بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین اون دیالوگ هایی که من گذاشتم متعلق به اون پسر جدیده است

در ضمن اشلی هم دیالوگ گفت توی تریلر ایناهاش :D

I'm Not Gonna Let Anything Happen To You , The World Needs You

می دونم علی جان
اصن شاید داره اینو به لیان موقع خودکشی می گه :D
جدی نگیر این شوخی بود :D
البته باهات صد در صد موافقم چون خود این شخصیت جدید هم به مزدور بودنش اعتراف می کنه و تو شلوغ پلوغی ها می گه
I was better off as a mercenary
منظورش اینه که مزدور بودن پول بیشتری داره

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بچه ها واقعا از شما بعید بود :|
منظورم جفت علی ها هستن
شرمنده افشین جان دیگه تکرار نمیشه:d، خوب این نظرات شخصیمون بود ولی قول میدم تا اومدن اطلاعات جدیدی دیگه در این مورد بحث نکنم.

اطلاعات جدیدی که IGN داده خیلی جالبه و البته در بعضی موارد غیر قابل باور! حضور الکس تو بازی باید داستان رو زیباتر بکنه و همچنین حضور شری و اشلی هردو باهم خیلی جالب به نظر میرسه.(نظرت راجع به شری جالب بود افشین ولی فکر نکنم همچین چیزی باشه! اینکه ایدا مخاطب کرس باشه معقول تره تا شری!!)
چند سناریویی بودن بازی هم طرح جالبیه ولی بیشتر دوست داشتم سناریوها در امتداد هم باشه و در طول بازی شخصیت‌های قابل بازی عوض بشه.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
آقا جواب نبود
اگه قبل یا همزمان باشه شاید یه چیزایی رو توجیه کنه
چطوری کرش جووون نبودی چند وقت دلم برات تنگ شده بود
ببین اصن خبری از دمنیشن نیس با اینکه قبل از همه معرفی شد ولی هیچی نگفتن ازش
شاید اصن کنسل شده باشه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اشلی باشه و اون کسی که کریس هرزه خطاب می کنه شری باشه خب شری سابقه خوبی نباید داشته باشه

غیر ممکنه اون هرزه ایدا هست یا هلنا .

ولی خوب حداقل یه دلیل می آوردی برای حرفت؟

شاید چون هلنا گفت اینا همش اشتباه من بود. افشین جیل رو ول کردی به شری بدبخت چسبیدی ؟ :)) چرا شری سابقه خوبی نباید داشت باشه ؟

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
:))
می گم بیخیال حالا نیان یهو تاپیکو ببندن فک کنن ما داریم در مورد **** حرف می زنیم =))
ولی خوب حداقل یه دلیل می آوردی برای حرفت؟
حالا اگر می‌خواید بلایی سر تاپیک نیاد از این به بعد بحث راجع به این موضوع رو تو Spoiler بذاریم!:d
حرف دله دلیل نمیخواد افشین جون:d، آخه شری حیوونکی بهش میاد اینجوری خطاب بشه؟! در مورد ایدا که مشخصه، دلیل نداره از شغل و سابقش میشه فهمید، و اما در مورد هلنا فقط یک حدسه! این شخصیت جدید میتونه منفی باشه، پتانسیلش رو هم داره!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
شرمنده افشین جان دیگه تکرار نمیشه:d، خوب این نظرات شخصیمون بود ولی قول میدم تا اومدن اطلاعات جدیدی دیگه در این مورد بحث نکنم.

اطلاعات جدیدی که IGN داده خیلی جالبه و البته در بعضی موارد غیر قابل باور! حضور الکس تو بازی باید داستان رو زیباتر بکنه و همچنین حضور شری و اشلی هردو باهم خیلی جالب به نظر میرسه.(نظرت راجع به شری جالب بود افشین ولی فکر نکنم همچین چیزی باشه! اینکه ایدا مخاطب کرس باشه معقول تره تا شری!!)
چند سناریویی بودن بازی هم طرح جالبیه ولی بیشتر دوست داشتم سناریوها در امتداد هم باشه و در طول بازی شخصیت‌های قابل بازی عوض بشه.
دشمنت شرمنده علی جون
آره خوب اینجوری هم جالب بود ولی خواستن مث قدیمش کنن که هر شخصیت سناریوی خودش رو داشت

کیه این شخصیت جدیده ؟ مزدوره ؟ دوست ایداس ؟ با ایدا آشناس ؟ بالاخره این B*tch کی شد ؟ ایدا ؟ شری ؟ جیل؟ کلر؟!!!!
خودش می گه مزدور
نه هنوز معلوم نیس اون اسمشو نبر :D کیه !!!! :D
حالا اگر می‌خواید بلایی سر تاپیک نیاد از این به بعد بحث راجع به این موضوع رو تو Spoiler بذاریم!:d
حرف دله دلیل نمیخواد افشین جون:d، آخه شری حیوونکی بهش میاد اینجوری خطاب بشه؟! در مورد ایدا که مشخصه، دلیل نداره از شغل و سابقش میشه فهمید، و اما در مورد هلنا فقط یک حدسه! این شخصیت جدید میتونه منفی باشه، پتانسیلش رو هم داره!
زین پس به جای همون واژه از اسمشو نبر استفاده می کنیم خوبه؟؟؟؟ :D
از کریس بعید بود بد دهنی :D پسر خوبی بود احتمالا با لیان گشته دیگه سر به زیر نیس :D
هرکی زیر دست آلبرت باشه هر کاری ازش بر میاد چه برسه اینکه زیر دست عمو آلبرت بزرگ شده
ایدا تا حالا کسی رو آلوده نکرده ممکنه برای سود ویروس رو به کسی داده باشه ولی تا به حال افراد مثبتی رو نکشته خو اینم مد نظر بگیر ولی خوب حق داری احتمال ایدا هم زیاد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به نظر من منظورش از اسمشو نبر ( هرزه :D ) همون Ada ـست

درسته که کسی رو مستقیما نکشته ولی با کاراش باعث مرگ خیلی ها شده و همین موضوع باعث شده کریس این همه بهش نفرت داشته باشه و بهش بگه هرزه

راستی کسی در مورد این تصویر بحث نکرد :

91504481129247301191.jpg

88265308455584986589.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به نظر من منظورش از اسمشو نبر ( هرزه :D ) همون Ada ـست

درسته که کسی رو مستقیما نکشته ولی با کاراش باعث مرگ خیلی ها شده و همین موضوع باعث شده کریس این همه بهش نفرت داشته باشه و بهش بگه هرزه

راستی کسی در مورد این تصویر بحث نکرد :

91504481129247301191.jpg

88265308455584986589.jpg

این تصویر یه سرباز هست که افتاده تو تله ی یه حشره یا به یه ویروس جدید مثل همونی که تو لوگو رزیدنت اویل 6 هست آلوده شده.

حالا یه چیز دیگه من میگن این الکس وسکر هست که تو بازی نقش مثبت داره .

ayd1agy9juufl4rz9ho.jpg

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این تصویر یه سرباز هست که افتاده تو تله ی یه حشره یا به یه ویروس جدید مثل همونی که تو لوگو رزیدنت اویل 6 هست آلوده شده.

حالا یه چیز دیگه من میگن این الکس وسکر هست که تو بازی نقش مثبت داره .

ayd1agy9juufl4rz9ho.jpg

گیم تریلرز توی تحلیلش اسم این رو نوشته بود Beards Nevance

کسی میدونه Beards Nevance کیه ؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
گیم تریلرز توی تحلیلش اسم این رو نوشته بود Beards Nevance

کسی میدونه Beards Nevance کیه ؟

شخص خاصی نیست :D
در ضمن اون عکسی که گذاشتی رو توی تحلیل تریلر بهش اشاره کرده بودم دیگه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شخص خاصی نیست :D
در ضمن اون عکسی که گذاشتی رو توی تحلیل تریلر بهش اشاره کرده بودم دیگه :D
میگم چرا نمیشناختمش :D

پس چرا GT توی تحلیلش به این اسم اشاره کرده بود ؟

آره احد میدونم توی تحلیل تریلر گفته بودی منظورم این بود که توی تاپیک در موردش بحث نکردیم ;)

راستی میگم منبع فارسی در مورد لئون نمیشناسی ( مطالبت در مورد Ada و آلبرت رو خوندم خیلی داستان رو بهتر فهمیدم فقط چیزی در مورد لئون نتوسنتم توی سایت پیدا کنم :| :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر