بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

آره دیدم حامد جان. مرسی میگم حامد یه خبر از رزیدنت اویل 6 یا دمنیشن بزار که حداقل من سکته کنم بابا :d

چون تو اون دمویی که اگه اشتباه نکنم حمید گذاشته بود بازیش تو سبک و سیاق اوت برک بود و گروهی باید کار کنی تو اون بازی.اگه 6هم بخواد اینجوری بیا که...

کدوم دمو من گذاشتم ؟! اگه orc رو میکی اوتبریک های به اون قشنگی با این مقایسه نکن بابا.

آخرین ویرایش:
بچه Resident Evil: Zero رو چه طوری می تونم بازی کنم؟ واسه چه کنسولیه؟ اصلا الان پیدا می شه؟
Wii و GC . با شبیه ساز هم میتونی روی PC بازی کنی.

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 PM ارسال شده بود ----------

مرسی بابت خبر! ندیده بودمش تو بخش اخبار!
البته همچین چیز خاصی هم نیستن اینا! من که روی Wii بازی کردم زیاد خوشم نیومد! مخصوصا از سبکش! فقط اینکه از یه زاویه ی دیگه داستان رو نشون میده جالبه.

• Like
Reactions: BROXIGAR
خب همون دیگه داستانش مهمه وگرنه میدونم سبک ریلی اصلا به اویل نمیاد
کسی هم اگه نمیدونه سبک ریلی چیه (هرچند همه استادین) مرحله ای که ماشین سوار میدشدیم تو اویل 5 اون مرحله چون خودش میرفت جلو و فقط تیر میزدیم رو میگن ریلی

حامد جان مرسی بابت اطلاع رسانی . ولی اینا فقط زدن تو کاره HD کردن عنوان هاشون خوب خبر مرگشون از RE6 یه چیز هایی بگن ! بازیش جالب نبود ولی سناریوی پایان امبرلا رو دوست داشتم .
یه چیز دیگه هم اضافه کنم که چرا RE5 برای بعضی ها جالب نبود , اینکه به بازی پارتنر اضافه شده بود و همه جا دنبالت بود و اصلا احساس تنهایی نمیکردی و همیشه کمکت میکرد ولی توی RE های کلاسیک همیشه تنها بودی و با توجه به جو و اتمسفر بازی با ترس وارد محیط ها و مراحل بازی میشدی و توی RE5 همیشه خشاب داشتی و اپگرید هم میکردی ولی سری های کلاسیک (به جز 2 که تیر ها رو بینهایت میکردی :d) همیشه خشاب کم میاوردی, توی RE5 نشده توی بازیش بمیری چون همیشه تجزیهات کاملی داشتی و مین هم توی بازیش بهت میداد ! و همیشه موزیک هایی که توی مراحل بازی زده میشد به جای اینکه احساس ترس بهت دس بده فقط حالت اکشن بودن بازی رو چند برار میکرد ولی بلعکس مثلا توی RE2 وقتی در رو باز میکردی و یهو 2 تا زامبی رو پشت در میدیدی که دارند میان طرفت موزیکی که زده میشه ادم واقعا میترسه و توی سری های کلاسیک موزیک ها در مراحل در نقاط مختلف احساس ترس و دلهره و بعضی جاها حس ارامش رو بهت میرسونن که توی RE5 فقط هیجانی بودند .
RE5 داستانش خوب بود ولی کی گفته با توجه به همچین داستانی نمیشه سبک بازی رو مثل سری های کلاسیک ولی با همون دوربین LIN بسازی ؟!

آخرین ویرایش:
حامد جان مرسی بابت اطلاع رسانی . ولی اینا فقط زدن تو کاره HD کردن عنوان هاشون خوب خبر مرگشون از RE6 یه چیز هایی بگن ! بازیش جالب نبود ولی سناریوی پایان امبرلا رو دوست داشتم .
یه چیز دیگه هم اضافه کنم که چرا RE5 برای بعضی ها جالب نبود , اینکه به بازی پارتنر اضافه شده بود و همه جا دنبالت بود و اصلا احساس تنهایی نمیکردی و همیشه کمکت میکرد ولی توی RE های کلاسیک همیشه تنها بودی و با توجه به جو و اتمسفر بازی با ترس وارد محیط ها و مراحل بازی میشدی و توی RE5 همیشه خشاب داشتی و اپگرید هم میکردی ولی سری های کلاسیک (به جز 2 که تیر ها رو بینهایت میکردی :d) همیشه خشاب کم میاوردی, توی RE5 نشده توی بازیش بمیری چون همیشه تجزیهات کاملی داشتی و مین هم توی بازیش بهت میداد ! و همیشه موزیک هایی که توی مراحل بازی زده میشد به جای اینکه احساس ترس بهت دس بده فقط حالت اکشن بودن بازی رو چند برار میکرد ولی بلعکس مثلا توی RE2 وقتی در رو باز میکردی و یهو 2 تا زامبی رو پشت در میدیدی که دارند میان طرفت موزیکی که زده میشه ادم واقعا میترسه و توی سری های کلاسیک موزیک ها در مراحل در نقاط مختلف احساس ترس و دلهره و بعضی جاها حس ارامش رو بهت میرسونن که توی RE5 فقط هیجانی بودند .
RE5 داستانش خوب بود ولی کی گفته با توجه به همچین داستانی نمیشه سبک بازی رو مثل سری های کلاسیک ولی با همون دوربین LIN بسازی ؟!

من با حسین جان تا حدودی موافقم.
توی RE5 به جای آهنگ ترسناک آهنگاش هیجانین.
من اگه بخوام به طور کلی بگم توی RE 4, 5 تنها چیزایی که نسبت به 1و2و3 و کدورونیکا سر هست گرافیک و کیفیت صدا و واقعی تر شدن حرکات کاراکتر هاست.
توی 4و5 دیگه خبری از اومدن یه دفعه ای زامبی ها و کاراکتری مثل نمیسیس و آهنگ های ترسناک و بازی در شب نبود.یکی از اصلی ترین اعتراضات من به re4,5 اینه که چرا بیشتر بازی تو روز انجام میشه.
کاش re3.2 ریمیک بشه دیگه عالی میشه.البته از یه نظرم بد میشه من دیگه از کار و زندگی میفتم.

خب خودتون بگین که میشه خداییش توی روز روشن و وقتی یه نفر هم همراهت میاد و خبری از اون زامبی هی خنگ نیست بازی رو ترسناک ساخت؟
اصلا همچین چیزی نمیشه.مثلا الان بگین چه جوری تا من توجیه بشم.
اما در مورد LIN : (اگر اشتباه نکنم توی عمارت اسپنسر بود:-/) خب توی این قسمت دوباره بازگشتی به عمارت اسپنسر بود و مطمئنا همون احساس ترس قدیمی ناخود اگاه به سراغ ادم میاد و توجه داشته باشین که عمارت سوت و کور و تاریک هستش.خب مطمئنا ادم در پس هر سایه ای انتظار یه خطر رو داره و میبایست متناسب با داستانش,تم سیاه گونه مشهور بازی رو روش پیاده کنن.
RE5 اکشن بود و من منکر این حرف نمیشم ولی بازم میگم که این داستانه که گیم پلی رو مشخص میکنه.
اعتراضات من به re4,5 اینه که چرا بیشتر بازی تو روز انجام میشه.
شما باید برین به اینجا تا تمام ابهامات در مورد بازی برطرف بشه.
در مورد اینکه بازی تو روز انجام میشه خودتون بگین که تو افریقا تنها چیزی که پیدا نمیشه سیاهی هست و خورشید اونجا حکمرانی میکنه.
بازم دوباره میگم که همه چی بسنگی به RE:REV داره تا ببینن که نظرات مثبته یا نه.
و یه چیز دیگه و اونم اینه که تمام شخصیت های منفی مرده بودن و فقط وسکر زنده بود.وسکر هم که همگی میدونن دوست داره با مخفی کاری کاراش رو پیش ببره نه اینکه همون اول بازی بیا بکنه دنبالت!!!
بچه ها اینو همین الان از سایت residentevil.ir پیدا کردم!!!
13200694501.jpg
نوشته بود الکس وسکره و قرار نیست توی RE6 پیداش بشه و نوشته بود یه چیزایی رو لو دادن!!!
خداییش اگر همین باشه که اخرشه!!! شرارت از چشماش میباره!!!

آخرین ویرایش:
احد جان من که خیلی حال کردم دمت گرم!
تو رو خدا همیشه از این چیزا بزار چون هم مستند هست هم همه دوست دارن وهم باعث میشه بشینیم روی گزارشها با هم بحث کنیم نه اینکه لیون بهتره یا کریس.
عالی بود.

احد جان من که خیلی حال کردم دمت گرم!
تو رو خدا همیشه از این چیزا بزار چون هم مستند هست هم همه دوست دارن وهم باعث میشه بشینیم روی گزارشها با هم بحث کنیم نه اینکه لیون بهتره یا کریس.
عالی بود.
گزارش وسکر رو میگی؟
فکر کنم شماره 2 هم داره، نداره؟

---------- نوشته در 06:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:59 PM ارسال شده بود ----------

miscellaneous-88408.jpeg

این عکس جون میده برای background کنسول یا کامپیوترتون
حالشو ببرید 1080 ئه:d

خب خودتون بگین که میشه خداییش توی روز روشن و وقتی یه نفر هم همراهت میاد و خبری از اون زامبی هی خنگ نیست بازی رو ترسناک ساخت؟
اصلا همچین چیزی نمیشه.مثلا الان بگین چه جوری تا من توجیه بشم.
اما در مورد LIN : (اگر اشتباه نکنم توی عمارت اسپنسر بود:-/) خب توی این قسمت دوباره بازگشتی به عمارت اسپنسر بود و مطمئنا همون احساس ترس قدیمی ناخود اگاه به سراغ ادم میاد و توجه داشته باشین که عمارت سوت و کور و تاریک هستش.خب مطمئنا ادم در پس هر سایه ای انتظار یه خطر رو داره و میبایست متناسب با داستانش,تم سیاه گونه مشهور بازی رو روش پیاده کنن.
RE5 اکشن بود و من منکر این حرف نمیشم ولی بازم میگم که این داستانه که گیم پلی رو مشخص میکنه.

شما باید برین به اینجا تا تمام ابهامات در مورد بازی برطرف بشه.
در مورد اینکه بازی تو روز انجام میشه خودتون بگین که تو افریقا تنها چیزی که پیدا نمیشه سیاهی هست و خورشید اونجا حکمرانی میکنه.
بازم دوباره میگم که همه چی بسنگی به RE:REV داره تا ببینن که نظرات مثبته یا نه.
و یه چیز دیگه و اونم اینه که تمام شخصیت های منفی مرده بودن و فقط وسکر زنده بود.وسکر هم که همگی میدونن دوست داره با مخفی کاری کاراش رو پیش ببره نه اینکه همون اول بازی بیا بکنه دنبالت!!!
بچه ها اینو همین الان از سایت residentevil.ir پیدا کردم!!!
13200694501.jpg
نوشته بود الکس وسکره و قرار نیست توی RE6 پیداش بشه و نوشته بود یه چیزایی رو لو دادن!!!
خداییش اگر همین باشه که اخرشه!!! شرارت از چشماش میباره!!!

اولا عکسات مثل خودت خیلی باحال بودن.دوما فقط همین عکسا بود؟خبری ندیدی؟
سوما من نمیگم یه هویی وسکر بیاد دنبالت کنه اتفاقا منم با همون مخفی کاریاش حال میکنم.
سوال من اینه چرا بازی تو روزه؟
حالا شما میگی در افریقا خورشید حکمرانی میکنه؟ خوب باشه یعنی افریقا شب نداره؟
بعدشم خدایی خودت دوست نداری اویل 5 ترسناک بود؟یه نگاه به نظرسنجی بکن هیچکی بهش رای نداده .
بابا داداش من 8 سالش بود میومد با من اویل 5 بازی میکرد.
چهارما داداش ما شما رو چی صدا کنیم؟
بهم نگو که باید بهت بگیم شولیوس سپاستین .................................... اسمت خودش یه پسته!:d

---------- نوشته در 06:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:05 PM ارسال شده بود ----------

گزارش وسکر رو میگی؟
فکر کنم شماره 2 هم داره، نداره؟

---------- نوشته در 06:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:59 PM ارسال شده بود ----------

miscellaneous-88408.jpeg

این عکس جون میده برای background کنسول یا کامپیوترتون
حالشو ببرید 1080 ئه:d

آره حامد جان گزارش وسکر میگم .
حامد حالا عکسای منو از پروفایلم می پیچونی؟:d

آخرین ویرایش:
اولا عکسات مثل خودت خیلی باحال بودن.دوما فقط همین عکسا بود؟خبری ندیدی؟
خودت خوبی نه من!!!
فعلا همینو دیدم و خیلی نگشتم ببینم چی گفتن.
سوال من اینه چرا بازی تو روزه؟
حالا شما میگی در افریقا خورشید حکمرانی میکنه؟ خوب باشه یعنی افریقا شب نداره؟
خب بازیش تو شب هم بود مثلا اون قسمتی که باید اون غوله رو نابود کنی یا توی کشتی!!!
بهم نگو که باید بهت بگیم شولیوس سپاستین .................................... اسمت خودش یه پسته!:d
نمیشه!!!:d همینه که هست!!! این اسمو جدیدا تو دانشگاه بهم دادن!!!
بعدشم خدایی خودت دوست نداری اویل 5 ترسناک بود؟
کی دوست نداره ها؟ گفتم که منم منکر کاستی هاش نمیشم و میگم اکشن خالص بود و 0% ترس.ولی باید بر طبق داستان پیش بره.
حالا باید دید این RE:REV چی از اب در میاد.
یه چیز دیگه هم اضافه کنم که چرا RE5 برای بعضی ها جالب نبود , اینکه به بازی پارتنر اضافه شده بود و همه جا دنبالت بود و اصلا احساس تنهایی نمیکردی و همیشه کمکت میکرد ولی توی RE های کلاسیک همیشه تنها بودی و با توجه به جو و اتمسفر بازی با ترس وارد محیط ها و مراحل بازی میشدی
اقا حسین بزرگ (Big.Boss) اینو باهاتون موافقم که وجود پارتنر ترسو از بین برده بود.فکر کنم تنها دلیل نبود ترس هم همینه توی RE5.
یه بار دیگه میگم : هیچکس اون تریلرو دیده که کریس تنهاست تو افریقا و شوا همراش نیست؟
کلا کریس همش داره از دستشون فرار میکنه.یکی گفت قرار بوده این باشه ولی یه دفعه میزنه به سرشون و کاراکتر بیخود شوا رو وارد داستان میکنن که کل تشکیلات رو به هم میزنه!!!

حامد حالا عکسای منو از پروفایلم می پیچونی؟:d
من که همچین چیزی تو پروفایلت ندیدم
اصلا من مخالفم کلا مخالفم با خودمو خودتو خودش مخالفم
====================================
این reHD شدن ها برای من که اصلا هیچ کدوم از اونا رو ندیدم خوبه حداقل میتونم تجربشون کنم

سلام به برو بچه های با حال و دوست داشتنی تاپیک
امیدوارم همتون سالمو سلامت باشید
خیلی بی مقدمه حرفمو بگم میدونم وسط بحث داغی هستین
می خواستم از همتون خدافظی کنم فردا برای همیشه ایرانو ترک می کنم
میرم جایی که بتونم به آرزو هام نزدیک تر بشم
مطمئنا یه غیبت با زمان نا معلومی تو تاپیک خواهم داشت
بچه های گل تاپیک چه قدیمیا چه جدیدیا
همتون رو خیلی خیلی دوست دارم و ازتون معذرت می خوام اگر دلخوری براتون ایجاد کردم
همینطور امیدوارم تونسته باشم فعالیت مفیدی تو این تاپیک داشته باشم
سرتون رو بیشتر از این درد نمیارم
خداحافظ همتون
برام آرزوی موفقیت کنید

Anywhere I may roam
Where I lay my head is home

Carved upon my stone
My body lies, but still I roam,

Wherever I may roam

آخرین ویرایش:
خداحافظ همتون
برام آرزوی موفقیت کنید

Anywhere I may roam

Carved upon my stone

Wherever I may roam
خدانگهدارت باشه افشین جان. ان شاالله هرجا میری موفق و سربلند باشی. امیدوارم در اولین فرصتی که مستقر شدی به ماها به تاپیک همیشه سربلندمون،به خونه دوممون یعنی تاپیک رزیدنت اویل سر بزنی.
:((:((:((:((:((:((:((
من تو زندگیم از بیشترین چیزی که متنفرم خداحافظی هست پس میگم به امید دیدار افشین

خداحافظ همتون
برام آرزوی موفقیت کنید

Anywhere I may roam

Carved upon my stone

Wherever I may roam
بدرود...
انان که تو را میشناختند از دوستی ات بی نصیب نماندند و انان که نمیشناختند فرصتی دیگر نخواهند داشت....
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or