بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

حوصلمون سر رفت باآآآآآآ!یه رزیدنت اویل درست درمونم نمیاد که!:-s
تو که غمی نداری محمد... باز میشینی یه رکورد تو Remake میزنی...
;)
منم که هی RE4 میرم...
این حمید بنده خداست که در فراغ RE: Revelations داره می سوزه...
البته همه ی ما هم همینطور...
;)

تو یوتوب یکی بازی کرد منم دانلود کردم کل بازی رو !!!
کلی هم حال کردم !!! دیگه 3DS نمیخوام .
سینا ردیف کن اومدم یه بسته تخمه داغ میارم با هم بشینیم ببینیم!!!!!!!!!
میگم خبر جدیدی نیست؟ بد دپرس شدیم این orc هم انگار به عقربه های ساعت سیریش چسبونده حرکت نمیکنن زود به تاریخ ریلیزش برسیم یه دلی از عزا در بیاریم

تو که غمی نداری محمد... باز میشینی یه رکورد تو Remake میزنی...
;)
منم که هی RE4 میرم...
این حمید بنده خداست که در فراغ RE: Revelations داره می سوزه...
البته همه ی ما هم همینطور...
;)
آخه چقدر ریمیک؟!چقدر ورونیکا؟!:dهوس re2 کردم،رو پی سی حال نمیده!خریدن پی اس وان هم حال نمیده!کپکام هم دیگه بهمون حال نمیده!
از همینجا به حمید اعلام میکنم که دلتو به نسخه های جدید خوش نکن!الکی منتظر نباش!از این به بعد همشون یه بار مصرفن!دیگه مثه 1-2-3 نیستن که بازی کردنشون 10-12سال بعد هم حال بده!

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

سینا ردیف کن اومدم یه بسته تخمه داغ میارم با هم بشینیم ببینیم!!!!!!!!!
میگم خبر جدیدی نیست؟ بد دپرس شدیم این orc هم انگار به عقربه های ساعت سیریش چسبونده حرکت نمیکنن زود به تاریخ ریلیزش برسیم یه دلی از عزا در بیاریم

کجا کجا؟!!!پیاده شو با هم بریم!/:)

رولیشن در واقع رابط بین داستان رزیدنت 5 و 6 محسوب میشه.چون به هر 2 تاشون ربط داره.ولی من فکر می کردم که حداقل شخصیت منفی بازی یعنی جک نرمن که ماسک داره،یکی از شخصیت های قدیمی مثل نیکلای یا حتی الکس وسکر باشه.ولی یک شخصیت کاملا جدید بود!واقعا حیف شد.

کجا کجا؟!!!پیاده شو با هم بریم!/:)
زیر سایه شما داش محمد:d
من خودم رو ps3 هر 3 تا شو دارم و اگه وقت کنم میشینم پاشون شبا حال میده :d ولی از من میشنوی با ps1 برو اینجوری بهتر بهت حال میده یا رو کامپیوتر هم میری وصلش کن به تلویزیون با دسته برو مثل همون کاری که خونه اسفندیارینا کردیم و اون 2 تا freak اویل باز نمسیس رُ با کلت کشتن!!!
بد دلم میخواد حرفه ای بشم تو این اویل های کلاسیک ولی نمیتونم وقتشو ندارم :((

سلام به همه....توی صفحه های قبلی بچه ها داشتن در مورد تالیف یه کتاب صحبت میکردن...میخواستم بدونم قضیه چیه؟؟ یا اینکه کتابهای رزیدنتو از کجا میشه تهیه کرد؟؟

راستی....اون چیزی که بیشتر توی رویلیشین بچشم میخورد اکشن شوتر بود....با اون همه کاراکتر...یاد تیکن افتادم یا حتی متال اسلاگ:d...شاید هم نباید از روی این 4 5 دقیقه قضاوت کرد....ممنون

راستی....اون چیزی که بیشتر توی رویلیشین بچشم میخورد اکشن شوتر بود....با اون همه کاراکتر...یاد تیکن افتادم یا حتی متال اسلاگ:d...شاید هم نباید از روی این 4 5 دقیقه قضاوت کرد....ممنون
بیخیال رفیق... اگه به RE: R میگی Tekken یا Metal Slug... پس به RE5 چی میگی شما...؟
RE:R امید این تاپیک و بچه ها بود... البته من که هنوز چیز زیادی ازش ندیدم...

بیخیال رفیق... اگه به RE: R میگی Tekken یا Metal Slug... پس به RE5 چی میگی شما...؟
RE:R امید این تاپیک و بچه ها بود... البته من که هنوز چیز زیادی ازش ندیدم...

راست میگی باید دنبال یه اسم با مسما باشم....فکر کنم جیمز باند واسه سگا خوب باشه.....در مورد اون کتابها چی؟؟؟ قضیه چی بود؟؟

در مورد اون کتابها چی؟؟؟ قضیه چی بود؟؟
آخه چند تا بحث راجع به کتاب هست اینجا...
1- کتابی که نیما می خواد بنویسه...
2- دست نوشته های یکی از دوستان...
3- کتاب های مرتبط با داستان خود RE... که بازی نما داره میترجمتش...

آخرین ویرایش:
سلام و درود خدمت وسکریان و اویل دوستان عزیز!!!:d
رولیشن در واقع رابط بین داستان رزیدنت 5 و 6 محسوب میشه
واقعا؟ توی روزنامه کلیک و یه چند جا دیگه نوشته بود بین 4 و 5 هست....

تو یوتوب یکی بازی کرد منم دانلود کردم کل بازی رو !!!
کلی هم حال کردم !!! دیگه 3DS نمیخوام .

البته اینجوری در صورتی لذت داره که قبلا بازی و تموم کرده باشی بعد بشیتی کل بازی رو در قالب فیلم ببینی و مرور کنی صحنه ها رو واقعا لذت بخشه.. من دیشب که اینترنتا قطع بود (قبلا دو تا ویدئو از یوتیوب دانلود کرده بودم که از همون اول ( که دمو رزیدنت اویل زیرو رو میزاره تیم براوو هلکوپترش سقوط میکنه بعد صحنه ی اول رزیدنت اویل زیرو رو نشون میده اینترو و صحنه مواجه ربکا با زامبی ها تو قطار رو نشون میده بعد بلافاصله میره سراغ اینترو اینترو رزیدنت اویل ریمیک که تیم آلفا دنبال تیم بارو اومده وبدند تا بدونن چه اتفاقی تا آخرین Oiutro ریمیک که با هلیکوپتر فرار میکنن رو در قالب دو تا ویدو تقریبا 30 دقیق ی بصورت فیلم در آورده بودند) اینارو نگاه میکردم. خیلی حال داد حتی صحنه هایی از رزیدنت اویل زیرو هم بود داستانو خیلی قشنگ بهم ارتباط داده بودن و تو رزیدنت اویل ریمیک یه تکه با کرس و ربکا نشون میداد یه تیکه با جیل و بری خیلی قشنگ داستاننو بهم وصل کرده بودند انگازر که در همون لحظه که جیل تو امارت هست کرس هم هست در صورتی که تو بازی فقط میشه یا با جیل رفت یا با کرس. البته اینو بگم که کیفیتش اصلا خوب نبود یکی از ویدئو ها 58 بود تقریبا یکیم 84 مگ بود .احتمال زیاد میخوام کیفیت بهترشو دانولد کنم و بصورت یه ویدئو درش بیارم واقعا لذت بردم 1 ساعت کامل داشتم نگاه میکردم. اینو تا چند روز دیگه باری کسانی که نمیتونن رزیدنت اویل زیرو رو بازی کنن بصورت یه فیلم برای دانلود میزارم. ولی حجمش زیاد میشه شاید 500 اینا.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or