بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

وای استرس زد بالا :-ss....دمتون مواد مذاب بچه ها ...این مسابقه ها رو هستم فاز خوبی میده.....امیدوارم همونطور که جاشوا گفت کمک هزینه رو شخصا از دست حامد جان بگیرینو راهی [مشرف ] بشین :d

هنوز در کف یک نفر که جواب درست 100% رو بده هستیم :d

---------- نوشته در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 AM ارسال شده بود ----------

خودم شخصا جایزه رو تقدیم فرد برنده میکنم به شرطی که بتونه از پس سوالات به خوبی بر بیاد و اولین نفر بشه:d
نفر دوم و سوم هم بی نصیب نمیمونن:d

سلام:dبچه ها من دیگه سلام نمیکنم.هردفعه میام سلام میدم احساس میکنم تازه عضو شدم.
چرا ایندفعه سوالتون سخت شد آقا احد؟یه راهنمایی چیزی بکنید خب.
آقا نیما مرسی که ناراحت نشدید.میترسیدم حرفم بهتون بربخوره.
خوبه که اینجا مسابقه داره.آدمو خیلی مشتاق میکنه.من با اینکه آخر هفته ها نمیتونم بیامو روزای اول هفته خیلی خسته میشم الانم دارم بیهوش میشم ولی فقط بهخاطر مسابقه اومدم ببینم چی شد:d

سلام به همه

تاپیک دوباره خلوت شده که!

احد توام با این سؤال طرح کردنت، اصلاً سؤال واضح نیست که چه چیزی می‌خواد! امیدوارم با دیدن جواب سؤالت اعصابم خورد نشه، چون سؤال طوریه که میتونه جواب شخصی هم داشته باشه، مثلاً بیام بگم به نظر من با توجه به شواهد و ... فلانی هنوز هم زندست در صورتی که بقیه موافق نباشند:d الآن مرگ این افراد رو ما باید به چشم خودمون هم دیده باشیم؟:d کلاً سؤالت خیلی داغونه (+انتقاد پذیر باش:d)

آخرین ویرایش:
یه راهنمایی میکنم چون هیچ کس بهم جواب کاملو نداده
6 تا بازی هستن و 7 نفر هستن که تو این بازی ها وضعیتشون اینجوریه:d

---------- نوشته در 05:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

یا چیزی در مورد امتیاز این مسابقه بگم
هرکسی اگه درست حدس بزنه حالا اگه 6 تا رو هم درست نگه (مثلا 4 تا رو بگه) یه مقدار امتیاز گیرش میاد.

شما هم خودت از سوال بعدی بیا تو مسابقه ببینم چی بلدی !
داور , کمک داور هم نداریم . 1 نفر سوال طرح میکنه فقط و فقط احد .
شما فعلا جواباتو رو کن!
یه نفرم باید این وسط سروسامون بده به این مسابقه نگرانش نباش!

---------- نوشته در 06:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

اونایی که میخوان جوابو تغیییر بدن تو موضوع پ.خ بنویسن جواب دوم

شما فعلا جواباتو رو کن!
یه نفرم باید این وسط سروسامون بده به این مسابقه نگرانش نباش!

---------- نوشته در 06:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

اونایی که میخوان جوابو تغیییر بدن تو موضوع پ.خ بنویسن جواب دوم
هیچ کسی احتیاج نیست . بیخودی از زیرش در نرو .
من نگران تو هستم . خودت رو کشیدی عقب میگی لنگش کن =))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or