بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام به همگی!!!
احد جان نقدت عالی بود.کامل و جامع.....
همون جور که گفتم و دوستان گفتن و خواهند گفت،کاش به اینده میرفت....
هر وقت یه بازی به گذشته بر میگرده،ممکنه به مزاق بعضیا خوش نیاد.نمونش نیما،محمد و خودم.....
ولی با این حال چی میتونست باشه که کپکام،داستان رو به گذشته بر گردونه؟
توی این سری،هیچوقت از نظر داستان مشکل نداشتیم و داستان هر دفعه بهتر بود و توی RE5 به اوج خودش رسید.......
ولی با این حال امیدوارم اولای بازی فقط به گذشته برگرده و بقیش بره برای اینده.....
این وسط قیافه لیان رو میشه توجیه کرد که بزرگتر و جاافتاده تر شده ولی کریس رو نمیشه توجیه کرد که چرا نسبت به RE5 پیرتر شده.......
بازم این وسط ممکنه یه سری حوادث با هم گره بخورن چون RE:REV ,RE5 و RE4 , RE6 یه خورده ممکنه در یه نقطه به هم بخورن و حفره ایجاد بشه.....
ولی باید منتظر تریلرا و خبرای بعدی موند.
ما که اینقدر منتظر بودیم،اینم روش.منتظر بودن یه کار کاملا عادی هست....
بچه ها توی REMAKE چند تا لباس هست؟ برای جیل؟ من الان لباس جیل توی RE3 رو ازاد کردم.اون اسلحه بینهایت رو چه جوری باید بگیرم؟

انگلی که سدلر بهش دست یافته بود کسی رو زامبی نمیکرد . در واقع میخواست از طریق اشلی پدرش که رئیس جمهور بود رو کنترل کنه .
اگه یادت باشه سدلر با عصاش این کارو میکرد .
آره خُب.. راست می گی... تو این تریلر هم که رئیس جمهور زامبی شده بود... نه گانادوس...
MY BAD BUDDY

---------- نوشته در 11:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها توی REMAKE چند تا لباس هست؟ برای جیل؟ من الان لباس جیل توی RE3 رو ازاد کردم.اون اسلحه بینهایت رو چه جوری باید بگیرم؟
فکر کنم باید بازی رو زیر 5 ساعت تموم کنی.... از محمد بپرسی کامل بهت می گه.... REMAKE رو جویده محمد...
;)

خوب بچه ها نکته مهم اینه که ویروس t و حالا شاید یه نوع جدیدی ازش توی Tall Oaks پخش شده خوب اکثر افراد آلوده شدن ولی نکته مهم اینه که آیا کپکام می خواد ماجرای این شهر رو همینجا تموم کنه ؟؟؟؟؟
یا اصن قرار دوباره از بمب اتمی استفاده بشه ؟؟؟؟
مطمئنا دیگه نمیشه این افراد رو رسکیو کرد همینطور تو چین هم افراد آلوده به ویروس G شدن
خوب واضحه که آلودگی در چین به وسعت آلودگی در آمریکا نیس
من فک می کنم این شماره علارغم بخش ترسناکی که خواهد داشت ریتم تندی تو روایت داستانی داره و البته امیدوارم ساعات گیم پلیش کمتر از 7 ساعت نباشه

خوب بچه ها نکته مهم اینه که ویروس t و حالا شاید یه نوع جدیدی ازش توی Tall Oaks پخش شده خوب اکثر افراد آلوده شدن ولی نکته مهم اینه که آیا کپکام می خواد ماجرای این شهر رو همینجا تموم کنه ؟؟؟؟؟
یا اصن قرار دوباره از بمب اتمی استفاده بشه ؟؟؟؟
مطمئنا دیگه نمیشه این افراد رو رسکیو کرد همینطور تو چین هم افراد آلوده به ویروس G شدن
خوب واضحه که آلودگی در چین به وسعت آلودگی در آمریکا نیس
من فک می کنم این شماره علارغم بخش ترسناکی که خواهد داشت ریتم تندی تو روایت داستانی داره و البته امیدوارم ساعات گیم پلیش کمتر از 7 ساعت نباشه
نکات جالبی گفتی اقا افشین.
اصلا برای چی باید دوباره ویروس رو پخش کنن؟
توی راکون سیتی از روی یه اشتباه ویروس پخش شد......
ولی اینجا مثل اینکه خودشون عمدا ویروس رو پخش کردن.....
خوب این چه نفعی براشون داره؟ چی رو میخواد برسونه؟
راستی توی چین اگر ویروس پخش بشه،(جمعیت چین چقدره؟ 999999999999999999999 به توان 999999999999999999 نفر!!!) که دیگه رسما................
یه چیز دیگه و اون اینه که اگر G توی بازی باشه،طبق اصلاعاتی که داریم،G مثل T قابل انتشار نیست (درست یادم نمیاد).T به محض گاز گرفتن منتشر میشه ولی G به سختی منتشر میشه و اگر اشتباه نکنم از اثراتش چشم سوم بود که معمولا روی بازو در میاد (توی REMAKE روی کمر لیزا ترور چشم سوم در اومده بود).خب پس باید چند تا ویروس با هم پخش شده باشن.....
راستی بچه ها چه خبر از ماموریت راکون سیتی
yahoo_21.gif
راست میگی!!! او چه طور شد؟ فکر کنم نسلش منقرض شد!!! بدبخت در مقابل تریلر RE6 نتونست زنده بمونه!!!

آخرین ویرایش:
چرا واقعاً...؟ دلیل خاصی داری...؟ چون من که دوست دارم ساعت ها GAMEPLAY داشته باشه...
خوب منم همینو می گم دیگه منظورم اینه که بازی زید تموم نشه و ساعت ها باش زندگی کنیم
البته دوس دارم بازی رو حالت سخت واقعا سخت باشه نه مث شماره 5

نکات جالبی گفتی اقا افشین.
اصلا برای چی باید دوباره ویروس رو پخش کنن؟
توی راکون سیتی از روی یه اشتباه ویروس پخش شد......
ولی اینجا مثل اینکه خودشون عمدا ویروس رو پخش کردن.....
خوب این چه نفعی براشون داره؟ چی رو میخواد برسونه؟
راستی توی چین اگر ویروس پخش بشه،(جمعیت چین چقدره؟ 999999999999999999999 به توان 999999999999999999 نفر!!!) که دیگه رسما................
یه چیز دیگه و اون اینه که اگر G توی بازی باشه،طبق اصلاعاتی که داریم،G مثل T قابل انتشار نیست (درست یادم نمیاد).T به محض گاز گرفتن منتشر میشه ولی G به سختی منتشر میشه و اگر اشتباه نکنم از اثراتش چشم سوم بود که معمولا روی بازو در میاد (توی REMAKE روی کمر لیزا ترور چشم سوم در اومده بود).خب پس باید چند تا ویروس با هم پخش شده باشن.....

اونطوری که کریس گفت ویروس تغییر حالت داده و احیا شده حالا نمی دونم منظورش واقعا همین ویروس بود یا یکی از دشمنای بازی
g هم می تونه خیلی ها رو آلوده کنه البته وسکر تو ریپورتش فک کنم گفته بود که شانس آوردیم تو راکون سیتی g منتشر نشد

--------------------------------------------------
راستی بچه ها چه خبر از ماموریت راکون سیتی :))

علی جون علیک سلام :دی
علیکم السلام و رحمه ا... .:d
علی جان از لحاظ شباهت ظاهری هم من تأکید دارم که بیشتر شبیه به شری هست، اصلاً میمیک صورتش به شری میخوره فقط رنگ موهاش چون بِلوند هست شاید یکم شبیه به اشلی شده باشه وگرنه اشلی کلاً وجناتش فرق میکنه، قیافش شبیه به ناله و ماتمه.(گوشاش هم شبیه به آینه بغله هواپیماست:d)
دو تا عکس پایین رو نگاه کن و قضاوت کن، فرم صورت و گوش‌ها، رنگ چشم‌ها و ... . حالا نظرت چیست؟:d

sherry.png
ashley_re4.jpg

افشین جون اون تروریست هارو بنده بهشون واقف هستم, منظورم با خود Zombie ها بود که کاملاً هدفمند حمله میکنن و حتی میله (یا هرچیزی که بشه پرتاب کرد) رو به سمت شخصیت اصلی هم پرت میکنن (درست مثل گاندو یا ماجینی ها) !
ببین:
61532272963086215725.jpg

به نظرم دشمن‌ها اینبار نه به باهوشی ماجینی‌ها هستند نه به کندی و خنگی زامبی‌ها. فکر کنم اینبار با ویروس جدیدی سروکار داریم و احتمال میدم این ویروس نوع تکامل یافته T-Viruse هست. میبینید که عکس العمل زامبی‌ها عوض شده و حتی نوع گاز گرفتنشون(صحنه رئیس جمهور). و زامبی ها باهوش تر از قبل هستند یعنی مغزشون کاملاً از بین نرفته( دقیقاً مثل هیولاهایی که تو قسمت سوم سری فیلم دیدیم) ولی با این وجود تحت کنترل هیچ نیرویی از خارج نیستند.

و اما در مورد استیو مگه این بنده خدا تو RE:CV نپکید؟:d وقتی که به ویروس مبتلا شد جسمش از حالت عادی در اومد، شاید دوباره چهرش به حالت عادی برگشت ولی جسمش به حالت نرمال برنگشت، نمیدونم شاید عمل زیبایی کرده!:d

آخرین ویرایش:
با خرف علی جان (کدوم علی؟ اهان Black Tear!!!) موافقم.بیشتر شری هست تا اشلی. در ضمن تو RE4 اشلی جرات نداشت از یه نردبون بیاد پایین!!! همش خودشو مینداخت تا لیان بدبخت بگیرتش!!! حالا توی RE6 اومده و از یه ارتفاع 9999 متری میجکه پایین؟
و اما در مرود استیو مگه این بنده خدا تو RE:CV نپکید؟:d وقتی که به ویروس مبتلا شد جسمش از حالت عادی در اومد، شاید دوباره چهرش به حالت عادی برگشت ولی جسمش به حالت نرمال برنگشت، نمیدونم شاید عمل زیبایی کرده!:d
نه بابا!!! بدنش هم برگشت ولی رنگش هون رنگ جونوریش (سبز) بود.......
زامبی ها هم مون جور که علی گفت یه چیزی بین ماجینی و زامبی معمولی هستن (اصلا بابا کرایمسون هد!!! خوبه؟)

من فقط جواب سوال اولتو میدونم میخواد حقایق پشت پرده اتفاقات فاجعه راکون سیتی رو طی یک مراسم به همه اعلام کنه. جواب سوال های بعدیتم لیان جان فقط کپکام میدونه پس بهتره که صبر کنیم تا زمانی که اطلاعات جدیدی از داستان بازی بیاد. آنالیز احد رو در مورد تریلر بخون شاید جواب بعضی از سوالاتتو بگیری. هر چند اینا همه حدسیات هست و از رو یه تریلر نمیشه بطور قطعی نظر داد.

اما بچه ها لیان تو US هست احتمالا نزدیک واشنگتن در یه شهری که Tall Oaks نامیده میشه کریس در ابتدا تو یه جایی در چین هست احتمالا شانگهای جایی که اونجا علیه بایوتروریسم لاس پلاگاس مبارزه میکنه از طرفی تو تریلر دیدم یه اون شخصیت مجهول بهمراه شری تو یه جای و سرد و برفی هستند احتمالا شرق اروپا و بعد کرس رو میبینیم که در یه جایی شبیه همون جا اونجایی که سنگر میگیره منظورمه اون هم ظاهرا یه جایی تو اروپا باید باشه. از طرفی اگه یادتون باشه قبل از رونمایی از رزیدنت اویل 6 همه شایعه ها از طریق این viral site شروع شد. What the hell is going on خب تو سایت نقشه هایی هست که گویا یه رابطه ای با لوکیشن های تو رزیدنت اویل 6 داره بدقت نگاه کنید.
اونجایی که فلش آبی کشیدم احتمالا جایی هست که کرس اونجا هست تو چین . اون جایی که فلش سفید کشیدم یه جایی بین اسپانیا و مراکش. بعد انگلستان مجارستان و مصر رو نشون میده . قبلا هم گفته شده که کرکتر های قابل بازی بیشتری تو بازی هستند خب این نقشه شاید میخواد بگه که رزیدنت اویل 6 لوکیشن های خیلی زیادی داره تو بازی حالا تریلر های بعدی که بیاد معلوم میشه قضیه چی بوده. من فکر میکنم ایدا هم یه کرکتر قابل بازی تو رزیدنت اویل 6 هست حالا اون تو کدکوم منطقه هست اینشو دیکه نمیدونم. این ستاره یعنی چی به نظر شما ؟ چی و میخواد برسونه ؟

ja9dpd9ldpga862mwm7v.jpg
it0pg38exnxqwake4h1s.jpg

این ستاره،قضیه رو جالب کرد!!!>:)

با خرف علی جان (کدوم علی؟ اهان Black Tear!!!) موافقم.بیشتر شری هست تا اشلی. در ضمن تو RE4 اشلی جرات نداشت از یه نردبون بیاد پایین!!! همش خودشو مینداخت تا لیان بدبخت بگیرتش!!! حالا توی RE6 اومده و از یه ارتفاع 9999 متری میجکه پایین؟
ولی من میگم Ashley هستش... بابا Sherry وقتی هم بزرگ شه کلی تغییر توی صورت حالاتش ایجاد میشه...
خُب Ashley دید که Leon بهش پا نداد، دیگه مجبور شد خودش آرتیست بازی در بیاره دیگه...

توی نقد،اقا احد به این اشاره کرده بود که اون جونوره یه چیزایی تو مایه های نمسیس هست......
با این کاملا موافقم چون از دویدنش و دنبال اون دوتا کردنش معلوم میشه که بد جوری میخواتد بکشتشون!!!
اما در مورد اون یارو که احد جان گفت یکی از بازمانده های امبرلا هست،به نظرتون کی میتونه باشه؟ فکراتون رو بکنین و ببینین جایی ندیدینش؟ زود باشین....

این داستان رزیدنت اویل 6 همونطور که گفتم خیلی فراتر از US و چین هست و به اونجا ها ختم نمیشه. مطمعن باشید. اوکیشن های زیادی تو بازی هست . و داستانها و سناریو های زیادی داره. من که نمیتونم تا اون موقع صبر کنم :x

بچه ها یه پیشنهاد
منم دقیقا نمی دونم اون دختره اشلی یا شری ولی هرچی قیافه تغییر کنه رنگ چشم تغییر نمیکنه اگه عکس واضحی داشته باشید راحت میتونید تشخیص بدید من عکس دم دست ندارم.

آخرین ویرایش:
علیکم السلام و رحمه ا... .:d
علی جان از لحاظ شباهت ظاهری هم من تأکید دارم که بیشتر شبیه به شری هست، اصلاً میمیک صورتش به شری میخوره فقط رنگ موهاش چون بِلوند هست شاید یکم شبیه به اشلی شده باشه وگرنه اشلی کلاً وجناتش فرق میکنه، قیافش شبیه به ناله و ماتمه.(گوشاش هم شبیه به آینه بغله هواپیماست:d)
دو تا عکس پایین رو نگاه کن و قضاوت کن، فرم صورت و گوش‌ها، رنگ چشم‌ها و ... . حالا نظرت چیست؟:d

sherry.png
ashley_re4.jpg

علی تو الان توی این عکس چطوری به رنگ چشم این دختر جدیده پی بردی ؟ :دی

حالا فرضا بگیم درست میگی و ظاهرش بیشتر به شری شبیه ( دارم میگم فرضا پس امیدوار نشو هنوز به نظر من شبیه اشلیه :دی ) هنوز جوابی برای اینا نیاوردی :

علی جون علیک سلام :biggrin1:

خب من دلایلم رو صفحه های قبلی هم گفتم ولی یه بار دیگه میگم ، اول از همه اینکه از لحاظ ظاهر و صدا خیلی به اشلی شباهت داشت ، بعد از اون محیط هایی که این دختره رو توش دیدیم شباهت زیادی به محیط های روستای معروف توی RE4 داره و از اونجایی که قبلا اشلی توی این روستا بوده پس طبیعیه که اگه بخوان دوباره به اون روستا برگردن کسی رو با خودشون ببرن که با محیط اونجا آشنایی داره ، و در آخر هم صداگذار اشلی تایید کرده که توی این نسخه اشلی حضور داره

در ضمن دوستان میدونم متوجه شدید یا نه ولی گویا شخصی ( احتمالا اشلی ) این پسره رو برای کازی استخدام میکنه و با خودش میخواد جایی ببره چون پسره وقتی نشونش میده میگه :

Allright First Things First , 200000 up front another two hundred When this is over

همونطوری که میبینید داره در مورد قیمتش بحث میکنه ( اینم یه دلیل دیگه که چرا اون دختره اشلیه ، احتمالا از طرف پدرش ماموریت داره این پسره رو پیدا کنه و با خودش جایی ببره )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or