بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

05522914137421338320.jpg

سونی پیکچرز کاور دی وی دی و بلو ری Resident Evil: Damnation را برای US منتشر کرد که البته به نظر میرسد کاور نهایی Resident Evil: Damnation باشد . همچنین قیمت ورژن DVD این انیمیشن $26.99 و قیمت Blue - Ray آن در حال حاضر $30.99 میباشد که دارای 1080p video, a Dolby TrueHD 5.1 soundtrack میباشد و همچنینی دارای کانسپت آرت های The DNA of Damnation behind-the-scenes featurette, Las Plagas: Organisms of War, Gag reel on English version و همچنین یک ultraviolet digital copy خواهد بود.

این لیان داره پیر تر میشه هی خشگل تر میشه عوض که زشت تر بشه ایدا چه تیپی زده اونوقت لیان میخواسته عاشقش نشه:)) چه ماهی بشه این سپتامبر :x و یک ماه بعدش هم رزیدنت اویل 6 .

Leon s kennedy :x
بترکه چشم حسود !!!!
با این تریپ ایدا امیدوارم آخرش خیلی رمانتیک تموم نشه :دی
از ژاپنی ها بعید نیست آخرش عروسی بگیرن :))
حمید جون لیان 35 سالشه پیر نشده هنوز که حالا بذار همسن کریس شد بش گیر بده :دی
در مورد بلوری 3d چیزی نگفتن ؟؟؟؟

Leon s kennedy :x
بترکه چشم حسود !!!!
با این تریپ ایدا امیدوارم آخرش خیلی رمانتیک تموم نشه :دی
از ژاپنی ها بعید نیست آخرش عروسی بگیرن :))
حمید جون لیان 35 سالشه پیر نشده هنوز که حالا بذار همسن کریس شد بش گیر بده :دی
در مورد بلوری 3d چیزی نگفتن ؟؟؟؟

چرا گفتن 3D برای بلو ری نمیاد. اون صحنه که لیکر از رو ماشین میخواست بپره واقعا افتضاح درست کرده بودندیاد Toy Story افتادم یه لحظه

68994089515490737126.jpg

آخرین ویرایش:
چرا گفتن 3D برای بلو ری نمیاد. اون صحنه که لیکر از رو ماشین میخواست بپره واقعا افتضاح درست کرده بودندیاد Toy Story افتادم یه لحظه

68994089515490737126.jpg

ای بابا اینام مغز خر خوردن !!
کی حاضر بلوری غیر 3d بخره ! دانلودش می کنه آدم از netflix خو !

علی...
واقعاً تو از SHoD خوشت نیومد. من که خیلی باهاش حال کردم...
همش داشتم به خودم تلقین میکردم دارم یه RE با درون مایه های Demon خفه کنی بازی میکنم.
1- اول اینکه میکامی فقط تهیه کننده این عنوان بوده، پس زیاد ارتباطی باهاش نداره.

2-نه واقعاً خوشم نیومد! تنها چیزی که تو این بازی لذت بخش بود موسیقی استاد آکیرا بود.

این لیان داره پیر تر میشه هی خشگل تر میشه عوض که زشت تر بشه

بنجامین باتنه لاکردار :d

آخرین ویرایش:
ای بابا...
این کپکام بیاد یهو جای اویل 6 یه فیلم 7 ، 8 ساعته بده بیرون...دیگه چه مرضیه بازی بده بیرون وقتی کل بازی رو اسپویل کرده!!!!

این بازی چقدر مگه داستان داره که اینهمه ازش اسپویل میکنن؟؟؟/:):|

ای بابا...
این کپکام بیاد یهو جای اویل 6 یه فیلم 7 ، 8 ساعته بده بیرون...دیگه چه مرضیه بازی بده بیرون وقتی کل بازی رو اسپویل کرده!!!!

این بازی چقدر مگه داستان داره که اینهمه ازش اسپویل میکنن؟؟؟/:):|

هنوز تریلر های Gamescom و TGS مونده عزیزم :dو میدونمی کپکام چرا این کارا رو میکنه مهدی ؟ بعد از اون نمایش فاجعه بار تو E3 کپکام همش تریلر میده بیرون به مناسبت های مختلف و میگه نظرتتون راجع به این چیه نظرتون راجع به اون چیه؟ چرا؟؟!!! چون میخواد مطمعن بشه که طرفدرای رزیدنت اویل کاملا از بازی راضی هستند.

هنوز تریلر های Gamescom و TGS مونده عزیزم :dو میدونمی کپکام چرا این کارا رو میکنه مهدی ؟ بعد از اون نمایش فاجعه بار تو E3 کپکام همش تریلر میده بیرون به مناسبت های مختلف و میگه نظرتتون راجع به این چیه نظرتون راجع به اون چیه؟ چرا؟؟!!! چون میخواد مطمعن بشه که طرفدرای رزیدنت اویل کاملا از بازی راضی هستند.

چقدر هم اطمینان خاطر پیدا کرده! :d

نمایش‌های وقت و بی وقت اینا از بازی فقط اشتیاق مخاطب‌هاشون رو کمتر میکنه. روی هم رفته از 2 ساعت گیم پلیه هر سناریو، تریلر بیرون دادند :d

چقدر هم اطمینان خاطر پیدا کرده! :d

نمایش‌های وقت و بی وقت اینا از بازی فقط اشتیاق مخاطب‌هاشون رو کمتر میکنه. روی هم رفته از 2 ساعت گیم پلیه هر سناریو، تریلر بیرون دادند :d

رزیدنت اویل 6 انقدر طولانی هست که ان تریلر ها خیلی تاثیری نمیزاره رو اسپویل بازی ;)

حمید جون علی راست میگه. دیگه اصلیا رو نشون دادن. فقط کافیه بازی رو انجام بدیم البته شاید این تریلرا برای سر پوش گذاشتن به روی یه چیز بزرگتر باشه!!

خوب منم با حرف علي موافقم تا الان زياد از بازي تريلر نشون دادن فقط كم مونده پايان بازي رو تو يه تريلر نشون بدن...

نميدونم ولي اين نظر شخصي من هست احساس ميكنم بازي ناقص هستش مثلا شما تو RE5 دنبال يه چيز معلوم بودي و بازي محور خاصي داشت ولي تو اين انگار با يه B movie طرف هستي كه هر 10 دقيقه يه اتفاق ميوفته نميدونم رئيس جمهور زامبي ميشه اون يكي مياد پرت ميشه پايين و صدتا چيز ديگه به نظرم بازي اصلا هدف خاصي رو دنبال نميكنه باز نميدونم شايد من اينجوري احساس ميكنم.

کپکام دست پاچه اس
از طرفی یه بازی ساخته با 3 سبک مختلف و هزینه زیاد
از طرفی فک می کنه بازارو خوب تحت تاثیر قرار نداده
از طرفی خسیسه و نمی خواد تبلیغ کنه برای همین هی عکس و تریلر ول میده

دوستان در مورد داستان بازی من یه چیز جدید دستگیرم شد نمیدونم کسی توجه کرد یا نه :

اونجا که لیان و کریس رو در رو شدن کریس میگه تو میدونی که ایدا برای آمبرلا کار میکنه لیان با یه لحن خاصی میگه آره میدونم من اینجور برداشت کردم که ایدا با لیان همکاری میکرده و به عنوان جاسوس دو جانبه تو آمبرلا بوده از طرفی هم امکانش هست آمبرلا فهمیده باشه از رو ایدا کلون زده که همه چیو بندازن گردن اون و لیان نوار رو که میبینه میره دنبال ایدا

اینا همش حدسه به توپ نبندین منو فقط :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or