بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خوب مث اینکه بعد از انتشار تریلر جدید اکثر بحث ها حول حوش کاراکتر جدید این شماره می گذره ولی اینطوری که گفته شده این شخصیت در شماره قبلی دیده شده خوب من تصمیم گرفتم با توجه به ویژگی های این کرارکتر 3 کاندید در نظر بگیرم

1- Steve brunside
برای این کاراکتر از تحلیل احد استفاده می کنم
ویژگی هایی که نشون میده این کاراکتر می تونه استیو باشه:

همینطور استیو می تونه از نظر سنی نزدیک باشه به این کاراکتر

ویژگی هایی که این فرضیه رو رد می کنه :
خوب شخصیت جدید در تریلر مدام بر رو ی این قضیه پا فشاری می کنه که یک فرد مزدور و در ازای پول حاضر حتی تمام خون خودش رو هم بفروشه
استیو در گذشته یک مزدور نبوده همینطور خانواده اش و عشق زندگیش رو در این قضایا از دست داده پس فردی نیس که بخواد به خاطر پول کار کنه
همین طور استیو لهجه کانادایی داشت و همیشه Sorry رو سوری تلفظ می کرد اما شخصیت جدید لهجه ای اروپایی یا حداقل لهجه ای لاتین داره

2- HUNK
ویژگی هایی که نشون میده این کاراکتر می تونه هانک باشه:

The Death cannot die
جمله معروف هانک
هانک به این علت که از هر ماموریتی موفق بیرون میومد اسم Mr. death رو برای خودش انتخاب کرده بود همین طور اون یک مزدور بود که برای آمبرلا کار می کرد تعلیماتش رو تو جزیره راکفورت تحت نظر آمبرلا دیده بود و برای آمبرلا یک مهره خاص بود
از این قضیه اینطور استنباط میشه که هانک در برابر ویروس های آمبرلا مقاومت می کنه و اگر تئوری احد مبنی بر اینکه این فرد خونی شبیه به وسکر ها داشته باشه درست باشه پس هانک می تونه کاندیدای مناسبی باشه

خوب هانک یکی از مامورین با سابقه آمبرلا و حتی گفته شده vector تحت نظر هانک آموزش دیده خوب اگر کمی واقع بین باشیم گفته شده ویکتور متولد سال 1960 پس هانک یا بزرگتر یا حداقل هم سنش ویکتور
همین مورد خودش به تنهایی می تونه گزینه هانک رو رد کنه

3- Carlos oliviera

ویژگی هایی که نشون میده این کاراکتر می تونه هانک باشه:

خوب شاید همه تون از این مورد شکه شده باشین
درسته اینکه این کاراکتر کارلوس باشه احتمالش کمه
ولی ویژگی هایی در کارلوس هست که می تونه مارو به فکر واداره
کارلوس یه موزدور واقعی بود و فقط به خاطر پول با آمبرلا کار می کرد
لهجه کارلوس رو هم نمیشه نا دیده گرفت همینطور حس شوخ طبعی که داشت
همین طور سن کارلوس کاملا به این شخصیت می خوره کالوس در حال حاضر باید تقریبا 31 سال داشته باشه که با عقل جور در میاد این نکته که کپکام تا به حال هیچ شخصیت منفی رو شخصیت قابل بازی قرار نداده به این فرضیه قدرت میده

71560670733165193568.png

این عکس رو 10 سال پیر کنید آیا شباهتی دارن؟؟

files_articles__46987323[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

ممکن اولین ویژگی رنگ چشم باشه رنگ چشم کارلوس متفاوت گرچه قبلا کاراکتر ها رو تا حدود زیادی تغییر داده مثلا جیل هم جز کاراکتر هایی بوده که کاملا تغییر کرده حتی رنگ چشماش

در ضمن این عکس می تونه این تئوری که احد میگه شخصیت جدید برای بازدارندگی از سرنگ استفاده می کنه رو رد می کنه چون محل تزریق گردن نیست

به نظر دیگه چه افرادی می تونن توی این فرضیه قرار بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟
یا چه ویژگی های دیگه ای می تونه این اشخاص رو رد یا تایید کنه ؟؟؟؟؟
افشین مطلب خیلی خوبی نوشتی ولی یه شخصیت خیلی مهم رو یادت نرفته ؟ Alex Wesker

همونطور که دیدیم سبک مبارزه این شخصیت جدید خیلی به آلبرت نزدیک بود ، علاوه بر اون اون هم مثل آلبرت به خودش تزریق میکنه و مثل آلبرت نسبت به ویروس مقاومه

تنها مشکلی که وجود داره سن آلکسه که زیاد با این شخصیت جدید جور نیست

راستی برام جالب بود بدونم قبل از اتفاقات RE6 چند نوع ویروس ساخته شده ؟

اول از همه ویروس T رو داریم که همه بدبخت ها از این ویروس شروع شد ، بعدش هم ویلیام ویروس G رو ساخت ، علاوه بر این دو ویروس ما ویروس Veronica رو هم داریم که اون دختره (اسمش یادم نمیاد :دی ) درست کرد و روی خودش آزمایش کرد ، انگل نسخه چهار رو داریم ( اسمش چی بود ؟ لاس پالاگاس؟؟؟!!! :دی ) ، در ضمن هنوز توی این نسخه خبری از اوراباروس نیست

ویروس دیگه ایی که نداریم درسته ؟

افشین مطلب خیلی خوبی نوشتی ولی یه شخصیت خیلی مهم رو یادت نرفته ؟ Alex Wesker

همونطور که دیدیم سبک مبارزه این شخصیت جدید خیلی به آلبرت نزدیک بود ، علاوه بر اون اون هم مثل آلبرت به خودش تزریق میکنه و مثل آلبرت نسبت به ویروس مقاومه

تنها مشکلی که وجود داره سن آلکسه که زیاد با این شخصیت جدید جور نیست

راستی برام جالب بود بدونم قبل از اتفاقات RE6 چند نوع ویروس ساخته شده ؟

اول از همه ویروس T رو داریم که همه بدبخت ها از این ویروس شروع شد ، بعدش هم ویلیام ویروس G رو ساخت ، علاوه بر این دو ویروس ما ویروس Veronica رو هم داریم که اون دختره (اسمش یادم نمیاد :دی ) درست کرد و روی خودش آزمایش کرد ، انگل نسخه چهار رو داریم ( اسمش چی بود ؟ لاس پالاگاس؟؟؟!!! :دی ) ، در ضمن هنوز توی این نسخه خبری از اوراباروس نیست

ویروس دیگه ایی که نداریم درسته ؟
مرسی خواهش می کنم
الکس رو به این خاطر ننوشتم چون متن رو بر اساس اون شایعه نوشتم که گفتن این طرف رو قبلا دیدیم ولی الکس اصن معلوم نیس وضعیت حتی میشه گفت دوتا الکس داشتیم :دی
اما در مورد ویروس ها
ویروس ها تا دلت بخواد بوده همین طور انگل
اولین ویروس , ویروس مادر بود و همین طور بعد از اون ویروس T و G
البته انگل های زیادی هم داشتیم مثل Ne a که ازش نمیسیس رو ساختن
خود لاسپلاگاس هم چندتا مورد داشت
در کل ویروس T فرار ترین و سریع می تونه هزاران نفرو آلوده کنه

مرسی خواهش می کنم
الکس رو به این خاطر ننوشتم چون متن رو بر اساس اون شایعه نوشتم که گفتن این طرف رو قبلا دیدیم ولی الکس اصن معلوم نیس وضعیت حتی میشه گفت دوتا الکس داشتیم :دی
اما در مورد ویروس ها
ویروس ها تا دلت بخواد بوده همین طور انگل
اولین ویروس , ویروس مادر بود و همین طور بعد از اون ویروس T و G
البته انگل های زیادی هم داشتیم مثل Ne a که ازش نمیسیس رو ساختن
خود لاسپلاگاس هم چندتا مورد داشت
در کل ویروس T فرار ترین و سریع می تونه هزاران نفرو آلوده کنه
آره ویروس مادر رو یادم رفت ، ویروس مادر توی آفریقا ساخته شد درسته ؟

اگه بخوایم شرکت ها رو بررسی کنیم اول از همه آمبرلا بود بعدش هم سازمان که کلا توی همه چیز سر رشته داره و انواع اقسام ویروس رو جمع کرده ، در آخر هم ترایسل که توی نسخه 5 معرفی شد

درود بر همه
طبق خبری که حمید جان تو این تاپیک گذاشتند، به احتمال زیاد شخصیت دختری که تو تریلر دیدیم، همون شریه، پس با این حساب نظریه افشین جان هم راجع به مخاطب کرس(:d) رد میشه، و احتمالاً همون ایدا یا هلنا مد نظر کرس بوده. با این وجود احتمال اینکه شخصیت جدید پسر هم همون استیو باشه(البته میتونه استیو تو این مدت زمان یک مزدور تمام عیار شده باشه:d) زیاده، و باز هم تأکید میکنم اگر شری، استیو، لیان و کرس تو بازی حضور داشته باشند، حتماً ردپایی از کلر هم تو بازی خواهیم دید.

آخرین ویرایش:
درود بر همه
طبق خبری که حمید جان تو این تاپیک گذاشتند، به احتمال زیاد شخصیت دختری که تو تریلر دیدیم، همون اشلیه، پس با این حساب نظریه افشین جان هم راجع به مخاطب کرس(:d) رد میشه، و احتمالاً همون ایدا یا هلنا مد نظر کرس بوده. با این وجود احتمال اینکه شخصیت جدید پسر هم همون استیو باشه(البته میتونه استیو تو این مدت زمان یک مزدور تمام عیار شده باشه:d) زیاده، و باز هم تأکید میکنم اگر شری، استیو، لیان و کرس تو بازی حضور داشته باشند، حتماً ردپایی از کلر هم تو بازی خواهیم دید.

فکر کنم منظورت شری باشه :دی

من که خیلی دوست دارم اون شخصیت جدیده الکس باشه ، بازی کردن با یه وسکر خودش افتخاریه که نصیب هر کس نمیشه :دی

بحث پزشکی شد!!ویروس و انگل و...:d

خب دیگه برای اینکه بتونی توی جنگ پیروز بشی اول باید دشمنت رو بشناسی :دی

فکر کنم منظورت شری باشه :دی

من که خیلی دوست دارم اون شخصیت جدیده الکس باشه ، بازی کردن با یه وسکر خودش افتخاریه که نصیب هر کس نمیشه :دی
درسته:d حالم خوش نبود اشتباه تایپ کردم. احتمال اینکه این بنده خدا الکس باشه خیلی پایینه، هم از لحاظ سنی و هم از لحاظ اطلاعات(شخصیتی هست که قبلاً تو سری دیده بودیمش).

بالاترین درجه ی امکان حضور استیو هست :دی
اگه این استیو هم درست باشه خداییش خیلی حال میکنکم :دی

آخرین ویرایش:
از پریروز تا حالا 40-30 بار تریلر و دیدم !:d
خیلی زود معرفی کردن...
عرضش که مصادف با ظهور اقا میشه...
کی میتونه اینقد صبر کنه !:|
بالاترین درجه ی امکان حضور استیو هست :دی
اگه این استیو هم درست باشه خداییش خیلی حال میکنکم :دی
منظور از استیو کیه ؟!
مگه استیو توو کد ورنیکا نمرد و پروندش بسته نشد ؟

چند وقت پیش داشتم اویل 1 رو میرفتم...
یه قسمتی هست اوایل بازی که باید تابلو هارو Push کنیم که یه جورایی تابلو ها تولد تا مرگ رو نشون میدن...
ترتیب Push کردن رو کسی یادش هست ؟
چند سری تست کردم کلاغا حمله کردن کلافه شدم سیستمو خاموش کردم !!:d
توو اینترنت سرچ کردم چون بازی خیلی قدیمیه و فسیل شده چیزی پیدا نکردم !

آخرین ویرایش:
منظور از استیو کیه ؟!
مگه استیو توو کد ورنیکا نمرد و پروندش بسته نشد ؟

چند وقت پیش داشتم اویل 1 رو میرفتم...
یه قسمتی هست اوایل بازی که باید تابلو هارو Push کنیم که یه جورایی تابلو ها تولد تا مرگ رو نشون میدن...
ترتیب Push کردن رو کسی یادش هست ؟
چند سری تست کردم کلاغا حمله کردن کلافه شدم سیستمو خاموش کردم !!:d
توو اینترنت سرچ کردم چون بازی خیلی قدیمیه و فسیل شده چیزی پیدا نکردم !
خیر استیو نمرد!بعد از تبدیل شدنش دوباره به حالت انسان برگشت(البته نه کاملاً)

برای حل اون معما هم فکر کنم باید به ترتیب دوره‌های سنی پیش برید، از کودکی تا مرگ، یکی یکی دکمه‌ها رو به ترتیب دوره زمانی بزنید تا معما حل شه.(کودکی، جوانی، میان سالی، پیری و درنهایت مرگ)

آخرین ویرایش:
من که زیاد نمیتونم دنبال کنم
وقتم محدوده اجازه نمیده :d دارم برای کنکور میخونم بلکه رتبه خوب زبان رو بیارم
ولی جهت اطلاعتون بگم کد ورونیکا رو خریدم از psstore منتظرم دانلودش تموم بشه
اونایی که خریدن گرافیکش چجوریه تو ذوق نزنه؟

من که زیاد نمیتونم دنبال کنم
وقتم محدوده اجازه نمیده :d دارم برای کنکور میخونم بلکه رتبه خوب زبان رو بیارم
ولی جهت اطلاعتون بگم کد ورونیکا رو خریدم از psstore منتظرم دانلودش تموم بشه
اونایی که خریدن گرافیکش چجوریه تو ذوق نزنه؟
سلام حامد جان، باید بهت بگم یک چیزی فراتر از مزخرفه!:d اصلاً امیدی از لحاظ گرافیک بهش نداشته باش، ولی خوب باز قابل تحمله، خدا رو شکر نسخه GC رو HD کردند وگرنه آدم پای بازیش ایجوری میشد::wacko:.(مثلاً خیر سرشون بازی رو HD کردند ولی فقط یه پورت ساده بوده+بمیره این کپکام که هیچ کدوم از کاراش مثل آدم نیست:d)
امیدوارم تو کنکورت موفق باشی;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or