بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

هر کی هست خیلی یونیفرمش ستمه !:|
بازیش هم که انحصاری این 3DS فلان شده هست . اخه چیزه جالبی هم نیست که بخوای بخریش الکی پولت رو خرج میکنی !! ولی خیلی دوست دارم بازیش کنم که نمیشه:(

بازیش هم که انحصاری این 3DS فلان شده هست . اخه چیزه جالبی هم نیست که بخوای بخریش الکی پولت رو خرج میکنی !! ولی خیلی دوست دارم بازیش کنم که نمیشه:(
حسین جان. مشکل همین خیلی دوست داشتن برای بازی کردن بازی هست!!!:(
اگه این نبود که دیگه لازم نبود هی جلز بلز بزنیم و به این نینتندو فحش بدیم که...

محمد جون میدونم این شتر همه جا هست شده بلای جون میدونید مشکل چیه مشکل اینه که من این همه سابقه کار تو بازار دارم الان 2 سال نباشی همش مالیده میشه میره دوستم همین بلا سرش اومد الان عملا از صفر شروع کرد بعد از 5 سال سابقه تو کوچه مروی
من میگم ارزششو نداره برای 1 بازی بری 300 تمن خرج کنی حالا اگه wii بود یا GC یه چیزی چون اون چند تا بازی اویل براش اومده
سینا بابت تریلر دمت گرم
اونایی که این اویل های پورت شده رو میخوان رو ps3 بگیرن بهتره از psstore خرید کنید چون هم ارزونتره هم به صرفه تره البته اگه مشکلی با دانلود ندارید ولی اونایی که میخوان رو xbox360 بازی کنن چند روز باید بگذره تا دیسک 360 تو بازار بیاد فعلا اون ژاپنیه اومده بود که ارزش خریدن نداشت همه نوشته ها تو بازی ژاپنی هست به جز منو ها البته این گفته ی اون فروشنده هستش
افشین نظرسنجی خوبه ولی به قول احد خیلی تخصصیه من فقط میکامی رو میشناسم اونم خیلی کم
اونایی که اهل آنلاینن رفتم مخابرات گفتم پینگمو درست کنن احتمالا 1 هفته دیگه درست میشه هماهنگ میکنم آنلاین بزنیم حالی به حولی بشیم

خب چیکار کنیم نخریم ؟ بازیشم گرافیکش خیلی عالیه حیفم میاد نخرم از اون طرف هم میگم بعدش که تمومش کردم چی ؟ 300 تومنم دود میشه. این نینتندو عمدا به کپکام میگه رزیدنت اویل بسازه برا کنسولاش حالا چه دستی چه غیر دستی چون میدونه رزیدنت اویل هست که فروششو زیاد میکنه. :d اگه نه قارچ خور و پینک پونگ و رقص پا انقد فروشش رو زیاد نمیکنه.:d

کپکام واسه Wii U هم یه رزیدنت اویل میسازه در آینده .حالا ببینید من کی گفتم .اگه نساخت هر چی دلتون خواست بگی

آخرین ویرایش:
ب چیکار کنیم نخریم ؟ بازیشم گرافیکش خیلی عالیه حیفم میاد نخرم از اون طرف هم میگم بعدش که تمومش کردم چی ؟ 300 تومنم دود میشه. این نینتندو عمدا به کپکام میگه رزیدنت اویل بسازه برا کنسولاش حالا چه دستی چه غیر دستی چون میدونه رزیدنت اویل هست که فروششو زیاد میکنه. :d اگه نه قارچ خور و پینک پونگ و رقص پا انقد فروشش رو زیاد نمیکنه.
آره دقیقا! من Wii رو به خاطر RE گرفتم. باورتون میشه کلا فقط 5 تا بازی برای Wii دارم!:d Remake ,Zero , 4, The Umbrella Chronicles, The Darkside Chronicles ! هیچ بازی دیگه ای نزاشتم تو دستگاه!
فکر کنم همین بلا داره برای 3DS هم میاد سرم!:|

آره دقیقا! من Wii رو به خاطر RE گرفتم. باورتون میشه کلا فقط 5 تا بازی برای Wii دارم!:d Remake ,Zero , 4, The Umbrella Chronicles, The Darkside Chronicles ! هیچ بازی دیگه ای نزاشتم تو دستگاه!
شرمنده، برداشت بد نکنید ولی شما دیگه خیلی عاشقید:dبازم معذرت میخوام.

• Like
Reactions: Biohazard
من کی گفتم نخرید !؟ البته منظورم این نبود که بازیش ارزش نداره که بخوای 3DS رو بخری اتفاقا خودم من هم خیلی دوست دارم به خاطر Revelations این کنسول رو بگیرمش .
منم GameCube رو فقط به خاطر ریمیک و The Twin Snakes گرفته بودم که ریمیک 2 تا مینی dvd بود و خیلی بهم حال داد و فقط همین 2 تا بازی رو براش داشتم ولی حیف دادمش یه یکی :( ...
نظر سنجی گذاشته نمیشه ؟ کارگردان های بازی شینجی میکامی و جان تاکوچی و کازوهیرو ایاما و هیدکی کامیا هستند ؟

دوستان تو راکون سیتی کباب زامبی هم داریم ؟

اگه یه اسلحه M2 Flamethrower هم تو بازی داشته باشی چنجه هم میتونی درست کنی. :d

منم به احتمال زیاد میگیرم فقط منتظرم این رولیشنز بیاد و قیمت 3DS یکم بیاد پایین.

من کی گفتم نخرید !؟ البته منظورم این نبود که بازیش ارزش نداره که بخوای 3DS رو بخری اتفاقا خودم من هم خیلی دوست دارم به خاطر Revelations این کنسول رو بگیرمش .نظر سنجی گذاشته نمیشه ؟ کارگردان های بازی شینجی میکامی و جان تاکوچی و کازوهیرو ایاما و هیدکی کامیا هستند ؟

اقا موافقید نظر سنجی رو بزاریم آیا شما حاضرید فقط به خاطر رزیدنت اویل رولیشنز nintendo 3DS بخرید ؟ :)) ببینیم چند نفر حاضر اند بخرن.:d

1 - بله

2- خیر

3- شاید

آخرین ویرایش:
دیدید گفتم رزیدنت اویل 6 سر کاره؟آخه چند تا رزیدنت اویل با هم؟حداقل بذارید رولیشن بیاد!
با نظر سنجی مخالفم.چون کاملا مشخصه که چه کسی رای بیشتری میاره.من میگم حالا که همه منتظر رزیدنت اویل 6 هستند،نظر سنجی رو بذاریم:
به نظرتان شخصیت اصلی رزیدنت اویل 6 چه کسی است؟
1-کلیر ردفیلد و لیون اسکات کندی-
2-فقط کلیر ردفیلد-
3-فقط لیون اسکات کندی-
4-ربکا چیمبرز-
5-شخصیت جدید-
از قرار دادن شخصیت هایی که مطمئنیم نیستند هم خودداری کنید.چون فقط اعتبار نظر سنجی رو پایین میارن.مثل:کریس،جیل،شوا،ایدا و....(ایدا اگر هم باشه شخصیت اصلی نیست.)
متشکرم.
در ضمن اگه ممکنه چند تا تریلر از گیم پلی مزدورلان با شخصیت های مختلف بذارید.ممنون میشم.(مخصوصا کلیر،ربکا،بری،هانک و کراوزر)

دیدید گفتم رزیدنت اویل 6 سر کاره؟آخه چند تا رزیدنت اویل با هم؟حداقل بذارید رولیشن بیاد!
با نظر سنجی مخالفم.چون کاملا مشخصه که چه کسی رای بیشتری میاره.من میگم حالا که همه منتظر رزیدنت اویل 6 هستند،نظر سنجی رو بذاریم:
به نظرتان شخصیت اصلی رزیدنت اویل 6 چه کسی است؟
1-کلیر ردفیلد و لیون اسکات کندی-
2-فقط کلیر ردفیلد-
3-فقط لیون اسکات کندی-
4-ربکا چیمبرز-
5-شخصیت جدید-
از قرار دادن شخصیت هایی که مطمئنیم نیستند هم خودداری کنید.چون فقط اعتبار نظر سنجی رو پایین میارن.مثل:کریس،جیل،شوا،ایدا و....(ایدا اگر هم باشه شخصیت اصلی نیست.)
متشکرم.
در ضمن اگه ممکنه چند تا تریلر از گیم پلی مزدورلان با شخصیت های مختلف بذارید.ممنون میشم.(مخصوصا کلیر،ربکا،بری،هانک و کراوزر)

نیما از کجا مطمعنی جیل نیست ؟ :d راستی هنوز امضا تو عوض نکردی که . :d تیزر فیک بود امضاتو عوض کن. البته خدا رو چه دیدی دیدی باز جیل تو رزیدنت اویل 6 هم بود.:)) الان نظرمو بگم یا نه واسه نظر سنجی ؟

نظرتون در مورد این ویدئو از رزیدنت اویل اپریشن راکن سیتی چیه ؟ این تریلر نیکولای رو نشون میده که فرار میکنه. داره جالب میشه این بازی. خیلی هم بد نیست مثل اینکه ای بابا هی بد میشه هی خوب .:d البته اینو بگم که ظاهرا این ویدئو از یه دوربین امنیتی تو بازی هست .

9svbw1pqghwjtiz50nx5.jpg

لینک دانلود

آخرین ویرایش:
نظرتون در مورد این تریلر زیبا از رزیدنت اویل اپریشن راکن سیتی چیه ؟ این تریلر نیکولای رو نشون میده که فرار میکنه. داره جالب میشه این بازی. خیلی هم بد نیست مثل اینکه ای بابا هی بد میشه هی خوب .:d
با اینکه اصلا دوست ندارم اینو بگم ولی تریلرش قشنگ بود!:d فقط حیف که بازیش ... !:|
...........
راستی RE4 تو PSN اومده؟ دیروز Search کردم چیزی ازش ندیدم! اینم مثل RE2,3 فقط برای آمریکاست؟:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or