بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

لئون جان اگه تونستی یخورده از RE:Z برامون بگو که داری بازی میکنی.....راستی یخورده اطلاعات فنی:d در مورد تایرانت 103 میخواستم بچه ها...ممنون
اطلاعات فنی که اصلاً از من نخواه... میام یه چیزی میگم، بچه ها آوار میشن سرم...
;)
ولی اطلاعات فن بازی بخوای در حد وحشیانه در خدمتتم... :p

حالا بی شوخی... راجع به RE: Zero رو برات میذارم تو Spoiler
خُب راستش جریان RE: Zero یه روز قبل از حادثه عمارت اتفاق میافته و نشون میده که Rebbecca چه جوری وارد اون عمارت شد. تیم آلفای STARS برای تحقیق یه سری قتل های مشکوک میرن به جنگل های Raccoon City که هلیکوفترشون می پوکه... (مثل اینکه Wesker دستکاریش کرده بوده. بچه ها اینطور میگن... من هنوز نرسیدم بهش) تو مسیرشون توی جنگل هم با یه جیپ برخورد میکنن که داشته Billy رو به زندان میبرده (به جرم ترکوندن 20 نفر) که افسرهای داخل جیپ مرده بودن و Billy فرار کرده بوده... حالا Rebbecca تو مسیرش با Billy برخورد میکنه و دو نفری...
تا برم ببینم بقیه ماجرا چیه...
فکر کنم موضوع حول محور Marcus بچرخه...

درود
او شخصیت سوم هانک هست حالا ببینید کی گفتم.;)
بالاخره موضع خودت رو مشخص کن حمید جون تا تکلیفمون رو بدونیم:d یه روز میگی هانک، یه روز میگی استیو...! رو هر دوتا هم تأکید داری!
احتمال هانک بودنش کمه، این پسره اونقدرها هم ابهت نداره که بخواد همون هانک باشه! البته اولین حدس خودم هم همون هانک بود ولی فکر کنم این مورد رو رد کردند.

راستش حالا که من دارم RE: Zero رو بازی می کنم میگم اون بروس لیه همین Billy هستش...
;)
وایسا ببینم.........:-? همچین بیراهم نمیگی لیان جون! همون قدر که احتمال داره این شخصیت استیو باشه، احتمال اینکه بیلی هم باشه هست:
c_billy2.jpg

دقت کنید، از لحاظ Facial هم به اون بابا میخوره، تازه قضیه مزدور بودنش هم قابل توجیه هست:d
دمت گرم لیان جون، منم اومدم تو جبهه تو دیگه الآن برام بیلی هم یکی از محتمل ترین گزینه‌هاست.

آخرین ویرایش:
درود

بالاخره موضع خودت رو مشخص کن حمید جون تا تکلیفمون رو بدونیم:d یه روز میگی هانک، یه روز میگی استیو...! رو هر دوتا هم تأکید داری!
احتمال هانک بودنش کمه، این پسره اونقدرها هم ابهت نداره که بخواد همون هانک باشه! البته اولین حدس خودم هم همون هانک بود ولی فکر کنم این مورد رو رد کردند.

من موضعم مشخص هست علی جون از اولم گفتم هانک این که بعضی جاها گفتم استیو از دیده سایت ها و حدسیات اونا گفتم.

وایسا ببینم.........:-? همچین بیراهم نمیگی لیان جون! همون قدر که احتمال داره این شخصیت استیو باشه، احتمال اینکه بیلی هم باشه هست:

دمت گرم لیان جون، منم اومدم تو جبهه تو دیگه الآن برام بیلی هم یکی از محتمل ترین گزینه‌هاست.
ها ها... چاکرتم علی...
ولی بی شوخی، من که هنوز بازی رو تموم نکردم. ولی اون بروس لیه تو تریلر RE6 می گفت که دنیا به خونش نیاز داره. حالا نمیدونم که تو RE: Zero اتفاقی برای Billy میافته که خونش دستکاری بشه یا نه...!!!!

خیلی ببخشید خیلی عذر میخوام ببخشید ببخشید یک سوال میشه بترتیب شماره ها رو بگین یک PS2 گوشه خونه خاک میخوره هیچی یادم نمیاد از قضایا !!! ( میخوام بترتیب برم )

با تشکر پیشاپیش !

ای جماعت این چه وضعشه!!!!!!!!
چقدر تنبلید
ینی اگه من نباشم این تاپیک همش 3 صفحه میره جلو!!!!!!!!!!:دی
خب من دارم کم کم می ترسم
کپکام دنبال بهونست شماره6 رو اکشن تر کنه
ینی الان تو دلم فحش هایی به کپکام دادم که اگه بنویسم بن دایم میشم

بچه ها من هرچقدر بیشتر به این عکس نگاه می کنم بیشتر خیال پردازی می کنم
به اون پنجره ها دقت کنید قشنگ یاد ساختمون rpd میفتم یا این راهرو خالی که وقتی توش راه میری صدای پات یا صدای پای زامبی که پشت سرت داره آهسته میاد رو میشنوی :دی
یا رنگ آمیزی محیط که منو می بره به ریمیک یا شماره 1
این عکس معرکست خیلی خوب که برای بخش ترسناک از یه شخصیت قدیمی استفاده کردن
لیان هم ک عشق دیگه برای بازی کردن بخش ترسناک باید با لیان بازی کنید حالشو ببرید :دی

56636340703889826458.jpg

آخرین ویرایش:
خیلی ببخشید خیلی عذر میخوام ببخشید ببخشید یک سوال میشه بترتیب شماره ها رو بگین یک PS2 گوشه خونه خاک میخوره هیچی یادم نمیاد از قضایا !!! ( میخوام بترتیب برم )

با تشکر پیشاپیش !
اووووووووووووووووه
چقدر ببخشید ببخشید میگی...
;)
به ترتیب:
0
1
یا همون Remake
2
3
Code Veronica
4
5
UC و DS هم که به نوعی مرور بازی های قبلیش هست...
ولی همه ی اینا که برای PS2 نیستش...

---------- نوشته در 08:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 AM ارسال شده بود ----------

چقدر تنبلید
تاپیک میره جلو افشین... میای میگی چه خبره...
نمیره جلو... میای میگی هیچ حرکتی نمیکنید...
;)
الان ما چه کار کنیم... هِین...؟ :p

اووووووووووووووووه
چقدر ببخشید ببخشید میگی...
;)
به ترتیب:
0
1
یا همون Remake
2
3
Code Veronica
4
5
UC و DS هم که به نوعی مرور بازی های قبلیش هست...
ولی همه ی اینا که برای PS2 نیستش...

یاد یکی از دوستان افتادم هرچی میخواست بگه فقط 2 ساعت معذرت میخواست :دی

پ ن پ میخوای بگم شماره 6 هم روی PS2 بزنن :دی منظورم قدیمیها بود که به جواب رسیدم :دی ممنون از شما

به اون پنجره ها دقت کنید قشنگ یاد ساختمون rpd میفتم یا این راهرو خالی که وقتی توش راه میری صدای پات یا صدای پای زامبی که پشت سرت داره آهسته میاد رو میشنوی :دی
لیان هم ک عشق دیگه برای بازی کردن بخش ترسناک باید با لیان بازی کنید حالشو ببرید :دی

56636340703889826458.jpg

آقا انصافا دمتون گرم...دقیقا همه ی نکته هایی که میشه از اینجور عکسها برداشت کرد رو خیلی باحال گفتین....آقا آهنگ اتاقهای سیو رزیدنت 3 رو یادتون هست؟؟ وای...چه سمفونی فوق العاده ای....تک تک نتهای پیانوی اون آهنگ الان تو ذهنمه....اشکم در اومد:((

آقا آهنگ اتاقهای سیو رزیدنت 3 رو یادتون هست؟؟ وای...چه سمفونی فوق العاده ای....تک تک نتهای پیانوی اون آهنگ الان تو ذهنمه....اشکم در اومد:((
ببین علیرضا یعنی واقعاً زدی تو خال...
هر وقت وارد اون اتاق های SAVE میشدم یه آرامش عجیب تمام وجودم رو در بر میگرفت... خارق العاده بود...
مثل اینکه برای لحظه ای هم که شده تمام رنج و سختی های دنیا، تمام ترس هات رو، تمام ناامیدی هات رو میذاری کنار و از این دنیا جدا میشی...

چقدر تنبلید
خب من دارم کم کم می ترسم
کپکام دنبال بهونست شماره6 رو اکشن تر کنه
ینی الان تو دلم فحش هایی به کپکام دادم که اگه بنویسم بن دایم میشم

56636340703889826458.jpg

فقط خدا کنه این سناریو با لیان کوتاه نباشه مدتش . برین به کپکام بگین اکشن بازی زو رو زیاد تر نکنه تو RE6 حداقال کاری که میتونید بکنید یه اعتراضه. راستی افشین جان این عکس و رنگ آمیزیش منو بیشتر به یاد رزیدنت اویل اوتبریک میندازه تاریمیک. سازنده بازی هم که سازنده بازی رزیدنت اویل اوتبریک هست.:) کپکام میترسه یه امتحان کنه فقط یه بار بعد این همه سال یه رزیدنت اویل به سبک کلاسیک با اون حال و هوا و بدون اکشن در بازی بسازه ! مگه الان این رزیدنت ایول رولیشنز که ساخت ترسناک نیست مگه توش اکشن داره اصلا؟!!!!!ا . خداییش چقدر طرفدار داره ؟ چقدر فروش کرده ؟ چقدر امتیازات بالا از سایت ها گرفته ؟ !!! کپکام به چی فکر میکنه آیا!!!
yahoo_2.gif
به خدا اگه کپکام همین رولیشنز رو واسه کنسول ها هم میزد به یه رکورد فروش باور نکردنی دست پیدا میکرد. چند هفته دیگه رزیدنت اویل ORC که یک اکشن تمام عیار هست میاد بعدا امتیازت سایت ها که به این بازی میدن رو با رزیدنت اویل رولیشنز مقایسه کنید . نصف محبوبیت بیشتر این بازی به خاطر مالتی قویشه. تورنومنت واسه رزیدنت اویل تو عمرم ندیده بودم.:d

حمید خدای این قضیست

من نوکرتم ولی من که کاره ای نیستم که! خدا رو شکر شبیه ساز ها هم بهینه شدن و نیاز به هیچ تنظیماتی ندارن. خدای این قضیه اونی که این شبیه ساز و درست کرده نه من;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or