بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نیما اصلا این صحنه رو کجای تریلر نشون دادن ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
همین دوتا جدید بود حمید جون:d

خوب طبق اخبار جدید اون دختر هم شری بیرکین بود:x ایول به حدس:d.پس با این حساب پسره هم استیوه. اینجاست که باید بگیم ای کپکام چه شود تو را اگر من برسم به آرزویی؟!8-> جون مادرتون وجود کلر رو تأیید کنید.[-o< :((

آخرین ویرایش:
همین دوتا جدید بود حمید جون:d

خوب طبق اخبار جدید اون دختر هم شری بیرکین بود:x ایول به حدس:d.پس با این حساب پسره هم استیوه. اینجاست که باید بگیم ای کپکام چه شود تو را اگر من برسم به آرزویی؟!8-> جون مادرتون وجود کلر رو تأیید کنید.[-o< :((

و همینطور جیل که احتمال بودنش بیشتره.

حمید،از چه لحاظ میگی احتمال بودن جیل بیشتره؟جیل توی RE5 بوده.بعدش هم توی رولیشن.در حالی که کلیر بدبخت از 11 سال پیش تا حالا توی هیچ نسخه ی اصلی حضور نداشته.تازه توی RE6 همون کریس هم اضافی است.به علاوه جریان جیل با کریس فرق می کنه.چون در زمان رخ دادن داستان RE6،جیل هنوز در اسارت وسکر بوده.اگر هم توی بازی باشه،به طرز خیلی مرموزی فقط توی یکی دو تا دمو نشونش میدن.تازه اونم احتمالا با نقاب!در حالی که با وجود استیو و شری،حضور کلیر تقریبا قطعیه.گرچه از مدت ها پیش برای من قطعی بود!فقط حیف که شخصیت اصلی قابل بازی نیست.

آخرین ویرایش:
درود بر همه
@ RockIT
افشین جون سریع بازی رو تموم کن بیا اطلاعات کامل از بازی بده، یه نقد خوب ازت میخوایم دیگه.

محمد عزیز شما قاطی نکن! این بنده خدا تا به حال تجربه سری رو نداشته و یک سؤال کرده فقط همین، چه ایرادی داره؟خیلی‌ها هستند که با نسخه چهارم و پنجم با سری RE آشنا شدند.

والا علی جان
دارم ذره ذره بازی می کنم چون رزیدنت ایول تو این شرایط حکم طلا رو داره :دی

با این توصیفاتی که تو داری میکنی افشین... مثل اینکه CapCom ایندفعه همه چیو ول کرده و چسبیده فقط به داستان...
افشین فقط خواهشاً هر چیزی می خوای از بازی بگی بذارش تو Spoiler. من نمیخوام چیزی ازش بدونم تا خودم بازی کنم... ایشاا... بعد از شونصد سال.
;)
اصلا از داستان فعلا چیزی نمی گم

در کل فعلا نظرم اینه بازی از شماره 4 ترسناک تر ولی به شماره کلاسیک نمی رسه
از بازی های ترسناک جدید هم به شدت تقلید کرده
مثلا مث آلن ویک بازی اپیزودیک شده و بعد از هر اپیزود یه آنچه گذشت داره
اوز ها هم واقعا منو یاد DS میندازه ولی از نکورموف اگه درست نوشته باشم
خیلی کند تر و ابله تر هستن
داستان بازی خیلی پیچ در پیچ روایت میشه ولی اتفاقات خیلی خفنی فعلا توش نیفتاده :دی
در نهایت فک نمی کنم بیارزه که به خاطر این بازی یه 3ds بگیرید
راستی وجود جعبه تو بازی خیلی بم حال داد :x

---------- نوشته در 08:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

راستی دیدم عکس گذاشتین
گفتم تکمیلشون کنم

اخبار جدید از رزیدنت ایول 6:
1- تقریبا 50 درصد بازی ساخته شده و سازنده ها به وحشت در بازی برگشتن ولی این به این معنا نیست که بازی به ریشه های خودش برگشته باشه
2- زامبی هایی که توی بازی هستن با تی ویروس آلوده نشدن
3- رییس جمهوری که تو بازی دیده شد پدر اشلی نیست و اسمش آدام بنفورد هستش
4- دختر مو طلایی در بازی اشلی گراهام نیست

اینم عکس جدید از بازی ;)
77051529300931526564.jpg

خب اینکه کپکام این بار به داستان گیر داده واقعا خوبه.البته از کپکام بعیده!ولی ای کاش این کا رو در RE6 انجام می دادن.نه اینکه پا بذارن روی داستان و به خاطر اصرار فن ها،کریس و لیون رو بیارن.حالا لیون رو قبول دارم.ولی کریس دیگه خداییش ستمه!

خب اینکه کپکام این بار به داستان گیر داده واقعا خوبه.البته از کپکام بعیده!ولی ای کاش این کا رو در RE6 انجام می دادن.نه اینکه پا بذارن روی داستان و به خاطر اصرار فن ها،کریس و لیون رو بیارن.حالا لیون رو قبول دارم.ولی کریس دیگه خداییش ستمه!
خوب من فکر می کنم شماره 6 دقیقا مث این رولیشنز باشه
آخه بخش کریس تا اینجا که من بازی کردم کاملا اکشن بوده و یه پارتنر مزخرف هم داره همراش به اسم جسیکا
که خیلی تابلو از کریس خوشش اومده و هی خودشو با سوال هایی که از کریس می پرسه با جیل مقایسه می کنه :دی
خیلی هم لا جونو بدرد نخوره هی می گه سردمه :دی

داستان بازی رزدنت اویل 6 در سال ۲۰۱۳ ، ۱۵ سال پس از حوادث اصلی داستان رزیدنت اویل و ۴ سال پس از واقعه ی رزیدنت اویل ۵ روایت میشود. این یعنی با داستان کاملا جدید و ویروس های کاملا جدید طرفیم. از طرفی حضور هر کرکتری در بازی وجود داره حتی کلر

آخرین ویرایش:
داستان بازی رزدنت اویل 5 در سال ۲۰۱۳ ، ۱۵ سال پس از حوادث اصلی داستان رزیدنت اویل و ۴ سال پس از واقعه ی رزیدنت اویل ۵ روایت میشود. این یعنی با داستان کاملا جدید و ویروس های کاملا جدید طرفیم. از طرفی حضور هر کرکتری در بازی وجود داره حتی کلر

وای پسر#-o اینجوری شاید رد پای آلبرت کبیر هم تو بازی ببینیم\m/ حضور جیل هم تو بازی به دور از انتظار نیست! با این حساب فکر کنم خیلی داستان جذابتر بشه! دیگه نمیتونم صبر کنم:-t
ولی چرا کرس هیکلش آب رفته؟!:d

یکبار جملت رو بخون حامد !!!!
منظورش همون RE6 هست که در سال 2013 اتفاق میفته!:d

آخرین ویرایش:
داستان بازی رزدنت اویل 5 در سال ۲۰۱۳ ، ۱۵ سال پس از حوادث اصلی داستان رزیدنت اویل و ۴ سال پس از واقعه ی رزیدنت اویل ۵ روایت میشود. این یعنی با داستان کاملا جدید و ویروس های کاملا جدید طرفیم. از طرفی حضور هر کرکتری در بازی وجود داره حتی کلر

سینا راست میگه!!!
اون اویل5 اولی فکر کنم باید اویل6 باشه!!
درست اشاره کردم سینا؟؟؟

عالی شد.حالا با عقل جور در میاد.قیافه لیان رو میشه توجیه کرد که پیرتر شده ولی کریس رو نمیشه گفت چرا قبل از RE5 پیرتره و کاپیتان تیمه!!!
کلیر کجایی؟:-s
نیکلای و هانک هم باید باشن+وکتور

نیکلای و هانک هم باید باشن+وکتور
هیچ بایدی وجود نداره علی جون، شاید باشند. خوب الآن بحث در مورد داستان بازی و شخصیت‌ها جذاب تر از قبل هست، دیگه امکان حضور هر کارکتری تو بازی هست و این جوری خط داستانی بازی خیلی گسترده تر از چیزیه که فکر می‌کردیم!

دقیقا علی جون (چرا ما اسمامون شبیه همه؟!!!:d).خوشبختانه سری RE از نظر شخصیت هیچ وقت کم نمیاره و اینقدر شخصیت داره که راحت میتونه داستانشو بزرگ و گسترده تر کنه.
هر جا هم گیر کنه،به واسطه شخصیت های قدیمی،شخصیت جدید وارد داستان میکنه.
خیلی دوست دارم ربکا رو ببینم.:xخیلی دوست داشتنی و دست و پا چلفتی بود.:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or