بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

افشین کپکام خسیسه؟ ذکی! افشین کپکام این همه تبلیغات جالب داره بازی فرار از بیمارستان کافه رستوران استارز از این تبلیغات بهتر دیگه ؟ تو تلوزیون های ژاپن هم که رزیدنت اویل 6 ور تبلیغ میکنه! نگو این حرفو! گفتم همه این کارا به خاطر اینکه اعتماد کامل طرفدراراشو بدست بیاره و قضیه رزیدنت اویل ORC اتفاق نیفته ببینید کپکام یک بازی فوق العده ساخته اما قسمت هایی که ما تو تریلر E3 دیدم افتضاح ترین بخشش هاش بود حالا کپکام داره قسمت های دیگه جالب بازی رو نشون میده که بگه رزیدنت اویل 6 اونطوری که شما فکر میکنید نیست! این تریلری که تو GamesCom قرار ه نشون بدن مطمعنا مربوط به سناریو آیدا هست! به نظر من کپکام باید دیگه به تریلر GamesCom بسنده کنه و مرحله های بازی رو لایو استریم نکنه دیگه که ولی از قرار معلوم قرا ه اینکارو انجام بده!

رزیدنت

ماشاألله تو این نسخه رزیدنت جمع همه جمع است فقط یکیشون کم است

این که یه دفعه همه شخصیتا أورده تو یه گیم بیشتر برای فروش بازی و بخش أنلاین جذابیت داره کسی تریلری چیزی از بخش أنلاین بازی ندیده!

اینا که همه حس حالا گیم پلی را گرفتن بس که ویدیو و تریلر دادن بیرون به هر حال ما که همه جوره طرفدار رزیدنتیم:d

دوستان داستان کامل قسمت 5 رو کجا می تونم گیر بیارم ؟ توی این تاپیک هست یا جای دیگه ای ؟ فارسی یا انگلیسی فرقی نمی کنه ( فقط به صورت کامل شرح داده باشه )

ممنون :)

با سلام به دو ستان عزیز
ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم:
رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی تو چپتر 5 اش که دو تا تایرنت حمله می کنن رو باید چه طوری رد کرد؟ نمیمیرن که! مخصوصا اگه یک گوشه گیر کنم دخلمو میارن.
بسیار ممنون.

آخرین ویرایش:
با سلام به دو ستان عزیز
ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم:
رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی تو چپتر 5 اش که دو تا تایرنت حمله می کنن رو باید چه طوری رد کرد؟ نمیمیرن که! مخصوصا اگه یک گوشه گیر کنم دخلمو میارن.
بسیار ممنون.
راه خاصی نداره . باید هی تیر بزنی به سرشون .
سگ جونن

راه خاصی نداره . باید هی تیر بزنی به سرشون .
سگ جونن

آخه بدبختی 2 تا هم هستن! شما کدوم شخصیت رو انتخاب کردی؟ از چه سلاحی باید استفاده کرد؟ تیرها زود تموم میشه اون دوتا هم به سرعن میدون طرف آدم، هیچ کاری نمی تونم کنم، اون 3 تا یارم که رو زمین میفتن اصلا اگه چوب کبریت تو بازی بود بهتر بود!

آخه بدبختی 2 تا هم هستن! شما کدوم شخصیت رو انتخاب کردی؟ از چه سلاحی باید استفاده کرد؟ تیرها زود تموم میشه اون دوتا هم به سرعن میدون طرف آدم، هیچ کاری نمی تونم کنم، اون 3 تا یارم که رو زمین میفتن اصلا اگه چوب کبریت تو بازی بود بهتر بود!
فرقی نداره کدوم رو انتخاب کنی.مهم اینه که باید سریع باشی.
به اندازه کافی اونجا داروی گیاهی هست. فقط توی صورتشون تیر بزن و ز نارجک هم استفاده کن.

افشین کپکام خسیسه؟ ذکی! افشین کپکام این همه تبلیغات جالب داره بازی فرار از بیمارستان کافه رستوران استارز از این تبلیغات بهتر دیگه ؟ تو تلوزیون های ژاپن هم که رزیدنت اویل 6 ور تبلیغ میکنه! نگو این حرفو! گفتم همه این کارا به خاطر اینکه اعتماد کامل طرفدراراشو بدست بیاره و قضیه رزیدنت اویل ORC اتفاق نیفته ببینید کپکام یک بازی فوق العده ساخته اما قسمت هایی که ما تو تریلر E3 دیدم افتضاح ترین بخشش هاش بود حالا کپکام داره قسمت های دیگه جالب بازی رو نشون میده که بگه رزیدنت اویل 6 اونطوری که شما فکر میکنید نیست! این تریلری که تو GamesCom قرار ه نشون بدن مطمعنا مربوط به سناریو آیدا هست! به نظر من کپکام باید دیگه به تریلر GamesCom بسنده کنه و مرحله های بازی رو لایو استریم نکنه دیگه که ولی از قرار معلوم قرا ه اینکارو انجام بده!
حمید جون تند نرو
کپکام همه تبلیغاتش تو ژاپن بوده در صورتی که تبلیغاتش تو غرب کم بوده
در صورتی که اصن تو بازار ژاپن رزیدنت ایول جایی نداره
من از تجربه خودم بگم در هفته 5 بار تبلیغ هیلو رو از تی وی می بینم یا هر روز تلبیغ black ops 2 رو توی مترو
در صورتی تا حالا شاید از موقعی که re6 معرفی شده فقط یه بار ازش تبلیغ تو Tv دیدم که اونم خیلی کوتاه بود خیلی خیلی چرت!!! ولی مایکروسافت تبلیغ 10 دقیقه ای برای هیلو از tv پخش می کنه اونم وسط بازی هاکی کاریولینا با ادمونتون یا وسط سوپر بال ولی کپکام چی ؟؟؟؟
کپکام انتظار داره بازی با هزینه ین بسازه بعد اینور دلار دربیاره !!!!
نه حمید جون کسی حاضر نیست بره رستوران تا تحریک بشه بازی resident evil 6 بخره ;)

---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

بهترین راه واسه من این بود البته نمی دوم اصن فرقی داشته باشه یا نه
لوپو رو بردار قدرت fire round (اسمشو یادم نیست درست ) رو بخر بعد اسلحه heavy machine gun رو هم بخر و fire round فعال کن هر دفعه کل اینو خالی کن روشون در ضمن سعی کن فاصلتو حفظ کنی باهاشون و اینکه سعی کن پارتنر هات رو زنده نگه داری سعی کن ویکتور هم تو لیست بازیکن ها نباشه
امیدوارم کار آمد باشه :)

بهترین راه واسه من این بود البته نمی دوم اصن فرقی داشته باشه یا نه
لوپو رو بردار قدرت fire round (اسمشو یادم نیست درست ) رو بخر بعد اسلحه heavy machine gun رو هم بخر و fire round فعال کن هر دفعه کل اینو خالی کن روشون در ضمن سعی کن فاصلتو حفظ کنی باهاشون و اینکه سعی کن پارتنر هات رو زنده نگه داری سعی کن ویکتور هم تو لیست بازیکن ها نباشه
امیدوارم کار آمد باشه :)

ممنون افشین جان، این روش رو امتحان می کنم؛ ولی من همیشه ویکتور رو انتخاب می کردم و باهاش بازی می کردم!
راستی بازی زیاد که نمونده؟
دو تا DLC ای که اومده حجم هر کدومش 1 گیگ میشه بخش آفلاین و جزء داستان بازی هست؟

حمید جون تند نرو
کپکام همه تبلیغاتش تو ژاپن بوده در صورتی که تبلیغاتش تو غرب کم بوده
در صورتی که اصن تو بازار ژاپن رزیدنت ایول جایی نداره
من از تجربه خودم بگم در هفته 5 بار تبلیغ هیلو رو از تی وی می بینم یا هر روز تلبیغ black ops 2 رو توی مترو
در صورتی تا حالا شاید از موقعی که re6 معرفی شده فقط یه بار ازش تبلیغ تو Tv دیدم که اونم خیلی کوتاه بود خیلی خیلی چرت!!! ولی مایکروسافت تبلیغ 10 دقیقه ای برای هیلو از tv پخش می کنه اونم وسط بازی هاکی کاریولینا با ادمونتون یا وسط سوپر بال ولی کپکام چی ؟؟؟؟
کپکام انتظار داره بازی با هزینه ین بسازه بعد اینور دلار دربیاره !!!!
نه حمید جون کسی حاضر نیست بره رستوران تا تحریک بشه بازی resident evil 6 بخره ;)

---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

رزیدنت اویل تو ژاپن جایی نداره؟ عجب یه نگاهی به فروش رولیشنز تو ژاپن بندازی همه چی دستت میاد!

ای بابا افشین بی خیال کپکام کارش درسته تو سریال The Walking Dead هم که تبلیغ کرد رزیدنت اویل 6 رو در ضمن یک شایعه شنیدم از به بنده خدا که ساخت رزیدنت اویل 7 درست بلافاصیه بعد از اینکه فروش رزیدنت اویل 6 آغاز میشه شروع میشه ! جیل و کلر و بری و ربکا و بیلی و کرکترهای دیگه هم هستند هم هستند و پیرس نیوانز به عنوان کرکتر اصلی بازی هست :d میدونم یکم شبیه جک هست !

کپکام کارش درسته
آدم این جمله رو از فنای 3 آتیشه میشنوه جیگرش کباب میشه:(
دِهه! اگه کارش درست بود می داد بازی رو میکامی بسازه یا غده ی سرطانی مثل ORC تولید نمی شد. و فاجعه تر از اون(نمی دونم چه قدر صحت داره) سیستم سلامتی خودکار توی 6!~x(

دِهه! اگه کارش درست بود می داد بازی رو میکامی بسازه یا غده ی سرطانی مثل ORC تولید نمی شد. و فاجعه تر از اون(نمی دونم چه قدر صحت داره) سیستم سلامتی خودکار توی 6!~x(

درسته ولی نیمه یپر لیوان بیشتر از نیمه خالیش بنظر میرسه!

رزیدنت اویل تو ژاپن جایی نداره؟ عجب یه نگاهی به فروش رولیشنز تو ژاپن بندازی همه چی دستت میاد!

ای بابا افشین بی خیال کپکام کارش درسته تو سریال The Walking Dead هم که تبلیغ کرد رزیدنت اویل 6 رو در ضمن یک شایعه شنیدم از به بنده خدا که ساخت رزیدنت اویل 7 درست بلافاصیه بعد از اینکه فروش رزیدنت اویل 6 آغاز میشه شروع میشه ! جیل و کلر و بری و ربکا و بیلی و کرکترهای دیگه هم هستند هم هستند و پیرس نیوانز به عنوان کرکتر اصلی بازی هست :d میدونم یکم شبیه جک هست !
نداره حمید خودتم بهتر می دونی
سری رزیدنت ایول هیچوقت بازی پر فروش ژاپن نمیشه کلا بازار ژاپن فرق داره رولیشنز هم رتبه اول فروش رو نداشت اگرم اومد بالا برای این بود که 3ds خیلی طرفدار داره تو ژاپن
آخه تو به اون می گی تبلیغ ؟؟؟؟!!!! تبلیغ وسط بازپخش فصل 1 the walking dead ؟!!!
خودتم می دونی چی می گم پس بهتر بحثو کوتاه کنیم ;)

واقعا orc یه غده سرطلانی بود تشبیه عالی بود شماره 6 هم هنوز معلوم نیست چی بشه !!! امیدوارم خوب بشه

درود

ای بابا، دوباره شما رفتید سر بحث فروش و این حرفا! بی خیال بابا :d

دیشب آخرین تریلری که از سناریوی جیک منتشر شده بود رو دیدم، و ای کاش نمی‌دیدم! 135M ترافیک رو به فنا دادم :d

تنها چیزی که خیلی به نظر آدم می‌اومد هوش مصنوعی ضعیف بود، این ustanak اصلاً گیمر رو به چالش نمی‌کشه، همه حرکاتش قابل پیش بینیه و خیلی گلاب به روتون شاسکوله :d

امیدوار بودم حداقل دیگه مشکل هوش مصنوعی تو نسخه ششم نداشته باشیم، همون موردی که نبودش نسخه پنجم رو به شدت عذاب آور کرده بود. فکر کنم فقط رو هوش مصنوعی پارتنر کار کردند تا مغز کرکتر اصلی رو تبدیل به گوشت کوبیده نکنه، هر چند در این حدش هم بعید می‌دونم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or