بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

من کاور شماره 2 رو دارم:
13198328321.png
راستی اقا افشین داشتم تو صفحه های تاپیک ول میچرخیدم یه دفعه توی صفحه101 به اهنگ اتاق سیو و اهنگی که خودتون نواختین رسیدم.بازم کارتون عالی بود.دوره ولی تبریک(البته الان دیگه یه ذره از دور اونورتره!!!)
البته این کاوری که گذاشتی
برای گیم کیوب بالاش رو تغییر دادن بازی های ps1 کاوراش کوچیک و مربعی بود تو اون قابای کوچیک
لینک آهانگا سالم بود چون من چک کردم می گفت فایل ها پاک شده
به هر حال خواهش می کنم خیلی لطف دارین
----------------------------------------------------
آهای آرتاس اون اینباکستو خالی کن نمی زاره جوابتو بدم :دی

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من تو اکثر رای گیری ها به شماره 2 رای میدادم ولی اینبار احساس می کنم حق ریمیک داره خورده میشه واقعا شماره 1 چه برتری نسبت به ریمیک داره که باید 3 تا رای براش بره؟؟؟؟

البته این کاوری که گذاشتی
برای گیم کیوب بالاش رو تغییر دادن بازی های ps1 کاوراش کوچیک و مربعی بود تو اون قابای کوچیک
لینک آهانگا سالم بود چون من چک کردم می گفت فایل ها پاک شده
به هر حال خواهش می کنم خیلی لطف دارین
----------------------------------------------------
آهای آرتاس اون اینباکستو خالی کن نمی زاره جوابتو بدم :دی

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من تو اکثر رای گیری ها به شماره 2 رای میدادم ولی اینبار احساس می کنم حق ریمیک داره خورده میشه واقعا شماره 1 چه برتری نسبت به ریمیک داره که باید 3 تا رای براش بره؟؟؟؟
من ریمیک رو بازی نکردم!رو سیستمم دارمش ولی چون نمیتونم(یا نمیشه)دسته رو تنظیم کنم،داره خاک میخوره!چون باید با دلفین بازیش کرد.
ولی 1رو خیلی دوست دارم.از همون سال96من عاشق این بازی شدم.

من ریمیک رو بازی نکردم!رو سیستمم دارمش ولی چون نمیتونم(یا نمیشه)دسته رو تنظیم کنم،داره خاک میخوره!چون باید با دلفین بازیش کرد.
ولی 1رو خیلی دوست دارم.از همون سال96من عاشق این بازی شدم.

ا خوب چرا مشکلت رو حل نکردی من که یه لینک برای دانلود بهت دادم
حیف به خدا مخصوصا تو که عاشق شماره 1 این دیوونت می کنه :دی

ا خوب چرا مشکلت رو حل نکردی من که یه لینک برای دانلود بهت دادم
حیف به خدا مخصوصا تو که عاشق شماره 1 این دیوونت می کنه :دی
کی لینک دادی؟آخه این بازی که من گرفتم،شرکتیه.جوری ساختنش که وقتی ران میکنی همه چیزش پیش فرضه.یعنی بازی فقط تحت دلفینی که اونا گذاشتن اجرا میشه.یهپنجره باز میشه و چدتا گزینه داره که یکیشم اجرای دستیه بازیه که اونو میزنی میره تو دلفین خود برنامه.
آره یه خورده اولشو رفتم.رفتم تو اون اتاق ناهارخوریه ولی هنوز نرفتم پیش بری دم شومینه که اولین زامبی بیاد!یه سیو زدم که از شر دموهاش راحت بشم!محیطش خیلی باحال شده!
9k18slc0kwmsbfnkjtds.jpg

کی لینک دادی؟آخه این بازی که من گرفتم،شرکتیه.جوری ساختنش که وقتی ران میکنی همه چیزش پیش فرضه.یعنی بازی فقط تحت دلفینی که اونا گذاشتن اجرا میشه.یهپنجره باز میشه و چدتا گزینه داره که یکیشم اجرای دستیه بازیه که اونو میزنی میره تو دلفین خود برنامه.
آره یه خورده اولشو رفتم.رفتم تو اون اتاق ناهارخوریه ولی هنوز نرفتم پیش بری دم شومینه که اولین زامبی بیاد!یه سیو زدم که از شر دموهاش راحت بشم!محیطش خیلی باحال شده!
9k18slc0kwmsbfnkjtds.jpg
ببین تو فولدر بازی دوتا فایل با پسوند iso یا gcm هست؟

بچه ها یه کلیپ از اویل 4 میزارم نگاه کنید لذت ببرید
http://www.palsharing.com/cgi-bin/d...zeul5of52idei24axmwz7fxa/weskerpalsharing.zip
این اویل5 بود نه4!!!
کیفیتش چرا اینقدر پایین بود؟!واسه گوشیت تبدیل فرمت کردی؟اگه اصلیشو داری اونو بذار!ولی بازم دستت درد نکنه.;)
دیدی عمو کرس جنگجو رو؟!:x

---------- نوشته در 12:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 PM ارسال شده بود ----------

ببین تو فولدر بازی دوتا فایل با پسوند iso یا gcm هست؟
نه نیست.این فولدر بازی
vluppc7illgde654tn0j.jpg

خب این وسط اونایی که به RE1 رای دادن,چرا به REMAKE رای نمیدن که هم کاملتره و هم جامع تر؟؟؟:-/

ببینید من تو پست خودمم گفتم، بنده از RE1 خاطره وحشتناکی دارم، در ضمن این نسخه یک حس نوستالوژیک عجیبی به آدم میده هنوز هم وقتی این نسخه رو بازی میکنم بیشتر از RE:Remake جذبش میشم، البته این رو قبول دارم که Remake از بهترین نسخه‌های این سری بود ولی برای بنده ترسناک نبود، در حقیقت هیچکدوم از REها این جوری که شما فکر میکنید برای من ترسناک نبوده، خوب بالاخره اون اوایل سن کمتری داشتیم و جو این بازی میتونست تأثیر خودش رو، رو ما بگذاره.به هر حال به نظر من اگر قرار بین Remak و نسخه اول یکی انتخاب بشه بهتره نسخه اول باشه چون بنیان گذار این سبک بوده و طرفداران واقعی این سری هم مطمئناً ابتدا با نسخه اول ترسیدند!
البته از حق نگذریم نسخه سوم بازی جو کثیف و وحشتناکی داشت، بزرگترین دلیل این موضوع وجود مبارک نمسیس بود!مخاطب از همون ابتدای بازی پس از انفجار تا دقیقه آخر، هیچ کجا احساس امنیت نمی‌کرد و با احتیاط عمل می‌کرد، یعنی اینکه سازنده‌ها دقیقاً تونسته بودند به هدفشون برسند.به نظرم نسخه سوم بیشتر حس تعلیق(Thrill) و هیجان رو القا می‌کرد، تا اینکه بخواد مخاطب رو بترسونه، حسی که الزاماً فقط در بازی‌های ترسناک وجود نداره. این حس رو شما میتونید در بازی‌های مثل Mirrors Edge هم حس کنید.در لحظات تعقیب و گریز.

آخرین ویرایش:
این اویل5 بود نه4!!!
کیفیتش چرا اینقدر پایین بود؟!واسه گوشیت تبدیل فرمت کردی؟اگه اصلیشو داری اونو بذار!ولی بازم دستت درد نکنه.;)
دیدی عمو کرس جنگجو رو؟!:x

---------- نوشته در 12:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 PM ارسال شده بود ----------

نه نیست.این فولدر بازی
vluppc7illgde654tn0j.jpg

خوب ببین اون فایل gcz ایمیج بازی
باید از اون استفاده کنی
برو این سایت
http://www.dolphin-emulator.com/download.html
آخرین ورژن دانلود کن فقط دقت کن با ورژن ویندوزت یکی بخونه بعد فایلو باز کن بریز تو یه پوشه باهاش این gcz و باز کن حالشو ببر به احتمال زیاد هم دستتو بشناسه
اگه جایی گیر کردی بگو

خوب ببین اون فایل gcz ایمیج بازی
باید از اون استفاده کنی
برو این سایت
http://www.dolphin-emulator.com/download.html
آخرین ورژن دانلود کن فقط دقت کن با ورژن ویندوزت یکی بخونه بعد فایلو باز کن بریز تو یه پوشه باهاش این gcz و باز کن حالشو ببر به احتمال زیاد هم دستتو بشناسه
اگه جایی گیر کردی بگو
افشین دمت گرم:-*خیلی گلی:x
وایییییییییییییییییییی:-sالان آهنگش داره میزنه!مو به تن آدم سیخ میشه!:-s
این زامبیاش چرا اینقد سگ جونن!تو خود اویل1 هم میدوییدن دنبال آدم ولی دیگه نه اینجوری!!!چه ساخته میکامی!واقعا معرکه است!حامد!!!برو پی استو بفروش پی سی تو ارتقا بده اینو بازی کن!!!
عجب بازی این!!!خدا کنه 6رو هم مثل این بسازن.خدالعنت کنه این کپکامو که این نسخه رو اختصاصی داد!
جالبه دوتا نسخه ی شاهکار این بازی به نینتندو داده شد(ورونیکا برای دریم کست و ریمیک برایWii)ولی هردو کنسول رفتن تو باقالیا!آخه یکی نیست بگه بابا مگه ندیدین دریم کست چه جوری شکست خورد؟بازم واسه نینتندو بازی ساختین؟اونم بهترین نسخه ی بازی!!!(اینو امروز فهمیدما!)
ولی خودمونیم،میکامی کلا قصرو هم نوسازی کرده!اتاقا و جاهایی رو گذاشته که اصلا وجود نداشتن!!!

این سایتو ببینید:
http://www.videogamesblogger.com/2011/03/23/resident-evil-revival-selection-remakes-coming.htm
ببینید چیزی سر در میارید به منم بگید؟

آخرین ویرایش:
این سایتو ببینید:
http://www.videogamesblogger.com/2011/03/23/resident-evil-revival-selection-remakes-coming.htm
ببینید چیزی سر در میارید به منم بگید؟

خبرش مال 7 ماه پیشه ! راجع به همین Revival Selection هست دیگه , که Re4 و Code Veronica به صورت HD واسه X360 و PS3 اومدن ... البته یه نظر سنجی هم درش هست که گفته دوست دارید کدوم RE رو Remake کنند ؟ من RE2 و RE3 رو دوست دارم Remake کنند :d

خبرش مال 7 ماه پیشه ! راجع به همین Revival Selection هست دیگه , که Re4 و Code Veronica به صورت HD واسه X360 و PS3 اومدن ... البته یه نظر سنجی هم درش هست که گفته دوست دارید کدوم RE رو Remake کنند ؟ من RE2 و RE3 رو دوست دارم Remake کنند :d
دیدم که مال7ماه پیشه،میخواستم ببینم چیه!:dبعد اون عکس کلروشری رو دیدم فکر کردم ریمیک 2 اومده بعد دیدم نه،دارک سایده!

حامد خان تحویل بگیر!!!:|
ntxcxymupd6gbkabyre.png

راستی کسی نگفت این یارو نمسیس از کی و چطوری وارد شهر راکون شد؟کسی چیزی میدونه؟ راستی یه سوال اگر تایرنت 103 یه تایرنت بود که از طرف امبرلا اومده برای چی به مامورای خود سازمان حمله میکردو توی این بازی راکون سیتی باید باهاش جنگید و خشاب حرومش کرد؟
دوستان عزیزم بیاید در مورد ردکویین و چگونگی کنترل تالوس حرف بزنین نه اینکه کی قویتره کی ضعیفتر؟ راستی چرا سرگی ولادمیر از وسکر خوشش نمیومد؟ چرا این دو نفر از هم متنفر بودن؟ یا اینکه اون حشره هایی که توی اویل 5 خیلی سخت جون بودن اسمشون چی بود ؟ هدف از ساخت لیکر چی بود؟ اصلا لیکر چطوری به جود اومده؟ ایا عاقبت اسپنسر همونی بود که لیاقتشو داشت؟ این سوالا عمق بیشتری داره فکر کنم.
راست میگی اینو-اینا خیلی سوالای خوبین.مخصوصا اونی که قرمز کردم.در ضمن یارو خودتی!!!:d
من این هفته ای میخوام ZERO رو شروع کنم پس اگر مشکلی برام پیش اومد باید با اغوش باز ازم استقبال کنین!!!
راستی این داستانش اگر اشتباه نکنم اطراف عمارت اسپنسر رخ میداد و مربوط به جیمز مارکوس بود نه؟

راست میگی اینو-اینا خیلی سوالای خوبین.مخصوصا اونی که قرمز کردم.در ضمن یارو خودتی!!!:d
من این هفته ای میخوام ZERO رو شروع کنم پس اگر مشکلی برام پیش اومد باید با اغوش باز ازم استقبال کنین!!!
راستی این داستانش اگر اشتباه نکنم اطراف عمارت اسپنسر رخ میداد و مربوط به جیمز مارکوس بود نه؟
زیرو چیه؟!بیا برو ریمیکو بازی کن!اصلا هم اویل1 نیست!کلی با اویل1 فرق داره!
من که نمیتونم بازی کنم!همش محو تماشای کاخ میشم!:d
افشین این چه کاری بود کردی با من!!!:p

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or