بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

اون دختره هم شریه.من نمی دونم شما چرا به این اشلی گیر دادید؟شخصیت بی عرضه ای مثل اشلی چطور می تونه در طول 4 سال اینقدر تغییر کنه؟بعدش هم اشلی توی داستان چیکاره است؟توی 4 لیون جونش رو نجات دد و نقشش کلا تموم شد.اشلی چه می فهمه آمبرلا چیه؟ویروس چیه؟در حالی که شری و پدر و مادرش در دل داستان بودند!بعدش هم سرنوشت شری مبهمه.ولی اشلی چی؟تازه اشلای چرا باید همراه استیو باشه؟حداقل شری هم مثل استیو توسط وسکر دزدیده شد.ولی اشلی چی؟حتی اگه اشلی هم توی بازی حضور داشته باشه،این دختره که دیدیم شری است.شک نکنید!

بچه ها من می گم به جای اینکه بیایم و هی حدس بزنیم که این دختره Sherry یا Ashley هستش... ببینیم وجود کدوم یکی تو داستان ضروری تر یا محتمل تره...

خُب، اگه Sherry باشه:

1- هیچ تاثیری تو داستان نداره...
2- چه چیزی رو می خواد مشخص کنه آخه... این که این مدت کجا بوده چه کار می کرده...!
3- تنها چیز جالبی که می تونه در مورد این دختر باشه ... گفته ی افشینه که من اینطوری برداشت کردم... ممکنه William Birkin یه آنتی ویروس خیلی خفن رو تو خون Sherry تزریق کرده باشه که چاره ی تمام این مشکلات به وجود اومدست...

حالا اگه Ashley باشه:

1- داستان اصلاً تا حدودی مرتبط به رئیس جمهوره و اینکه اول تریلر نشون می ده که زامبی شده و Helena هم بهش شلیک می کنه... پس بودن Ashley تو بازی دور از ذهن نیست.
2- Ashley هم مثل Sherry معلوم نبوده تو این مدت کجا بوده، پس اگه بگیم Sherry چیزای جالبی برای گفتن داره 100% Ashley هم داره... تازه شایدم جذاب تر.
3- Ashley که تو این مدت معلوم نیست کجا بوده و چه می کرده، از طرفی، معلومه که تروریست ها یا حالا هر کی .... با خونوادش کار داشتن که رئیس جمهور آخرش تبدیل به زامبی شده دیگه... پس خیلی خیلی بیشتر از Sherry مرتبط به جریان داستان میشه...

SO WHAT NOW

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
بچه ها من می گم به جای اینکه بیایم و هی حدس بزنیم که این دختره Sherry یا Ashley هستش... ببینیم وجود کدوم یکی تو داستان ضروری تر یا محتمل تره...

خُب، اگه Sherry باشه:

1- هیچ تاثیری تو داستان نداره...
2- چه چیزی رو می خواد مشخص کنه آخه... این که این مدت کجا بوده چه کار می کرده...!
3- تنها چیز جالبی که می تونه در مورد این دختر باشه ... گفته ی افشینه که من اینطوری برداشت کردم... ممکنه William Birkin یه آنتی ویروس خیلی خفن رو تو خون Sherry تزریق کرده باشه که چاره ی تمام این مشکلات به وجود اومدست...

حالا اگه Ashley باشه:

1- داستان اصلاً تا حدودی مرتبط به رئیس جمهوره و اینکه اول تریلر نشون می ده که زامبی شده و Helena هم بهش شلیک می کنه... پس بودن Ashley تو بازی دور از ذهن نیست.
2- Ashley هم مثل Sherry معلوم نبوده تو این مدت کجا بوده، پس اگه بگیم Sherry چیزای جالبی برای گفتن داره 100% Ashley هم داره... تازه شایدم جذاب تر.
3- Ashley که تو این مدت معلوم نیست کجا بوده و چه می کرده، از طرفی، معلومه که تروریست ها یا حالا هر کی .... با خونوادش کار داشتن که رئیس جمهور آخرش تبدیل به زامبی شده دیگه... پس خیلی خیلی بیشتر از Sherry مرتبط به جریان داستان میشه...

SO WHAT NOW
اتفاقا به نظر من اگر قرار باشه بین Sherry و Ashley یکیشون تو بازی باشه حضور Sherry خیلی مهمتره! همین که تا الان کجا بود و چیکار میکرد خودش خیلی مهمه! مهمتر از Ashley ! از همه مهمتر اینکه یه جوری پای Wesker در میونه که خودش باز 100تا سوال و ابهام دیگه رو بوجود میاره!
دیدیم تو RE4 که Ashley بود چقدر داستان مهم بود!(:|
به همین دلیل من که امیدوارم زیاد نبینمش تو RE 6 ! :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اتفاقا به نظر من اگر قرار باشه بین Sherry و Ashley یکیشون تو بازی باشه حضور Sherry خیلی مهمتره! همین که تا الان کجا بود و چیکار میکرد خودش خیلی مهمه!
آره خُب... این هم نظریه...
ولی به قول افشین... کسی بالا سر Sherry نبوده... معلومه دیگه...
;) شوخی می کنم....
به نظر من تنها نکته ی قوت Sherry اینه که دست Wesker بوده... شاید هم اصلاً Wesker برای همین فرضیه ی "با ارزش بودن خون Sherry " دنبالش بوده...

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
داستان اصلاً تا حدودی مرتبط به رئیس جمهوره و اینکه اول تریلر نشون می ده که زامبی شده و Helena هم بهش شلیک می کنه... پس بودن Ashley تو بازی دور از ذهن نیست.

SO WHAT NOW

لیان عزیز تنها عاملی که اون کرکتر میتونه اشلی باشه صدا پیشه اشلی هست اون رئیس جمهور هم گراهام نیست یکی دیگه هست. اسمش ADAM هست.

jill تو این سری هست؟؟؟

اگر هم باشه هنوز تایید نکرده کپکام.

آخرین ویرایش:

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
jill تو این سری هست؟؟؟
MTS2_bella3lek4_1022909_jillremake.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بچه ها با توجه به اطلاعاتی که علی سیف داد و دستش هم درد نکنه
این هانک که نمیشه این پسره باشه !!! با این حساب هانک اگه بخواد خیلی هم جوون باشه 37-38 سالشه !!! ولی این پسر حداقل 10 سال جوونتر می زنه
ماجرا چیه ؟!!! چرا شما فکر می کنین این پسره همون mr.death هست ؟
اینکه استیو باشه محتمل تره ؟ شاید گذشته ی خودش رو فراموش کرده ؟!

این هانک هست هست و اون خراش هم مربوط به زمانی هست که داشته با ویلیام بیرکین میجنگیده. اونم خونش حامل ویروس بوده.

1_24_2012_8_57_54_PM.jpg

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام مجدد به همه
اول یه عکس بزارم حال کنید
thumb_big_wide_4d7b67c2b8b60bf375fae1294cfac4a0.jpg

خب اول در مورد پست هام بگم که 1-اصولا دیر وقت پست میدم 2-مثلا یه جمله در باره ی یه موضوع می نویسم در باری ی قبلی یه چیزی یادم میاد به اون اضافه می کنم قاطی پاتی میشه (مهم ترین عامل) 3-حال ندارم ویرایش کنم
1-اما در باب اینکه آن دو امینیشن را هم تحویل می گیریم آن که مگر می شود که ربطی به با زی نداشته باشند داستانشان جداست اما کاراکتر ها و رابطه شان که جدا نیست مثلا من کلیر را گفتم عشق بچه است(در سازمان چی چی سیو هم بود)اما با لیان در رابطه با شری اصلا حرفی نزد(من موندم این داداششو می خواست چی کار شری رو ول کرد رفت اون جهنم دره, نیما ناراحت نشی یه وخ ولی خدایی کریس مگه بچه قنداقی بود آخه؟)خب کجا بودم ؟.!!!!!!!! آهان بله :اما با لیان اصلا در مورد شری حرف نزد حتی وختی تو اونجاهه دید که اینا ویروس جی دارن در حد المپیک (الان حالا از کلیر می خوام بیام بیرون)ونکته ی دیگر ارتباط باداستان اینکه این شرکته(ویل فارما) ادعا می کرد برایه(g بود یا T) پادزهر ساخته و کلا داشت روی جی(فکر کنم)تحقیق می کرد ونکته ی دیگر که ماموران وسکر آخر فیلم داشتن بقایارو جمع می کردن ودر مورد دامنیشن اگر اون طرف که AK داره بیلی باشه و.......(تا آخرش برید)
در کل نمیشه که این انیم ها کاملا مستقل از داستان بازی باشند
(دستم درد گرفت)
2-برادر تونی
این اویل رو با امولاتور بازی می کنی آقا ما هر سری اومدیم بازی کنیم بس کند بود اعصابمون kherd شد(البته اینارو که دیدم یاد خاطراتم با مرسناریس اوایل افتادم(اوایل=جمع رزیدنت اویل)
3-آقا برید یوتوب این فیلمای nohopeleft رو ببینید من سرعتم کمه اعصاب ندارم شاید به جز لوکیشن ها چیز دیگه ای هم توش باشه آخه همش no hope left؟یعنی چی؟شاید منظور از وسعت قضیه میده (که میگه امیدی نیست)و شاید چیزای دیگه هم باشه آخر تریلرم اسم این سایته بود و اون علامته(فک کنم علامتو)
4-الان توجهمو جلب کرد که توی nohopeleft.com از این علامتای esrb گذاشته D:
5-آقا ناسلامتی شری (احتمالا البته)تو سازمان هم بوده یعنی چی ربطی نداره شاید دیدی اصلا این گند کاریا همش کاره اون یارو سازمانه, لامصب معلوم نیست با این همه آت آشغالی که داره می خواد چی کار کنه وسکر که دیدیم چی کارکرد الکس که باهوش ترم هست یا اباالفضل خدا بخیر کنه .
ولی اگه سازمان هم توکار باشه یه ذره با 5 به مشکل برمیخوره چون من یادم نیس وسکر چیزی از ویروس تغییر یافته بگه ولی اگه همچین چیزی باشه عمرا اگه وسکر نخواد بدستش بیاره شاید از طریق ایدا یا خودش(که بعید می دونم) یا هانک یا شایدم کراوزر(قبلا هم گفتم واقعا الکی مرد و خیلی هم فن داره البته احتمال کراوزر خیلی کمه)و..
6-ای آقا گفتی آوت بریک یاد ps2 و قدیم افتادم خدایی عجب چیزی بود خصوصا مرحله آخرش که (file#2 رو میگما) یدونه از این تایزنتا که اسمشونو یادم رفته و کچل هم بودند(103 بود فک کنم؟!؟) با ما یار می شد که البته دیری نمی پایید که همونم دشمنمون میشد .ویک نکته ی جالب دیگه ی آوت بریک فایل2 این بود که توی هر مرحله اگه یه آدم خاص رو بر نمی داشتی اون طرف توی اون مرحله می مرد!!!!!!!!!!!!!
7-اون داشتانی که در مورد هانک از سایت فارسی اویل نوشتی ایراد داره چون من تو یه کات سین بود مال کدوم اویل یادم نیست (فکر کنم زیرو بود) نشون میده که میریزن سر طرف کلا حرف و اینارو بی خیال میزنن لهش می کنن بعد یه سری شیشه هایی میشکنه ویروس از طریق فاضلاب میریزه تو شهرو..(البته شک دارم شاید اشتباه می کنم اگه اشتبا شد sory)
8-من هنوز موندم اشلی واقعا می خواد نقش چی رو ایفا کنه (هویج متحرک؟,عامل مصیبت؟ یا؟)
9-شاید این دختره که دیدیم هیچ کدوم نباشهD:
10-این تریلر فیلم جدیدیه ی اویل رو دیدم با خودم گفتم این میلا هویج پیچ خجالت نمیکشه ؟با شوهرش گند تمام زدن به رزیدنت اویل
11-ولی خون این یارو هم مساله ای هست ها شاید اینم زیر دست وسکر یا سازمان بوده روش این ویروس جدیده رو آزمایش کردن دیدن e زینده ماند جلل خالیگ
12به بعد یادم رفت
اومدیم یه پست بدیم 400 هزار جا رفتیم نفهمیدم چی نوشتم این داداشمم هی سیخونک میزنه روانیم کرده
اونایی که یادم رفتو بعدا می گم
سعی کردم غلط نداشته باشه
خداحافظ
یاعلی

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اون داشتانی که در مورد هانک از سایت فارسی اویل نوشتی ایراد داره چون من تو یه کات سین بود مال کدوم اویل یادم نیست (فکر کنم زیرو بود) نشون میده که میریزن سر طرف کلا حرف و اینارو بی خیال میزنن لهش می کنن بعد یه سری شیشه هایی میشکنه ویروس از طریق فاضلاب میریزه تو شهرو..

این صحنه پخش شدن ویروس تو شهر راکون فقط تو رزیدنت اویل 2 و اوتبریک نمایش داده شده من که یادم نمیاد تو زیرو همچین صحنه ای دیده باشم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
jill تو این سری هست؟؟؟
MTS2_bella3lek4_1022909_jillremake.jpg

بتمن نکن همچین :D این عکس رو دیدم چیزی نمونده بود اشکم در بیاد :(( چه دورانی داشتیم با جیل :(

راستی میگم الان دوباره داشتم تریلر رو میدیدم دوتا صحنه اش برام خیلی جالب بود

1. اون صحنه ایی که این پسر جدیده ( آلکس / استیو ) آویزون هلیکوپتر بود

2. توی یه محیط تاریکیه و این نمیسیس جدیده داره دنبال زامبی ها میکنه ، معلومه خیلی وحشیه که خودی و غیر خودی نمیشناسه ( احد فکر کنم به این نکنه اشاره کرده بود :D )

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اون صحنه مربوط به کشته شدن جیمز مارکوسه توسط وسکر و بیرکین هستو ورود اون زالوی مادر به بدنشه ربطی به راکون نداره ووووووووو.. اخ دلم هوای زیرو کرد

اونی که crash000 میگه مال صحنه کشته شدن Dr. James Marcus هست .

مگه اونجام فاضلاب بود ای خدا آلزایمر گرفتم.:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
کم از این Mr.Death بحث کنین :D
خوب دوستانی که فکر میکنن این هانک هست تا حدودی در اشتباهن.
هاتک شخصیت مصمم و خیلی خیلی جدی داره.
سن و سالش به هانک نمیخوره.
هانک از افراد وابسته به آمبرلا بوده و تحت آمبرلا آموزش دیده. هانک سابقه‌ی خون نمونه نداره.

هانک قشنگیش به ماسک دار بودنشه :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,671
مگه اونجام فاضلاب بود ای خدا آلزایمر گرفتم.:d
نه اونجا شعبه کارآموزی آمبرلا بود .
سالها بعد از اینکه اسپنسر و مارکوس سر ادوارد آشفورد رو میکنن زیر آب , جیمز مارکوس ویروس T رو کشف میکنه و در ادامش به موفقیتهای زیادی میرسه . اینجا اسپنسر احساس خطر میکنه و موقعیتش رو حساس میبینه , بخاطر همین به آلبرت وسکر و ویلیام برکین دستور میده تا مارکوس رو بکشن . اونا هم با چند تا از سربازهای آمبرلا به آزمایشگاه مارکوس واقع در شعبه کارآموزی آمبرلا حمله میکنن و مارکوس رو میکشن .
ادامه داستان رو نمیگم تا برید بازی کنید . اگر هم بازی کردید دوباره بازی کنید . چون کلاسیک هارو هر چقدر بازی کنید کمه .

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خوب مث اینکه بعد از انتشار تریلر جدید اکثر بحث ها حول حوش کاراکتر جدید این شماره می گذره ولی اینطوری که گفته شده این شخصیت در شماره قبلی دیده شده خوب من تصمیم گرفتم با توجه به ویژگی های این کرارکتر 3 کاندید در نظر بگیرم

1- Steve brunside
برای این کاراکتر از تحلیل احد استفاده می کنم
ویژگی هایی که نشون میده این کاراکتر می تونه استیو باشه:

اما شخصیت دومی که میتونیم اون رو به این شخصیت ناشناس نسبت داد کسی هست که از ذهن خیلی از طرفداران به دوره. اون کسی نیست جز Steve burnside کسی که در Resident Evil: Code Veronica تونست در آخرین لحظات نسبت به ویروس Veronica مقاومت نشون بده و به فرم انسانی خودش برگرده. در آخر بازی وسکر جسد اون رو با خودش میبره و به کرس ردفیلد میگه که شاید خواهرت (کلر ردفیلد) دوباره اون رو ببینه. از طرفی اون و شری بیرکین جزو کسانی بودند که تا این لحظه از آنها مراقبت میشد. عکس پایین مربوط به 10 سال قبل از اتفاقات بازی هست. خوب به رنگ چشماش، یقش دقت کنید.
files_articles__18460342[w500h281mresizeByMaxSize].jpg
همینطور استیو می تونه از نظر سنی نزدیک باشه به این کاراکتر

ویژگی هایی که این فرضیه رو رد می کنه :
خوب شخصیت جدید در تریلر مدام بر رو ی این قضیه پا فشاری می کنه که یک فرد مزدور و در ازای پول حاضر حتی تمام خون خودش رو هم بفروشه
استیو در گذشته یک مزدور نبوده همینطور خانواده اش و عشق زندگیش رو در این قضایا از دست داده پس فردی نیس که بخواد به خاطر پول کار کنه
همین طور استیو لهجه کانادایی داشت و همیشه Sorry رو سوری تلفظ می کرد اما شخصیت جدید لهجه ای اروپایی یا حداقل لهجه ای لاتین داره

2- HUNK
ویژگی هایی که نشون میده این کاراکتر می تونه هانک باشه:

The Death cannot die
جمله معروف هانک
هانک به این علت که از هر ماموریتی موفق بیرون میومد اسم Mr. death رو برای خودش انتخاب کرده بود همین طور اون یک مزدور بود که برای آمبرلا کار می کرد تعلیماتش رو تو جزیره راکفورت تحت نظر آمبرلا دیده بود و برای آمبرلا یک مهره خاص بود
از این قضیه اینطور استنباط میشه که هانک در برابر ویروس های آمبرلا مقاومت می کنه و اگر تئوری احد مبنی بر اینکه این فرد خونی شبیه به وسکر ها داشته باشه درست باشه پس هانک می تونه کاندیدای مناسبی باشه

خوب هانک یکی از مامورین با سابقه آمبرلا و حتی گفته شده vector تحت نظر هانک آموزش دیده خوب اگر کمی واقع بین باشیم گفته شده ویکتور متولد سال 1960 پس هانک یا بزرگتر یا حداقل هم سنش ویکتور
همین مورد خودش به تنهایی می تونه گزینه هانک رو رد کنه

3- Carlos oliviera

ویژگی هایی که نشون میده این کاراکتر می تونه کارلوس باشه:

خوب شاید همه تون از این مورد شکه شده باشین
درسته اینکه این کاراکتر کارلوس باشه احتمالش کمه
ولی ویژگی هایی در کارلوس هست که می تونه مارو به فکر واداره
کارلوس یه موزدور واقعی بود و فقط به خاطر پول با آمبرلا کار می کرد
لهجه کارلوس رو هم نمیشه نا دیده گرفت همینطور حس شوخ طبعی که داشت
همین طور سن کارلوس کاملا به این شخصیت می خوره کالوس در حال حاضر باید تقریبا 31 سال داشته باشه که با عقل جور در میاد این نکته که کپکام تا به حال هیچ شخصیت منفی رو شخصیت قابل بازی قرار نداده به این فرضیه قدرت میده

71560670733165193568.png

این عکس رو 10 سال پیر کنید آیا شباهتی دارن؟؟

files_articles__46987323[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

ممکن اولین ویژگی رنگ چشم باشه رنگ چشم کارلوس متفاوت گرچه قبلا کاراکتر ها رو تا حدود زیادی تغییر داده مثلا جیل هم جز کاراکتر هایی بوده که کاملا تغییر کرده حتی رنگ چشماش

در ضمن این عکس می تونه این تئوری که احد میگه شخصیت جدید برای بازدارندگی از سرنگ استفاده می کنه رو رد می کنه چون محل تزریق گردن نیست

به نظر شما دیگه چه افرادی می تونن توی این فرضیه قرار بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟
یا چه ویژگی های دیگه ای می تونه این اشخاص رو رد یا تایید کنه ؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
آقا تسلیم
گفتم که شک دارم ولی نمیدونم موش پوش چرا یادمه؟!؟:-/

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

این سرنگو که نمیگه اونی که تو گردنش می زنه رو میگه
این مثل اونایی که مثلا تو Re5 شوا به کریس میزنه وقتی که دیگه داری می میری dying?
راستی من رفتم وقتی رو ویدیو های nohopeleft میری منتقل میشی به صفحه ی رزیدنت اویل در یوتوب!
در ضمن توی همون صفحه بالای صفحه تاریخ انتشار بازی روو زده روی صفر 2012 اون علامت رو گذاشته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر