بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نه دیگه اگه قبل از 5 بود زنده بود ولی الان دیگه نه به احتمال زیاد با الکس روبرو بشیم
من حدس می زنم اون آلبرتی که توی مواد مذاب کشته شد فقط یه کولون بوده !!! آلبرت واقعی یه جای دیگه س !!!
البته خیلی دوست دارم الکس رو هم ببینم

ببینم مگه ریبوت کردن یه جور ریمیک کردن نیست؟؟
خب ابنا هم میخوان ریمیک کنن دیگه!!:d
من به شخصه دوست دارم بازی به صورت خیلی غم انگیز تموم بشه. مثلا همه شخصیت های مثبت داستان به نحوی کشته بشن!! مثلا کلیر تو بغل کریس و لیون جون بده. جیل تو بغل کریس. لیون تو بغل کریس. کریس هم تنها!!
وای خدا فکرشم میکنم اشکم در میاد!!:((
نه دیگه ریبوت به پاک کردن هرچی بوده و ساختن یه بازی جدید هستش نمونش بازی توم ریدیر کلا با اون چیزی که بوده فرق کرده
به احتمال زیاد ریبوت اینم نزدیک باشه ولی همونطور که بالا افشین گفت دیگه شوتر محض میشه
من میگم اگه قراره پیروزی ای در کار باشه به دادن بهای سنگین برای 2 طرف باشه به قول افشین حماسی بشه اینجوری هم تو یاد و خاطرات میمونه هم احتمال ریبوت شدن کم میشه و اگر هم ریبوت بشه تغییر چندانی با ژانر اصلی خودش نمیکنه

آخرین ویرایش:
من فکر می کنم بهتر بگیم بازی باید به شدت حماسی تموم بشه جوری که همه رو تحت تاثیر قرار بده متاسفانه چند وقته رزیدنت ایول پاپ کورنی شده
باید بازی حماسی باشه مث متال گیر 4 ینی این بازی جوری تموم شد که من هنوزم بعد این چند سال وقتی بش فک می کنم تحت تاثیر قرار می گیرم
چیزی که منو به تعجب میندازه اینه که چرا کپکام هنوز هیچ main theme برای سری در نظر نگرفته
ینی آهنگی که مخصوص سری باشه مث آهنگ metal gear saga چیزی که با شنیدن یاد تمام اتفاقات گذشته بندازه

چیزی نیومده لینکت مشکل داره
----------------------------------------
حمید دستت درد نکنه فقط
twin oaks رو بکن tall oaks

theme رو خوب گفتی!!
رزیدنت اویل انقدر این شاخه به اون شاخه کرده که اصلا مشخصه خاصی نداره.
پایان حماسی هم خوبه!!
راست میگی منم پابان MGS4 رو خیلی دوست دارم.واقعا تو فکر برندس. فقط پایانش هم اینطوری نیست. نبرد آخری اسنیک و آسلات هم خیلی قشنگ بود.ولش کنیم، چون اسپویل میشه بیشتر از این حرفی نمیزنم.

یک زمانی رزیدنت اویل جزء کابوس های من بود ولی الان متاسفانه تبدیل به بچه بازی شده و هر ننه قمری بازیش میکنه و آخرش میگه: این همه اویل اویل میکردید این بود؟!!!
خداییش منم می مونم چی جوابشونو بدم!!

دوستان همنطور که همتون میدونید کپکام با ساختن بازی رزیدنت اویل رولیشنز ثابت کرد که هنوز به ایده ها و نظریات فن هاش در مورد برگردوندن بازی به اون ریشه و ترس و نبود اکشن در بازی وفادار هست . 2 هفته ای از عرضه بازی رزیدنت اویل رولیشنز میگذزه و همچنان فریبک ها و نظریا راجع بع این بازی در رسانه ها ادامه داره . یکی از فن های رزیدنت اویل در سایت کپکام با مطرح کردن این موضوع کمی طرفدارن رزیدنت اویل های کلاسیک رو امیدوار کرد. حالا ببینید قضیه از چه قراره.

تعدادی از اعضای وبسایت کپکام به کپکام گفتن که آیا هوز امیدی هست که ما دقیقا یه رزیدنت اویل کلاسیک رو تو برنامه های آیندهی کپکام داشته باشیم

به عنوام مثال اشاره بهب بعضی الامان هایی کرده بود که تو رزیدنت اویل کلاسیک وجود داشت و دوست دارن که دوباره اینارو تو رزیدنت اویل ببینند مثل:

نقشه هایی که تو رزیدنت اویل های کلاسیک وجود داشت.

80044735556715854115.jpg
18043832819308118153.jpg

اینورتوری

61668205548226353066.jpg

دوربین کلاسیک ( شاید گزینه ای برا یتغییر اون به صورت هدف گرفتن)

گیاه ای سبز قرمز آبی (شرایط سمی)

راهنمایی در نقشه وقتی نمیدونیم کجا باید بریم.

سند ها و داکیمنت ها ( پیدا کردن سرنخ یا کد از تو سند ها)

برگشت به Item box کلاسیک و تریکیب آیتم ها و ساخت آیتم های جدید

از همه مهمتر سیو کردن بازی توسط تایپ رایتر

وجود اتاق های save که در اون واقعا احساس راحتی میکردیم . مطمعن بودیم که تا وفتی اونجا هستیم هیچ خطری تهدیدمون نمیکنه.

, و اما جواب Christian Svensson معاون ارشد رئیس استراتژیک و توسعه ی کاری کپکام.

اگر شما بدنبال بکگراند های از پیش طراحی شده pre-rendered backgrounds و دروبین ثابت هستید اینها به احتمال خیلی زیاد وجود نخواهند داشت ( میدونم شما گفتید با گرافیک و داینامیک بالا اما این در جواب اونایی بود که دقیقا همینو میخواستن) حقیقت اینه که شما راجع به چیز هایی سوال میکنید (objective markers/directional aids, limited save/typewriter ribbons ) که دسترسی به اونا مقدور نیست. بازار گیم امروزی گستره تر شده و به طرفداری و حمایت بیشتری نیاز داره نسبت به فقط اون دسته ای که بازی های PS1 کلاسیک رو قبلا بازی میکردند اما بطور کل این موارد هم تجربیات یک دسته از فن ها هست و راضی نبودن این دسته از فن های ما از بازی باعث پایین اومدن فریبک ها ریویو ها و در نهایت فروش کمتر میشه.

از لحاظ پازل های بیشتر در بازی من فکر میکنم که رزیدنت اویل رولیشنز خیلی خوب تونسته توازن رو حفظ کنه و من مطمعن هستم که فریبک هایی مثبتی که ما از طرفدارنمون دیدیم و همینطور بازتاب موفقیت این بازی در رسانه ها میتونه باعث مبشه که ما برای پروژه های بعدیمون در نظر بگیریم که چی واقعا ارزش بیشتری داره .

ما همیشه میتونیم چیز بهتری خلق کنیم.

اون در آخر صحبتهاش گفت مشتریا اصلا اهمیت نمیدن که چه بازی واقعا ارزش داره تا ساخته بشه اونا فقط به تجربه ای که بازی بهشون میده فکر میکنن.اگر چه مشتریان اهمیت نمیدن که چی واقعا ارزش داره ساخته بشه اما اونا (CAPCOM) بیشتر از همه چیز به این اهمیت میدن که چه چیزی برای مشتریان واقعا بیشتر ارزش داره.

آخرین ویرایش:
شاید بگید اسپمه ولی جدا یه فکری به حال نوشته هاتون بکنید!:p
چقدر غلط املایی دارید تو نوشته هاتون:d
حمید جان دیگه صربستان رو که رو نقشه دیدی!:d
زبان انگلیسیش فول فوله ولی الان اگه املای فارسی ازش امتحان بگیری با ارفاق 10 میشه!:d

شاید بگید اسپمه ولی جدا یه فکری به حال نوشته هاتون بکنید!:p
چقدر غلط املایی دارید تو نوشته هاتون:d
حمید جان دیگه صربستان رو که رو نقشه دیدی!:d
زبان انگلیسیش فول فوله ولی الان اگه املای فارسی ازش امتحان بگیری با ارفاق 10 میشه!:d

نه ندیدم فقط اسمشو شنیدم در ضمن من وقتی دارم این خبرار و مینویسم فقط چشمم کار میکنه و دستم مغزم کار نمیکنه.;)

شما نامردا محمد و سینا نمیتونید این مسائل رو توی پروفایلم بگید حتما باید مارو سنگ رو یخ کنید اینجا. :angry:
:-??

آخرین ویرایش:
What the HELL
دوباره تاپیک عین باد رفت جلو...
-------
اینکه میگید RE6 چند سال بعد از RE5 اتفاق میافته و دیگه Albertی هم وجود نداره، به این معنیه که Alex رو میخوان وارد بازی کنن...؟
این جریان Project Wesker دقیقا چیه...؟

اولا سلام به همگی
ثانیا من قبلا از یکی از دوستان شنیده بودم که داستان مال قبل از اویل پنجه حالا میگید 40 سالشونه؟
بعدشم خانوما هیچ وقت پیر نمیشن اون جیل که مثل فرش کرمونه هر چی میگذره بیشتر رو فرم میاد کلیر هم که اخر دافه پیر شدنی نیستن اگر هم شدن ارایش میکنن درست میشه
شوخی میکنم ولی هر قهرمان تا یه روزی میتونه قهرمان باقی بمونه ولی اگر کاپکام همون اول یه فکری برای امروزو میکرد داستان این شکلی نمیشد

What the HELL

این جریان Project Wesker دقیقا چیه...؟
20 دفعه کم کم من فقط این رو گفتم .
از سرتا سر دنیا بچه هایی رو که هوش بالاتری نسبت به بقیه داشتن میدزدن . به همشون ویروس پروجنتیو رو میزنن . همه میمیرن به جز آلبرت کبیر . W اول اسم Wesker هست .
الکس هم سرپرست پروژه بوده

بعدشم خانوما هیچ وقت پیر نمیشن اون جیل که مثل فرش کرمونه هر چی میگذره بیشتر رو فرم میاد
=))
شانس بیاری حمید این پُستت رو نبینه که در مورد Jill اظهار نظر کردی...
;)

---------- نوشته در 04:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

20 دفعه کم کم من فقط این رو گفتم .
از سرتا سر دنیا بچه هایی رو که هوش بالاتری نسبت به بقیه داشتن میدزدن . به همشون ویروس پروجنتیو رو میزنن . همه میمیرن به جز آلبرت کبیر . W اول اسم Wesker هست .
الکس هم سرپرست پروژه بوده
فکر کنم 19 دفعه اش رو فقط برای من توضیح دادی...
;)
اینی که گفتی رو می دونستم... البته از طریق خودت...
سوال اصلیم...
1- تو کدوم سری این موضوع روشن میشه؟ منظورم اینه که این جریان تو کدوم بازی توضیح داده میشه...؟
2- الان این Alex و Albert شبیه هم هستن...؟ منظورم اینه که تزریق این ویروس، روی ظاهرشون هم تاثیر میذاره...؟

نه نه نه چرا نمیفهمی نه . الکس از آلبرت بزرگتره . برای چی شبیه هم باشن .
پس اگه میدونستی مرض داری میپرسی !!!! همه سوالات همینجوریه !!!!!
تو کات سینس Dreams of a madman تو RE5 و Lost In Nightmare

پس اگه میدونستی مرض داری میپرسی !!!! همه سوالات همینجوریه !!!!!
چقدر تو مودب و با حوصله ای سینا...
اینجا شخص دیگه ای پیدا نمیشه محترمانه تر جواب بده...
~x(
Dreams of a madman
این دیگه چیه...؟
الکس از آلبرت بزرگتره . برای چی شبیه هم باشن .
گفتم شاید به خاطر ویروسه شبیه هم شده باشن...
:p

تو یعنی RE5 رو هم بازی نکردی ؟؟؟؟
اسم اون کات سینسش Dreams of a madman هست . گفتم راحت تر پیدا کنی .
اشتباه کردم اسمش رو نوشتم
تا حالا هر وقت جواب پست هات رو دادم گفتی میدونستم !!!!

تا حالا هر وقت جواب پست هات رو دادم گفتی میدونستم !!!!
بابا این آخری رو که نوشتم از طریق خودت...
تقصیر خودمه... آخه سوالم رو کلی میپرسم و تو هم کلی جواب میدی... در صورتی که نکته های مبهمش رو دقیقاً بهش اشاره نمیکنم و کلیتش رو میدونم. برای همون میگم میدونستم...
از این به بعد دقیقتر میپرسم....
;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or