بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,667
به نظرتون این کی میتونه باشه ؟؟؟! آلبرت وسکر
مربوط به فلش بک هست
09869028351922491104.jpg

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میبینم که شیطان پرستا(طرفدارای وسکر!)دارن شلوغ میکنن!دیگه من اسم نمیبرم خودتون میدونید که کیه که چندبار همین وسکر صغیر رو چلونده و حال حسابی بهش داده!
حامد جان دنبال رکوردی؟!یادته اولین باری که L.I.N رو بازی کردم چه رکوردی زدم؟!:pیادته با دیدن او صحنه ها میخواستی دسته ی پلی استیشنو تو سرم خورد کنی؟!:d
دیگه همه میدونن که وسکر فقط به خاطر یه نفر خودشو نشون میده!اگه نمیدونید یا قبول ندارید برید همه ی شماره هارو از اول بازی کنید تا ببینید که وسکر کجاها خودشو نشون میده!من دیگه اسم نمیبرم!خودتون میدونید کیه که وسکر هم جلوش زانو زد!:smoke:
راجع به اون نوجون که تازه پشت لبش سبز شده هم هیچ حرفی ندارم!چون خدایی همه میدونن که تو این بازی نخودیه!و اگه ابر و باد و مه و خورشید و فلک بیکار نبودن،الان معلوم نبود تو قطعه ی چند بهشت زهرا آرمیده بود!:d

---------- نوشته در 12:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:38 PM ارسال شده بود ----------

کاری نداره که.هر نوشته ایی زیرش یه گزینه داره با عنوان"پاسخ با نقل قول".تنها کاری که باید بکنی اینه که روی اون کلیک کنی!همین.:dبه راحتی رکورد زدن تو L.I.N!!!:))
اگرم چندتا مطلبو میخوای نقل قول کنی از گزینه ی سمت چپ نقل قو که یه ابر(به قول خودت!) با یه به علاوه هستش استفاده کن.به خوشمزگی دسر پنیر!!!(بر وزن...)=))
آخه خوبه اسفندیار جلوتر اون تروفی رو نگرفته بود وگرنه خودت میدونی چند بار با مجید باختید تا اینکه من راهشو بهت گفتم برو بزن اینجوری میتونی ببری

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
فعلا این کار رو انجام میدیم تا ببینیم چقدر استقبال میشه :D

سوال اول: اولین شخصی که در طول بازی از اون استفاده‌ی ایزاری شد چه کسی بود؟

پاسخ‌هاتون رو تا ساعغت 23:59 امشب به حامد بفرستیذ :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آخ جون شروع شد :x
بچه ها جواب بدید نزارید حسش بپره ها خیلی فاز میده شاید اولش یکم گرم نباشه ولی بعدش باحالتر میشه آخرش خیلی هیجانی میشه
از همین الان میگم رشو، زیرمیزی، تو آستینی، لای پرونده و... رو دورشو خط بکشید!
:d
احد کاشکی میشد تاپیک جدا براش بزنی با اسم جدید (مثل کاری که برهان کرد) به نظرم بهتر میشد

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
سلام آقا احد. چه عجب هم اومدید توی اینجا.میگم شما خودتون از سازنده ها نبودید؟مقالتون رو خودنم.با اینکه نمیدونم اون عکسارو از کجا آوردید فقط میتونم بگم کارتون بی نقصه واقعا.جدا نمیدونم شما و آقا نیما چطور این چیزا رو از بازی فهمیدید.البته من خودمم تو این جور چیزا خیلیگیجم.
آقا محمد ممنونم.بالاخره یاد گرفتم.راستی من با اون حرف آقا محمد موافقم که گفتن کریس از این به بعد هستش.مگه اون سازمان بی اس اس ای رو تاسیس نکرده بود؟
(حتما الان میگید هنوز نیومده داره نظر هم میده؟راستش میخوام اینجا بیشتر فعالیت کنم و نظر هم بدم تا اشکالاتم گرفته بشه.ببخشید اگه چرت میگم.)
آقا سینا منظورم از شوخی همون فمینیست بودن و علاقتون به آلبرت وسکر بود دیگه.
آقا حمید مرسی از دموها.من که خودم نمیتونم بگیرمشون.اما تا امشب به پسرداییم میگم برام بگیرتوشن.اگه بخوام آدرس اینجا رو مثل شماها که یه خط آبی میکشید و وقتی روش کلیک میشه مستقیما وارد اونجا میشه بهش بدم چیکار باید بکنم؟
وای چقدر حرف زدم.با اینکه من اصلا از حرف زیاد خوشم نمیاد اما جو اینجا نمیذاره.

---------- نوشته در 11:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 AM ارسال شده بود ----------

راستی یادم رفت از آقا نیما تشکر کنم.وای یعنی شما داری کتاب مینویسید؟در مورد رزیدنت اویل؟چه جالب.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام آقا احد. چه عجب هم اومدید توی اینجا.میگم شما خودتون از سازنده ها نبودید؟مقالتون رو خودنم.با اینکه نمیدونم اون عکسارو از کجا آوردید فقط میتونم بگم کارتون بی نقصه واقعا.جدا نمیدونم شما و آقا نیما چطور این چیزا رو از بازی فهمیدید.البته من خودمم تو این جور چیزا خیلیگیجم.
آقا محمد ممنونم.بالاخره یاد گرفتم.راستی من با اون حرف آقا محمد موافقم که گفتن کریس از این به بعد هستش.مگه اون سازمان بی اس اس ای رو تاسیس نکرده بود؟
(حتما الان میگید هنوز نیومده داره نظر هم میده؟راستش میخوام اینجا بیشتر فعالیت کنم و نظر هم بدم تا اشکالاتم گرفته بشه.ببخشید اگه چرت میگم.)
آقا سینا منظورم از شوخی همون فمینیست بودن و علاقتون به آلبرت وسکر بود دیگه.
آقا حمید مرسی از دموها.من که خودم نمیتونم بگیرمشون.اما تا امشب به پسرداییم میگم برام بگیرتوشن.اگه بخوام آدرس اینجا رو مثل شماها که یه خط آبی میکشید و وقتی روش کلیک میشه مستقیما وارد اونجا میشه بهش بدم چیکار باید بکنم؟
وای چقدر حرف زدم.با اینکه من اصلا از حرف زیاد خوشم نمیاد اما جو اینجا نمیذاره.

---------- نوشته در 11:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 AM ارسال شده بود ----------

راستی یادم رفت از آقا نیما تشکر کنم.وای یعنی شما داری کتاب مینویسید؟در مورد رزیدنت اویل؟چه جالب.
شما متن مورد نظر (حالا هرچی باشه) رو selsct کن بعد از Icon های بالا اونی که وقتی موسو نگه میداره مینویسه "لینک" رو بزن بعد آدرس سایتو از بالای صفحه کپی کن تو اون کادر ok کنی حله لینکت آماده میشه

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
یه چیز دیگه.مگه ما رزیدنت اویل 0 هم داریم؟اون چیه؟

---------- نوشته در 11:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 AM ارسال شده بود ----------

شما متن مورد نظر (حالا هرچی باشه) رو selsct کن بعد از Icon های بالا اونی که وقتی موسو نگه میداره مینویسه "لینک" رو بزن بعد آدرس سایتو از بالای صفحه کپی کن تو اون کادر ok کنی حله لینکت آماده میشه
آخه من اگه بخوام آدرس اینجا رو بدم از کجا باید منوهای اینجا رو گیر بیارم؟میگم بیخیال شدم.همینجوری قدم به قدم میگم کجا بیاد که برام دموهای آقا حمیدو بگیره.طول میشکه تا من بفهمم.:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,667
بله Resident Evil Zero هم داریم . برای گیم کیوب هست ولی با دلفین هم میتونی بازی کنی !

گفتم که فمنیست هم داریم . از پستهاش میتونی بفهمی کیه !
آلبرت هم که نفس منه
احیانا شما همون Leon.Fox نیستی

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
بله Resident Evil Zero هم داریم . برای گیم کیوب هست ولی با دلفین هم میتونی بازی کنی !

گفتم که فمنیست هم داریم . از پستهاش میتونی بفهمی کیه !
آلبرت هم که نفس منه
احیانا شما همون Leon.Fox نیستی
1-ممنونم ولی هیچی نفهمیدم از حرف اولتون.گیم کیوب چیه اونوقت؟
2-آلبرت همون اسم کوچیکه وسکره؟منم داره از آلبرت وسکر خوشم میاد:d
3-و شما سومین نفری هستید که میگید من خودم نیستم.چرا شماها اینجورید آخه؟)x

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,667
گیم کیوب یه کنسولی بود که تو نسل قبل شرکت نینتندو ساخته بود و RE0 , RE Remake هم براش بصورت انحصاری ساخته شده بود . حالا یا باید کنسول گیم کیوب رو داشته باشی یا میتونی با نرم افزار دلفین بازی رو اجرا کنی !
من از پست دومت شک کردم که خودت نباشی , الانم حدود 98% احتمال میدم که خودت نباشی .
من تو KGB آموزش دیدم !

wild-violet

کاربر سایت
Apr 10, 2012
29
نام
بنفشه
برای شما هم متاسفم آقا سینا.با اینکه من تشنه اطلاعات هستم و دوست دارم از کمک دوستان اینجا استفاده کنه اما مثل اینکه بی اعتمادی از در و دیوار این سایت میباره.نمیدونم چقدر باید این مسئله رو توضیح بدم.اما دیگه مهم نیست.آدمایی مثل شما و dgamir واقعا قابل ترحمند.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,667
گفتم احتمال میدم , نگفتم که خودتی 100%
شما از کمک تمام دوستان میتونی استفاده کنی + منم به عنوان آخرین نفر .
بی اعتمادی از سر کله ایران داره بالا میره بعد شما سایت رو که یه فضای اینترنتی هست رو میگی !!! شما به من ترحم کن شاید من درست بشم . اصلا هر چی شما میگی
میدونی چرا گفتم خودت نیستی : 1- یه ضرب اومدی تو تایپک Resident Evil , Silent Hill و ... جایی که اون Leon.Fox همیشه اونجا بود . 2 - با چند تا از کاربرا که همیشه با Leon.Fox بودن سریع ارتباط بر قرار کردی ... 3 - سوالات خیلی ناجوره مثل لینک پرسیدن نقل قول ..... یه جوری انگار میخوای رد گم کنی .... 4 - دقیقا ساعاتی میای تو سایت که اون میومد . خب هر کی باشه شک میکنه دیگه
آخه طول این 2 سال اخیر هی میان میگن ما میریم , خداحافظ _ فرداش میبینی میان . نمونش همونی که میخواست کتاب بنویسه
اگه میخوای ادامه بدی پروفایل من پذیرای شماست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه سوال داشتم.اسم اون شخصی که تو رزیدنت اویل 1 به جیل خیانت میکنه و ژاکت قرمز رنگ پوشیده بود چیه؟
اسمش بِری بورتون هست.یکی از اعضای استارز.درسته که خیانت میکنه ولی درلحظات آخر بر میگرده.اون خیانت رو هم به تهدید وسکر کرده بود.
بچه ها این جریان L.Fox رو بیخیال شین! اصلا منم احتمال میدم داداش سینا همون احد باشه!!!!=))
داداش سینا غلط کردم! نزنی ها!:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر