بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
اقا یه سوال من میخوام re3رو بخرم بنظر شما ارزش خریدنو داره یعنی مثل نسخه ی چهارش باحاله سریع تر جواب بدید بی زحمت.

http://forum.bazicenter.com/thread51...4/#post1858711

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
اقا یه سوال من میخوام re3رو بخرم بنظر شما ارزش خریدنو داره یعنی مثل نسخه ی چهارش باحالهسریع تر جواب بدید بی زحمت.
________________________________اگه طرفدار بازی hit-manهستیدو agent47شما رو هم دیونه کرده سریع تر به ادرس پایین بروید وبهش رای بدید که داره میبازه سریع تر وقت کمه.

شماره 3 رزیدنت اویل بسیار بسیار بازی عالی و جز رزیدنت اویلهای کلاسیک و اصلا قابل مقایسه با شماره های جدید اون نیست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اقا یه سوال من میخوام re3رو بخرم بنظر شما ارزش خریدنو داره یعنی مثل نسخه ی چهارش باحاله سریع تر جواب بدید بی زحمت.
اولا نصف عمرت به فنا رفت.
دوما یکی از بهترین بازیای کلاسیک رو از دست دادی
سوما داستان رو هم از دست دادی

نتیجه: هر چه زود تر بخریش،پشیمونی کمتری نصیبت میشه!!!
یعنی نمسیس رو ببینی......

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
ممنون سعی میکنم سریع تر تهیش کنم اخه من یه سیدی بازیps2دیدم که روش نوشته بود کالکشنre چهارتا بازی بود خا1و2 که مظمئنا کیفیت ندارند 4 هم که خوا دارم میخواستم ببینم که اگه 3 هم خوبه سیدی رو حداقل واسه خاطرهre3 هم که شده بگیرم.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستای گلم سلام
امروز بازی رو شروع کردم
خیلی خیلی کم بازی کردم نزدیک 15 دقیقه
چندتا نکته که توجه جلب کرد
همونطوری که فک می کردم نشونه گیری اول شخص خیلی بده و من کلا سوم شخص نشونه گیری می کنم
شروع بازی اصن منو جذب نکرد ینی اصلا مث شماره کلاسیک طوفانی شروع نشد
جیل خیلی خوبه راضیم
بازی تو بخش داستانی خیلی این شاخه اون شاخه می پره و داستان پیچیدست
از co -op خوشم نیومد
البته اینا برای 15 دقیقست مطمئنا خیلی از موارد تغییر می کنه

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه
@ RockIT
افشین جون سریع بازی رو تموم کن بیا اطلاعات کامل از بازی بده، یه نقد خوب ازت میخوایم دیگه.

:-o
آقا من دیگه دارم قاطی میکنم!)x
محمد عزیز شما قاطی نکن! این بنده خدا تا به حال تجربه سری رو نداشته و یک سؤال کرده فقط همین، چه ایرادی داره؟خیلی‌ها هستند که با نسخه چهارم و پنجم با سری RE آشنا شدند.

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد

توهین به این بزرگی رو چه جوری ندید بگیرم؟x_x
داد،هوار،جیغ،ناله،فغان!\m/~x(
این چه حرفی بود زدی آخه؟!%-(>:p
حامد،حمید،احد،افشین،نیما...ایهاالناس!یکی بزنه تو گوش من ببینم خوابم یا بیدار؟!:-o
چرا این سایت سالمه؟!چرا زلزله نیومده؟!:((

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 AM ارسال شده بود ----------

ممنون سعی میکنم سریع تر تهیش کنم اخه من یه سیدی بازیps2دیدم که روش نوشته بود کالکشنre چهارتا بازی بود خا1و2 که مظمئنا کیفیت ندارند 4 هم که خوا دارم میخواستم ببینم که اگه 3 هم خوبه سیدی رو حداقل واسه خاطرهre3 هم که شده بگیرم.
:blink::o ~x(:wallbash::gunner: :punish:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حامد،حمید،احد،افشین،نیما...ایهاالناس!یکی بزنه تو گوش من ببینم خوابم یا بیدار؟!:-o

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 AM ارسال شده بود ----------

محمد جون متاسفانه بیداری
خب حق بده به این بنده خدا تازه وارده به دنیای اویل باید کمکش کنیم راهنماییش کنیم که لذت کامل رُ ازش ببره نه اینکه اینجوری سخت بگیریم بهش

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار

فقط میتونم برای تو طلب آمرزش و آرامش بکنم!!!
خدا بهت صبر بده!!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
دوستای گلم سلام
امروز بازی رو شروع کردم
خیلی خیلی کم بازی کردم نزدیک 15 دقیقه
چندتا نکته که توجه جلب کرد
همونطوری که فک می کردم نشونه گیری اول شخص خیلی بده و من کلا سوم شخص نشونه گیری می کنم
شروع بازی اصن منو جذب نکرد ینی اصلا مث شماره کلاسیک طوفانی شروع نشد
جیل خیلی خوبه راضیم
بازی تو بخش داستانی خیلی این شاخه اون شاخه می پره و داستان پیچیدست
از co -op خوشم نیومد
البته اینا برای 15 دقیقست مطمئنا خیلی از موارد تغییر می کنه
با این توصیفاتی که تو داری میکنی افشین... مثل اینکه CapCom ایندفعه همه چیو ول کرده و چسبیده فقط به داستان...
افشین فقط خواهشاً هر چیزی می خوای از بازی بگی بذارش تو Spoiler. من نمیخوام چیزی ازش بدونم تا خودم بازی کنم... ایشاا... بعد از شونصد سال.
;)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
با این توصیفاتی که تو داری میکنی افشین... مثل اینکه CapCom ایندفعه همه چیو ول کرده و چسبیده فقط به داستان...
افشین فقط خواهشاً هر چیزی می خوای از بازی بگی بذارش تو Spoiler. من نمیخوام چیزی ازش بدونم تا خودم بازی کنم... ایشاا... بعد از شونصد سال.
;)

لیان راست میگه افشین حتما بزار تو اسپویلر بقیه هم وقتی میخوان راجع به داستان بازی که افشین تعریف کرده صحبت کنند تو اسپویل بزارن خواهشا. شاید بعضی دوست نداشته باشند تا قبل از اینکه خودشون بازی کنن در این مورد چیزی بشنوند.:)

تصاویر جدید از رزیدنت اویل 6

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نه بابا.اینم جدید نیست.مال همون قسمتیه که کریس جا خالی میده و به یارو شلیک می کنه.

نیما اصلا این صحنه رو کجای تریلر نشون دادن ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

33917793715014387575.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر