بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

فقط خدا کنه این سناریو با لیان کوتاه نباشه مدتش .
شک نکن که Timeَ بیشتر مباشه، کمتر هم نخواهد بود...
;)
اتفاقاً به نکته ی جالبی اشاره کردی حمید...
بچه ها هیچ فکر کردید که ممکنه برای اولین بار تو سری RE کنترل بیش از 2 نفر رو به عهده بگیریم... منظورم Online و حالت Co-Op نیستشا. تو حالت داستانی...
1- Leon
2- Chris
3- اون دختره که میگید ممکنه Sherry باشه... "یه حالت GamePlay داشت تو تریلر"
4- اون آقای بروس لی... " ایشون هم همینطور، یه حالت GamePlay داشت تو تریلر"

این عکس و رنگ آمیزیش منو بیشتر به یاد رزیدنت اویل اوتبریک میندازه تاریمیک. سازنده بازی هم که سازنده بازی رزیدنت اویل اوتبریک هست.:)
یه سوال... این 2 شماره Outbreak ارزش داستانی داره...؟ من یه ذره که بازی کردم دیدم یه حالت Online داره انگار. گذاشتمش کنار...

شک نکن که Timeَ بیشتر مباشه، کمتر هم نخواهد بود...
;)
اتفاقاً به نکته ی جالبی اشاره کردی حمید...
بچه ها هیچ فکر کردید که ممکنه برای اولین بار تو سری RE کنترل بیش از 2 نفر رو به عهده بگیریم... منظورم Online و حالت Co-Op نیستشا. تو حالت داستانی...
1- Leon
2- Chris
3- اون دختره که میگید ممکنه Sherry باشه... "یه حالت GamePlay داشت تو تریلر"
4- اون آقای بروس لی... " ایشون هم همینطور، یه حالت GamePlay داشت تو تریلر"

یه سوال... این 2 شماره Outbreak ارزش داستانی داره...؟ من یه ذره که بازی کردم دیدم یه حالت Online داره انگار. گذاشتمش کنار...

از نظر من فکر کنم تنها کس باشم تو تاپیک که اینو میگم اوتبریک ها فوق العاده بودن. از نظر داستانی نمیگم از نظر گیم پلی و معما ها میگم.
من هر دوشو تموم کردم ولی از شماره 1 بیشتر خوشم اومد. خیلی هم سخته اوتبریک 1. دیگه اینجوری که یه زامبی گازت میگیره یه اسپری بزنی و Fine بشی نه از این خبرا نیست . سیستم جدید که واسه زنده ماندن تو رزیدنت اویل های اوتبریک گذاشته بودن خیلی جالب بود در عین حال بازی ور به شدت سخت میکرد.

هیچ فکر کردید که ممکنه برای اولین بار تو سری RE کنترل بیش از 2 نفر رو به عهده بگیریم

منظورت تو یه زمانه ؟؟!!! امکان نداره

از نظر من فکر کنم تنها کس باشم تو تاپیک که اینو میگم اوتبریک ها فوق العاده بودن. از نظر داستانی نمیگم از نظر گیم پلی و معما ها میگم.
یعنی اصلاً بار داستانی نداره...؟ نسبت به داستان های RE بی ربطه؟

---------- نوشته در 11:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

ا
منظورت تو یه زمانه ؟؟!!! امکان نداره
نه بابا... کلی میگم.
یعنی یه قسمتایی با Leon، قسمت هایی با Chris و بخش هایی رو هم با یکی از اونا (Sherry یا Ashley یا هر کی که هست و اون آقای مجهول الهویه) ... و حتی شاید Helena
آخه تو تریلر، برای اون دو نفر هم احساس می کنم که GamePlay طراحی شده بود... غیر از اینه...؟

سلام و درود!
دوستان این شخصیت جدید داره میگه:
"کاش همون مزدور مونده بودم"
اما بیلی کویین یه سرباز (یه جورایی از این ارتشی ها) بود که توی زیرو یه کات سین از گذشته اش نشون میده.
به نظرم این نمیتونه بیلی باشه.صداش هم صدای بیلی نیست.صدای بیلی عمیق تره.
بینهایت منتظر ربکا هستم!!!!:x

آقا انصافا دمتون گرم...دقیقا همه ی نکته هایی که میشه از اینجور عکسها برداشت کرد رو خیلی باحال گفتین....آقا آهنگ اتاقهای سیو رزیدنت 3 رو یادتون هست؟؟ وای...چه سمفونی فوق العاده ای....تک تک نتهای پیانوی اون آهنگ الان تو ذهنمه....اشکم در اومد:((

تمام اون آهنگ هارو من با پیانو اجرا کردم برو صفحات قبل رو بگرد پیداشون می کنی فک کنم خوشت بیاد

فقط خدا کنه این سناریو با لیان کوتاه نباشه مدتش . برین به کپکام بگین اکشن بازی زو رو زیاد تر نکنه تو RE6 حداقال کاری که میتونید بکنید یه اعتراضه. راستی افشین جان این عکس و رنگ آمیزیش منو بیشتر به یاد رزیدنت اویل اوتبریک میندازه تاریمیک. سازنده بازی هم که سازنده بازی رزیدنت اویل اوتبریک هست.:) کپکام میترسه یه امتحان کنه فقط یه بار بعد این همه سال یه رزیدنت اویل به سبک کلاسیک با اون حال و هوا و بدون اکشن در بازی بسازه ! مگه الان این رزیدنت ایول رولیشنز که ساخت ترسناک نیست مگه توش اکشن داره اصلا؟!!!!!ا . خداییش چقدر طرفدار داره ؟ چقدر فروش کرده ؟ چقدر امتیازات بالا از سایت ها گرفته ؟ !!! کپکام به چی فکر میکنه آیا!!!:( به خدا اگه کپکام همین رولیشنز رو واسه کنسول ها هم میزد به یه رکورد فروش باور نکردنی دست پیدا میکرد. چند هفته دیگه رزیدنت اویل ORC که یک اکشن تمام عیار هست میاد بعدا امتیازت سایت ها که به این بازی میدن رو با رزیدنت اویل رولیشنز مقایسه کنید . نصف محبوبیت بیشتر این بازی به خاطر مالتی قویشه. تورنومنت واسه رزیدنت اویل تو عمرم ندیده بودم.:d

من نوکرتم ولی من که کاره ای نیستم که! خدا رو شکر شبیه ساز ها هم بهینه شدن و نیاز به هیچ تنظیماتی ندارن. خدای این قضیه اونی که این شبیه ساز و درست کرده نه من;)
من که حدس میزنم کوتاه تر از بقیه باشه
در اون مورد هم آره موافقم خیلی شبیه بار تو مرحله اول اوت بریک راستشو بخوای حمید من فک کنم تو اشتباه در مورد رولیشنز برداشت کردی
رولیشنز یه سبک جدید اتفاقا بخش اکشن داره اونم به شدت نفس گیر در کل مکانیزم بازی بیشتر به شمراه 4 و 5 میل می کنه
شماره 6 هم مطمئن باش کپی رولیشنز و حتی خیلی خیلی بهتر
orc اینجوری که معلومه خیلی خیلی جانبی حتی جانبی تر dead aim

سلام و درود!
دوستان این شخصیت جدید داره میگه:
"کاش همون مزدور مونده بودم"
اما بیلی کویین یه سرباز (یه جورایی از این ارتشی ها) بود که توی زیرو یه کات سین از گذشته اش نشون میده.
به نظرم این نمیتونه بیلی باشه.صداش هم صدای بیلی نیست.صدای بیلی عمیق تره.
ببین معلومه بحث ها رو نمی خونیا
نمی گه کاش همون مزدور مونده بودم
میگه وقتی مزدور بودم پول بیشتری در میاوردم
بیلی رو کلا فکرشو از سرتون بیرون کنید مطمئن باشید بیلی تو دمنیشن برمیگرده نه تو شماره 6
به نظرم همون استیو یا اصن یه شخصیت جدید

یعنی یه قسمتایی با Leon، قسمت هایی با Chris و بخش هایی رو هم با یکی از اونا (Sherry یا Ashley یا هر کی که هست و اون آقای مجهول الهویه) ... و حتی شاید Helena
آخه تو تریلر، برای اون دو نفر هم احساس می کنم که GamePlay طراحی شده بود... غیر از اینه...؟

خب این که پر واضحه که اینجوریه.

تمام اون آهنگ هارو من با پیانو اجرا کردم برو صفحات قبل رو بگرد پیداشون می کنی فک کنم خوشت بیاد

من که حدس میزنم کوتاه تر از بقیه باشه
در اون مورد هم آره موافقم خیلی شبیه بار تو مرحله اول اوت بریک راستشو بخوای حمید من فک کنم تو اشتباه در مورد رولیشنز برداشت کردی
رولیشنز یه سبک جدید اتفاقا بخش اکشن داره اونم به شدت نفس گیر در کل مکانیزم بازی بیشتر به شمراه 4 و 5 میل می کنه
شماره 6 هم مطمئن باش کپی رولیشنز و حتی خیلی خیلی بهتر
orc اینجوری که معلومه خیلی خیلی جانبی حتی جانبی تر dead aim

رولیشنز اکشن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :o امکان نداره چجوریه که میگی اکشن داره اون یه سوروایور هارور محضه بدون اکشن ! یکم از اکشن بازی بگو بینیم دقیقا منظورت از اکشن چیه ؟ اکشن یعنی ORC هیچ شباهتی با اون نداشت چیزی که من تو تریلر ها دیدم. مطمعنی اونی که میگی واقعا اسمش اکشنه ؟:d

خب این که پر واضحه که اینجوریه.

رولیشنز اکشن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :o امکان نداره چجوریه که میگی اکشن داره اون یه سوروایور هارور محضه بدون اکشن ! یکم از اکشن بازی بگو بینیم دقیقا منظورت از اکشن چیه ؟ اکشن یعنی ORC هیچ شباهتی با اون نداشت چیزی که من تو تریلر ها دیدم. مطمعنی اونی که میگی واقعا اسمش اکشنه ؟:d
دیدی گفتم تو فکر کردی کل رولیشنز ترسنکا
نه بخش کریس و بخش پارکر که تا اینجای کار من بازی کردم به دشت اکشن بوده بخش پارکر که از شماره 5 هم یه چیزی اونورتر بود شاید شبیه همون orc ولی بهتر بود ینی همین طور از در و دیوار هانتر میریخت یه پارتنر هم داشتی که جسیکا بود باید با شاتگان میفتادی به جونشون
همون طور که گفتم شماره 6 شبیه همین رولیشنز میشه ولی بهتر و بزرگ تر

من می رم بخوابم سوالاتون رو نگه دارید برای فردا صب :دی

دیدی گفتم تو فکر کردی کل رولیشنز ترسنکا
نه بخش کریس و بخش پارکر که تا اینجای کار من بازی کردم به دشت اکشن بوده بخش پارکر که از شماره 5 هم یه چیزی اونورتر بود شاید شبیه همون orc ولی بهتر بود ینی همین طور از در و دیوار هانتر میریخت یه پارتنر هم داشتی که جسیکا بود باید با شاتگان میفتادی به جونشون
همون طور که گفتم شماره 6 شبیه همین رولیشنز میشه ولی بهتر و بزرگ تر

من می رم بخوابم سوالاتون رو نگه دارید برای فردا صب :دی

رزیدنت اویل 6 چه شباهتی به رولیشنز داره افشین ؟ گیم پلیش منظورته ؟ چون داستانش که کلا یه چیز دیگس. و کلا اکشن رو از ترسناک تو بازی جدا کرده با تفکیک سناریو ها. به دریا مریا هم ربط نداره تا اینجای کار. این که از درو دیوار هانتر بریزه دلیل بر اکشن بوده نمیشه افشین جان تو ریمیک هم یه جا یادمه پر از سگ میشد دورت تو رزیدنت اویل 2 هم جاایی بود که 5 6 تا لیکر باهم میریختن سرت. افشین کد ورونیکا اوم مرحله ای که میرفتیم تو اتاق الکسیا یادته ؟ یادمه از برگشتن حدود 10 15 تا زامبی بود اونجا. این چیزا طبیعی هست بعضی مواقع و مشکلی نیست اما اگه بخواد این بصورت مداوم ادامه داشته باشه بده مثل orc که میدون جنگ شده. یه ذره اکشن تو رزیدنت اویل های کلاسیک هم بود اگه اسمشو بشه اکشن گذاشت. من که تا حالا تو هیچ رویی ندیدم اسمی از اکشن بودن تو رولیشنز برده باشن حالا بزار بازیو بگیرم اگه خدا بخواد خودم بازی کنم. ببینیم قضیه از چه قراره.

آخرین ویرایش:
دوستش می دارم بسیارتا...
جداً من از Rebbecca خوشم اومده... با بازی کردن Zero کلی نظرم در موردش عوض شده...

بیلی رو کلا فکرشو از سرتون بیرون کنید مطمئن باشید بیلی تو دمنیشن برمیگرده نه تو شماره 6
به نظرم همون استیو یا اصن یه شخصیت جدید
البته من فقط در حد شوخی گفتم... حالا شایدم بود...
ولی من اصلاً با Steve نیستم... اگر شخصیت جدیدی باشه بیشتر حال میکنم... البته اونجوری هم دیگه شخصیت های جدید این سری زیاد میشن...

حمید فکر کنم کلی مایوس شدیا... روی این RE: R کلی حساب باز کرده بودی، نه...!
راجع به اون شخصیت ها هم که پس حدسم درسته یعنی...؟

یه حسی بهم میگه تو هر 3 سناریویی که تو رزیدنت اویل 6 هست یه نفر اضافه میشه o:-) (طبق گفته کپکام که گفت یه سری کاراکتر معرفی نشدن)

سناریو لیان ======>>> ایدا

سناریو کریس ======>>> جیل

سناریو شری و اون یارو بروسلی :d (بعید نیس استیو باشه) =======>>> کلیر

دوستش می دارم بسیارتا...
جداً من از Rebbecca خوشم اومده... با بازی کردن Zero کلی نظرم در موردش عوض شده...

البته من فقط در حد شوخی گفتم... حالا شایدم بود...
ولی من اصلاً با Steve نیستم... اگر شخصیت جدیدی باشه بیشتر حال میکنم... البته اونجوری هم دیگه شخصیت های جدید این سری زیاد میشن...

حمید فکر کنم کلی مایوس شدیا... روی این RE: R کلی حساب باز کرده بودی، نه...!
راجع به اون شخصیت ها هم که پس حدسم درسته یعنی...؟

آره هنوزم حسابم رو نبستم. راجع به شخصیت ها تو تریلر دیدی که حدس نمیخواد که با همشون میشه بازی کرد احتمالا در طول بازی.

یه حسی بهم میگه تو هر 3 سناریویی که تو رزیدنت اویل 6 هست یه نفر اضافه میشه o:-) (طبق گفته کپکام که گفت یه سری کاراکتر معرفی نشدن)

سناریو لیان ======>>> ایدا

سناریو کریس ======>>> جیل

سناریو شری و اون یارو بروسلی :d (بعید نیس استیو باشه) =======>>> کلیر
جمع همه جمعه اینجا... فقط شخصیت جدید مورد علاقه ی من نیستش....
REBBECCA

والا من zero رو کامل بازی نکردم ولی ربکا دخلی به اینا نداره آخه من احتمال میدم تو انیمیشن جدیده باشه
منم تازه دارم بازی می کنم...
معرکست...
آره می دونم که Rebbecca به اون صورت ربطی نداره که البته بی ربط هم نیستش.... ولی من کلاً باهاش حال کردم...
;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or