بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

درود
دوستان من ترجیه میدم تو بحث کنسول ها نیام.میرم تو بحث نظر سنجی.
افشین جان حق انتخاب رو از ما نگیر خواهشا نظر سنجی خودت رو هم بگو تا نظر بدیم.اگرم نمیگی که همون نظر حمید خوبه.
باشه می گم ولی اول یه توضیحی بدم
با توجه به اینکه نظرسنجی که حمید پیش نهاد داده در مورد ویروس ها نیاز به اطلاعات زیاد تو سری داره تعداد شرکت کننده ها میاد پایین در ضمن مطمئنا از نظر علمی فقط و فقط یه جواب داره مث اینکه واسه جواب
2+2 نظرسنجی بزاری !!!!!!!!!!
وبگی می خوایم نظر هر کسو بدونیم !!!!!!!!!!!!!
به ه نظر من نظرسنجی خوبه که تمام مخاطب های رزیدنت ایول از تمام سطوح رو دعوت کنه به بحث
در هر صورت نظرسنجی من اینه و مطمئن باشید برای بحث جای زیادی داره
به نظر شما بهترین کارگردان سری رزیدنت ایول چه کسی بوده ؟؟؟؟

باشه می گم ولی اول یه توضیحی بدم
با توجه به اینکه نظرسنجی که حمید پیش نهاد داده در مورد ویروس ها نیاز به اطلاعات زیاد تو سری داره تعداد شرکت کننده ها میاد پایین در ضمن مطمئنا از نظر علمی فقط و فقط یه جواب داره مث اینکه واسه جواب
2+2 نظرسنجی بزاری !!!!!!!!!!
وبگی می خوایم نظر هر کسو بدونیم !!!!!!!!!!!!!
به ه نظر من نظرسنجی خوبه که تمام مخاطب های رزیدنت ایول از تمام سطوح رو دعوت کنه به بحث
در هر صورت نظرسنجی من اینه و مطمئن باشید برای بحث جای زیادی داره

چرا همون اول که نظر دادی نگفتی مثل 2+2 چند میشه هست ؟ اصلا هر کار خودتون صلاح میدونید انجام بدید. ما که رفتیم تا وقتی یه خبری از دمنیشن یا رزیدنت اویل 6 بشه. راستی تو فیلم رزیدنت اویل 5 قراره انگل لاس پلاگاس باشه و لیان هم هست ! فیلم 4 در مورد بازی رزیدنت اویل 5 فیلم 2 در مورد بازی رزیدنت اویل 3 فیلم 5 در مورد بازی رزیدنت اویل 4 هست حتما . مسخرس واقعا .

آخرین ویرایش:
مسخره ترینش همون Apocalypse بود! وقتی بچه بودم RE 3 رو بازی میکردم با صدای S.T.A.R.S گفتن Nemesis ازجا میپریدم! :| اونوقت اینا اومدن Nemesis رو مهربون کردن!! اومد به آلیس کمک کرد! :|
بهترین شماره ی فیلم به نظرمن همون 1ـش بود. گرچه اونم حرف خاصی واسه گفتن نداشت.

حامد اگه فقط و فقط می خوای برای رزیدنت ایول ها pc بگیری به نظرم کارت اشتباه یه wii دست دوم هم کارتو راه می ندازه ولی اگه می خوای برای بازی دیگه pc اینکاری بکنی هم بودجت کمه هم اینکه فک نکنم حوصله سر وکله زدن با تنظیمات اعصاب خورد کن شبیه سازو داشته باشی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب دوستان فک کنم وقتشه نظر سنجی عوض بشه
من یه مورد خیلی خوب دارم واسه نظر سنجی
نمی دونم قضیه نظرسنجی حمید چی شد ؟
اگر می خواید اونو بزارید یعد اینی که من می گم بزاریم (الان نمی گم چی هس :دی)
نظرتون رو همین الان اعلام کنید زود باشید :دی
رفتم سبک سنگین کردم دیدم pc فایده نداره کنسولم فعلا نگیرم بهتره آخه ممکنه معاف نشم مجبور بشم برم سربازی :-s:-ss:-ss اونوقت با همه چی و حتی شما ها :((:((:((:(( باید خداحافظی کنم تا 2 سال دیگه:((:((:((:((:(( (دعا کنید معاف بشم)
فعلا تا قطعی شدن اون قضیه و اومدن کتاب نیما صبر میکنم احتمالا با خوندن کتابش نیازی نه به ارتقا و نه به کنسول دیگه داشته باشم هرچند بازی کردن یه چیز دیگس ولی.....................
نظر سنجی هم بزار هرچی دوست دارین حالا چه برای حمید عزیز چه برای خودت من که حسم پرید حرف بزنم نظر سنجی بزارید نظر دادم میام میگم چرا به این نظر دادم فعلا خداحافظ تا فردا شایدم پس فردا:(

افشین اگه نظر سنجی و گذاشتی اسم کارگردانارو که گفتی بگو واسه کدوم رزیدنت اویل بوده. یا همین جا یه لیست بزار .بعد تو نظر سنجی اسم کارگردانارو بزار . اینو واسه اونایی میگم که نمیدونن کدوم کارگردان واسه کدوم رزیدنت اویل بوده.منم میام نظرمو میدم. دیگه حالم گرفته شده نه دمنیشن نه رزیدنت اویل 6 . :(

مثل اینکه 2+2 چند میشه ؟ باز احد بهت گفت ! :d چرا همون اول که نظر دادی نگفتی مثل 2+2 چند میشه هست ؟ اصلا هر کار خودتون صلاح میدونید انجام بدید. ما که رفتیم تا وقتی یه خبری از دمنیشن یا رزیدنت اویل 6 بشه. راستی تو فیلم رزیدنت اویل 5 قراره انگل لاس پلاگاس باشه و لیان هم هست ! فیلم 4 در مورد بازی رزیدنت اویل 5 فیلم 2 در مورد بازی رزیدنت اویل 3 فیلم 5 در مورد بازی رزیدنت اویل 4 هست حتما . مسخرس واقعا .
حمید !!!!!!!!!
دادا دمت گرم دیگه حالا ما تحت تاثیر دیگرونیم دیگه[-(
تو که یادته من نظر دادم همون موقع هم گفتم واسه نظر سنجی خوب نیس جوابشم معلوم قبل اینکه بحث کنین در ضمن من فک می کردم بحثاتونو کردین
منم وقتی میام سوال می پرسم می خوام همه راضی باشن اصن شاید فقط از نظر من جالب باشه به هر حال تو یه پیشنهاد دادی منم یه پیشنهاد دادم
هر کدومو اکثریت دوس داشته باشن می زاریم
تو ام اگر از این نظرسنجی که من گفتم خوشت نمیاد بیا دلایلتو بگو

رفتم سبک سنگین کردم دیدم pc فایده نداره کنسولم فعلا نگیرم بهتره آخه ممکنه معاف نشم مجبور بشم برم سربازی :-s:-ss:-ss اونوقت با همه چی و حتی شما ها :((:((:((:(( باید خداحافظی کنم تا 2 سال دیگه:((:((:((:((:(( (دعا کنید معاف بشم)
فعلا تا قطعی شدن اون قضیه و اومدن کتاب نیما صبر میکنم احتمالا با خوندن کتابش نیازی نه به ارتقا و نه به کنسول دیگه داشته باشم هرچند بازی کردن یه چیز دیگس ولی.....................
نظر سنجی هم بزار هرچی دوست دارین حالا چه برای حمید عزیز چه برای خودت من که حسم پرید حرف بزنم نظر سنجی بزارید نظر دادم میام میگم چرا به این نظر دادم فعلا خداحافظ تا فردا شایدم پس فردا:(
حامد جون دادا غصه نخور ردیف میشه ;)

سابلیکم!خوب به سلامتی اینترنت خونمون ردیف شد و ما برگشتیم به جمع زامبی خوران مقیم مرکز!الان دعوا سر چیه؟من خدایی دیگه حوصله ندارم برم این همه صفحه رو بخونم!پس با اجازتون ساکت میشینم تا بحث جدیدی راه بندازید که منم سر در بیارم.
حامد جون داداش این شتریه که رو همه ی پسرا خوابیده!!!

بزار افشین جان هر چی دوست داری بزار من مخالف نیستم.

دوستان تریلر کامل ریچل حتما ببینید. تو TGS نشون داده شده.

326t1y1novzjxuu3h02.jpg

لینک دانلود تریلر HD

هی میگم ارزش نداره به خاطر رولیشنز 300 تومن بدم میبینم نمیشه این لعنتی انحصاریه و هیچ وقت واسه هیچ کنسول یا کنسول دستی نمیاد همه ی بازی های رزیدنت اویل نینتندو همیجوری بوده حالا !

بزار افشین جان هر چی دوست داری بزار من مخالف نیستم.

دوستان تریلر کامل ریچل حتما ببینید. تو TGS نشون داده شده.

326t1y1novzjxuu3h02.jpg

لینک دانلود تریلر HD

هی میگم ارزش نداره به خاطر رولیشنز 300 تومن بدم میبینم نمیشه این لعنتی انحصاریه و هیچ وقت واسه هیچ کنسول یا کنسول دستی نمیاد همه ی بازی های رزیدنت اویل نینتندو همیجوری بوده حالا !
تو مریضی...تو مریضی...آره یه مریضه بی اراده!!!:d
آخه مگه مریضی ازین تریلر های قند توی دل آب کن به یک بی جنبه مثل من نشون میدی؟؟ نمیگی از شدت هیجان پس میوفتم؟؟
الان من300 تومن از کجا بیارم برم این دستگاه و بازیش که حتما 40 تومن هست رو بخرم؟؟:((
با 23 سال سن و این همه یال و کوپال برم به بابام بگم پول بده میخوام رزیدنت اویل رولیشنز بخرم؟؟؟:((
من میدونم. تو آخر من رو به قتل میرسونی حمید!!!
ای قاتل!!

اقا من هستم .خوبه.ولی یه نکته ای
افشین مگه تو این حرفو نزدی:
خب یه تازه کار از کجا بدونه جریان چیه؟
با 23 سال سن و این همه یال و کوپال برم به بابام بگم پول بده میخوام رزیدنت اویل رولیشنز بخرم؟؟؟:((
بابا شماها چرا اینقدر سنتون بالاس:d.راستی اسفندیار.دستت درد نکنه بابت اون عکسا.مال تو هم مثل مال من بود.فکر کنم اون چهار تا خالی میمونه

بابا شماها چرا اینقدر سنتون بالاس:d.راستی اسفندیار.دستت درد نکنه بابت اون عکسا.مال تو هم مثل مال من بود.فکر کنم اون چهار تا خالی میمونه
حالا مگه تو چند سالته؟؟توقع داری رزیدنت اویل بازای قدیمی چند سالشون باشه. تازه من توشون فنچ حساب میشم:dالان این حمید 40 سالشه!!!>:)=))مگه نه حمید؟=))

الان من300 تومن از کجا بیارم برم این دستگاه و بازیش که حتما 40 تومن هست رو بخرم؟؟:((
من میدونم. تو آخر من رو به قتل میرسونی حمید!!!
ای قاتل!!
باور کن همینه! اصلاً واسه اویل خوردن به یه GC نیاز داری و نباید دل به PC خوش کرد! من کاملاً درکت میکنم چون تقریباً هم سنیم و اویل خور! اما چه میشه کرد؟!:(

افشین نظر سنجی پیشنهادیت خیلی خوبه اما بیش از حد تخصصیه. یعنی این تخصص برمیگرده به اصول کارگردانی. فکر نکنم بش از عده ی معدودی تو دادن پست همراهی کنن.

باور کن همینه! اصلاً واسه اویل خوردن به یه GC نیاز داری و نباید دل به PC خوش کرد! من کاملاً درکت میکنم چون تقریباً هم سنیم و اویل خور! اما چه میشه کرد؟!:(
خوشحالم یک هم درد و غم خوار پیدا کردم. آدم یه دوست مثل حمید داشته باشه به دشمن نیاز نداره!>:)
حمید خیلی باحالی داداش:d>:d:)

---------- نوشته در 11:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:40 PM ارسال شده بود ----------

افشین نظر سنجی پیشنهادیت خیلی خوبه اما بیش از حد تخصصیه. یعنی این تخصص برمیگرده به اصول کارگردانی. فکر نکنم بش از عده ی معدودی تو دادن پست همراهی کنن.
دقیقا. تایید میشه.b-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or