بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

یک نفر من رو روشن کنه ! تریلر فیک بود یا نه ؟؟ اخه یه روز میام میگن فیک بود فردا میگن تایید شده دوباره فرداش میگن نه بابا فیک بوده ! من هنگ کردم !
این خبر که لیان و جیل شخصیت های بازی بودن هم فیک هست ؟

یک نفر من رو روشن کنه ! تریلر فیک بود یا نه ؟؟ اخه یه روز میام میگن فیک بود فردا میگن تایید شده دوباره فرداش میگن نه بابا فیک بوده ! من هنگ کردم !
این خبر که لیان و جیل شخصیت های بازی بودن هم فیک هست ؟

فعلا معلوم نیست.همه هنگ کردن.:d شاید اونم فیک باشه بهر حال من هر چی تو اینترنت بوده و گفته شده واسه شما ها گذاشتم تا ببینید.اگرم فیک باشه من از همه معذرت میخوام.

دوستان عزیزان فیک بود به خدا فیک بود
من که لینک گذاشتم
موزیک متنشم برای یه آلبوم دارک امبینت بود
لینکش همین صفحه پیش هست
چهارتا جمله هم که با گوگل ترنسلیت ترجمه کرده بودن

• Like
Reactions: hmd2009
درود.خب من این جا به خودم وبه شما تبریک میگم بابت این ضایع بازی که دارن سرمون در میارن الان مارو...کردن.
الان شما هم باید به حرف افشین برسید که گفت باز ملت رفتن سرکار.افشین دمت گرم معلومه سردو گرم چشیده ای.
برادر گرامی نیما دیدی گفتم زود عصبی نشو اونهمه هی غر زدی اخرش همش شد...گفتم زود قضاوت نکن.
حالا اشکالی نداره شاید فردا خبری شد که بعیده

شاید کپکام عمدا اینکارارو داره میکنه یعنی میخواد طوری بشه که همه دیگه از اومدن تریلر رزیدنت اویل 6 تو TGS نا امید بشن بعد مثلا فردا یا چند روز دیگه یه تریلر از رزیدنت اویل 6 بده بیرون که کلر ردفیلد هم توش باشه خبری از جیل و لیان نباشه داستان به رولیشنز ربط نداشته باشه .البته من یه جایی خوندم که یکی گفته بود سازنده رزیدنت اویل 6 گفته کرکتر های قدیمی تو بازی حضود نخواهند داشت. بهر حال شاید اینطوری باشه شاید کپکام میخواد در عین نا امیدی همه رو سورپرایز کنه.همین الان داشتم با یکی از دوستای خارجیم چت میکردم در مورد همین موضوع .بهم گفت یک اختلاف نظری بین کپکام آمریکا و کپکان ژاپن پیش اومده و کپکام آمریکا نخواسته که کپکام ژاپن از رزیدنت اویل 6 رو رونمایی کنه فعلا .شما حتما متوجه شده بودید که اول کپکام ژاپن تیزر رو تایید کرد .بعدا حالا اگه تکذیب کرده و باز سایت ها حرفاشونو عوض کردند و ..... خودتون ببینید.

Update: The Resident Evil 6 video was not at Capcom's Theatre Show as Kotaku had heard it would be. Eurogamer was there and can confirm this.
IGN writer Rich George heard from multiple contacts at Capcom that the Resident Evil 6 video was a fake.
Original story: Capcom Japan has said a Resident Evil 6 video, filmed off-screen behind closed doors during the Tokyo Games Show, is real.

آخرین ویرایش:
شاید کپکام عمدا اینکارارو داره میکنه یعنی میخواد طوری بشه که همه دیگه از اومدن تریلر رزیدنت اویل 6 تو TGS نا امید بشن بعد مثلا فردا یا چند روز دیگه یه تریلر از رزیدنت اویل 6 بده بیرون که کلر ردفیلد هم توش باشه خبری از جیل و لیان نباشه داستان به رولیشنز ربط نداشته باشه .البته من یه جایی خوندم که یکی گفته بود سازنده رزیدنت اویل 6 گفته کرکتر های قدیمی تو بازی حضود نخواهند داشت. بهر حال شاید اینطوری باشه شاید کپکام میخواد در عین نا امیدی همه رو سورپرایز کنه.
اينم يه حرفيه!!!
بعيد نيست همچين كاري كنه.يكي به من بگه اينا ميخوان داستان كيو بزارن؟
همه مردن يا رفتن پي خونه زندگيشون!!!
ولي يه حسي به من ميگه هر چي باشه خوب از اب درمياد.من كه خيلي به اين يكي دل بستم!!!

خب الان داشتم توی فروم های خارجی میگشتم به یه مطلب جالب در مورد Resident Evil 6 و تمام شایعاتی که این چندوقته در موردش بوده برخوردم که تقریبا همه چیز رو توضیح میده و ثابت میکنه که کلا خبر از همون اول ( اولین لوگو که چند ماه پیش اومد ) فیک بوده

First of all I want to apologize if by my posts and writings I have made people's expectations be higher than they should have been.
I'll just copy-paste my posts from neogaf (xpliskin), summarizing all this.

Post 1:
I have to say, this is one very naughty and sad troll. It is very elaborate.
The effort he put in is insane.
He kept feeding us throughout the whole thing:

-July 2011: Creates a fake RE6 & BIO6 logo. Says he's snapped a RE6 slide at SDCC
Posts it in a first famous horror website forum. Rumors are unleashed

-Aug 2011: Promises us "suprises" and a RE 6 announcement at TGS 2011
DELIBERATELY writes bad English and/or Engrish. Even details.
His stuff makes it to front pages.

-Sep 2011: 15th September hits, nothing is shown.

-Sep 2011: Creates an entire fake teaser, complete with premise, setting (canada) and
concept art from a canadian artist as well as robotic translated japanese text

-Sep 2011: Posts teaser and fake leaked detail on another famous RE fan forum under a different name

-Sep 2011: Teaser is debunked and discovered fake

-Sep 2011: He makes a thread in the first forum about how his own teaser is fake and that RE6 will still be announced.
Puts up a NEW made up logo picture that is from "RE 6 tgs presentation slides" and reassures us the announcement is coming.

-Sep 2011: The Bio 15th anniversary hits, no announcements are made
The troll edits his "legit" logo pic, replacing it with a simple "x."

He picked those 2 websites wisely.
The first one is a "must" for horror game/RE fans and 2nd one is the only one who would cover RE news from TGS live.

It has to be the same person. Why? The screen the teaser is projected on seems to be the same as from where the "leaked logo pic" is snapped.

Post 2:
Every major RE fan website fell into it. Hell IGN and that other website posted it in the front page. The guy claimed his own teaser is fake and kept feeding us.

Who could have imagined this was so big and orchestrated?
The effort that guy put is just crazy. Faking filming a teaser trailer behind closed doors.
Planning and seeding us in july. Refreshing the bait in our mouth, just to deceive us in the end.
What kind of ****ed up person does that? This is insane.

As a lesson, I, well every RE fan should air on the side of pessimism regarding any rumors, "leaks" or whatever from now on.
Unless it comes from capcom representatives mouth, it's fake.
I wouldn't mind if posting such findings or things should warrant a forum ban.

حمید حرفت بو داره یه جورایی جور در میاد گفتی با هم اختلاف پیدا کردن؟ جایی هست که گزاشته باشه این خبر رو ؟ منظورم سایت معتبری هستش چون اینجوری باشه فکر کنم این بازی هم درش تخته بشه و کلا کنسل کنن و نسازن دیگه
ولی خداییش تو این وضعیت بی حالی من که ای بگی نگی دارم خوب میشم خیلی خبر بدی بود البته از حمید ممنونم که خبرارو میزاره خبر خبره خوب و بد هم داره خوبش حال میده بدشم مثل آمپول میمونه یه دفعه باید بزنی
باز دمت گرم حمید

حمید حرفت بو داره یه جورایی جور در میاد گفتی با هم اختلاف پیدا کردن؟ جایی هست که گزاشته باشه این خبر رو ؟ منظورم سایت معتبری هستش چون اینجوری باشه فکر کنم این بازی هم درش تخته بشه و کلا کنسل کنن و نسازن دیگه
ولی خداییش تو این وضعیت بی حالی من که ای بگی نگی دارم خوب میشم خیلی خبر بدی بود البته از حمید ممنونم که خبرارو میزاره خبر خبره خوب و بد هم داره خوبش حال میده بدشم مثل آمپول میمونه یه دفعه باید بزنی
باز دمت گرم حمید

نه حامد جان این خبر جایی نیست . ولی با عقل جور در میاد چون کپکام ژاپن اول تیزر رو تایید کرد . دوست عزیز دانته لوگو ها فیک نبودن. اگه تو اینترنت یه سرچ بزنی خودن متوجه میشی که آخرین لوگو رسمی هست و لوگوی قبلی هم دقیقا مثل همونه.قرار بوده تو Resident Evil 15th Anniversary یه اتفاقاتی بیفته.حالا صبر کنیم TGS تموم نشده هنوز. شاید اختتامیه TGS رزیدنت اویل 6 یا یک تریلر جدید از Damnation باشه.

ybpy8p18kip0gz7gsdv.jpg

آخرین ویرایش:
سلاممیگم بهتر نیست جای اینکه خودتونو اذیت کنید منتظر بمونید بازی بیاد؟:d

به خاطر فروش رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی. همه چی به خاطر اونه. دلم میخواد نیم درصد هم فروش نکنه. تا بیخیال این بشن که دیگه با شرکت های غربی همکاری کنند واسه ساخت رزیدنت اویل.

درود.خب من این جا به خودم وبه شما تبریک میگم بابت این ضایع بازی که دارن سرمون در میارن الان مارو...کردن.الان شما هم باید به حرف افشین برسید که گفت باز ملت رفتن سرکار.افشین دمت گرم معلومه سردو گرم چشیده ای.برادر گرامی نیما دیدی گفتم زود عصبی نشو اونهمه هی غر زدی اخرش همش شد...گفتم زود قضاوت نکن.حالا اشکالی نداره شاید فردا خبری شد که بعیده
قربونت برم احمد جون من از اول همین حس و داشتم تو این چند ساله کپکام یه روده راست تو شیکمش نبوده فک نمی کنم دیگه خبری بشه
خب الان داشتم توی فروم های خارجی میگشتم به یه مطلب جالب در مورد Resident Evil 6 و تمام شایعاتی که این چندوقته در موردش بوده برخوردم که تقریبا همه چیز رو توضیح میده و ثابت میکنه که کلا خبر از همون اول ( اولین لوگو که چند ماه پیش اومد ) فیک بوده
همون طور که حمید گفت مث اینکه این لوگو یه بار رو خود سایت کپکام آپ شده
به خاطر فروش رزیدنت اویل اپریشن راکون سیتی. همه چی به خاطر اونه. دلم میخواد نیم درصد هم فروش نکنه. تا بیخیال این بشن که دیگه با شرکت های غربی همکاری کنند واسه ساخت رزیدنت اویل.
دقیقا حمید کپکام به هیچ عنوان نمی خواد ریسک کنه اگه این اپریشن راکون سیتی بفروشه سری رزیدنت ایول رو مث کال او هر سال میزنه میده بیرون امیدوارم که همچین اتفاقی نیفته

ج
قربونت برم احمد جون من از اول همین حس و داشتم تو این چند ساله کپکام یه روده راست تو شیکمش نبوده فک نمی کنم
دیگه خبری بشه همون طور که حمید گفت مث اینکه این لوگو یه بار رو خود سایت کپکام آپ شدهدقیقا حمید کپکام به هیچ عنوان نمی خواد ریسک کنه اگه

این اپریشن راکون سیتی بفروشه سری رزیدنت ایول رو مث کال او هر سال میزنه میده بیرون امیدوارم که همچین اتفاقی نیفته

خدا نکنه اینطوری بشه اگه نه من دیگه اسم رزیدنت اویل رو هم حتی هم نمیارم. اقا من میگن حالا رزیدنت اویل 6 هیچی میگیم به فروش orc لطمه میزنه این دمنیشن چی ! این که دیگه یه تریلر جدید نشون دادنش مشکلی نداره که ! من رفتم تو ف بوک کپکام گفتم جون مادرت یک بهانه قانع کننده بیار که تو TGS نه از رزیدنت اویل 6 خبری شد نه دمنیشن. ولی جواب نمیدن اصلا. خیلی به ندرت جواب میدن.

راست میگی حمید جان. من که تریلر این RE:ORC رو دیدم حالم به هم خورد.
خب بچه ها یه سوال:
من و حمید جان دیشب با هم در مورد RE صحبت میکردیم و بحث سر زمان رویداد اتفاقات RE2 و RE3 شد.حمید جان پیشنهاد کرد اینجا سوالو مطرح کنم و البته خودش یه حدس هایی زد.اما سوال:
اتفاقات RE2 و RE3 توی یه زمان اتفاق میوفتن یا نه؟
منظورم اینه که همون وقتی که LEONوCLAIR توشهر هستن ,دقیقا همون موقع JILL هم تو شهره؟
لطففا دوستان عزیز هر کی میتونه نظر بده خوشحال میشم.(میشیم)

راست میگی حمید جان. من که تریلر این RE:ORC رو دیدم حالم به هم خورد.
خب بچه ها یه سوال:
من و حمید جان دیشب با هم در مورد RE صحبت میکردیم و بحث سر زمان رویداد اتفاقات RE2 و RE3 شد.حمید جان پیشنهاد کرد اینجا سوالو مطرح کنم و البته خودش یه حدس هایی زد.اما سوال:
اتفاقات RE2 و RE3 توی یه زمان اتفاق میوفتن یا نه؟
منظورم اینه که همون وقتی که LEONوCLAIR توشهر هستن ,دقیقا همون موقع JILL هم تو شهره؟
لطففا دوستان عزیز هر کی میتونه نظر بده خوشحال میشم.(میشیم)

من که میدونم اما شما چون شک داشتی گفتم اینجا مطرح کن. :d نیمه ی اول بازی ۲۴ ساعت قبل از رزیدنت اویل 2 و نیمه دوم بازی 48 ساعت بعد از رزیدنت اویل 2 اتفاق می افته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or