژ ه کنم واسه این که آخر داستان رو اسپویل کرد و گفت کی میمیره! نیما جان واقعا که!

]
77532101812941078434.jpg
]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or