بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

لیون نمرده، فقط در راه مبارزه با بایوتروریزم شهید شد
شهدا هم که زنده هستن
اما به نظر من هلنا میتونست کاری کنه که لیون نمیره، به خاطر حسادت به ایدا لیون را به کشتن داد
ولی اون صحنه تاثیر بدی روم گذاشت، واقعا متاثرم کرد

دوستان چرا پایان بازی رو اسپویل می کنین ؟!
یعنی الان من باید خودمو بزنم به اون راه و بازی کنم ؟
الان اینی که گفتین واقعی بود ؟!

برادران و خواهران محترم،اسپویل میخواین بکنین بنویسین اسپویل داستان
yahoo_22.gif
(اینقدر محض فان از تگ اسپویلر استفاده کردین دیگه آدم نمیدونه چی اسپویلره چی نیست
yahoo_22.gif
)

اسپویل چی؟؟؟؟ الان میدونی منظور من اصلا کی بود بازی 7 تا شخصیت داره ؟ پیاز داغشو زیاد نکن دیگه!

شهدا هم که زنده هستن
اما به نظر من هلنا میتونست کاری کنه که لیون نمیره، به خاطر حسادت به ایدا لیون را به کشتن داد

جدا؟!
من یه ویدیو پایانی تو تیوب دیدم که توش زنده بود،نکنه مثل هوی رین چند پایانه شده:d

برادران و خواهران محترم،اسپویل میخواین بکنین بنویسین اسپویل داستان :| (اینقدر محض فان از تگ اسپویلر استفاده کردین دیگه آدم نمیدونه چی اسپویلره چی نیست :|)

God Dammit!
توی تاپیک نباید بیاییم! بریم بیرون سریع! کلا به ویروس اسپویل آغشته شده!:d
ولش کن آقا دیگه تموم. اسپویل شد رفت. بشینیم در مورد داستان حرف بزنیم:d

از این صحنه ها زیاد تو فیلم های ترسناک و هم تو رزیدنت اویل دیدم تو رزیدنت اویل کد ورونیکا هم استیو تبدیل به B.O.W شد و صحنه غم انگیزی رو بوجود اورد. بالاخره نمیشد همه چی مثل فیلم های هندی خوب تموم شه به نظر من کار قشنگی بود ولی کاش که خودم میدیدم و جا میخوردم نه اینکه نیما اونو برام قشنک اسپویل کنه:|

برادران و خواهران محترم،اسپویل میخواین بکنین بنویسین اسپویل داستان :| (اینقدر محض فان از تگ اسپویلر استفاده کردین دیگه آدم نمیدونه چی اسپویلره چی نیست :|)
اسمش که روشه
اسپویلر
حتما یه چیزی توش هست که نباید همه ببینن
مسلما وقتی میترسین چیزی براتون اسپویل شه نباید بازش کنین

از این صحنه ها زیاد تو فیلم های ترسناک و هم تو رزیدنت اویل دیدم تو رزیدنت اویل کد ورونیکا هم استیو تبدیل به B.O.W شد و صحنه غم انگیزی رو بوجود اورد. بالاخره نمیشد همه چی مثل فیلم های هندی خوب تموم شه به نظر من کار قشنگی بود ولی کاش که خودم میدیدم و جا میخوردم نه اینکه نیما اونو برام قشنک اسپویل کنه
yahoo_22.gif

خونسردی خودت را حفظ کن و اصلا هم به انتقام فکر نکن
ایشالا تا سال دیگه که رزیدنت 7 میاد، 360 خریدی و اول همه بازی میکنی و میای برای همه اسپویل میکنی
من هم مراقبت هستم که کسی چیزی بهت گفت دسترسیش را قطع کنم :دی

خونسردی خودت را حفظ کن و اصلا هم به انتقام فکر نکن
ایشالا تا سال دیگه که رزیدنت 7 میاد، 360 خریدی و اول همه بازی میکنی و میای برای همه اسپویل میکنی
من هم مراقبت هستم که کسی چیزی بهت گفت دسترسیش را قطع کنم :biggrin1:

چطور میتونم خونسردی خودمو رو حفظ کنم الان دام بهش میگم چرا اسپویل کردی میگه این که اسپویل نیست تاثیری تو داستان نداره اصلا . این که کی ویروس رو تو چین پخش کرده کی ساخته و اینا اسپویله! خب من چی بگم به این نیما نه خداییش چی بگم نوید؟:| میگم تو اصلا معنی اسپویل رو میدونی که میگی اسپویل نیست مگه اسپویل یعنی فقط مرگ کرس و لیان رو بگی؟!!!! (باز وحشت نکنی خانم دویل گرل هیچ کدومشون نمیمیرن!) رزیدنت اویل 7 هم وقتی بیاد رو PS4 و Xbox720 میاد تا 3 سال دیگه معلوم نیست اصلا زنده باشم یا نه! اگر هم باشم نه من کسی نیستم که وقتی دارم تو دره میفتم دست دوستمم بگیرم اونم با خودم بکشمش :d

شهدا هم که زنده هستن
نوید اون پیام خصوصی رو لطفا رسیدگی کن دیگه

ویرایش: مرسی :)

-----
بچه ها اینم نظرسنجی جدید که نوید جان زحمت تغییر دادنش رو کشید

----
خود من می گم دیگه به هیچ عنوان نمی تونه مگه اینکه بعد از کلی شکست و به گند کشیدن ip کپکام راضی بشه بازی رو بسپره دست یه سازنده بزرگ

آخرین ویرایش:
خود من می گم دیگه به هیچ عنوان نمی تونه مگه اینکه بعد از کلی شکست و به گند کشیدن ip کپکام راضی بشه بازی رو بسپره دست یه سازنده بزرگ
با توجه به وضعیت فعلی کپکام که بدون شک هیچوقت این اتفاق نمیوفته. هر دفعه سازندگان بازی برای پوشوندن کارای افتضاحشون دلیلای مضخرفی به مردم میدن.
من به این نتیجه رسیدم سازندگان غربی توی این نسل کارشون به مراتب بهتر از تمام شرقیا بوده. شرقیا میخوان وانمود کنن که غربی هستن ولی موفق نیستن. در واقع شرقیا حال به هم زن بودن توی این نسل که گل سر سبدشون کپکام بوده.
بازی رو از دست صاحبش گرفتن و فقط تونستن یه شماره خوب بدن بیرون (RE5).;
کسی باید روی RE کار کنه که واقعا به تمام المان های بازی وفادار باشه و کاملا بهشون مسلط باشه. منم میتونم برم بسازم ولی خود میکامی یه چیزی در چنته داشته که کاراش اینقدر خوب و تر و تمیز بودن.

میتونه.فقط کافیه از حالت شوتر در بیارن بازی رو تا روی داستانش بیشتر کاربشه.کلی ایده میشه داد.مثلا اینکه بیان راجع به شروع به کار اسپنسر بازی بسازن.یا اصن ببرن زمانی که آشفورد بزرگ شرکت دارو سازی داشت.خیلی میشه این بازیرو باز کرد.میشه چیزایی ساخت که از1-2-3-ورونیکا و...هم جاودانه تر بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or