بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
چه خبره اینجا! :d

احد

ممنون.مقالت عالی بود.یکی دو تا نکته توش بود که برام تازگی داشتند.
در ضمن،اون یارو که توی تریلر بود هم به نظرم آلبرت وسکره.همونی که موقع صحبت های ایدا،به صورت سیاه و سفید،در حال مبارزه با زامبی هاست.چون بلافاصله بعد از اون،جیک رو در حال مبارزه نشون میده.مثلا میخوان بگن که به پدرش رفته! (از این هندی بازی های رایج!)
این رو هم اضافه کنم که الکس وسکر نمی تونه رئیس سازمان باشه.چون در RE6 سازمان به دنبال پسر وسکره.الکس خونش مثل وسکر مهمه.بنابراین چرا باید به دنبال پسر وسکر باشه؟

من اولین کسی بودم که این رو گفتم! :d

محمد

ببین.من با کریس لج نیستم.اتفاقا قهرمان مرد مورد علاقه ی خودم کریسه.ولی اینکه می بینی نسبت به لیون بیشتر بهش گیر میدم،به خاطر اینه که توی شماره ی قبلی حضور داشته.من نمیگم که داستان کریس تموم شده.ولی میگم اگه قراره نقشش ادامه پیدا کنه،الآن وقتش نبود.چون در طول این مدت،به اندازه ی کافی بهش پرداخته شده و به اهدافش هم رسیده.ما نمی تونیم بگیم که هدف اصلی کریس،نابودی تمام ویروس ها و B.O.W ها است.این هدف رو نه تنها به کریس،بلکه به هیچکس نمیشه نسبت داد.چون عملا غیر ممکنه!در رزیدنت اویل،هر شخصیتی برای خودش سناریو و اهداف خاصی داره.قبول داری که هدف اصلی کریس هم نابودی آمبرلا و وسکر بوده؟خب الآن کریس به هر دو هدفش رسیده!بنابراین هیچ مشکلی پیش نمیاد اگه توی چند تا شماره حضور نداشته باشه.الآن نوبت شخصیت هایی بود که مدت بیشتریه توی داستان حضور ندارن که مسلما اولین نفرشون هم کلیر است!
در ضمن،اشتباه نکن محمد جان.در مورد RE6 کریس هم مثل لیونه.چون اون دسته از فن هایی که به قول تو عشق لیون بودند،درخواست کردند که کریس و لیون با هم باشند نه فقط لیون!بنابراین در RE6 کریس هم مثل لیون به خاطر فن ها حضور داره.حالا شاید بتونند براش یک سناریوی خوب درست کنند.ولی علت اصلی حضورش فن ها بودن.این رو از خودم نمیگم.خود مسئولان کپکام گفتند.وگرنه خودت هم می دونی که تا حالا سابقه نداشته که یک شخصیت،در دو نسخه ی اصلی پشت سرهم حضور داشته باشه.(تازه رولیشن هم به کنار!)

محمد،تازگی پست هات چقدر طولانی شدن! :d

امیر

ترور لیون هیچ ربطی به ORC نداره.اون یک نسخه ی فرعی بود که اصلا داستانش هم رسمیت نداره (البته بخش های جدیدش).در ضمن،توی راکون سیتی،لیون توسط آمبرلا تحت تعقیب بود.ولی توی RE6 دیگه آمبرلایی در کار نیست.ممکنه پای سازمان وسط باشه!

افراسیاب

وسکر خونش از اول مهم بود.یعنی از همون زمانی که توسط آمبرلا از پیش پدر و مادرش دزدیده شد و ویروس پروجنیتور بهش تزریق شد و اون هم مقاومت نشون داد و زنده موند.یعنی مهم بودن خونش،هیچ ارتباطی با واقعه ی عمارت و کشته شدنش توسط تایرنت 002 نداره.

تونی آلمیدا

ویروس T فقط در شرایط خاصی خوب عمل می کنه.به طوری که از هر 1000 میزبان این ویروس،فقط یکی به تایرنت تبدیل میشه!وگرنه در حالت معمولی میشه همون زامبی.مثلا ویروس G از لحاظ میزان جهش،حرف اول رو می زنه.چون میزبانش رو هر چی می زنی،بزرگتر میشه!یا مثلا ویروس تی ورونیکا این قدرت رو داشت که پس از آلوده شدن،عقل و حافظه رو حفظ کنه (البته پس از 15 سال).اوروبوروس هم که هر چیزی که اطرافش بود رو جذب می کرد و نتیجه ی کل تحقیقات وسکر،روی ویروس های قبلی بود.ولی ویروس T در بازی بیشتر برای پوشش دادن زامبی و B.O.W های معمولی بود تا غول ها.در حالی که ویروس G،تی ورونیکا و اوروبوروس خیلی پیشرفته تر بودند و مختص غول های بازی بودند.یعنی فرد در صورت ابتلا به اونها،همیشه تبدیل به یکی از غول های بازی میشه نه یک زامبی یا هانتر معمولی!

کثافت کاری رو خوب اومدی! :d

سینا

احتمال حضور هانک در RE6 بسیار بالاست!چون به نظر می رسه که این شماره،پایان داستان باشه و داستان از شماره ی بعدی ریبوت بشه.بنابراین باید در این بازی،به تمام ابهامات داستان پاسخ داده بشه.
سینا،حالا من یکبار اعصابم از RE6 خورد شد،جوگیر شدم،گفتم از تاپیک میرم.ببینم تا آخر عمرت می تونی این رو بکوبی تو سر من؟:d بعدش هم خیلی های دیگه هم گفتن میریم و نرفتن.دیواری کوتاه تر از من نیست؟:d

اون آقایی که می خواست کتاب بنویسه اسم داره! :d

بنفشه

میشه دقیقا مشخص کنی که کدوم نسخه ها رو بازی کردی؟اینطوری راحت تر می تونیم صحبت کنیم.گفتی که RE0 رو بازی نکردی.داستان این شماره یک روز قبل از وقایع RE1 اتفاق میفته و قهرمان اصلیش هم ربکا چیمبرز است که در RE1 هم حضور داشت.کد ورونیکا رو که دیگه حتما بازی کردی.چون به نظر من،نصف داستان توی این نسخه خلاصه میشه!حتی خود وسکر هم نقشش از کد ورونیکا اوج می گیره.اگه این رو بازی نکرده باشی،نصف عمرت بر فناست!برای پلی استیشن 2 است.ولی با شبیه ساز،توی کامپیوتر هم اجرا میشه.

و اما یک نکته:

کپکام در طی این 2 تریلر اخیر،شخصیت های قدیمی زیادی رو اعلام کرده.ولی چرا سازندگان بازی باید اینقدر راحت همه چیز رو لو بدن؟مخصوصا ایدا که خداییش فکر نمی کردم تا قبل از ریلیز بازی افشا بشه.این مسئله فقط یک چیز رو ثابت می کنه:RE6 یک شخصیت برگ برنده داره که بقیه ی شخصیت های بازی در مقابل اون هیچی نیستن!یعنی کپکام پشتش به این شخصیت گرمه و میخواد فعلا سر ما رو به چیزای دیگه گرم کنه.
ولی این برگ برنده چیه یا بهتره بگم کیه؟کیه که کپکام به خاطرش میاد از همون اول شخصیت های مهمی مثل ایدا،شری و سیمونز رو لو میده و حتی اسم و بیوگرافی پسر وسکر رو هم میگه!حتی ممکنه که اون برگ برنده یک سناریوی چهارم باشه!یعنی ممکنه که بازی مثل RE2،چهار تا سناریوی اصلی داشته باشه.وگرنه چه لزومی داره که کپکام از همون اول بیاد بگه که بازی سه تا سناریو داره و تازه داستان و شخصیت های اصلی هر سناریو رو هم لو بده.یک جای کار می لنگه!من خیلی به سناریوی چهارمن مشکوکم.البته شکی نیست که اگه سناریوی چهارمی در کار باشه،شخصیت اصلیش کسی جز کلیر ردفیلد نیست!چون هم به کریس ربط داره،هم به لیون و هم به شری.اینطوری استیو هم می تونه توی داستان حضور داشته باشه.نظرتون چیه؟

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
درود نیمای عزیز!!!
افراسیاب
=))=))=))=))=))
داداش اسفندیار به جان خودم نتونستم جلوی خودمو بگیرم!!!:d
ویروس T فقط در شرایط خاصی خوب عمل می کنه.به طوری که از هر 1000 میزبان این ویروس،فقط یکی به تایرنت تبدیل میشه!وگرنه در حالت معمولی میشه همون زامبی.مثلا ویروس G از لحاظ میزان جهش،حرف اول رو می زنه.چون میزبانش رو هر چی می زنی،بزرگتر میشه!یا مثلا ویروس تی ورونیکا این قدرت رو داشت که پس از آلوده شدن،عقل و حافظه رو حفظ کنه (البته پس از 15 سال).اوروبوروس هم که هر چیزی که اطرافش بود رو جذب می کرد و نتیجه ی کل تحقیقات وسکر،روی ویروس های قبلی بود.ولی ویروس T در بازی بیشتر برای پوشش دادن زامبی و B.O.W های معمولی بود تا غول ها.در حالی که ویروس G،تی ورونیکا و اوروبوروس خیلی پیشرفته تر بودند و مختص غول های بازی بودند.یعنی فرد در صورت ابتلا به اونها،همیشه تبدیل به یکی از غول های بازی میشه نه یک زامبی یا هانتر معمولی!
درسته.باز لااقل تایرانت ها دستور میگرفتن و بعد عمل میکردن ولی اوروبوروس به دوست و رفیق حمله میکرد!
تی-ورونیکا هم که اگر الکسیا درست بعد از 15 سالش میومد از اون محفظه بیرون که تا الان هنوز داشتیم باهاش میجنگیدیم!!!!:d
شانس بود که اون آلفرد زودتر محفظه رو باز کرد!!!
RE6 یک شخصیت برگ برنده داره که بقیه ی شخصیت های بازی در مقابل اون هیچی نیستن!یعنی کپکام پشتش به این شخصیت گرمه و میخواد فعلا سر ما رو به چیزای دیگه گرم کنه.
موافقم! این کپکام ملعون از این کارا میکنه!
البته شکی نیست که اگه سناریوی چهارمی در کار باشه،شخصیت اصلیش کسی جز کلیر ردفیلد نیست!چون هم به کریس ربط داره،هم به لیون و هم به شری.اینطوری استیو هم می تونه توی داستان حضور داشته باشه.نظرتون چیه؟
نیما جون مدرکی هسته که استیو هنوز زنده باشه؟ شاید آلبرت وسکر زده سر به نیستش کرده بعد از اینکه آزمایشاتشو انجام داده!!
کلیر هم که ---->>:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خب مسابقه زمانش به پایان رسید و چون به من اعلام تمدیدی چیزی نشده بود نتایجو اعلام میکنم
little john (سینا) درست گفته 1+
T.M.D.B.B (اسفندیار) اشتباه گفته هیچ امتیاز
wild-violet (بنفشه) درست گفته +1
safety & peace (تونی) درست گفته +1
heart broken (علی) درست گفته +1
hmd2009 (حمید) اشتباه گفته هیچ امتیاز
نیما ردفیلد (نیما) اشتباه گفته هیچ امتیاز
Big.Boss (حسین) اشتباه گفته هیچ امتیاز
جواب سوال همونطور که احد کبیر به من گفتن
بری برتون

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 AM ارسال شده بود ----------

جدول امتیازات
little john (سینا) 1
wild-violet (بنفشه) 1
safety & peace (تونی) 1
heart broken (علی) 1
T.M.D.B.B (اسفندیار) 0
hmd2009 (حمید) 0
نیما ردفیلد (نیما) 0
Big.Boss (حسین) 0
------------
لیست بعد از هر مسابقه آپدیت می شود.

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار

افراسیاب
چییییییییییییییییییی؟؟؟؟!!!!!!:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
=))=))=))=))=))
داداش اسفندیار به جان خودم نتونستم جلوی خودمو بگیرم!!!:d
>>:d
نخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخننننننننننننننننننننننننننند!!!!!!!!!!!!!!!)x
لول...راحت باش...شوخو کردم!!!:>;;)

خب مسابقه زمانش به پایان رسید و چون به من اعلام تمدیدی چیزی نشده بود نتایجو اعلام میکنم
بری برتون

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 AM ارسال شده بود ----------

جدول امتیازات
little john (سینا) 1
wild-violet (بنفشه) 1
safety & peace (تونی) 1
heart broken (علی) 1
T.M.D.B.B (اسفندیار) 0
hmd2009 (حمید) 0
نیما ردفیلد (نیما) 0
Big.Boss (حسین) 0
------------
خوبه امتیاز منفی نداشت=))=))=))
حالا که جواب اینه ، احد جان میشه بیای یک توضیح ساده بدی که چرا اون اولین نفره؟؟؟
البته من باید بگم جوابم رو وقتی دادم که هنوز ازت نپرسیده بودم که این طرف تو بازی حضور فیزیکی داره یا نه...
در کل مسابقه خوبیه!!!!
ایول
خوشم اومد
واسه هر روز سوال بزار...خیلی حال میده!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بری برتون

جدول امتیازات
little john (سینا) 1
wild-violet (بنفشه) 1
safety & peace (تونی) 1
heart broken (علی) 1
T.M.D.B.B (اسفندیار) 0
hmd2009 (حمید) 0
نیما ردفیلد (نیما) 0
Big.Boss (حسین) 0
------------

Pffff

راست میگه اولین نفر بری بود. :d

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
بری بود که ازش استفاده شد دیگه . آلبرت کبیر مجبورش کرد ( خانوادش رو تهدید کرد ) که به جیل خیانت بکنه , روش اسلحه هم کشید .
میدونم...

حالا که جواب مشخص شد بزار من یک بحثی راه بندازم تا سوال بعدی...
من جوابم جیمز مارکوس بود...چرا؟
خب از نظر داستانی رزیدنت اویل صفر جلوتر از یک بود و اونجا هنوز وسکر خونواده بری رو گروگان نگرفته بود و تهدیدش نکرده...یعنی هنوز کسی شخصیت اصلی وسکر رو نمیدونست چیه
حالا...
جیمز مارکوس کاشف ویروس تی بود و قصد نداشت ازش برای مقاصد بد و نظامی از کشفش استفاده بشه...واسه همین بعد از اعترازش کشته شد
ولی تا قبل از اینکه به این موضوع پی ببره فکر میکرد هدف اسپنسر و آمبرلا کشف و ساخت دارو هست نه سلاح بیولوژیکی
واسه همین هم آمبرلا و اسپنسر تا تونستن ازش استفاده کردن بعد هم خلاصش کردن
این دلیل و تحلیل من برای انتخاب جیمز مارکوس به عنوان جواب بود
حالا شما ها بیایید بگید کجای تحلیلم غلط بوده
اینطوری آدم بهتر میتونه به داستان نگاه کنه
-----------------------------------------------
احد دمت گرم...حامد جون....تو هم همینطور
این مسابقه واقعا ایده خوب و عالی ای بود:x

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
اشتباه میکنی . اونی که نیت پاکی داشت ادوارد اشفورد بود که همون مارکوس و اسپنسر دخلش رو آوردن !
مارکوس از اون ولدچموشا بود ! با کشف ویروس T توسط مارکوس و پیروزیهاش , اسپنسر جایگاه خودش رو تو خطر دید و بعد طرح قتل مارکوس ریخت

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
دوباره سلام.من برگشتم:d
وای خدای من.اصلا فکرشم نمیکردم که درست باشه جوابم.خوشتون اومد:dاز آقای تونی و آقا حمید ممنونم بابت راهنماییاشون.هورااااااااااااااااااااااااا
آقا احد شما مثل اینکه فقط میاین و میرین.حیف نیست شما کم اینجایین؟
آقا نیما من همه شماره هاشو بازی کردم.یعنی فرک میکردم که بازی کردم.اما تازه فهمیدم که رزیدنت اویل 0 هم داریم که باورم نمیشه اصلا.یکی از دوستان یه توضیحی راجع بش داد اما اصلا نفهمیدم چیه.اما به غیر از اون از 1 تا 5 را همه را بازی کردم:d
بازم سوال بازم سوال آقا احد.

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:59 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید جیمز مارکوس کیه که داداش اسفندیار گفتن؟میگم یه چیزی.همه بیایم بگیم چی جواب دادیم و چرا مثل داداش اسفندیار.

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:02 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید جیمز مارکوس کیه که داداش اسفندیار گفتن؟میگم یه چیزی.همه بیایم بگیم چی جواب دادیم و چرا مثل داداش اسفندیار.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
جیمز مارکوس یکی از 3 بنیان گذار کمپانی امبرلا هست و ویروس T رو هم کشف کرد . بعد ها متمرکز شد رو زالو و تاثیر ویروس T رو اونا .
به موفقیتهای زیادی رسید و پایگاه اصلیش تو شعبه کاراموزی آمبرلا بود . بعدها اسپنسر طرح قتلش رو ریخت و شاگردان جیمز مارکوس هم اجراش کردن

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
بر و بچ وقتشه سطح تاپیک رو بکشیم بالا!

هیچکدوم! فقط ویروس T!!!حالا چرا:
ویروس T تقریبا فقط دو حالت داشت.یکیش زامبیا بودن و دیگریش تایرانت ها بودن.تایرانت ها برای استفاده نظامی بهترین گزینه محسوب میشن.
G اصلا خوب نیست چون همش تغییر میکنه و بسیار کند هست
بقیه ویروس ها هم کثافت کاری داشتن.منظورم از اوروبوروس گرفته تا ورونیکا! چون هر دوتاشون به جای اینکه طرف رو قوی کنه بدتر ضعیف میکرد.نمونه-ش الکسیا بود که که تبدیل به یه نیمه ملکه مورچه شد و کشتنش بسی آسون بود.اوروبوروس هم همینطور.
قانون چهارم RE-بند سوم-ماده چهارم!:

نمونه هاش:
ویلیام بیرکین وقتی توسط G الوده شد و از شمایل انسانیش فاصله گرفت
اوسموند سدلر وقتی که تبدیل به اون جونور عنکبوت مانند شد
السیا اشفورد وقتی تبدیل به مورچه شد
و
و
و
ولی نمسیس و بقیه برو بچ که وقتی دیده میشدن اونوقت میباستی چهار نعل فقط فرار کنی!!!!
خوب ببین اینا دلیل نمیشه!شما داری از گیم پلی مایه میذاری برای مقایسه!اون چیزی که سذلر داشت ویروس نبود،انگل بود!پس اونو اصن بیخیال!
ویروس ورونیکا چیزی بود که وسکر رفت بدزدتش و وقتی با آلکسیا مواجه شد دید نمیتونه باهاش بجنگه و بیخیال شد و فرار کرد!
درصورتیکه همه میدونیم تایرانت و نمسیس و بیرکین و زامبی و هانترو...برای وسکر فقط اسباب بازی بودن!
الکسیا کجا ضعیف شد؟!دفه ی اول که مشکلش کندیش بود و دفه ی دوم هم اصن یه چیز جدیدی بود!اولین باسی بود که رو هوا بود و فقط باید با اون توپ لیزری میزدیش.مگنوم و شات گان روش اثر نداشت!نمسیس رو با اون مورچه ی بالدار مقایسه میکنی؟!!!
ولی من معیار مقایسم اینا نیست!من ازروی خود دانشمندا مقایسه میکنم.واقعا هیچ کدوم اینا درحد آشفوردا نبودن.بیرکین و وسکر کارمند و شاگرد اسپنسر بودن و خود اسپنسر هم از لحاظ هوش و استعداد حتی در خد الکسیا هم نبود جه برسه به آشفورد پدر!

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
جیمز مارکوس یکی از 3 بنیان گذار کمپانی امبرلا هست و ویروس T رو هم کشف کرد . بعد ها متمرکز شد رو زالو و تاثیر ویروس T رو اونا .
به موفقیتهای زیادی رسید و پایگاه اصلیش تو شعبه کاراموزی آمبرلا بود . بعدها اسپنسر طرح قتلش رو ریخت و شاگردان جیمز مارکوس هم اجراش کردن
[-( و مرسی
یه سوال دیگه.چندتا ویروس داریم تو بازی؟مگه فقط همه با ویروس تی زامبی نشدن و ریساشونم ویروس جی داشتن.

---------- نوشته در 05:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:27 PM ارسال شده بود ----------

آفرین آقا محمد.منم همش به پسرداییم میگفتم که سدلر انگلو درست کرده بود و اونا ویروس نداشتن.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
نه نه . زامبیهای عمارت اسپنسر و شعبه کاراموزی و راکون سیتی و پاگاه ولادیمیر همه ویروس T ای بودن
باس اصلی RE2 ویلیام برکین بود که اون ویروس G ای بود .
ویروس پروجنتیو - ویروس T - ویروس G - ویروس T-Veronica - انگل لاس پلاگاس - اوروبوروس - ویروس T-Abyss - این آخری هم ویروس C

سدلر هم اون انگل رو از غار پیدا کرده بود . بعد بافتش داده بود و .....

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب ببین اینا دلیل نمیشه!شما داری از گیم پلی مایه میذاری برای مقایسه!اون چیزی که سذلر داشت ویروس نبود،انگل بود!پس اونو اصن بیخیال!
ویروس ورونیکا چیزی بود که وسکر رفت بدزدتش و وقتی با آلکسیا مواجه شد دید نمیتونه باهاش بجنگه و بیخیال شد و فرار کرد!
درصورتیکه همه میدونیم تایرانت و نمسیس و بیرکین و زامبی و هانترو...برای وسکر فقط اسباب بازی بودن!
الکسیا کجا ضعیف شد؟!دفه ی اول که مشکلش کندیش بود و دفه ی دوم هم اصن یه چیز جدیدی بود!اولین باسی بود که رو هوا بود و فقط باید با اون توپ لیزری میزدیش.مگنوم و شات گان روش اثر نداشت!نمسیس رو با اون مورچه ی بالدار مقایسه میکنی؟!!!
ولی من معیار مقایسم اینا نیست!من ازروی خود دانشمندا مقایسه میکنم.واقعا هیچ کدوم اینا درحد آشفوردا نبودن.بیرکین و وسکر کارمند و شاگرد اسپنسر بودن و خود اسپنسر هم از لحاظ هوش و استعداد حتی در خد الکسیا هم نبود جه برسه به آشفورد پدر!
خب عمو جون بذار از اول پیش بریم:
اون لاس پلاگاس رو بریز بیرون.
توی پستای قبلیم اشاره کردم که الکسیا زودتر از زمان مشخص شده (15 سال) از محفظه-ش بیرون اومد و بنابراین ویروس اثر اصلی خودش رو نگذاشته بود.گفتم که اگر بیرون میومد،تا الان داشتیم باهاش مبارزه میکردیم.
مشکل ویروس تی-ورونیکا همین مدت زمان بسیار طولانیش برای به عمل رسیدنش بود.
میرسیم به ویروس تی.خودت بگو! همین زامبیای نفله شده کل شهر رو ترکوندن! نمسیس که کل استارزو که نه اما بیشتریاشون رو ترکوند! از اونور Mr.X که آخر RE2 دیگه واویلا میکرد! نمیدونم توی DC دیدش یا نه اما وحشتناک تر از نمسیسه!
در مورد آشفورد هم موافقم.کلا خاندان باهوشی بودن.مخصوصا اَلکسیا.البته بگم بیرکین همیشه با اَلکسیا مقایسه میشد و چون بیشتر اَلکسیا مورد توجه قرار میگرفت،ویلیام نمیتونست اونجوری که باید و شاید خودشون نشون بده وگرنه ویلیام هم هوشی در سطح الکسیا داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر