بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام !

بازی orc فکر کنم اوایل December میاد حامد جان بعد من هم بیشتر خاطر انلاینش میخرمش . راستی بازی revival selection روی دیسک فقط رو PS3 هست درسته ؟
مردیم و زنده شدیم از بس تو کف این RE6 بودیم اما هنوزم منتظرم یه خبر رسمی در موردش بدن ... شخصیت اصلیش هم کلر باشه :-" (به خدا خودمم این کلر رو خیلی دوستش دارم)

به !!ورودت رو به دانشگاه تبریک میگم نیما جان:d موفق باشی ...

این رزیدنت اویل رو زیاد جدی نگیر حامد جان این چیزا که هیچی حتی ممکنه تو بازی یه چیزهایی ببینی که دهنت از تعجب باز بمونه.:d ولی اون غیب شدنشون منو کشته

3wjzyyharbtz3yh1jq75.jpg
حمید این نی نی هه کیه عکسشو گذاشتی اینجا؟؟
این یه بچه زامبیه؟؟
داره زامبی میشه؟
زامبی شده خبر نداره؟
یا اینم فیکه؟؟

سلام !

بازی orc فکر کنم اوایل December میاد حامد جان بعد من هم بیشتر خاطر انلاینش میخرمش . راستی بازی revival selection روی دیسک فقط رو PS3 هست درسته ؟
مردیم و زنده شدیم از بس تو کف این RE6 بودیم اما هنوزم منتظرم یه خبر رسمی در موردش بدن ... شخصیت اصلیش هم کلر باشه :-" (به خدا خودمم این کلر رو خیلی دوستش دارم)

به !!ورودت رو به دانشگاه تبریک میگم نیما جان:d موفق باشی ...

واسه XBPX 360 هم هست. کپکام خیلی سرش شلوغ بوده هنوزم هست رولیشنز 70% کامل شده واسه همین من فکر نمیکنم به این زودیها خبری از رزیدنت اویل 6 باشه .احتمال زیاد میره واسه نسل بعد و E3
2012

حمید این نی نی هه کیه عکسشو گذاشتی اینجا؟؟
این یه بچه زامبیه؟؟
داره زامبی میشه؟
زامبی شده خبر نداره؟
یا اینم فیکه؟؟

این و وقتی بهش خبر دادن که TGS تموم شده بدون معرفی رزیدنت اویل 6 گریش گرفته.

اینا ها این عکس پکش
http://www.pic.iran-forum.ir/images/f51lbc3ro88w64o5ff4.jpg
من شک دارم برای 360 هم بیاد.ولی خب کپکامه دیگه به قول نیما پول پرسته.
دوستان اگه مایلید من راهنمای قدم به قدم Resident Evil Remake که یکی از سخترینهاست رو بصورت ویدئو براتون بزارم.
خواهشا همه نظر بدن.

دمت گرم سینا جان بزاری که خیلی ممنون میشیم .. من کلا 1 بار تمومش کردم اونم خیلی خیلی وقت پیش بود دوباره قصد دارم بازیش کنم که فکر نکنم همه جاهاش رو حفظ باشم
Re Zero رو هم میتونی بذاری ؟

دوستان اگه مایلید من راهنمای قدم به قدم Resident Evil Remake که یکی از سخترینهاست رو بصورت ویدئو براتون بزارم.
خواهشا همه نظر بدن.
من خودم شخصا از راهنما خوشم نمیاد استفاده کنم.ولی بزار شاید بقیه بخوان استفاده کنن(دستت هم درد نکنه)
راستی اقایون من الان دارم تو re5دنبال جواهرات میگردم چهار تاش مونده.ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم.از هر کدوم از مدل های الماس هام هم 5مدلش تکمیله.ایا باید همه اون خونه ها پر بشه یا نه همش همینه.
ولی خواهشا اگه کسی کامل کرده جواب بده

هم به صورت دیسک برای 2 کنسول میاد هم به صورت دانلودی 20 سپتامبر بر روی xbl و 27 سپتامبر برای psn میاد برای ماها که به صرفه نیست دانلود کنیم بخریم بهتره من فردا میرم بازار خبرشو میگیرم بهتون فردا شب میگم چجوریاس بازی هم تو ژاپن 8 سپتامبر ریلیز شده شاید الان تو بازار ما باشه
دمت گرم سینا بزار من که نمیتونم بازی کنم کنسولشو ندارم pcم که ضعیفه نمیکشه بزار بقیه استفاده کنن

من خودم شخصا از راهنما خوشم نمیاد استفاده کنم.ولی بزار شاید بقیه بخوان استفاده کنن(دستت هم درد نکنه)
راستی اقایون من الان دارم تو re5دنبال جواهرات میگردم چهار تاش مونده.ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم.از هر کدوم از مدل های الماس هام هم 5مدلش تکمیله.ایا باید همه اون خونه ها پر بشه یا نه همش همینه.
ولی خو
اهشا اگه کسی کامل کرده جواب بده
همه جواهرات 5 تایی نیستن. من همشونو دارم. یه یک ساعتی بهم مهلت بدی میرم نگاه میندازم و ازشون عکس میگیرم میام اینجا میزارم ببین همه رو داری یا نه.

اینا ها این عکس پکش
http://www.pic.iran-forum.ir/images/f51lbc3ro88w64o5ff4.jpg
من شک دارم برای 360 هم بیاد.ولی خب کپکامه دیگه به قول نیما پول پرسته.
خواهشا همه نظر بدن.
آقا سینا بزار. منم تا آخرش رفتم و اون بازوکا بی نهایتم آزاد کردم.
حالت دشمنان نامرئیش رو کسی رفته تا آخر؟
من که نتونستم برم. خیلی سخته و خیلی هم ترسناکه:-s

همه جواهرات 5 تایی نیستن. من همشونو دارم. یه یک ساعتی بهم مهلت بدی میرم نگاه میندازم و ازشون عکس میگیرم میام اینجا میزارم ببین همه رو داری یا نه.
:-s
نه دیگه پست رو دقیق نمیخونی:).من گفتم الماس نگفتم جواهر.الماس ها همشون 5تایین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or