بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

:-o رزیدنت اویل 5 رو کنسول بهتر از PC بود ! نگو این حرفو شما رو آخرین تنظیمات بزار aaa رو 4X بزار دایرکت ایکس 11 ببین بازم کنسول بهتره !
غلط كردم!!! منو نزن!!!:-s
مشكلم اينه كه سيستمم نميكشه.ممكنه CPU-ش بسوزه

خواهش میکنم چیزی نبود.برای RE5 پچی نیست.
کلا رو کنسول چون فیکس و جفت جور هست همه چیز , به نظر میاد خیلی بهتره ولی هیچی جای PC رو نمیگیره . البته بازیهای نصبی مثل RE5 اینجورین و بازیهایی که با شبیه ساز اجرا میشن رو PC هیچ وقت به پای کنسولیشون نمیرسن مثل
RE Remake , Zero
حالا اگه بتونم یه چندتا عکس از RE5 میزارم براتون.
دوستان میدونید چه طور مشه از بازی عکس گرفت (برنامه منظورمه) . من قبلا با prtsc خود کیبورد میگرفتم بعد تو Paint پیست میکردم ولی نمیدونم چرا تو ویندوز 7 وقتی پیست میکنم فقط یه صفحه سیاه بهم میده.تو XP این مشکل رو نداشتم.

:-o رزیدنت اویل 5 رو کنسول بهتر از PC بود ! نگو این حرفو شما رو آخرین تنظیمات بزار aaa رو 4X بزار دایرکت ایکس 11 ببین بازم کنسول بهتره !
حمید جون داداش بیخیال دیرکت ایکس 11 نداشت شماره 5 که
تو pc فقط aa بهتر بود و رزولوشن
دیگه دیرکن ایکس 11 نبود :-o
اوه ! یعنی اونی که من خریده بودم و قراره برسه دستم ژاپنی هست ؟
دقیقا کلا دیسک برای ژاپنی ها میاد
27 سپتامبر هم انگلیسیش میاد رو psn
---------------------------------------------------------------------
در کل برای رزیدنت ایول باید بیخیال pc شد چون بازی کنسولیِ تا حالا هم به جز شماره 5
رو پی سی همش پورتهای داغون بوده
شبیه سازم که ماشالله قربونش برم
حسابی گند میزنه تو بازی یا موزیک نداره یا افت فریم داره یا ...
تازه اونم بعد از 2 نسل میاد شبیه سازی می کنه که دیگه فایده نداره
نکته 2 اینکه این نسخه های اچ دی که اومده یه مقدار افکت بش اضافه شده و دوربینش واید شده
که رو شبیه ساز نمیشه اینکارو کرد تا جایی که من میدونم

حمید جون داداش بیخیال دیرکت ایکس 11 نداشت شماره 5 که
تو pc فقط aa بهتر بود و رزولوشن
دیگه دیرکن ایکس 11 نبود :-o

دقیقا کلا دیسک برای ژاپنی ها میاد
27 سپتامبر هم انگلیسیش میاد رو psn
---------------------------------------------------------------------
در کل برای رزیدنت ایول باید بیخیال pc شد چون بازی کنسولیِ تا حالا هم به جز شماره 5
رو پی سی همش پورتهای داغون بوده
شبیه سازم که ماشالله قربونش برم
حسابی گند میزنه تو بازی یا موزیک نداره یا افت فریم داره یا ...
تازه اونم بعد از 2 نسل میاد شبیه سازی می کنه که دیگه فایده نداره
نکته 2 اینکه این نسخه های اچ دی که اومده یه مقدار افکت بش اضافه شده و دوربینش واید شده
که رو شبیه ساز نمیشه اینکارو کرد تا جایی که من میدونم

اشنباه کردم منظورم 10 بود.:d من ریمیک و زیرو کد ورونیکا اوتبریک ها دد ایم رو بدون هیچ مشکلی با شبیه ساز تموم کردم. Full Frame خیلیم عالی بود.

کلا خوبی کنسول اینه دردسر ارتقاء pc رو نداره و خیالت راحته جدیدترین ها هم رو کنسولت خوب اجرا میشن ولی خب pc همیشه لیدر بوده چون unique هست و میشه تنظیمات اختصاصی رو روش پیاده کرد
من خودم یه سیستم دیدم 2 میلیون بود تو زمان اویل 5 گرافیک بازی رو 1080 و 16:10 نوع تصویرش بود و بازی داشت رو bench mark با فریم ریت 60 فریم اجرا میشد یعنی 10 نسل از کنسول ها هم بگذره به همچین گرافیکی نمیرسن ولی خب پولش هم خوب بود پول 4 تا ps3 رو باید فقط هزینه ی کیس میکردی درسته الان کمتر شده قیمت اون سیستم ولی بازیم زیاده نسبت به کنسول کلا نظر من اینه که کنسول برای بازی و pc برای کار و اینترنت و کارهای دیگه از 4 سال پیش که کنسول رو خریدم حتی زورم میاد هارد سیستممو ارتقا بدم چون نیازی ندارم به این کار ولی یه چیزی هم هست الان که میخوام با شبیه ساز بازی رو برم ممکنه cpu که سهله خودمم بسوزم:d
==================
میگن تاپیک داره منحرف میشه ها یه بحثی راه بندازین برگرده به مسیر خودش درسته این کپکام عملا هممونو کرد تو گونی:d ولی خب نباید بزاریم تاپیک بخوابه
داغش کنین:d

خوش به حالت حمید همه رو چه خوب بازی کردی:d البته من فقط ریمیک و زیرو رو باشبیه ساز بازی کردم که فقط ریمیک رو خوب اجرا کرد اما صداش بعضی وقتها خش خش میکرد و موزیک های بازی هی قطع میشند ولی بازم بهم حال داد ... اما زیرو رو خیلی بد اجرا میشه رو سیستمم و نمیتونم بازی کنم و مجبورم برم گیم کوب رو دوباره بگیرم . کلا هر بازیی فقط روی کنسول مخصوصش لذت واقعیش رو میرسونه به ادم .

آره حسین هر بازی رو کنسول مخصوص به خودش ولی حساب کن یه wii میخوام یه ps2 و یه GC حالا با این تفاسیر میشه 600-700 تمن :|
چی میشد برای هر کنسولی میومد؟ یعنی چرا بازی ساز ها برای همه کنسول ها نمیسازن البته چند سالی میشه که هر بازی ای میاد برای 360 و ps3 قطعی هست و برای اونایی که دارن جفتشو خوبه:d

اشنباه کردم منظورم 10 بود.:d من ریمیک و زیرو کد ورونیکا اوتبریک ها دد ایم رو بدون هیچ مشکلی با شبیه ساز تموم کردم. Full Frame خیلیم عالی بود.
حمید جون داداش ولی سر سری کرانیکلز هم آره ;)
در ضمن فریم اصن ok
اینکه نصف صدا ها پخش نمیشه و خیلی وقتا تصویر دچار گلیچ میشه هم مضرات شبیه ساز
در ضمن منم فول فریم رو کنسول همون موقع که اومد بازی کردم ولی اگه بخوایم واسه شبیه ساز صبر کنیم کم کم موهامون مث دندونامون سفید میشه خلاصه اینکه کنسول داشتن ضرر نداره

آره حسین هر بازی رو کنسول مخصوص به خودش ولی حساب کن یه wii میخوام یه ps2 و یه GC حالا با این تفاسیر میشه 600-700 تمن :|
چی میشد برای هر کنسولی میومد؟ یعنی چرا بازی ساز ها برای همه کنسول ها نمیسازن البته چند سالی میشه که هر بازی ای میاد برای 360 و ps3 قطعی هست و برای اونایی که دارن جفتشو خوبه:d
حامد من باهات مخالفم اصن به نظر من سری رزیدنت ایول باید انحصاری باشه
چون اگه نباشه سازنده ها می رن دنبال اینکه یه چیزی بسازن که فروش بالایی داشته باشه
ولی اگه انحصاری باشه خیالش راحت یه چیز درس درمون میده دست مردم
باور کن اگه نسل بعد رزیدنت ایول انحصاری ماکروسافت بشه من حاظرم هر چقدرم کنسول داغونی باشه بخرم :دی(به ایکس باکسی ها برنخوره خوب هرکس یه نظری داره دیگه :دی)
---------------------------------
حامد می گم اگه کد ورونیکا رو بازی نکردی حتما این اچ دی رو بگیر
وسکر جانت هم هست :دی
من حتما می گیرم
چون از هر فرصتی باید استفاده کرد برای بازی کردن رزیدنت ایول :x

خوش به حالت حمید همه رو چه خوب بازی کردی البته من فقط ریمیک و زیرو رو باشبیه ساز بازی کردم که فقط ریمیک رو خوب اجرا کرد اما صداش بعضی وقتها خش خش میکرد و موزیک های بازی هی قطع میشند ولی بازم بهم حال داد ... اما زیرو رو خیلی بد اجرا میشه رو سیستمم و نمیتونم بازی کنم و مجبورم برم گیم کوب رو دوباره بگیرم . کلا هر بازیی فقط روی کنسول مخصوصش لذت واقعیش رو میرسونه به ادم .
دقیقا همین طوره
دلیلشم برای اینکه خوب هم اینکه به روز بازی می کنیش هم اینکه اون مخصوص اون کنسول ساخته شده کارگردان بازی برای اون بازی رو درس کرده تیم سازنده برای اون بازی رو ساخته

آخرین ویرایش:
آخه نیستن قربونت برم الان نصف بازی ها رو رو wii داده یه سری هم رو GC یه سری هم رو DS خب این کارش خراب کرده من اون پستم اشاره به آینده نداره من گذشته رو میگم الان برای قدیمی ها منظورم هست باید برم اونا رو بگیرم یا pc رو ارتقا بدم که الان صحبت کردم ارتقا pc بهتره:d
راستی اگه مشکل داره این شبیه ساز ها بیخود ارتقا ندیم :d (جملات بالایی همه نقض شد:))) یه آماری بدید ببینم کدوم بهتر جواب میده الان حساب کردم کمه کم باید 300-400 تایی خرج pc بکنم اگه بهتره کنسول بگیرم برم کنسول ردیف کنم ممنون میشم بگید:)

آخه نیستن قربونت برم الان نصف بازی ها رو رو wii داده یه سری هم رو GC یه سری هم رو DS خب این کارش خراب کرده من اون پستم اشاره به آینده نداره من گذشته رو میگم الان برای قدیمی ها منظورم هست باید برم اونا رو بگیرم یا pc رو ارتقا بدم که الان صحبت کردم ارتقا pc بهتره:d
راستی اگه مشکل داره این شبیه ساز ها بیخود ارتقا ندیم :d (جملات بالایی همه نقض شد:))) یه آماری بدید ببینم کدوم بهتر جواب میده الان حساب کردم کمه کم باید 300-400 تایی خرج pc بکنم اگه بهتره کنسول بگیرم برم کنسول ردیف کنم ممنون میشم بگید:)
حامد اگه فقط و فقط می خوای برای رزیدنت ایول ها pc بگیری به نظرم کارت اشتباه یه wii دست دوم هم کارتو راه می ندازه ولی اگه می خوای برای بازی دیگه pc اینکاری بکنی هم بودجت کمه هم اینکه فک نکنم حوصله سر وکله زدن با تنظیمات اعصاب خورد کن شبیه سازو داشته باشی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب دوستان فک کنم وقتشه نظر سنجی عوض بشه
من یه مورد خیلی خوب دارم واسه نظر سنجی
نمی دونم قضیه نظرسنجی حمید چی شد ؟
اگر می خواید اونو بزارید یعد اینی که من می گم بزاریم (الان نمی گم چی هس :دی)
نظرتون رو همین الان اعلام کنید زود باشید :دی

آخرین ویرایش:
حمید جون داداش ولی سر سری کرانیکلز هم آره ;)
در ضمن فریم اصن ok
اینکه نصف صدا ها پخش نمیشه و خیلی وقتا تصویر دچار گلیچ میشه هم مضرات شبیه ساز
در ضمن منم فول فریم رو کنسول همون موقع که اومد بازی کردم ولی اگه بخوایم واسه شبیه ساز صبر کنیم کم کم موهامون مث دندونامون سفید میشه خلاصه اینکه کنسول داشتن ضرر نداره

نه با ورژن های جدید همه مشکلاتش برطرف شده و راحت میشه بازی کرد .من که تمو مشون کردم خیالم راحت شد گیم کیوب هم نگرفتم .کل رزیدنت اویل ها رو تموم کردن به غیر از گلد ادیشن و رولیشنز اون مرسناریس 3D رو هم اصلا جزو رزیدنت اویل حساب نمیکنم من.

درود
دوستان من ترجیه میدم تو بحث کنسول ها نیام.میرم تو بحث نظر سنجی.
افشین جان حق انتخاب رو از ما نگیر خواهشا نظر سنجی خودت رو هم بگو تا نظر بدیم.اگرم نمیگی که همون نظر حمید خوبه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or