بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
براد رو با توضیحات RockIT پیدا کردم از شما هم ممنون.
اتفاقات Resident Evil 3 یک روز جلوتر و تا دو روز بعد از Resident Evil 2 ادامه پیدا میکنه برای همین هم Brad تو شماره 2 هست.(طبق متن آقا نیما)
ای کاش چند روز زودتر میگفتی crash000 جان همین 2 روز پیش Resident Evil 2 رو از رو کامپیوترم پاک کردم حالا دارم با PS1 بازی میکنم.

سلام
بسیار عالی پس نمیسیس قبلا اداره ی پلیس رو زیارت فرموده اند
جیل با این یارو پلیس سیاه پوست داقونه ی تو اداره ملاقات نکرده؟؟(من re3 روبچه بودم یکی بازی میکرد منم می دیدم اینا حالیم نبود)ببخشید تو اویل3 پنجره های اداره(راه رو ها)پلیس از این چوب موبا جلوشه؟؟(با توجه به این که جلوتر بوده)
یه چیز دیگه ارازل(اراذل)آوت بریک همراه با بقیه خارج شدن از شهر چون دموی مرحله آخر نشون میده که بعد از فرار شهر می ترکه

حالا اون گالری مسائله ای نیست یه جا دیگه میگه فایل r200.bin تویه پوشه ی zmovie وجود نداره باید پوشه ی zmovie روهم برایه هر دوتا کاراکتر(یکی تو فایل Pl0 ویکی Pl1 )گیر بیارم خدا میدونه دیگه چشه:((
(جیل سه روز نخوابیده؟؟؟؟)
درضمن یه سوال دیگه
کریس در re5 با ماجینی ها نا آشنا بود یعنی BSAA هیچ اطلاعی از ماموریت لیان نداشته؟؟
BSSA (ارتش خصوصی بود چی بود نمیدونم) امکان نداره ماموری جاسوسی چیزی تو دولت آمریکا نداشته باشه
یعنی لیان هم درپی اتفاقات degeneration هیچ اطلاعی به کلیر نداده اصلا تا حالا لیان جیل ویا کریس رو دیده حالا کریس رو دورادور میشناسه ولی جیل چی اصلا لیان وسکر رو دیده اصلا میدونه اون پیشت قضایاست در ضمن یعنی دولت هم از اتفاقات kijuju خبر دار نشده ولیان (بوسیله ی شما فکر کنید هنیگان) الان از موضوع خبر نداره؟؟

خداحافظ
یاعلی

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
نه تو Resident Evil 2 ما دوباره از یه سمت دیگه وارد همون اتاق میشیم و میبینیم که Marvin (همون پلیش سیاه پوست)تبدیل به زامبی میشه و میکشیمش.
در مورد اون پنجره ها منظورتو متوجه نشدم؟؟؟درسته چوب روشه و تو Resident Evil 2 میتونیم یکی از اون پنجره ها رو با کابل برقی که بدست میاریم ببندیم(قسمتهایی که پنجره وجود داره یکی تو همون راهرو اداره هست و یکی هم اون راهرویی که از طریق فاظلاب که تو زیرزمین اداره هست میتونیم بریم)
اگه از بقیه منظورت لیان کلیر و جیل هست نه.اون 8 نفر تو با هم فرار میکنن.
پوشه Zmovie برای دموهای بازی.من نمیدونم این مشکل از چیه.رو چه ویندوزی نصب کردی؟
ماموریت لیان نجات دختر رییس جمهور بود و اون افرادی که تو Resident Evil 4 بودن به اسم گانادو معرفی شدن چون آلوده به Las Plagas بودن.
نه لیان اطلاعاتی به کلیر نداده یعنی شاید وقت نکردن چون خیلی هنر میکردن جون خودشونو نجات میدادن که دادن.
در جریان Code Veronica کلیر از لیان درخواست کمک کرد و لیان هم به کریس اطلاع داد(از طریق ایمیل)ولی همدیگرو ندیدن و جیل رو هم تا حالا ندیده.اگه اشتباه نکنم بعد از Code Veronica که معلوم شد وسکر زندست دیگه همه فهمیدن ولی لیان تا حالا وسکر رو ندیده فقط میدونه که ایدا برای وسکر کار میکنه.
خبر دار شدن دولت و لیان از اتفاقات آفریقا رو در نسخه های بعدی Resident Evil باید ببینیم.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
نه تو Resident Evil 2 ما دوباره از یه سمت دیگه وارد همون اتاق میشیم و میبینیم که Marvin (همون پلیش سیاه پوست)تبدیل به زامبی میشه و میکشیمش.
در مورد اون پنجره ها منظورتو متوجه نشدم؟؟؟درسته چوب روشه و تو Resident Evil 2 میتونیم یکی از اون پنجره ها رو با کابل برقی که بدست میاریم ببندیم(قسمتهایی که پنجره وجود داره یکی تو همون راهرو اداره هست و یکی هم اون راهرویی که از طریق فاظلاب که تو زیرزمین اداره هست میتونیم بریم)
اگه از بقیه منظورت لیان کلیر و جیل هست نه.اون 8 نفر تو با هم فرار میکنن.
پوشه Zmovie برای دموهای بازی.من نمیدونم این مشکل از چیه.رو چه ویندوزی نصب کردی؟
ماموریت لیان نجات دختر رییس جمهور بود و اون افرادی که تو Resident Evil 4 بودن به اسم گانادو معرفی شدن چون آلوده به Las Plagas بودن.
نه لیان اطلاعاتی به کلیر نداده یعنی شاید وقت نکردن چون خیلی هنر میکردن جون خودشونو نجات میدادن که دادن.
در جریان Code Veronica کلیر از لیان درخواست کمک کرد و لیان هم به کریس اطلاع داد(از طریق ایمیل)ولی همدیگرو ندیدن و جیل رو هم تا حالا ندیده.اگه اشتباه نکنم بعد از Code Veronica که معلوم شد وسکر زندست دیگه همه فهمیدن ولی لیان تا حالا وسکر رو ندیده فقط میدونه که ایدا برای وسکر کار میکنه.
خبر دار شدن دولت و لیان از اتفاقات آفریقا رو در نسخه های بعدی Resident Evil باید ببینیم.
سلام
آخه پنجره ها توی آوت بریک چوب روش نبود وزامبی ها میتونستن از بیرون بگیرنت بکشنت بیرون(بعضی پنجره ها)
گفتم شاید تو اویل سه روش چوب میذاری من رسیدم اونجا که باید مدال رو بذاری جلوی مجسمه(تو حال اصلی همون جایی که با کامپیوتر و کلیدی که (کارتی که) ماروین میده در هارو باز میکنی حالا این ارور رو میده یک فایل به این اسم هم ساختم ولی نشد روی ویستا ولی زدم که با ویندوز 98/me اجراشه وگرنه نمیشد سیو کردارور میداد میگم که بازیش نا قصه حجم مال شما چقدر بود؟
من کاری به ویروس ندارم اگه توجه کنید اولین ماجینیی که کریس میکشه میگه مثل هیچ زامبی که تاحالا دیدم نبود(یا همچین چیزی) ولی اگه اطلاعات دولتی داشتن یا حداقل کسانی که اینجا قبلا بودن (مامورای خودشون) کریس میگفت مثلا بر اساس فلان شایعه یا مثل چیزایی که فلانی میگفت یا.....

درهرصورت در مورد اون فرار من نمیدونم اساتید آوت بریک(8نفرمن مگه مال من بودن؟) چند روز اونجا بودن ولی وقتی تو سناریوی آخر فرار میکنن پشتشون شهر منفجر میشه البته یه کسانی رو هم ملاقات میکنن که یکیشون شبیه بیرکین بود ولی فکر نکنم خودش بود که البته می میره.

خداحافظ
یاعلی

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
مال من رو XP بعضی وقتها خوب کار میکرد بعضی وقتها هم ارور میداد همین ارور سیو. ولی رو Win 7 ارور نمیده راحت اجرا میشد.حجمشو یادم نیست.

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
سلام دوستان.من اون تاریخچه رو به احد دادم تا بررسی بکنه و اگه لازمه بعضی جاهاش رو ویرایش بکنه.
و اما در مورد اون سوالاتتون هم باید به طور کامل روشنتون کنم:
لیون و کریس همدیگر رو ملاقات کردند و لیون با استفاده از نفوذی که در دولت داشت مکان کریس رو در پاریس پیدا می کنه.بعد به اونجا میره و به کریس میگه که کلیر در جزیره ی راکفورت گیر افتاده و جونش در خطره.(براساس دیالوگ های خودش در دارک ساید) ولی با جیل هیچ ارتباطی نداشته.
نکته ی جالب تر هم اینکه کلیر و لیون قبل از جریانات دیجنریشن هم با هم در ارتباط بودند.چون:
اولا وقتی که در دیجنریشن همدیگر رو دیدند خیلی سورپرایز نشدند.
دوما در دارک ساید لیون از تمام اتفاقات کد ورونیکا خبر داره و همه رو برای کراوزر تعریف می کنه.چون کلیر پس از برگشتن از اونجا براش تعریف کرده بوده.
در ضمن تیم B.S.A.A هم از ماموریت لیون خبر داشته.اصلا وقتی که کریس به آفریقا اعزام میشه می دونسته که انگل لاس پلاگا در اونجا پخش شده و لیون رو هم که به خوبی می شناسه دیگه.
داستان رزیدنت اویل 3 هم یک روز قبل از رزیدنت اویل 2 شروع میشه و تا دو روز بعد از اون ادامه داره.به عبارت دیگه کل داستان رزیدنت اویل 2 (ورود کلیر و لیون به شهر تا زمان خروج آنها) در همون زمانی که جیل توسط نمسیس بیهوش بوده اتفاق می افته!
در ضمن همونطوری که قبلا هم گفتم ماروین برناق،براد ویکرز و رابرت کندو (اسلحه فروش اول رزیدنت اویل 2) فقط با کلیر روبرو شدند نه با لیون.(چون داستان اصلی سناریوی کلیرA/لیونB) است و از آخر هم کلیر براد و ماروین رو می کشه.
در ضمن به نظر من کلیر و جیل هم 100 درصد با هم رابطه دارن.چون کلیر خواهر کریسه و جیل هم صمیمی ترین دوستش.مگه میشه که در طول این 10 سال کریس در مورد تنها خواهرش با جیل که بهترین رفیقشه حرفی نزده باشه یا اونها به خونه ی هم نرفته باشند؟ (چون کریس و کلیر با هم زندگی می کنند.) حتی به نظر من کلیر توی مراسم تدفین جیل (در سال 2006) هم شرکت کرده و بعد از آزادی جیل در پایان رزیدنت اویل 5 هم این دو نفر دوباره با هم ملاقات کردند.
سوال دیگه ای نیست؟ :d
هر سوالی هم که داشتین در همین صفحه ی اصلی از خودم بپرسید.(اگر هم سوالتون خصوصی بود در بخش پیام های خصوصی) ولی بهتره که در همین صفحه بپرسید تا همه کسب فیض بکنند.:d
حالا هم من یک سوال قدیمی اما همه ازتون داشتم.چون جوابهاتون رو یادم رفته.:d
به نظر شما از بین کل شخصیت های رزیدنت اویل کدوم ها جزو شخصیت های اصلی کل داستان (نه فقط در همون قسمت خودشون) محسوب میشن؟البته در صورتی که بخواهیم کل شخصیت ها رو در 3 دسته ی اصلی-ثانویه و فرعی قرار بدهیم.
به نظر شما از بین این 3 جواب کدوم یکی درسته؟
جواب1)
1-وسکر-2-کریس-3-جیل-4-کلیر-5-لیون-
جواب 2)
1-وسکر-2-کریس-3-جیل-4-کلیر-5-لیون-6-ربکا-
جواب 3)
1-وسکر-2-کریس-3-جیل-4-کلیر-5-لیون-6-ربکا-7-اسپنسر (بنیانگذار و رئیس کل شرکت آمبرلا)-8-بیرکن (سازنده ی ویروس جی و بنیانگذار ماجرای راکون سیتی در رزیدنت اویل 2 و 3 و اوت بریک 1 و 2)-9-مارکوس (یکی از 3 بنیانگذار اصلی آمبرلا،سازنده ی ویروس تی و منتر کننده ی ویروس تی در عمارت اسپنسر و جنگل راکون)-10-سدلر (سازنده ی انگل لاس پلاگا و بنیانگذار داستان رزیدنت اویل 4 و 5)-
یعنی به نظر شما در کل شخصیت های منفی داستالن ساز مثل اسپنسر-بیرکن-مارکوس و سدلر در کل داستان اصلی هستند یا فقط در همون قسمتی که خودشون بودند؟یعنی حضور فیزیکیشون مهمه یا تاثیرشون پس از مرگ؟
اگه ممکنه خوب روش فکر کنید.چون برام خیلی مهمه.
اگه خودتون تقسیم بندی دیگه ای دارین هم بگید.گرچه مطوئنم که شخصیت هایی مثل ایدا-بیلی-شوا و الکسیا در کل داستان اصلی نیستند.(ایدا که توی همون بازی های خودش هم به زور اصلی بود یا اصلا نبود!)

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
بابت توضیحاتت درباره کریس لیان جیل و کلیر ممنون.
من شماره 1 رو انتخاب میکنم ولی با اضافه کردن یک شخص یعنی:1-وسکر-2-کریس-3-جیل-4-کلیر-5-لیان-6-اسپنسر.با اینکه اسپنسر فقط تو شماره 5 بود(به غیر از اون یک لحظه ای که تو ماجرای آمبرلا بود)ولی پروژه ای که اون در دست داشت(Project W) و کارهایی که کرده بود مثل به قتل رسوندن مارکوس و آشفورد(با همکاری مارکوس)و یا ساخت اون عمارت و آزمایشگاههای مختلف اون قدر زیاد و گسترده هست که نمیشه به راحتی از این شخصیت گذشت و شاید بشه گفت که تنها کسی بود که بعد از این همه تحقیق و آزمایش آخر به هدفش رسید.(ساخت نسلی از انسان که تحت فرمان یک نفر باشه,صحنه ای که وسکر برای کشتن اسپنسر میره در لحظه آخر اسپنسر یه لبخند خیلی خیلی کوچیکی میزنه که نشون دهنده موفقیت در کارش)
یه چیزی هم درباره وسکر بگم,حضور وسکر چه فیزیکی و چه غیر فیزیکی به نظر من خیلی مهمه(شاید معدود کاراکتری باشه که اینجوریه)البته فیزیکی خیلی خیلی بیشتر.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
به نظر من اویل دو گروه شخصیت داره که مهم هستند گروه اول افرادی که داستان ساز هستند و گروه دیگه پیشبرنده داستان یعنی افرادی مثل وسکر گروه اول و افرادی مثل کریس و کلیر و لیون گروه دوم
در ضمن این شخصیت های فعلی دیگه دارن ارزششون رو از دست می دن و به عروسک خیمه شبازی تبدیل می شن باید چندتا شخصیت جدید خوب اضافه بشه مثلا من دوست دارم با انجلا میلر یا یه شخصیت جدید دیگه بازی کنم راستی یه سوال وسکر زمانی که ویروس تو شهر outbreak شد کجا بود؟

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
برعکس تو من با شخیت جدید چندان موافق نیستم.چون خیلی طول می کشه که یک شخصیتی بتونه مثل وسکر یا جیل خودش رو توی دل مخاطب جا بکنه و مخاطب قبولش کنه.وسکر در طی 10 سال شد وسکر!به علاوه شخصیت های روایتگر داستان همین شخصیت های قدیمی اند و تازه داستان هنوز اینقدر نکات مبهم داره که تا اینها حل نشده اند وارد داستان و شخصیت های جدید نمیشه.مثل همین سرنوشت شری یا سازمان مرموز ایدا.البته ممکنه که یکی از شخصیت های اصلی قسمت بعد جدید باشه.(مثل شوا در رزیدنت اویل 5) ولی امکان نداره که تمام شخصیت ها جدید باشند و از شخصیت های قدیمی استفاده نشه.چون اونجوری دیگه اسمش رزیدنت اویل نیست.
در مورد رزیدنت اویل 6 هم اگه نظر من رو بخوای شخصیت اصلیش کلیر هست.چون در حال حاضر مهم ترین ابهامات داستان سرنوشت شری و استیو هست که هر دوشون به چنگ وسکر افتادند و وسکر هم آدمی نیست که الکی کسی رو دور بیندازه.و هر دوی اینها هم پارتنرهای اختصاصی کلیر بوده اند.یعنی تا حالا فقط با کلیر بودند.و برای اینکه داستان به قسمت های قبلی ربط پیدا کنه 100 درصد اگه توی قسمت بعدی شری یا استیو یا هر دوشون باشند کلیر هم به عنوان قهرمان اصلی بازی حضور داره.چون هیچ وقت نمیان شری یا استیو رو با یک شخصیت بی ربط مثل کریس،جیل لیون یا ربکا بیارن.به علاوه کریس-جیل و لیون در نسخه های اخیر رزیدنت اویل مثل رزیدنت اویل 4،5 و دارک ساید حضور داشته اند و تازه لیون در دارک ساید هم یک نقش جدید داشته.ولی کلیر از زمان کد ورونیکا دیگه توی هیچ بازی با داستان مستقلی حضور نداشته.(البته منظورم بازی است نه انیمیشن) و اگه نوبتی هم باشه نوبت کلیره.شری هم که 100 درصد توی قسمت بعدی هست.چون اگه بیشتر از این طولش بدن دیگه خیلی مسخره میشه.تازه تا الآن هم دیر شده.همونطوری که توی رزیدنت اویل 5 هم همه فکر می کردند که شری هست.و وقتی هم که شری توی قسمت بعدی باشه کلیر هم هست.در کل به نظر من قهرمان اصلی رزیدنت اویل 6 تقریبا 90 درصد کلیر و 10 درصد ربکا است.چون سرنوشت ربکا هم از سال 1998 تا حالا مبهم مونده و تازه اون اوایل هم نقش پر رنگی توی داستان داشته.ولی باز هم احتمال حضور کلیر خیلی بیشتره.البته به قول این دوست عزیزم هم ممکنه که در کنار کلیر هم یک شخصیت جدید (مثل شوا) بیارن.در مورد آنجلا هم باهات موافقم.ممکنه که توی قسمت های بعدی هم حضور داشته باشه.
ولی بالاخره جواب سوالم رو ندادی.از این 3 گروه کدوم یکی رو انتخاب می کنی؟البته منظور من از شخصیت های اصلی ستون های اصلی داستان هستند که کل داستان بر مبنای آنها بنا شده و پیش می رود.
در مورد اون سوالت هم باید بگم که وسکر در اون زمان در شهر نبود و ایدا رو به عنوان نایب خودش فرستاد.ولی مکان خودش معلوم نیست.
در مورد سوال اون دوستمون که در مورد Extrem Battle رزیدنت اویل 2 پرسیده بود هم باید بگم که نباید در آزمایشگاه دنبال چیزی بگردی.فقط باید برگردی به سمت قطار و بعد به سمت اداره ی پلیس بری و در اونجا 4 عدد بمب ساعتی رو پیدا کنی که هر بار جاهاشون تغییر می کنه.بعد بازی تموم میشه.البته در راه های فرعی آزمایشگاه هم چند اسلحه و خون اضافی پیدا می کنی.
رمز بینهایت کردن اسلحه های رزیدنت اویل 2 رو هم که حتما بلدی:
در بازی سلکت می زنی و گزینه ی اول رو انتخاب می کنی.بعد R1 رو می گیری و 10 بار مربع می زنی.اگه خواستی رمز رو خنثی کنی دوباره همین کار رو بکن.
موفق باشی.

آخرین ویرایش:

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام

سلام دوستان من تازه واردم ولی یه مدتی مباحثتون رو دنبال میکردم وخیلی خوشم اومد چندین سوال و نظر داشتم که میخواستم بگم
1: البرت وسکر به شدت در رزیدنت اویل 5 ضعیف شده بود از نظر من وسکر یه فوق انسان بود که ختی میتونست از گلوله ها فرار کنه تا بهش نخورن چه برسه به یه راکت که داره به طرفش میاد به نظر من مرگ وسکر بیشتر تقسیر سناریو نویسهای اویل5 بود تا به خاطر ضعفهای خودشاونا میخواستن پرونده وسکر رو ببندن هرجوری که شده.
2: از نظر من دیگه اپیدمی ها و گسترش ویروس ها از بین رفته و ممکن نیس دوباره با یه اپیدمی ویروس تی یا ویروس جی ویا انگل لاپلاگاس ولی نبرد اینده نبرد جاسوس ها و فرستاده هایی مثل هانک ویا افرادی مثل ایداست و توی همین پروسه سرنوشت شری هم معوم میشه و به بعضی از مسایل پاسخ داده میشه.
3:از نظر من افرادی مثل لیون و کریس وجیل که اصولا برای سروسامان دادن به مسایل هستن یعنی باید یه جریانی به وجود بیاد تا اونا درستش کنن در کل فکر نکنم مسئله ای مثل گسترش ویروس به شکلی که در شهر راکون یا در فرودگاه شهر هاردویل اگه اشتباه نکنم اتفاق بیفته ولی برای سازمانها پیدا کردن نمونه های جدید خیلی مهمه و هرگز تموم نمیشه
پس این دفعه نوبت به ابرسرباز این سری از بازی ها هانک میرسه یه یکی مثل هانک.
نکته : البته امکان وجود هر سناریویی وجود داره و ساختن یه ولبشو و نابهنجاری و فرستادن مردم به سرای باقی همیشه هست.:d
میدونم شاید موضوعیت نداشته باشه ولی یه چیز دیگه هم فکر میکنم بهتر باشه بگم که برام هنوز گنگه:
در فیلم degeneration کسانی که ابتدای فیلم روبروی درب فرودگاه به اغتراض مشغول بودن اگر اشتباه نکنم کارکنان ترایسل بودن و توی مکالمات بین کلیر و اون دختر بچه به نظرمیاد کلر هم توی ترایسل مشغول به کار بوده و در انتها هم کارکنان ترایسل میان ومشغول جمع اوری اطلاعات از بقایای اون کورتیس میلر هستند.
در ضمن به نظر من شخصیتهای اصلی
1 البرت وسکر
2 لیون کندی
3 جیل والنتاین
4 کریس ردفیلد
5 وتا حدودی کلر ردفیلد هستن
ولی شخصیت هایی که بااسمشون باز هم میشه به یاد رزیدنت اویل افتاد هانک و ایدا هستند

آخرین ویرایش:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
سلام.دوست عزیزم به تاپیک ما که البته ازاین به بعد دیگه تاپیک خودته خوش اومدی.در مورد شخصیت های اصلی هم ممنون.نظر من هم همین دقیقا شخصیت ها است.ولی ترتیبش یک کمی نیاز به اصلاح داره.:d
شما اومدی اسم لیون را قبل از کریس و جیل نوشتی.در حالی که اصلا نقش اول های رزیدنت اویل (از شخصیت های مثبت) کریس و جیل هستند و خط اصلی داستان هم سر کگریس،جیل و وسکر است.اصلا رزیدنت اویل با کریس و جیل شروع شد و این خط داستالنی (مبارزه ی کریس و جیل با وسکر) تا رزیدنت اویل 5 هم ادامه داشت.لیون و کلیر بعدا وارد داستان شدند.به علاوه این کریس و جیل بودند که از آخر آمبرلا رو در سال 2003 نابود کردند.حتی اگه بخواهیم از نظر میزان نقش هم حساب کنیم باز هم نقش کریس و جیل از لیون مهم تر بود.چون کریس و جیل تا حالا 6 نقش و لیون فقط 4 نقش در کل داستان داشته است.(با احتساب Revelation و Degeneration) در مورد کلیر هم نمی دونم که چرا نوشتی تا حدودی!چون نقش کلیر اگه از لیون مهم تر نباشه کم رنگ تر هم نیست.اصلا در رزیدنت اویل 2 لیون یک پلیس تازه کار بود که اصلا به قسمت قبلی هیچ ربطی نداشت.ولی کلیر چون خواهر کریس بود داستان رو به رزیدنت اویل 1 مربوط می کرد.حتی اول در رزیدنت اویل 2 قرار نبود که کلیر باشد و قهرمان زن رزیدنت اویل 2 الزا واکر نام داشت.ولی شینجی میکامی کلیر رو جایگزین الزا کرد تا داستان به قسمت اول ربط پیدا کنه.به علاوه رزیدنت اویل 4 داستان نسبتا مستقلی داشت و ساخته شدنش اجباری نبود.در واقع رزیدنت اویل 4 بیشتر بر روی گیم پلی متمرکز بود تا داستان.ولی کد ورونیکا 100 درصد باید ساخته می شد.چون اگه ساخته نمی شد داستان رزیدنت اویل 2 ناقص می موند.به علاوه در کد ورونیکا پای خاندان آشفورد به داستان باز شد و زنده بودن وسکر هم آشکار شد.در ضمن کلیر اولین کسی بود که متوجه زنده بودن وسکر شد.با این توصیفات من نقش کلیر رو قبل از لیون قرار می دهم.
البته نظر هر کسی برای خودش مهترمه.ولی امیدوارم که نظراتم مورد قبولت واقع شده باشه.
در مورد دیجنریشن هم باید بگم که کلیر در سازمان غیر دولتی تراسیو کار می کنه نه ترایسل.اما در آخر کار کارکنان ترایسل از طرف وسکر اومدن و بقایای کورتیس میلر رو بردند تا به ویروس جی دست پیدا کنند.
در ضمن ممنون که عکس کلیر رو گذاشتی برای آواتورت.:d

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
خدمت همه ی کسانی که تازه اومدن قبلا بودن الان اومدن بعدا میان ولی نیومدا و....

ببینید یه چیزی که یه کم فکر کنم مبهمه اینه که شاید اسپنسر هم زیر نظر سازمان بوده اصلا شاید به خواسته ی سازمان که شاید دولتیه یا تحت حمایت دولت مامور شده که آمبرلا رو تاسیس کنه که نظر ها از شازمان دور بشه و سازمان بتونه به کارش ادامه بده از کجا می دونید هانک از طرف سازمان مامور نبوده که از قصد به اون آکواریوم زالو ها شلیک کنه و قضایا ی دیگه
چیزی که پیداست اینه که ایدا مامور سازمانه و اصلا نمیشه اون رو فرعی فرض کرد چون از اویل دو برایه سازمان گزارش و اطلاعات می فرستاده وبرایه وسکر یه چیز دیگه در آخر اویل4 میفرسته که معلوم نیست وسکر چطوری با یه چیز دیگه اروبوروس رو ساخته(مال اویل 5 اوروبوروس بود دیگه)نکته ی مهم تر اینه که وسکر به کنک لیان و کلیر دوباره در آخر دیجنریشن به ویروس جی دست پیدا کرد شایدم یه مدل ارتقا یافته از اون حالا سازمان دیده که وسکر با اون چیز دیگه وویروس های تی و جی تونسته چی بسازه حالا چرا وسکر رو ندزده یا به خدمت نگیره بعدم با یه کپی با داستان ها خاتمه بده اصلا چرا وسکر عجله کرد اصلا شاید جیل واقعا مرده و این یه کپیه برایه کنترل کریس و بقیه چون وسکر به راحتی جیل رو بعد از هفت دقیقه ول کرد (میشه اینجور برداشت کرد طبق برنامه ی سازمان)

حالا به نظر شما سازمان میخواد چی کار کنه با این همه بساتی که داره فکرکنم داره اساس فرمانروایی بر دنیا رو میریزه همچنین زندگیه ابدی
با برگشتن از مرگ با ویروس ها که میتونه از اصلاح بشه و یا رو واقعا برگرده و زامبی نشه
وکنترل ذهن و اراده ی سدلر و اوروبوروس
چه شود آخر الزمانی در پیش است و برای همچین نبردی یعنی نبرد با سازمان به یک ارتش عیم قهرمان نیازه که از اویل 5 یا بهتر بگم دیجنریشن البته شاید دیجنریشن قهرمانان جدید دارن به بازی تزریق میشن و احتمالا در آخر همه متحد میشن (یعنی ما همه رو کنار هم می بینیم نه یعنی شایدم در روند گیم پلی نبینیم ها ولی همزمان کاری بکنن مثلا یکی از این ور یکی از اون ور و...) و اگر این قضایاباشه بعید نیست با غول هایه اویل 4 هم روبه رو بشیم ویا با یک کالکشن از غولاخر هایه سری رزیدنت اویل + هانک و ایدا شاید ایدا بخاطر لیان برگرده و 1باهاشون بمونه آخر سر بره 2باهاشون بیاد ازپشت بهشون خنجر بزنه 3 باهاشون بیاد وسط کار بمیره 4 وسط کار بمیره وقتی مرد جلوتر به عنوان یه دشمن باهاش بجنگیم البته ای قضیه بعد از یکی دو قسمت دیگه از بازی اگه بخواد بشه میشه در آخر هم یه چیزی جایی رو میترکونن بازی تمام

اما اگه بخواب بازی رو نگه دارن دوتا کار می تونن بکنن
1-دشمنان جدید و قهرمانان جدید که مثلا زیر نظر این قهرمانان (اینا تو دولت آموزششون دادن)
2- خود اینا یه سازمان مقابله با نمودونم چی چی باز کنن و همخون کاراکتر و دشمن جدید
واما3-اینا آخر کار گرفتار میشن وباز کسانی جدید و اسرار جدید در مورد تا ریخچه ی کاراکتر ها و سازمان و امبرلا و در نهایت هدف اصلی پیدا کردن این گروه(یه چیزی مثل اویل 1 شد ولی شانسی بودا این مد نظرم نبود)
4-همشون می میرن و میرن زیردست سازمان

5- هیچی اصلا رزیدنت اویل تموم شد که بعید به نظر میرسه

اینهایی که گفتم هم به نظر بعید میرسه حالا هرچه شود

خداحافظ
یا علی

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
کراش جان واقعا از نظراتت ممنونم.مخصوصا از اون تیکه ای که گفتی شاید جیل مرده باشه خیلی خوشم اومد.آره.حق با تویه.داستان داره خیلی پیچیده میشه و میشه که تمام اون چیزهایی که تو گفتی رو توی قسمت های بعدی آورد که باید هم همینجور باشه.ولی به نظر من هیچ کدوم از اینها اتفاق نمیفته.چون کاپکوم اخیرا اصلا به این موضوعات توجه نمی کنه و فقط به فکر سود بیشتره.یعنی بیشتر روی گیم پلی متمرکز میشه تا داستان.که این خیلی بده.به خصوص بعد از رفتن شینجی میکامی دیگه محاله که سازندگان بازی اینقدر روی نکات ریز داستان توجه بکنند.ولی خدا کنه که اینجوری نباشه و این مسائلی که تو گفتی رو توی داستان لحاظ کنند.البته با توجه به اینکه دو قسمت اخیر رزیدنت اویل هر کدوم ساختش 4 سال طول کشید تا اومدن رزیدنت اویل 6 هم باید 4 سال توی کف بم.نیم.البته همونجوری که قبلا هم گفتم به نظر من شخصیت اصلی رزیدنت اویل 6 کلیره.چون فعلا مهم ترین ابهام داستان سرنوشت شری است که البته ممکنه که به قول تو به سازمان هم ربطش بدن.
و اما دو تا نکته ی کوچیک:
اولا که هانک به شیشه ی زالوها شلیک نکرد.اون یارو که شلیک کردیکی از سربازان تیم ویژه ی آمبرلا یا U.S.S بود.اون موقع هانک توی جزیره ی راکفورت بوده.تا حالا تنها نقش هانک در رزیدنت اویل 2 و ماجراهای آمبرلا بوده و البته در رزیدنت اویل Revelation هم قراره باشه.
و دوم هم اینکه کراش جان!من که نگفتم ایدا فرعی است.اصلا به نظر خودم هم ایدا نقش خیلی مهمی در داستان داره و اولین کسی (با فتحه بخونین.) است که باعث ورود سازمان به داستان شده.من میگم که ایدا جزو شسخصیت های ثانویه است نه اصلی.چون بین شخصیت های اصلی و فرعی دسته ای به نام شخصیت های ثانویه هست که خیلی مهم هستند.ولی نه در حد 6 شخصیت اصلی داستان یعنی:
1-آلبرت وسکر-
2-کریس ردفیلد-
3-جیل والنتاین-
4-کلیر ردفیلد-
5-لیون اسکات کندی-
6-آزول ای اسپنسر-
این 6 شخصیت بنیانگذاران و ستون های اصلی داستان هستند و بقیه ی شخصیت ها حول اینها می چرخند.
شخصیت های ثانویه هم شامل ربکا-ایدا-بیرکن-مارکوس-شوا-بیلی-سدلر-کارلوس-استیو-هانک-جاش-اشلی-شری-کراوزر-لوئیس-آنت و امثال اینها هستند که نقش خیلی مهمی در داستان دارند.
ولی واقعا وسکر با اون چیزا لکی که ایدا بهش داد چطوری لاس پلاگای نوع 2 و 3 و اوروبوروس رو ساخت؟این جریان مردن جیل هم خیلی جالبه.این ایده ها رو اگه برای کاپکوم بفرستیم استفاده می کنه.چون عمرا اگه عقل خودش به این جاها قد بده!همونطور که الکس هم ایده ی یکی از طرفداران بود که قراره در رزیدنت اویل 6 با کلیر روبرو بشه.(در اینکه کلیر-شری و الکس در قسمت بعدی هستند شک نکنید.حالا شاید لیون-ایدا یا کس دیگه ای هم باشه.ولی حضور این 3 نفر قطعی است.)

آخرین ویرایش:

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
البرت وسکر

من به شخصه خیلی دوست دارم یکی از شخصیتهای بازی در سری بعد هانک باشه مثلا از اول بازی بدون ماسک باشه و ما ندونیم کیه ولی در اواسط بازی گیم پلی نشون بده که هانکه من خیلی از هانک خوشم میاد تو اویل چهار بیشترین امتیازها رو با هانک تو دهکده بدبدست اوردم به نظرم شخصیت خیلی اروم و خونسرد و در عین حال خیلی سریعه.
ولی اینکه تو نوشتن اون اسامی ارون رده بندی رو لحاظ کردم منظورم مهم بودن یا نبودنشون یا اولویتشون نبود منظورم علاقه خودم بود که ترتیب نوشتنشون رو اونجوری در اورد.
البرت وسکر خیلی ضعیف شده بود الانم که گاهی با وسکر تو اویل 5 مبارزه میکنم باورم نمیشه که اینقدر ضعیفه یه جورایی ناجوانمردانه حذف شد.
ایکاش شرکت کاپکام یه کتاب داستان در مورد این بازی منتشر میکرد و سایه های تاریک رو اینجوری روشن میکرد کتابی که بیشتر به شخصیت پردازی و نشون دادن رفتار و سرنوشت هر یک از شخصیت ها میتونست باشه به نظرم کتاب خیلی جذابی خواهد بود و خوندنش خالی از لطف نیست البته اگر یه بازی حسابی باشه بهتره ولی وقتی اینقدر پرخرجه ساختن یه فیلم یه کتاب بهتر به نظر میاد.
راستی بیشترین امتیازی که توی قسمت مرسناریس در اویل 4 گرفتین چقدر بوده .
من قبلا فکر میکردم قسمت مرسناریس برای رکورد امتیازه و همش سعی داشتم رکورد قبلی خودمو بشکنم مثلا با هانک در قسمت دهکده 136720 امتیاز گرفتم و توی قسمت قلعه 156870 امتیاز با کراوزر گرفتم بعد که اومدم خوندم این تایپک رو دیدم فقط مهم بوده که 5 ستاره بشه هر کاراکتری که اون اسلحه فوق قوی رو ازاد کنیم.
ترایسل از لحاظ تلفظ خیلی شبیه تراسیو هستش نمیدونم شاید من اشتباه کردم.ولی پرونده ویروس تی جورایی بسته شد وقتی شرکت ویلفارما تونست براش واکسن درت کنه دیگه این ویروس خطری نمیتونه داشته باشه.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
خدمته همه
در مورد اون که هانک شلیک نکرده راحت تر به یکدوم از سربازا یه پولی دادن یا اینکه جاسوسشون بوده گفتن اینکارو بکن شایدم واقعا اتفاقی بوده واگر هانک اونجا بود این اتفاق نمی افتاد

هانک هم به احتمال زیاد یا تنهاست که بعیده یا زیر دست سازمان فکر نکنم بی دلیل باشه که توی مرسناریس بوده شایدم فقط برایه تفریح بوده
چند امتیاز همه ی ستاره هارو می داد الان دیدم توی دهکده 145هزارو خرده ای و توی قلعه 166هزار خرده ای من سه ماه روی مرسناریس اویل 4 کار کردم حالا شاید امتیاز بیشتر هم داشتم فکر کنم اینها امتیاز آخرین بارو بنویسه
این که سهله ماله اویل 5 فلا کته اصلا دهنت سرویس میشه ولی من آزاد کردم همشو
در ضمن صورت هانک هم یکی دو جا معلوم می شه که زیاد قابل اطمینان نیست که اگه صورتش معلوم بشه همینا بوده یانه
آقا شما بازی رو در حالت profassional هم توم کردی ؟؟ اگه کردی بعد از اون تیکه تله کابین ها وقت از اولین یریه راه پله ها پایین می یای از کنار نرده ها رو به رو رو نگاه کن ببین چیزی نمی بینی برق بزنه؟

راستی دوستا امروز کسی اخبار شبکه 1 مجله ی خبری ساعت 7 تا 7.5 رو ندیده انگار در مورد اویل 5 توش یارو یه چیزایی گفته کسی اگه می دونه بگه چون داداشم به من گفت من تا رسیدم تموم شده بود:(

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
وسکر

ماشاالله کراش
این نشون میده تو بازی اویل 4 کاملا حرفه ای هستی من که این امتیازا رو گرفتم کاملا میفهمم چیکشیدی تا بهشون برسی و چند نفرو پشت سرهم کشتی تا به این امتیازا برسی
ولی اویل 5 خیلی سخته من که اعتراف میکنم نتونستم بیشتر از جیل کسی رو بیارم
قدرت انگشتام دیگه بیشتر ازاین جواب نمیده از این سریعتر نمیتونم ولی دارم روی قسمت حرفه ای اویل 5 کار میکنم به اون غوله رسیدم که باید با مسلسل عقب ماشین بزنمش که خیلی سخته این قسمت.
این غوله از البرت وسکر قویتر و سختتره شاید اگه مثل لیون ازادی عمل میدادن شاید میشد راحتتر کشتش.
راستی نسخه الترناتیو اویل 5 رو کسی بازی کرده؟
تو بازار هست؟
من بازی دارک ساید رو گرفتم ولی خیلی اهسته اجرا میشه و یه جایی میرسه که دیگه هیچ کاری نمیکنه اگه حداقل به صورت اول شخص میساختن برای pc بهتر بود .
من رزیدنت اویل سه رو هم دارم میخواستم نصبش کنم اونم یه جایی میرسه گیر می افته و دیگه هیچ کاری نمیکنه اصلا بازی نمیاد که بخواد کاری بکنه مشکل چیه؟
نمیدونستم اینقدر نقش هانک کمه و بی تاثیره ولی فکر کنم یکی از بهترین مامورای امبرلا بود.راستی هانک هیچ ارتباطی با وسکر نداشت؟ یعنی فقط برای امبرلا کار میکرد وهیچ ربطی بین هانک و وسکر به صورت مستقیم نبوده؟
راستی چی میشه که کراوزر به وسکر میپیونده . این جور که من تو دمو ها دیدم وسکر دورادور کارای لیون و کراوزر رو زیر نظر داشته اون واقعه چه ارتباطی با وسکر داشت چرا باید براش اون ماموریت جالب باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر