بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من اصولا با اینجور سوالات برای مسابقه موافق نیستم.چون بیشتر جنبه ی شخصی دارن.مثلا نظر احد و سینا بری بوده.(البته احد کلا به بری ارادت ویژه داره! :d) ولی من تیم براوو رو اولین گروهی می دونم که ازشون استفاده ی ابزاری شد.حالا کاری ندارم که نماینده ی تیم براوو در داستان ربکا بود.چون من منظورم کل تیم است نه شخص خاصی.چون کلا تیم استارز به خاطر استفاده ی ابزاری ایجاد شد و تازه از تیم براوو هم قبل از تیم آلفا استفاده ی ابزاری شد.چون قبل از اونا به کوهستان آرکلی کشونده شدند.خب مگه غیر از اینه که بری هم عضوی از تیم آلفا بوده؟حالا از تیم براوو زودتر استفاده ی ابزاری شده یا بری؟من نمیگم بری اشتباهه.فقط میگ که نظر همه می تونه درست باشه.چون ملاک ها فرق می کنن.حتی مارکوس هم می تونه درست باشه یا قبل از اون،آشفورد و حتی بچه های پروژه ی وسکر چیلدرن!همه درست هستند.فقط سلیقه ها فرق می کنه!البته شاید از این لحاظ جواب من غلط بوده که باید فقط به یک نفر رای می دادم.ولی من به یک گروه رای دادم!پس لطفا از همون اول نحوه ی پاسخ گویی رو به طور دقیق مشخص کنید.ممنون.
قوی ترین ویروس هم از لحاظ رسمی،اوروبوروس هست.چون نتیجه ی کل تحقیقات وسکر بر روی تمام ویروس ها بوده.ولی من ویروس G رو قوی تر می دونم!گرچه نظر من مهم نیست.چون داستان می خواسته اینطور به ما نشون بده که اوروبوروس از همه قوی تره.گرچه در این کار موفق نبوده!ولی احتمالا ویروس C از همه قوی تر خواهد بود.چون ترکیبی از تمام ویروس هاست!البته برای استفاده ی نظامی،مسلما ویروس T بهترین گزینه خواهد بود.مخصوصا هانترها و تایرنت ها!
این رو هم اضافه کنم که در آمبرلا،ولادیمیر رقیب وسکر و الکسیا رقیب بیرکن بوده.(گرچه ولادیمیر،چرک ناخن وسکر هم نمیشه! :d)
در ضمن،نظرتون رو درباره ی سناریوی چهارم نگفتید.به نظرتون ممکنه که رزیدنت اویل 6،چهار تا سناریوی اصلی داشته باشه؟وگرنه کپکام احمق نیست که از همون اول،کل داستان و شخصیت ها رو لو بده.داستان باید یک برگ برنده داشته باشه.مثل رزیدنت اویل 5 که برگ برنده اش جیل بود!تا قبل از اومدن این تریلر دوم،احتمال می دادم که این برگ برنده ایدا باشه.ولی کپکام اون رو هم لو داد.یعنی براش مهم نبوده که کسی بفهمه.چون پشتش به چیز دیگه ای گرم بوده!ولی چی یا بهتره بگم کی؟

بنفشه،تو چطوری همه ی نسخه ها رو بازی کردی و فکر می کنی که همه ی غول ها با ویروس G بودن؟مثلا کجای رزیدنت اویل 1،3 یا کد ورونیکا اسم ویروس G اومد؟:d

نظر سنجی رو عشق است.کپکام هیچوقت دل این همه آدم رو نمی شکنه! >:d
نیما جنبه شخصی چیه؟ اولین نفری که تو سری بازی ها ازش استفاده ابزاری شد بری بود دیگه
سوتی خیلیاتون این بود که با داستان اشتباه گرفتید در صورتی که تو بازی اویل شماره 1 بری ازش سوء استفاده شد
قبول کن که سوتی دادی :d

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
بله بله.منم با حرف داداش حامد موافقم.اصلا قبل از اون خیانت بری کسی چنین کاری نکرده بود.میگم آقا نیما بهتر نیست حالا که دارید کتاب مینویسید به این نکات ریز بیشتر دقت کنید:dحتما الان میگید نیومده داره تزم میده.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
یعنی چی از کجا اومدن ؟؟؟
ویروس پروجنتیو رو تو تحقیقاتشون از یه گیاه کشف کردن > مارکوس از اون تونست ویروس T رو بسازه > ویلیام برکین از لیزا که T ای بود ویروس G رو ساخت > ویروس T-Veronica از رو ویروس T ساخته توسط الکساندر
سدلر از تو غار روستا انگل لاس پلاگاس رو کشف کرد > آلبرت وسکر کبیر از همه استفاده کرد و اوروبوروس رو ساخت
ویروس T_Abyss ( برای اسپویل نمیگم )
ویروس C هم یکی پیدا شده همه رو ریخته تو مخلوط کن

آخرین ویرایش:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
خب منم برای همین میگم که باید سوال رو به طور کامل و واضح مشخص کنید.من همیشه داستان رو در نظر می گیرم.شما باید کلمه ی بازی رو قرمز رنگ می نوشتید یا اینکه قشنگ توضیح می دادید منظورتون چیه.بیکار که نستم 2 ساعت بشینم تک تک کلمات سوال رو بررسی کنم! :d

بنفشه،چطور کد ورونیکا رو بازی نکردی؟پس با خودت نگفتی که مثلا وسکر بعد از رزیدنت اویل 1 چطوری زنده شد یا مثلا کلیر بعد از رزیدنت اویل 2 برادرش رو پیدا کرد یا نه؟داستانش هم به مراتب از رزیدنت اویل 3 و 4 مهم تره.در کل نصف داستان توی کد ورونیکا خلاصه میشه!

آره،بنفشه.اتفاقا دقیقا همین رو با خودم گفتم.البته چند تا چیز دیگه هم گفتم که جاش اینجا نیست! :d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خب منم برای همین میگم که باید سوال رو به طور کامل و واضح مشخص کنید.من همیشه داستان رو در نظر می گیرم.شما باید کلمه ی بازی رو قرمز رنگ می نوشتید یا اینکه قشنگ توضیح می دادید منظورتون چیه.بیکار که نستم 2 ساعت بشینم تک تک کلمات سوال رو بررسی کنم! :d

بنفشه،چطور کد ورونیکا رو بازی نکردی؟پس با خودت نگفتی که مثلا وسکر بعد از رزیدنت اویل 1 چطوری زنده شد یا مثلا کلیر بعد از رزیدنت اویل 2 برادرش رو پیدا کرد یا نه؟داستانش هم به مراتب از رزیدنت اویل 3 و 4 مهم تره.در کل نصف داستان توی کد ورونیکا خلاصه میشه!

آره،بنفشه.اتفاقا دقیقا همین رو با خودم گفتم.البته چند تا چیز دیگه هم گفتم که جاش اینجا نیست! :d
میگم نمیخوای به جات هم جواب بدیم؟ امتیازشم بدیم به تو؟ :d
یه ذره فسفر بسوزون عزیز من از آکبندی درش بیار :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چی شد پَ این سوال؟:d
بحث سره چیه ؟ منو هم راه می دین ؟ :d
سوار شو که تاپیک داره به سرعت نور میره جلو!!!:d
فقط منتظر بیهایت کردن یه اسلحه از بازی مخصوصا مگنام هستم خیلی حال میده واسه مشتن فقط خدا کنه قابلیت بینهایت کردن مثل بازی قبل رو داشته باشه.
در صورتیکه واقعا ارزششو داشته باشه! یعنی برای آزاد کردن این حالت،مثل سگ تلاش کنی! که بازم به نظر من اصلا به درد نمیخوره حالت اسلحه بینهایت!
ویروس T_Abyss ( برای اسپویل نمیگم )
برای من اسپویل رو باز کن داداش سینا!:d
به نظرتوت اینجا سوال رو مطرح کنم یا توی کلوپ؟ :biggrin1:
:arrowd:
اینجا اینجا اینجا
همه بیان
احد اون روبان سیاه رو هم بردار . فراموشش کن !

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
درباره ویروس T_Abyss
خیلی ساده میگم .
یه گروه از محققها تو جستجوهاشون در اعماق دریا یه نمونه ویروسی رو از یه ماهی که تو عمق زیاد زندگی میکرده بدست میارن ( Abyss ) . با ویروس T ترکیبش میکنن و میشه T_Abyss
این ویروس میتونه ساختار و ژنتیک و تمام اندامهای هر موجودی به ویژه آبزی رو خیلی سریع و زیاد رشد بده , حتی میتونه B.O.W های دریایی باهاش بسازن !!!
حالا چجوری با T ترکیب شده یا ویروس T رو ازکجا آوردن دیگه زیادی اسپویل !
شرمنده .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
دوستان ببخشید وسط بحث گرمتون میپرم...امروز تو صفحه ای ام دی بی رفتم به صفحه انیمیشن RE:Damnation
همه کاراکترا تو انیمیشن حضور دارن؟:-o
به اینا نمیشه زیاد اعتماد کرد . غلط غلوط زیاد میگن . تا خود کپکام یا سونی پیکچر چیزی رو تایید نکنه نمیشه با اطمینان حرفی زد

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خب سوال دوم :D

توی سری چند نفر تا همین الان مرگ ظاهری داشتن؟ (افرادی که گفته شد مردن ولی زنده بودن)
اسم افراد و نام بازی ها رو هم ذکر کنین.

---------- نوشته در 01:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 AM ارسال شده بود ----------

دوستان توجه کنن که

منظور سوال این هست که تعدا افرادی رو مشخص کنید که از نظر اکثر افراد مردن، ولی همون موقع نمرده بودن. این شخصیت ها هم کسانی مثل آنت بیرکین و جک کراوزر نیستن که 10 دقیقه‌ی بعد باز میمیرن :D باز اشخاصی نیستن که 2-3 دقیقه ی بعد مشخص میشه هنوز زندن :D اشخاصی رو مد نظر بگیرین که تا سال‌های سال زنده بودن و یا الانم زنده هستن.
دوما هر سوالی پرسیده میشه باید پاسخش رو از UC ، DSC ,RE1-6 و Code Veronica استخراج کنن. فعلا سوالات از Revelations به علت اینکه 99٪ بچه‌ها بازیش نکردن، مطرح نمیشه.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خب سوال دوم :D

توی سری چند نفر تا همین الان مرگ ظاهری داشتن؟ (افرادی که گفته شد مردن ولی زنده بودن)
اسم افراد و نام بازی ها رو هم ذکر کنین.

---------- نوشته در 01:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 AM ارسال شده بود ----------

دوستان توجه کنن که

منظور سوال این هست که تعدا افرادی رو مشخص کنید که از نظر اکثر افراد مردن، ولی همون موقع نمرده بودن. این شخصیت ها هم کسانی مثل آنت بیرکین و جک کراوزر نیستن که 10 دقیقه‌ی بعد باز میمیرن :D باز اشخاصی نیستن که 2-3 دقیقه ی بعد مشخص میشه هنوز زندن :D اشخاصی رو مد نظر بگیرین که تا سال‌های سال زنده بودن و یا الانم زنده هستن.
دوما هر سوالی پرسیده میشه باید پاسخش رو از RE1-6 و Code Veronica استخراج کنن. فعلا سوالات از Revelations به علت اینکه 99٪ بچه‌ها بازیش نکردن، مطرح نمیشه.
با اجازه احد جان اعلام میکنم مدت زمان مسابقه 2 روزه یعنی شما تا ساعت 23:59:59 روز شنبه مهلت به پاسخ دادن دارید بعد از اون جوابهاتون قابل قبول نیست
و هرکس فقط یک بار مهلت جواب دادن داره یعنی اگه جواب بدید و بعد متوجه بشید جوابتون غلطه شانس تغییر دادنشو ندارید (پس فکر کنید بعد جواب بدید)
به امید شرکت کننده های بیشتر در این مسابقه

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من دوباره تاکید میکنم که به روی سوال دقت کنن. هر شخصی که در داستان بازی مرگ ظاهری داشته و بعد 2-3 دقیقه زنده نمیشه رو جمع میزنید و به همرا شماره‌ی بازی و اسامش اشخاص به حامد میفرستین :D هر کسی توی این تعریف جا میشه، جواب مسابقه محسوب میشه :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مثل اینکه همتون افتادین رو دور فسفر سوزوندن:d
تاپیک عجیب خوابیده:d
خب بنا به تصمیم من و احد (تیم مدیریت و داوری سوالات :d) امتیاز سوالات از 1 به 10 اغییر پیدا کرد تا اونهایی که از سوالات این چنینی که تعدادی هستن، تعداد کمی رو گفتن بی نصیب نمونن و
این بار تو این سوال فقط و فقط یک بار مهلت تغییر جواب بهتون داده میشه (سوالات بعدی مهلت اگر داشته باشن متعاقبا اعلام میشن) پس اگه میدونین جوابتون ناقصه فقط و فقط تو این سوال فرصت درست یا کامل کردنشو دارید.
تا الان 4 نفر جواب دادن که فقط 1 نفر تونسته تقریبا نزدیک به جواب ها بشه!
با تشکر از شرکت کردن شما در مسابقه

---------- نوشته در 09:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن مسابقه جایزه هم داره ها (فیزیکی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر