بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
میگم چرا نمیشناختمش :D

پس چرا GT توی تحلیلش به این اسم اشاره کرده بود ؟

آره احد میدونم توی تحلیل تریلر گفته بودی منظورم این بود که توی تاپیک در موردش بحث نکردیم ;)

راستی میگم منبع فارسی در مورد لئون نمیشناسی ( مطالبت در مورد Ada و آلبرت رو خوندم خیلی داستان رو بهتر فهمیدم فقط چیزی در مورد لئون نتوسنتم توی سایت پیدا کنم :| :d )

والا در مورد لیان شاید شروع کنم. فعلا چیزی ننوشتم خوب اگه سوالی داری بپرس :D
در ضمن وسکر رو خونده باشی تقریبا 60-70 درصد داستان رو میدونی الان :D

با این حال نیما قبلا تا حدی زحمتش رو کشیده. اگه به جواب سوالتت نرسیدی اینجا مطرحشون کن.

نوشته ی نیما ردفیلد

لیون اسکات کندی

تولد:۱۹۷۷-قد:۱.۷۸-عضویت:مامور ویژه ی دولت و پلیس سابق راکون سیتی -حضور:رزیدنت اویل ۲ و ۴ و Degeneration و darkside chronicles-

لیون اسکات کندی یکی از شخصیت های اصلی رزیدنت اویل و محبوب ترین شخصیت رزیدنت اویل در جهان است.در رزیدنت اویل ۲ لیون به عنوان یکی از دو قهرمان اصلی بازی حضور داشت.در این بازی او یک پلیس تازه کار بود که برای گذراندن نخستین روز خدمتش به راکون سیتی آمده بود.در حالی که از هیچ چیز خبر نداشت.لیون در آنجا با دختر جوانی به نام کلیر ردفیلد روبرو شد که به دنبال برادر گمشده اش کریس (یکی از اعضای تیم آلفای استارز) می گشت.او در ادامه همچنین با زنی به نام ایدا ونگ آشنا شد که ادعا می کرد به دنبال نامزدش جان میگردد.ولی در واقع او جاسوس یک سازمان خصوصی نامشخص بود که نمونه ی ویروس G که دکتر ویلیام بیرکن ساخته بود را برای سازمانش به دست آورد.سرانجام لیون و کلیر موفق شدند دکتر ویلیام بیرکن که توسط ویروس G به یک هیولای قدرتمند و خطرناک تبدیل شده بود را نابود کنند و به همراه دختر نوجوان ویلیام بیرکن شری و با استفاده از یک قطار بین شهری از راکون سیتی فرار کنند.سپس کلیر برای پیدا کردن برادرش از آنها جدا شد و به سمت پاریس رفت.لیون هم شری را به مکان امنی برد.پس از آن لیون به عنوان مامور دولت برای مبارزه با آمبرلا استخدام شد.

در رزیدنت اویل darkside chronicles نشان داده می شود که لیون و همکارش جک کراوزر از طرف دولت برای دستگیری فردی به نام جاوییر هیدالگو که یکی از محققان سابق شرکت آمبرلا بود به منطقه ای در آمریکای جنوبی اعزام می شوند.هیدالگو کسی است که دختران جوان را می دزیدد تا از آنها برای انجام آزمایشاتش بر روی ویروس T-veronica استفاده کند.لیون و کراوزر در آنجا دوباره با یک فاجعه ی شیوع ویروس T روبرو می شوند.تنها بازمانده ی این حادثه هم دختر جوانی به نام مانوالا می باشد که یکی از همان دخترانی است که توسط هیدالگو ربوده شده بودند.در انتهای این مرحله هم کراوزر در یک حادثه ی تصادف هیکوپتر کشته می شود و لیون خیال می کند که او مرده است.در حالی که کراوزر زنده مانده بود و به استخدام آلبرت وسکر درآمده بود.

لیون در رزیدنت اویل ۴ که وقایع آن ۶ سال پس از اتفاقات رزیدنت اویل ۲ رخ می دهد هم به عنوان قهرمان اصلی بازی و محافظ مخصوص خانواده ی رئیس جمهور حضور دارد.در این بازی لیون برای پیدا کردن اشلی گراهام دختر رئیس جمهور که به طرز مرموزی در مسیر دانشگاه به خانه دزدیده شده بود به روستایی در اسپانیا فرستاده می شود.و در آنجا متوجه می شود که تمام روستاییان قصد کشتن او را دارند! لیون پس از پیدا کردن اشلی متوجه می شود که فردی به نام آسموند سدلر که اشلی را دزدیده انگلی به نام لاس پلاگا را پرورش داده و به وسیله ی آن مغز تمام مردم روستا را کنترل می کند.او همچنین فهمید که سدلر این انگل را به لیون و اشلی تزریق کرده است و به زودی انگل سر از تخم درخواهد آورد.لیون همچنین در این بازی دوباره با ایدا ونگ روبرو شد که از طرف سازمانش مامور بود نمونه ی انگل لاس پلاگا را به دست آورده و برای سازمان ببرد.لیون در ادامه همچنین با دوست قدیمی اش جک کراوزر روبرو شد که تصور می کرد دو سال پیش در یک تصادف هلیکوپتر کشته شده است.کراوزر اکنون دشمن لیون است و همانطور که قبلا هم گفتیم برای آلبرت وسکر کار می کند و اکنون هم وظیفه دارد که نمونه ی انگل لاس پلاگا را از چنگ سدلر در آورده و برای وسکر ببرد.که سرانجام ایدا برای نجات جان لیون کراوزر را می کشد. در انتها لیون موفق شد انگل را از بدن خودش و اشلی خارج کند و پس از کشتن سدلر (که البته تبدیل به یک هیولا شده است) با استفاده از یک قایق موتوری که ایدا به او داده بود به همراه اشلی از آن منطقه فرار کند.لیون همچنین در فیلم انیمیشنی رزیدنت اویل Degeneration که داستان آن ۷ سال پس از رزیدنت اویل ۲ و ۱ سال پس از رزیدنت اویل ۴ اتفاق می افتد هم حضور دارد.در این فیلم شخصی به نام فردریک داوینگ که سر محقق شرکت دارویی ویل فارما بوده است ویروس T را در فرودگاه هاروارد ویل پخش می کند و لیون به عنوان مامور مخصوص رئیس جمهور برای بررسی اوضاع به آنجا اعزام فرستاده می شود.سپس او به همراه دو پلیس محلی برای نجات دادن بازماندگان داخل فرودگاه به آنجا می رود و در آنجا دوباره پس از 7 سال با کلیر که در واقع یکی از همان بازماندگان بوده است روبرو می شود.لیون همچنین در این فیلم با یکی از آن دو پلیس محلی به نام آنجلا میلر تیم می شود و سپس با کورتیس میلر (برادر بزرگتر آنجلا) که بر اثر تزریق ویروس G تبدیل به یک هیولای قدرتمند و خطرناک تبدیل شده بوده است مواجه می شود و او را نابود می کند.سرانجام هم لیون و کلیر با کمک آنجلا موفق می شوند که فردریک داوینگ را دستگیر کنند.لیون همچنین در بازی darkside chronicles هم در دو مرحله به عنوان یکی از قهرمانان اصلی حضور دارد.یکی مرحله ی مربوط به رزیدنت اویل 2 و دیگری هم همان مرحله ای که داستان آن در سال 2002 اتفاق می افتد و در آن لیون و کراوزر با هم تیم می شوند.در این داستان لیون و همکارش جک کراوزر توسط دولت برای دستگیری فردی به نام جاوییر هیدالگو که یکی از محققان سابق شرکت آمبرلا بود به منطقه ای در آمریکای جنوبی اعزام می شوند.هیدالگو کسی است که دختران جوان را می دزیدد تا از آنها برای انجام آزمایشاتش نت اویل 4 نشان داده شده است.

نکات: 1-لیون در بازی رزیدنت اویل Gaiden نیز به عنوان یکی از سه قهرمان اصلی بازی حضور داشت. (این بازی جزو بازی های فرعی رزیدنت اویل محسوب می شود.و قهرمانان اصلی آن لیون،بری برتون و یک بازمانده به نام لوسیا هستند.)2-لیون-بیلی کوئن و کارلوس الیورا تنها قهرمانان اصلی مجموعه ی رزیدنت اویل هستند که با مهم ترین شخصیت منفی رزیدنت اویل یعنی آلبرت وسکر ملاقات نکردند.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
از کریس بعید بود بد دهنی :biggrin1: پسر خوبی بود احتمالا با لیان گشته دیگه سر به زیر نیس :biggrin1:
اِ کجای لئون بد دهن بود !!! لئون یه Shit هم به زور از دهنش در میومد :d این کریس بالاخره اون زاته خرابشو نشون داد!!! :d اون اسمشو نبر هم من مطمئنم ایدا س ! حالا این کجاست من میگم هی شما بگین نه ؟ بعدا که به حرفه من رسیدن :d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها کشف جدیدمو باهتون در میون میزارم :D فک نکنم کسی تا الان در تمام نقاط جهان اینو کشف کرده باشه :D
50471816766270582864.png

این گروه که با کریس درگیر میشن اینو به خودشون تزریق می کنن
1- چرا؟؟؟
جوابش به همون دلیلی که شخصیت جدید اینکارو می کنه
2- شخصیت جدید با اینا در ارتباط
به احتمال خیلی خیلی زیاد

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
کشفیات جدید از راه رسید :D

53005460951891583640.png

یه نمای توپ از Tall Oaks آلوده به ویروس
خیلی شبیه راکون سیتی شده نه؟؟؟!!!

55039815086961689898.png

این غول بی شاخ دم هم بر خلاف چیزی که فک می کردم داره لیان رو می کشه!!!!!!

13314317088033109632.png

78458267064691842169.png

ابتدا کله لیان جان رو می بینید و بعد یه سگ رو می بینید که داره دل و روده لیان رو سفره می کنه
جالب امروز فیس بوک رزیدنت ایول سوال پرسیده بود چه حیواناتی رو در بازی می بینید
سگ زامبی فیل زامبی زرافه زامبی....
با توجه به این که کارگردان بازی همون کارگردان اوت بریک
پس دیدن انواع حیوانات زامبی تعجبی نداره !!!!!!!!
البته این مهم که کوبایاشی که من خیلی دوسش دارم و از ابتدا تو رزیدنت ایول بوده رهبر تیم و باعث میشه اینا بیراه نرن

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
افشین من حس میکنم اونی که تو بهش اشاره کردی رو واسه بدست اوردن قدرت به کار میبرن اما اونی که اون شخصیت جدید میزنه واسه بازدارندگی :D
چون به ناحیه‌ای که تزریق میشه دقت کن. اون میزنه به پاش ولی شخصیت جدید میزنه به گردنش. این یعنی میخواد زود تاثیر کنه. اختمال داره اونی که شخصیت جدید استفاده میکنه یه چیزی شبیه سرم وسکر باشه :D
یه چیزم در ادامه‌ی حرفهای افشین میزنم. این کارگردان جدید یعنی نوآوری. چون توی Outbreak ثابتش کرده :D

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین من حس میکنم اونی که تو بهش اشاره کردی رو واسه بدست اوردن قدرت به کار میبرن اما اونی که اون شخصیت جدید میزنه واسه بازدارندگی :D
چون به ناحیه‌ای که تزریق میشه دقت کن. اون میزنه به پاش ولی شخصیت جدید میزنه به گردنش. این یعنی میخواد زود تاثیر کنه. اختمال داره اونی که شخصیت جدید استفاده میکنه یه چیزی شبیه سرم وسکر باشه :D
یه چیزم در ادامه‌ی حرفهای افشین میزنم. این کارگردان جدید یعنی نوآوری. چون توی Outbreak ثابتش کرده :D
اینا حدسیات حدس توام میتونه درس باشه چون که این بابا می گه به خون من احتیاج دارید
اما
داره بم ثابت میشه این یارو خود خود هانک
خوب اگه بگیم این یارو به یه چیزی مقاومت نشون داده به قول خودت تو این سری کیا بودن که مقاومت نشون دادن اما اینم مهم کیا بودن که مزدور بودن و مقاومت نشون دادن
فقط و فقط یه نفر
خود تو :D
ببین احد جمله معروف Mr.death چی بود ؟؟؟
The Death cannot die
خوب منظورش چیه؟؟
بعد خودش چندبار تو تریلر می گه که من مزدور بودم
I was better off as a mercenary
و بعد هم میگه
No no. Not me. Just my blood. All the world can have it... 'long as someone ponies up the dough
نه نه من نه
فقط خون من
کل دنیا می تونه داشته باشدش وقتی که یکی سر کیسه رو شل کنه !!!!!
خوب استیو مزدور نبوده سابق
پس این گزینه استیو رو متزلزل می کنه

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

یکی از دلایل دیگه هم اینه که کپکام هم تو ماموریت راکون سیتی و هم رویلیشنز به هانک نقش داده پس قراره چیزی رو روشن که تو این شماره عقلانی به نظر بیاد

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
احد ممنون برای مطلب ، الان خوندمش ;) ( هر چند همه اینا رو قبلا توی اون بخش هایی که در مورد Ada و آلبرت نوشته بودی خونده بودم :d )

فقط من یه چیزی رو نفهمیدم ، بعد از کشته شدن ویلیام دقیقا چه بلایی سر شری میاد ؟ و چرا دوستان میگن اگه شری بیاد باید کلر هم حضور داشته باشه ؟ آلبرت چه ارتباطی با شری داره ؟ ( میدونم ویلیام یه نمونه از ویروس G رو توی گردنبند شری قرار داده بود ولی مگه Ada ویروس G رو به آلبرت نمیده ؟ )

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
آخه شری حیوونکی بهش میاد اینجوری خطاب بشه؟! در مورد ایدا که مشخصه، دلیل نداره از شغل و سابقش میشه فهمید، و اما در مورد هلنا فقط یک حدسه! این شخصیت جدید میتونه منفی باشه، پتانسیلش رو هم داره!
چه بهش بیاد چه نیاد،من از همون اویل2،شری رو با عنوان بوووووووووق(همون اسمشو نبر)خطاب میکردم!واقعا اسباب زحمت بود!الانم همه رو به زحمت انداخته اسمشو نبر خانم!!!:d

اینا حدسیاتو حدس توام میتونه درس باشه چون که این بابا می گه به خون من احتیاج دارید
اما
داره بم ثابت میشه این یارو خود خود هانک
خوب اگه بگیم این یارو به یه چیزی مقاومت نشون داده به قول خودت تو این سری کیا بودن که مقاومت نشون دادن اما اینم مهم کیا بودن که مزدور بودن و مقاومت نشون دادن
فقط و فقط یه نفر
خود تو :D
ببین احد جمله معروف Mr.death چی بود ؟؟؟
The Death cannot die
خوب منظورش چیه؟؟
بعد خودش چندبار تو تریلر می گه که من مزدور بودم
I was better off as a mercenary
و بعد هم میگه
No no. Not me. Just my blood. All the world can have it... 'long as someone ponies up the dough
نه نه من نه
فقط خون من
کل دنیا می تونه داشته باشدش وقتی که یکی سر کیسه رو شل کنه !!!!!
خوب استیو مزدور نبوده سابق
پس این گزینه استیو رو متزلزل می کنه

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

یکی از دلایل دیگه هم اینه که کپکام هم تو ماموریت راکون سیتی و هم رویلیشنز به هانک نقش داده پس قراره چیزی رو روشن که تو این شماره عقلانی به نظر بیاد

افشین من فکر میکنم اون کلمه قرمزه رو جا انداختی.البته تو زبانت خیلی بهتر از منه ولی فکر کنم با توجه به اون کلمه معنی جمله میشه:
بهتر بود که من یه مزدور بودم.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
چه بهش بیاد چه نیاد،من از همون اویل2،شری رو با عنوان بوووووووووق(همون اسمشو نبر)خطاب میکردم!واقعا اسباب زحمت بود!الانم همه رو به زحمت انداخته اسمشو نبر خانم!!!:d

افشین من فکر میکنم اون کلمه قرمزه رو جا انداختی.البته تو زبانت خیلی بهتر از منه ولی فکر کنم با توجه به اون کلمه معنی جمله میشه:
بهتر بود که من یه مزدور بودم.

شری ننه بابا بالا سرش نبوده معلوم نیس چه گندی بار اومده :D همون موقع هم که باباش زنده بود بالا سرش نبود دهن آدمو صاف می کرد هی خسته میشد می گرفت میشست اعصاب من خورد میشدحالا ببین چی شده :D
محمد جان
better با حرف اضافه off به معنای پول بیشتر در آوردن
ینی
وقتی مزدور بودم پول بیشتری در می آوردم یا بهم میدادن
جمله passive به کار برده

---------- نوشته در 12:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 AM ارسال شده بود ----------

احد ممنون برای مطلب ، الان خوندمش ;) ( هر چند همه اینا رو قبلا توی اون بخش هایی که در مورد Ada و آلبرت نوشته بودی خونده بودم :d )

فقط من یه چیزی رو نفهمیدم ، بعد از کشته شدن ویلیام دقیقا چه بلایی سر شری میاد ؟ و چرا دوستان میگن اگه شری بیاد باید کلر هم حضور داشته باشه ؟ آلبرت چه ارتباطی با شری داره ؟ ( میدونم ویلیام یه نمونه از ویروس G رو توی گردنبند شری قرار داده بود ولی مگه Ada ویروس G رو به آلبرت نمیده ؟ )
کلیر تنها کسی بود که شری بعد از مرگ خانواده اش بهش اطمینان کرد
ولی بعد از فرار از راکون سیتی توی صحرا کلیر لیان و شری رو رها کرد تا بره دنبال کریس لیان هم شری رو تحویل دولت میده
این عکس اپیلاگ شری
OMBG_E_006.png

چیزی که واضح شری با سن کمش درمونده میشه وکسی تو دنیا نیس که ازش حمایت کنه پس این میتونه باعث عقده ای شدنش بشه
از طرفی بعدا آلبرت تو ریپورتش میگه شری دست ماست و ازش مراقبت می کنیم مطمئنم چیزی در مورد این دختر هست و من هیچوقت ویلیام رو دست کم نگرفتم
ولی تو اپیلاگ کلیر هم اشاره میشه که کلیر یه شری قول میده که بر گرده اگر برنگشته باشه می تونه تاثیر بدی رو شری گذاشته باشه

epilog10.jpg

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
slm
آقا یه لحظه
degeneratin توی 2008 اتفاق می افته re6 هم همچنین فقط ماه دقیقشو نمی دونم ولی 99.99999999% دیجنریشن قبل از 6 اتفاق می افته وووووو کلیر تو دیجنریشن تازه لیان رو می بینه پس ممکنه تو اینم باشه ولی کلیر هیچ حرفی از شری نمی زنه و اگه شری رو هم داشته باشیم به حتم می خواد دهن کلیر رو آسفالت کنه(مال داداششم کرد چه بهتر هم فال هم تماشا)اما این رفیقش چرا جولوشو میگیره(به کریس هم میگه قربان) ابن طرف اسمشون نیار به چه درد می خوره سوالیه شاید جوابش جایی که اون کچله و دختره هستنه. اون آقاهه هم اگه هانک باشه که به به ولی هانک قیافش به آلمانیا نمی خورد مگه(البته زیاد رو اون صورت تو re3 فک کنم حساب نکنیم بهتر باشه)
افشین نشستی تریلرو فریم به فریم دیذی ها:-b
با این اوصاف(اون کلیسا)احتمالا همه ی کاراکتر ها میرن اون جا سرده شاید دنباله دختره و شایدم کچله ولی اون دوتای دیگه(کچله و.)فرار کردن رفتن به چین احتمالا یه چیزی ور دارن بعدم برن مصر(با توجه به no hope left)یا آمریکا و....
اگه اشلی تو بازی باشه همونطور که گفتم ازش به عنوتن سیبل استفاده می کنم(فقط من ننه بابای اینو بببینم همه ی عقده هاموروشون خالی می کنم)
راستی همی دونم دامنشن کی اتفاق می افته ولی احتمال زیاد بعد مستقیم بعد از دیجنیشن هست و اونجا به احتمال قوی لیان بیلی روهم ملاقات میکنه پس لیان از خیلی چیزا باید تو این شماره خبر داشته باشه و شاید اخبازی هم از این دختر اسکله ربکا بدست بیاد و ربکاو کلیر و اینا بره برا اویل 7
راستی آقا نفهمیدید این سایته nohopeleft با این شمایل داغونش چه ربطی به یازی داره اصلا رف در باره ی این عکسا چی میگه داشب من رفتم باید سن وارد میکردی؟!؟یعنی می خواد تغییر کنه؟
خوابم میاد قاطی شد ببخشید
خداحافظ
یا علی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
slm
آقا یه لحظه
degeneratin توی 2008 اتفاق می افته re6 هم همچنین فقط ماه دقیقشو نمی دونم ولی 99.99999999% دیجنریشن قبل از 6 اتفاق می افته وووووو کلیر تو دیجنریشن تازه لیان رو می بینه پس ممکنه تو اینم باشه ولی کلیر هیچ حرفی از شری نمی زنه و اگه شری رو هم داشته باشیم به حتم می خواد دهن کلیر رو آسفالت کنه(مال داداششم کرد چه بهتر هم فال هم تماشا)اما این رفیقش چرا جولوشو میگیره(به کریس هم میگه قربان) ابن طرف اسمشون نیار به چه درد می خوره سوالیه شاید جوابش جایی که اون کچله و دختره هستنه. اون آقاهه هم اگه هانک باشه که به به ولی هانک قیافش به آلمانیا نمی خورد مگه(البته زیاد رو اون صورت تو re3 فک کنم حساب نکنیم بهتر باشه)
افشین نشستی تریلرو فریم به فریم دیذی ها:-b
با این اوصاف(اون کلیسا)احتمالا همه ی کاراکتر ها میرن اون جا سرده شاید دنباله دختره و شایدم کچله ولی اون دوتای دیگه(کچله و.)فرار کردن رفتن به چین احتمالا یه چیزی ور دارن بعدم برن مصر(با توجه به no hope left)یا آمریکا و....
اگه اشلی تو بازی باشه همونطور که گفتم ازش به عنوتن سیبل استفاده می کنم(فقط من ننه بابای اینو بببینم همه ی عقده هاموروشون خالی می کنم)
راستی همی دونم دامنشن کی اتفاق می افته ولی احتمال زیاد بعد مستقیم بعد از دیجنیشن هست و اونجا به احتمال قوی لیان بیلی روهم ملاقات میکنه پس لیان از خیلی چیزا باید تو این شماره خبر داشته باشه و شاید اخبازی هم از این دختر اسکله ربکا بدست بیاد و ربکاو کلیر و اینا بره برا اویل 7
راستی آقا نفهمیدید این سایته nohopeleft با این شمایل داغونش چه ربطی به یازی داره اصلا رف در باره ی این عکسا چی میگه داشب من رفتم باید سن وارد میکردی؟!؟یعنی می خواد تغییر کنه؟
خوابم میاد قاطی شد ببخشید
خداحافظ
یا علی
امیر!؟ میگم یکی باید حرفای تو رو رمز گشایی کنه :d
من فکر کنم کپکام عمدا از دمنیشن خبری بیرون نمیده و یه جورایی میخواد واسطه ی شماره 5 و 6 قرارش بده (از نظر داستانی منظورمه ها)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد

بعد از مرگ ویلیان بیرکین و اتمام بازی RE2 دست وسکر یا سازمان و وسکر بوده :D
این رو با استناد به این جمله میگم :D جمله رو داشته باش :D
Sherry is safe in our hands. I would never underestimate Birkin. There's something about this little girl

ResidentEvil 2

کاربر سایت
Jan 24, 2012
15
نام
فرزاد
ای کاش رزیدنت اویل ۶ مثل قدیم میساختن که فقط Survival Horror بود .
الان که قراره Action
همباشه خدا کنه قسمت بیشتر Horror باشه تا Action .
امیدوارم یه بازی ترسناک از آب دربیاد و مثل ۵ نباشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر