بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

یه کلمه گفتیم درست بنویسید معاهده ی شرم و شیخ رو دادن به خوردمون!:smoke1:
افشین جای اینکه تعریف کنی،یک دستگاه 3DS بفرست برامون!در وقتت هم صرفه جویی میشه!:whistling:
بازیش مرحله اییه؟مثل کلاسیک یه سره نیست؟از کرس بیشتر بگو:p
اسفندیار چشم نداری ببینی مهاجم خارجی گرفتم؟!:d

معاهده شرم و شیخ دیگه چیه؟؟
آره دیگه. منم اگه چشام مثل شما سگ داشت:d;;) الان همه جذبم میشدن!!
هر کی منو میبینه یاد نمسیس میوفته!:((
احد بیا ما رو در مسیر یک بحث خوب بزار!! افشین که هی میاد مارو تا چشمه میبره و تشنه برمیگردونه!! باید تو خماریش بمونیم
این محمد هم دور افتاده داره دیکته صحیح میکنه!!=))
منم کارم شده مجلس گردونی تو کلوپ!!
به دادمون برس!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) به روحت محمد!!!!

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:09 PM ارسال شده بود ----------

میگم افشین، یعنی بازیش طوری هست که امکان پورت شدن روی کنسول های خونگی(360 و PS3 و PC) رو داشته باشه؟؟
اولش گفتی این بازی ارزش خریدن 3DS رو نداره، الان نظرت تغییری نکرده؟؟

اصن انگار بازی برای کنسول خونگی ساخته شده گرافیک بازی مثال زدنی
اگر بخواد hd بشه که دیگه حرف نداره
ولی واقعا از نظر من این کنسول ارزش خرید نداره حتی به خاطر رزیدنت ایول
به شدت داغون
مهمترین مشکلش ارگونومیک دستگاه که دستات می ترکونه :دی
یه کلمه گفتیم درست بنویسید معاهده ی شرم و شیخ رو دادن به خوردمون!:smoke1:
افشین جای اینکه تعریف کنی،یک دستگاه 3DS بفرست برامون!در وقتت هم صرفه جویی میشه!:whistling:
بازیش مرحله اییه؟مثل کلاسیک یه سره نیست؟از کرس بیشتر بگو:p
اسفندیار چشم نداری ببینی مهاجم خارجی گرفتم؟!:d
دستگاه خود منم قرضی :))
فعلا داستان جیل بیشتر از همه بوده بعد هم کریس و پارکر به اندازه مساوی
مرحله ای دیگه نمیشه گفت اپیزودی شده ینی مث سریال قسمت قسمت روایت میشه و این محدودیت زیادی برای محیط ایجاد نمی کنه
هرچی بگم از داستان اسپویل میشه ولی این جسیکا رو اعصاب من و کریسِ :دی

---------- نوشته در 09:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 PM ارسال شده بود ----------

خوب احتمال داره دوباره با کپکام همکاری کنه، هیچ چیز غیر ممکن نیست! در ضمن فقط یک مطلوب بود همین، نگفتم حتماً همین طوره!
پایان حماسی همینه دیگه افشین جون باید با احساسات مخاطب بازی شه! مثلاً اگر شخصیت مورد علاقه مخاطبین طی یک حادثه، کج بشه، اینجوری تأثیر زیادی رو مخاطب داره و داستان جذاب میشه.
اسپویل MGS4 (دوستانی که بازی نکردند نخونند)
مگه Naomi تو بازی نمرد؟ مگه رایدن متلاشی نشد؟ این همه صحنه هیچ تأثیری رو تو نگذاشت افشین جون؟ فقط مکالمه بین بیگ باس و اسنیک تو را احساساتی کرد؟
این هم فقط یک نظر بود چیز خاصی نگفتم که قاطی میکنی برام!:d

با این اطلاعاتت منو هایپ کردی!:laughing: الآن میخوام سر به تن نینتندو نباشه، پس بازی جذابه خدا رو شکر، با این حساب خیالمون راحت شد، RE6 جذابیتش قابل قبول خواهد بود.
طراحی محیط چطوره؟ موسیقی بازی؟ هوش مصنوعی قابل قبول هست(هم پارتنر و هم دشمن‌ها)؟ سیستم سیو بازی چک پوینتیه؟! اکشن بازی رو اعصاب نیست که؟

خواستم بگم همون یه ذره امید رو هم نداشته باشی :دی
اسپویل متالگیر 4
بله خوب مردن و من هم باهاشون مردم و داغون شدم ولی اینایی که مردن شخصیت های قابل بازی نبودن که برادر من هی چپ میری راست میری به لیان گیر میدی :دی

علی جان شما کلا خیلی خوب هایپ میشی :دی
دقیقا منم می خوام سر به تنش نباشه
طراحی محیط عالی مدام هم عوض میشه ینی در طول بازی هی از این محیط به این محیط میری داستان کریس و جیل موازی و داستان پارکر تا به اینجای کار برای یک سال قبل
هوش مصنوعی والا چی بگم به نظرم خیلی قوی کار نشده
البته اوز ها کلا خیلی کند هستن مث زامبی ها و راحت میشه ازشون فرار کرد
هانتر ها هم زیاد قوی نیستن و با دوتا شلیک شاتگان از پا در میان
اکشن بازی متوازن و تنوع میده تو بازی به نظرم خوبه که بعد سکون در بازی کمی اکشن باشه
معمولا خیلی طولانی نمیشه
جاخالی دادن ازحمله دشمن ها شبیه چیزی که تو شماره 3 دیدیم هست خیلی کم میشه به دشمن ها مشت و لگد زد
فقط یه نکته الان یادم اومد متاسفانه انیمیشن شخصیت ها به صورت 90 درصدی برای همون re 5 و re4 امیدوارم تو شماره 6 همچین چیزی رو نبینیم
سیستم سیو هم شبیه شماره 5
موسیقی هم از شماره 5 خیلی بهتر و از شماره 4 کمی بهتر کار شده به نظرم نمی تونه اندازه شماره های کلاسیک تاثیر گذار باشه

---------- نوشته در 09:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

راستی بچه ها کیا تو تاپیک اهل mgs هستن کارتون دارم

خب من Resident Evil Revelations رو تا Episode 10 دیدم . باقیش رو هم فردا میبینم . سکوت بازی رو یه جاهایی دوست دارم . از اون پارکر خوشم نمیاد , جسیکا هم ...........

من هم اهل MGS هستم . میخوای بریم کلوپ MGS رو هم آباد کنیم !!!؟؟؟

آخرین ویرایش:
من...:bash:

خب من Resident Evil Revelations رو تا Episode 10 دیدم . باقیش رو هم فردا میبینم . سکوت بازی رو یه جاهایی دوست دارم . از اون پارکر خوشم نمیاد , جسیکا هم ...........

من هم اهل MGS هستم . میخوای بریم کلوپ MGS رو هم آباد کنیم !!!؟؟؟
سینا به نظرم اشتباه بزرگی داری مرتکب میشی
حیف که بازیش نمی کنی اگر می تونی حتما بگیرش بازی کن در ضمن اسپویل نکنی من فقط 3 تا اپیزود بازی کردم :دی
در اون مورد هم بهتون پیام خصوصی میدم

افشین خب یکی به کباب یکی به بوی کباب:d
ماها پولشو نداریم بخریم خب باید اینجوری بریم ببینیم خدایی 390 زور داره!!!
مگه اینکه 20 نفر بشیم نفری 20 تومن بزاریم یکی بخریم شریکی بریم بازی کنیم بعد بفروشیم بره!!

خواستم بگم همون یه ذره امید رو هم نداشته باشی :دی
اسپویل متالگیر 4
بله خوب مردن و من هم باهاشون مردم و داغون شدم ولی اینایی که مردن شخصیت های قابل بازی نبودن که برادر من هی چپ میری راست میری به لیان گیر میدی :دی
لیان رو اکثراً دوست دارند(و خودم هم:d) برای همین این قضیه داستان بازی رو منفجر میکنه! کلاً مرگ و میر تو داستان یه حس عجیبی به آدم میده، مثالش رو که گفتم:d

علی جان شما کلا خیلی خوب هایپ میشی :دی
نظره لطفته:d

هوش مصنوعی والا چی بگم به نظرم خیلی قوی کار نشده
:| ای بابا! دوباره. تو نسخه پنج اینقدر این شوا شل مغز بود که از هر ده تا تیری که میزد 9تاش میخورد به کله کرس بدبخت.:| باید یکم رو هوش مصنوعیه بازیاشون کار کنند.

فقط یه نکته الان یادم اومد متاسفانه انیمیشن شخصیت ها به صورت 90 درصدی برای همون re 5 و re4 امیدوارم تو شماره 6 همچین چیزی رو نبینیم
توقع بیشتر از این هم از این نسخه نداشته باش، در همین حد هم قابله قبوله.

راستی بچه ها کیا تو تاپیک اهل mgs هستن کارتون دارم
l-)

آقایون و خانوما!یه سوال!
اون دموی اول اویل96 رو که دیدین.چرا تو فیلمها یا شماره های جدید از اونا استفاده نمیکنن؟
اطلاعاتی از اونا دارید؟
به نظر من چون رزیدنت اویل با اونا معرفی شده هیچ کس بهتر از اونا نمیتونه باشه برای فیلمها و شماره های جدید.
حالا هی میلا زاهوویچ رو شاخ کنید(اینجا با سازندگان فیلمها و طراحان کپکامم!)
همین عکسی که از کرس گذاشتم و مربوط به اون دمو هست رو بهش دقت کنید.ببینید چقدر چهرش برازنده ی شخصیت کرس هست.

آقایون و خانوما!یه سوال!
اون دموی اول اویل96 رو که دیدین.چرا تو فیلمها یا شماره های جدید از اونا استفاده نمیکنن؟
اطلاعاتی از اونا دارید؟
به نظر من چون رزیدنت اویل با اونا معرفی شده هیچ کس بهتر از اونا نمیتونه باشه برای فیلمها و شماره های جدید.
همین عکسی که از کرس گذاشتم و مربوط به اون دمو هست رو بهش دقت کنید.ببینید چقدر چهرش برازنده ی شخصیت کرس هست.
اویل 6 تا اومده 96 تا جریانش چیه؟

افشین رو حالت 3D بازی مِکنی یا معمولی ؟ نظرت راجع به ترسناکی بازی چیه واقعا همونجوری که تعریف میکنند ترسناک بوده تا حالا . موزیک بازی تو ترس خیلی تاثیر داره مثل رزیدنت اویل های کلاسیک یا نه ؟ کمباین کردن آیتم ها تو بازی امکانش هست ؟

نفهمیدم چی شد الان دقیقا افشین :d

ولی واقعا از نظر من این کنسول ارزش خرید نداره حتی به خاطر رزیدنت ایول
به شدت داغون
مهمترین مشکلش ارگونومیک دستگاه که دستات می ترکونه
biggrin1.gif

ینا به نظرم اشتباه بزرگی داری مرتکب میشی
حیف که بازیش نمی کنی اگر می تونی حتما بگیرش بازی کن

آخرین ویرایش:
بچه ها از نظر من هم پایانش باید غم انگیز باشه مثلا :
1- لئون بمیره تو بغل ایدا ! ایدا بفهمه چه گلی رو از دست داده :d
2- جیل بمیره ، رو به روی کریس ، که کریس فریاد بزنه : جییییییییییل
-------------
تو رو خدا دعوام نکنین فقط نظرم رو گفت ، آقا سینا منو نزن لطفا ! نظره جدی بود

چقدر روحیه مرگ خواهی دارین شما :دی مثلا کارلوس بیاد زجرکش بشه دلمون نمیسوزه :دی حاضرم هرکی بمیره ولی شری بود اسمش فکر کنم چیزیش نشه :دی
میگم میخوای هر دو اتفاق بیفته بعد Claire هم اون وسط تک و تنها صحنه مرگ دوست و زن داداشش و ببینه با یک لبخند تلخ تک و تنها بمیره :دی و کلا پروژه اویل کلا بسته بشه :دی
تعارف نکن :دی

افشین رو حالت 3D بازی مِکنی یا معمولی ؟ نظرت راجع به ترسناکی بازی چیه واقعا همونجوری که تعریف میکنند ترسناک بوده تا حالا . موزیک بازی تو ترس خیلی تاثیر داره مثل رزیدنت اویل های کلاسیک یا نه ؟ کمباین کردن آیتم ها تو بازی امکانش هست ؟

نفهمیدم چی شد الان دقیقا افشین :d
اگه خونه باشم 3d
ترسناک هست اونم از نوع رزیدنت ایولی ولی به اندازه ریمیک انتظار نداشته باش
موزیک بازی رو توضیح دادم تو پست های بالاتر بخون
هنوز پازلی در این مورد تو بازی ندیدم
---------
:دی
کسنول که داغون هست خداییش نمیارزه این همه پول بالاش بده فقط برا یه بازی
ولی منظورم این بود که سعی کن بازی کنی تا اینکه بشینی بازی کردن یکی دیگه رو ببینی حالا یا مث من قرض بگیر یا منتظر فرجی از جانب کپکام یا برنامه نویسان از جانب باشید :دی

آخرین ویرایش:
آقایون و خانوما!یه سوال!
اطلاعاتی از اونا دارید؟

این حرفو جدی که نگفتی ! :d میخوای عکس جیل تو اون دمو رو برات بزارم که ببینی چی شده الان چه قیافه ای شده ؟

00021917-279.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or