بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
زیرو چیه؟!بیا برو ریمیکو بازی کن!اصلا هم اویل1 نیست!کلی با اویل1 فرق داره!
من که نمیتونم بازی کنم!همش محو تماشای کاخ میشم!:d
افشین این چه کاری بود کردی با من!!!:p
عمو چی میگی؟
زیرو یه نسخه دیگه از اویل بود که داستانش به قبل از همه اینا بر میگرده اگر اشتباه نکنم!!!
اگر گرافیک و محیط میخوای اینو بازی کن تا بفهمی چی میگم!!!
یه جایی باید بری بالای قطار و داره بارون میاد و قطار در حرکت.گرافیکی میبینی که به عمرت ندیدی!!! اینم دقیقا شبیه همون REMAKE هستش.
در ضمن من REMAKE رو همین هفته قبل برای اولین بار تموم کردم و خداییش اندازه هزارتا RE5 میارزه.

• Like
Reactions: alfisisili

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
zxyuwc29rkb91wgd01.jpg

این فیلم کوتاه رو نگاه کنید دیدنش خالی از لطف نیست این فیلمو طرفداران رزیدنت اویل برای حمایت از رزیدنت اویل 1.5 ساختند. اسم این فیلم هست Patient Zero فقط توقع زیادی از این فیلم نداشته باشید تو فیلم وسکر و ویلیام بیرکین و ایدا رو نشون میده که دارن رو یکی از همکاراشون اگه اشتباه نکرده باشم "جان" ویروس تی رو آزمایش میکنن.

http://www.refanfilms.com/

• Like
Reactions: alfisisili

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حمید 679 مگابایت؟ wow مخالفم:d
گزاشتم برا دانلود ولی بدون حجمش زیاده ممکنه دیر ببینم چند ساعته؟

---------- نوشته در 12:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:04 AM ارسال شده بود ----------

راستی یادمه اون اوایل احد و بقیه دنبال فیلم گزارش وسکر میگشتیم کسی نداره؟ یه لینک بده دانلود کنیم؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید 679 مگابایت؟ wow مخالفم:d
گزاشتم برا دانلود ولی بدون حجمش زیاده ممکنه دیر ببینم چند ساعته؟

---------- نوشته در 12:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:04 AM ارسال شده بود ----------

راستی یادمه اون اوایل احد و بقیه دنبال فیلم گزارش وسکر میگشتیم کسی نداره؟ یه لینک بده دانلود کنیم؟

اگه F شکن داری با 50 مگ میتونی نگاه کنی. ببین تو فیلمش زامبی کشی و اینا نداره ها بیشتر باهم حرف میزنن.منو فحش ندی که چرا این و بهتون معرفی کردم حامد جون.:d شاید شما خوشت نیاد اصلا.

http://vimeo.com/31087698

بازی رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی هم 20 مارچ میاد.

http://projectumbrella.net/files/high_quality_videos/Wesker's Report.mp4

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام حمید جون!!!
اول بذار من یه اعتبار بهت بدم............................................اهان دادم و نوش جونت چون همیشه خبرای دست اولو میاری.;)
دوم بگم که 1.5 دیگه چیه؟ اینم مربوط به اون سورپرایز هست؟:-/
قضیه خیلی بو میده!!![-( اینا دارن یه کارایی میکنن!!! باید امیدوار بود.
راستی کی به RE4 رای داده؟؟؟!!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام حمید جون!!!
اول بذار من یه اعتبار بهت بدم............................................اهان دادم و نوش جونت چون همیشه خبرای دست اولو میاری.;)
دوم بگم که 1.5 دیگه چیه؟ اینم مربوط به اون سورپرایز هست؟:-/
قضیه خیلی بو میده!!![-( اینا دارن یه کارایی میکنن!!! باید امیدوار بود.
راستی کی به RE4 رای داده؟؟؟!!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o

این قضیه مال یک سال پیشه که اینها داشتن روش کار میکردن و امروز ریلیز شده. رزیدنت اویل 1.5 نمیدونی چیه علی ؟ حقم داری چون قبل رزیدنت اویل2 بوده . هیچی یه رزیدنت اویل بوده که قرار بوده رزیدنت اویل 2 باشه الزا واکر و لیان هم توش بازی میکردن و خبری از کلر نبوده .فکر میکنم داستان شباهت زیادب به داستان رزیدنت اویل 2 داشته ویلیام بیرکین هم توش بوده.مننتها وقتی تبدیل شده فکر کنم یکم با این ویلیمی بیرکین که ما میشناسیم تفاوت داشته شری هم بوده 90% بازی تکمیل شده بود تا اینکه کپکام یه شب خواب نما میشه:d و بازی رو کنسل میکنه و داغشو به دل ما ها میزاره. توام که تازش کردی :d

r9yfdokezxi75hffkj79.jpg

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
zxyuwc29rkb91wgd01.jpg

این فیلم کوتاه رو نگاه کنید دیدنش خالی از لطف نیست این فیلمو طرفداران رزیدنت اویل برای حمایت از رزیدنت اویل 1.5 ساختند. اسم این فیلم هست Patient Zero فقط توقع زیادی از این فیلم نداشته باشید تو فیلم وسکر و ویلیام بیرکین و ایدا رو نشون میده که دارن رو یکی از همکاراشون اگه اشتباه نکرده باشم "جان" ویروس تی رو آزمایش میکنن.

http://www.refanfilms.com/
خیلی دوست دارم دانلودش کنم ولی حجمش زیاده.
اگر اسمش جان باشه همون نامزد ایداست.این ایدا عجب بی وجدانیه!بعد لیون همش دنبال اینه!هرچند لیون خبر نداره که ایدا چی به سر جان اورده وگرنه ازش فرار میکرد.جدا خبر نداره که این ایدا چه جور آدمیه!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خیلی دوست دارم دانلودش کنم ولی حجمش زیاده.
اگر اسمش جان باشه همون نامزد ایداست.این ایدا عجب بی وجدانیه!بعد لیون همش دنبال اینه!هرچند لیون خبر نداره که ایدا چی به سر جان اورده وگرنه ازش فرار میکرد.جدا خبر نداره که این ایدا چه جور آدمیه!

50 مگ زیاده ؟

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
سلام بچه ها
توی عکسایی که حسین جان از ORC گذاشته زامبی ها ولیکر ها از نظر من شبیح عروسک هستن
ولی گرافیک بازی خیلی بالا رفته سیستم پیشنهادی برای pc رو نگفتن

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
اها.اینم حرفیه. باشه چیز خاصی نداشت بیشتر باهم صحبت میکدند در مورد موفقیتشون تو ساخت ویروس تی و جی
ولی گرفتم دیدمش!یه اویل خور نباید یه همچین چیزیو از دست بده!
از جمله های آخر وسکربه نظر میاد که حالا بازم ادامه داشته باشه!یعنی امکانش هست که بازم بسازن و اگر اینکارو ادامه بدن مطمئن باش دیگه سازندگان فیلم رزیدنت اویل باید برن و10-11بزنن!
خوب کارشده بود روش.مخصوصا صدای ایدا.دمشون گرم.یه چیز الکی نساخته بودن.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ولی گرفتم دیدمش!یه اویل خور نباید یه همچین چیزیو از دست بده!
از جمله های آخر وسکربه نظر میاد که حالا بازم ادامه داشته باشه!یعنی امکانش هست که بازم بسازن و اگر اینکارو ادامه بدن مطمئن باش دیگه سازندگان فیلم رزیدنت اویل باید برن و10-11بزنن!
خوب کارشده بود روش.مخصوصا صدای ایدا.دمشون گرم.یه چیز الکی نساخته بودن.

واسه همین گفتم ببینید دیگه ;) ولی چون بعضی ها انتظار درگیری با زامبی ها و B.O.W هارو دارن فقط واسه این گفتم چیز خاصی نداشت. نه ازشون پرسیدم گفتن ادامه نداره همین بود فقط.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
ولی گرافیک بازی خیلی بالا رفته سیستم پیشنهادی برای pc رو نگفتن

والا تاریخ عرضه نسخه PCش اعلام نشده و سیستم پیشنهادی هم براش اعلام نکردن .
گرافیکش خوب شده ولی از اینکه فقط یه بازی شوتر هست و اسمش RE , هضمش برام سخته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر