بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
نيماجان شماكلا عادته كه فقط حرف خودتوتكراركني،بدون اينكه حرفاي ديگران روبخوني؟!
توچندصفحه قبل گفته بودي كه وسكراصلاقرارنبوده زنده بشه ومن هم توهمون صفحه ازت پرسيدم اگروسكربرنميگشت آياداستان بازي به جايي ميرسيد؟ضمن اينكه اصلاكي ميگه وسكرمرده بوده كه بخوادزنده بشه؟!
نكته بعدي اينكه اشتباهت اينه كه فكرميكني نقش اول كسيه كه داستان روشروع ميكنه!
قبلاهم گفته بودم بهت كه كدورونيكابراي كلرنيست!چرابازهمون حرفاتوتكرارميكني؟
كلرتوداستان هيچ نقشي نداره.فقط دنبال كرسه.اگركلربه جزيره نميومدبازهم كدورونيكاساخته ميشد.چون وسكراونجابود وكرس هم طبيعتاپيداش ميكرد.شخصيت اول كدورونيكاكرسه.چون همه ي زمينه هابراي حضوركرس داره آماده ميشه.آياميتوني منكراين بشي؟آيااگه كرس نميومد،كلرنجات پيداميكرد؟كلري كه توتارحشرات گيركرده بود!
كلرچه كارمهمي انجام داد براي پيشبرد داستان؟به نظرمن اصلادرست نيست كه كلر روباجيل مقايسه كنيم.
مهمترين كاري كه جيل انجام داد اين بودكه جلوي نابودي استارز روگرفت!نميسيس اسلحه ايي بودكه براي نابودي استارزطراحي شده بودو جيل اين پروژه روازبين برد.پس اويل3فقط گيم پلي نبود!دليل ديگه هم اينه كه اويل3شماره داره!كلااين رسمه كه بازيهايي كه شماره دارن جزوخط اصلي داستانن و بازيهاي عنوان دارهستن كه ميتونن حاشيه ايي باشن!مثل اوت برك!
كلراصلاتوخط اصلي قرارنميگيره.چون هدفش شخصيه.اون فقط دنبال كرسه.اماجيل خيلي به پيشبردداستان كمك كرد.تحقيقات زيادي روي شركت ها،اهدافشون وتوليداتشون انجام داد.
قصدمن اين نيست كه بگم كي بهتره،فقط خواستم بگم خيلي درموردكلر داري اغراق ميكني.اگه كلرحذف بشه هيچ اتفاقي نميوفته!چون هيچ طرف تحقيقات به كلروابسته نيست!
تار حشرات؟:(
خب تار حشرات نه یه چیز دیگه مثلا یه هانتر .خب اگه اینجوری حساب کنی که خیلیها همدیگرو نجات دادن.بارها گفته شده نجات جون دیگری اونقدرها هم مهم نیست چون تو این بازی خیلی ها همدیگرو نجات دادن.
جیل جلوی نابودی استارز رو گرفت؟
کی؟
پس چرا الان استارز نیست؟
خب اگه اونطور باشه لیون هم ویلیام بریکین رو کشت.بیلی کوئن هم مارکوس رو کشت.شوا هم تو کشتن وسکر زحمت زیادی کشید.همه این اشخاص هم از نمسیس مهم تر هستن پس بیلی و لیون و شوا هم از جیل مهم ترن؟
اگه شماره بودن فاکتور به این مهمیه که شما میگی پس 4هم جزو خط اصلیه؟
کلر هدفش شخصیه؟
یعنی الان هم دنبال کریسه؟:-o
پس عضویت توی تراسیو چیه؟یعنی همش کشک؟
اگه کلیر حذف بشه هیچ اتفاقی نمیفته؟راجع به این یکی هم:|.چی بگم واالله
به سوالی بودن جمله ها دقت کنید که یه وقت برداشت اشتباه نشه بعد بگید از لیون طرفداری کردی.
من کلا چیزی واسه گفتن ندارم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نیما جان بهتره در مورد چیز دیگه ای بحث کنیم این دیگه خیلی تکراری شده .من هم از جیل خوشم میاد به همون اندازه که شما از کلر خوشت میاد اما هیچ وقت این حرفا رو نمیزنم شما میخوای بگی که کلا داستان رزیدنت اویل به خاطر کلر داره ادمه پیدا میکنه و یا کلر رو مهمتر از جیل میخوای جلوه بدی که اصلا اینطور نیست.کلر راهش کلا از جیل و کریس و اینا جداست اون ناخواسته در مقابل اتفاقات و حوادث داستان قرار گرفت اما کریس و جیل خودشون حوادث داستان رو رقم زدند .اتفاقا الان داشتم نامه ای رو که به شینجی میکامی نوشتی و جوتب های ایشون رو نگاه میکردم.

حالا واقعا چجوری با میکامی حرق زدی ازتو سایت کپکام ؟ capcom-unity ?

آخرین ویرایش:

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
خب حمید جون این داغه حال میده همین که درمورد اهمیت نقش موش ها توی رزیدنت اویل بحث نمیشه خودش خیلیه
فکر کنم توی چند صفحه اینده اون اقاهه که توی یه بازی ترسناکه بعد بازوهاش خیلی قطوره وگردن کلفتی داره(خواهرش چند ساله این کوچه به اون کوچه دنبالشه) نقش اول تمام بازی های رایانه ای.خدارو چه دیدی.
شایدم سالی یه دونه از اون بازی ترسناکه دادن بیرون که فقط درمورد اون اقاهه باشه.این وسط هم یه پسرو دختر خوشگل هستن(همونا که توی شماره2 بودن)گهگاهی از جلوی دوربین رد بشن؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب حمید جون این داغه حال میده همین که درمورد اهمیت نقش موش ها توی رزیدنت اویل بحث نمیشه خودش خیلیه
فکر کنم توی چند صفحه اینده اون اقاهه که توی یه بازی ترسناکه بعد بازوهاش خیلی قطوره وگردن کلفتی داره(خواهرش چند ساله این کوچه به اون کوچه دنبالشه) نقش اول تمام بازی های رایانه ای.خدارو چه دیدی.
شایدم سالی یه دونه از اون بازی ترسناکه دادن بیرون که فقط درمورد اون اقاهه باشه
.این وسط هم یه پسرو دختر خوشگل هستن(همونا که توی شماره2 بودن)گهگاهی از جلوی دوربین رد بشن؟

این داغه حال میده که نشد جواب میبینی که حرف های همه تکررای شده هر کسی فقط میخواد حرف خودشو به کرسی بنشونه. منظورتو متوجه نمیشم ؟ چرا حقیقت رو قبول نمیکنی ؟ یعنی میخوای بگی لیان و کلر از کریس و جیل مهمترند ؟ :-o من نمیدونم چه اصراری داری که انقد لیان رو مهم جلوه بدی شما ! یعنی 1/10 کار هایی که کریس و جیل انجام دادند رو لیان و کلر انجام ندادند تازه هنوز اطلاعات زیادی از رولیشنز در دست نیست اونجا هم کریس و جیل بودند در آینده معلوم میشه که اونجا چیکار کردند و داستان بازی چجوری پیشرفته.

نامه ی شینجی ! " لیون اسکات کندی هم نقش مهمی در سری اویل نداشت و فقط به عنوان حاشیه در بازی بود ! البته اگر بخواهیم از لحاظ داستان به بازی نگاه نکنیم به ترتیب :
1-کریس ردفیلد
2-لیون اسکات کندی
3- جیل ولنتاین
4- کلیر ردفیلد

نظریه ی شخصی خودم شخصیت ها را به این صورت طبقه بندی میکنم :
1- البرت وسکر ( اگر این شخصیت نبود جیل و کریس را خلق نمیکردیم ! )
2- جیل ولنتاین ( پر نقش ترین شخصیت زن در بازی ! )
3- کریس ردفیلد ( یکی از نقش های مهم و کلیدی )
4- کلیر ردفیلد ( نقشی پر رنگ در بازی داشت ) نقش لیون مهم تره یا کلیر؟(از نظرداستان بگید نه گیم پلی) |||| جزو داستان بازی زیاد محسوب نمیشه چون زیاد عملبات خاصی را انجام نداد و اگه اون نبود بازی تغییر چندانی نمیکرد ! "

خب اینارو شینجی میکامی گفته با این حساب بازم حرفی هست کندی جان ؟ نکنه نظر ایشون رو هم قبول نداری !

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
کاملا مشخصه Chris نقش مهمتری تو داستان داره نسبت به Leon !:| حتی Claire هم از Leon مهمتره. حالا بعضی ها که این حقیقت براشون قابل حضم نیست و نمیتونن این حقیقت رو قبول کنن یه بحث دیگه هست!:|

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
تار حشرات؟:(
خب تار حشرات نه یه چیز دیگه مثلا یه هانتر .خب اگه اینجوری حساب کنی که خیلیها همدیگرو نجات دادن.بارها گفته شده نجات جون دیگری اونقدرها هم مهم نیست چون تو این بازی خیلی ها همدیگرو نجات دادن.
جیل جلوی نابودی استارز رو گرفت؟
کی؟
پس چرا الان استارز نیست؟
خب اگه اونطور باشه لیون هم ویلیام بریکین رو کشت.بیلی کوئن هم مارکوس رو کشت.شوا هم تو کشتن وسکر زحمت زیادی کشید.همه این اشخاص هم از نمسیس مهم تر هستن پس بیلی و لیون و شوا هم از جیل مهم ترن؟
اگه شماره بودن فاکتور به این مهمیه که شما میگی پس 4هم جزو خط اصلیه؟
کلر هدفش شخصیه؟
یعنی الان هم دنبال کریسه؟:-o
پس عضویت توی تراسیو چیه؟یعنی همش کشک؟
اگه کلیر حذف بشه هیچ اتفاقی نمیفته؟راجع به این یکی هم:|.چی بگم واالله
به سوالی بودن جمله ها دقت کنید که یه وقت برداشت اشتباه نشه بعد بگید از لیون طرفداری کردی.
من کلا چیزی واسه گفتن ندارم

نميدونم اين چه وضع پيگيري بحثه؟!واسم خيلي عجيبه كه چراشماالان رو داري ميبيني!صحبت تاپايان جريان كدورونيكاست!عزيزمن چرادقت نميكني!
وقتي كه نمسيس توراكون سيتي عربده ميزد استارز،آوازنميخوند!بلكه دنبال اعضاي استارزبود!اون زمان استارزوجودداشته.داريم راجع به اتفاقات اون زمان صحبت ميكنيم.اينكه مابيايم باتوجه به الان داستان نتيجه بگيريم مثل اين ميمونه كه بگيم مايهو وباهمين سن وهيكل افتاديم روزمين!
ماجراهااتفاق افتادن تابه الان رسيدن.
شمانقش كلر رو ازاويل2وكدورونيكاحذف كن وبه من تفهيم كن كه آيادركاروسكر،آمبرلا،كرس وجيل تغييري به وجود مياد؟وسكرويروس كدورونيكارو نميسازه؟ياكرس ميگه چون كلرنيست من به جزيره نميرم!
بعدم من كاري به الان ندارم.كلرچراوبه چه دليل واردداستان شد؟تودوتاشماره ي مهم بازي كلربه دليل شخصي واردداستان شده وتازه بعدچندسال به خاطراينكه درگيراين ماجرابوده سازماندهي شده.اماجيل همونطوركه حميدگفت ازاول سازماندهي شده اومدجلو وتاثيرمستقيم روي روندتحقيقات داره.
شمااصلابه گفته هادقت نميكني!
خط اصلي داستان چيزيه كه اتفاق مهمي رو روايت ميكنه.اتفاق مهم اويل4 معرفي نسل جديدويروسي بودكه ذهن انسان روكنترل ميكرد.يعني زامبي هاديگه كودن نيستن.مثل روبات هدايت ميشن.آيااين حاشيه است؟!بايددركناراوت برك قراربگيره؟!
درآخرهم من متوجه نشدم شماچراپاي ليون رو وسط كشيدي!
باعرض معذرت حرفهايي كه زدي هيچ ربطي به حرفهاي من نداشت.لطفاتوخوندن دقت بيشتري كنيد.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
شماها دیگه شاهکارین 3-4 ماهه دارید سر اینکه کی مهمتره جروبحث میکنید
بابا بسه دیگه به خدا خود کپکامی ها هم تا این حد سر این بازی ها فکر نکردن و انرژی نزاشتن که شما ها دارین میزارین
من کلا نظرم به اینه که به جای بحث و کل کل و مسائل حاشیه ای بیایین به روند پیشرفت ( هرچند پسرفت بهتره) این بازی نگاه کنید که آیا در آینده چی پیش میاد و چه اتفاقاتی ممکنه تو روند ساخت این بازی صورت بگیره آیا شخصیت جدیدی وارد داستان میشه؟ آیا ممکنه از شخصیت های قدیمی کسی بمیره؟ یا کشته بشه؟
در مورد این جور سوالا بحث بشه بهتره تا مسال پیش پا افتاده ای مثل این مدل کل کل ها
باز خود دانید

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
هر وقت هر کس یه پست (جدی نه شوخی) توی این تاپیک پیدا کرد که من اونجا گفتم لیون از جیل کریس یا کلیر مهمتره من کلا میزارم میرم.خوبه اخر پستم نوشتم که دقت کنید.
من کی گفتم لیون از کریس و جیل مهمتره که اینقدر شلوغش میکنید.من دوتا دونه مثال زدم بدبختانه توش لیون هم بود.خب دیگه توی مثال هام هم اسمی از لیون نمیارم خوبه.
باعرض معذرت حرفهايي كه زدي هيچ ربطي به حرفهاي من نداشت.لطفاتوخوندن دقت بيشتري كنيد
چشم الان میدم یه تاپیک واسه تشریح پست بچه ها باز کنن.
کاملا مشخصه Chris نقش مهمتری تو داستان داره نسبت به Leon !:| حتی Claire هم از Leon مهمتره. حالا بعضی ها که این حقیقت براشون قابل حضم نیست و نمیتونن این حقیقت رو قبول کنن یه بحث دیگه هست!:|
منم اینو قبول دارم.تا حالا کسی غیر از این از من نشنیده.من تو خلوت خودمم نمیگم لیون از همه بهتره.
درآخرهم من متوجه نشدم شماچراپاي ليون رو وسط كشيدي!
خب خود شما نگاه کن.با اینکه اخرش گفتم برداشت اشتباه نشه بازم میگن داری از لیون طرفداری میکنی.
یعنی من بعد از هر پست باید یه جلسه تشریح بزارم بگم این مثاله.اون یکی یه شوخی بود .حالا این جدیه.
من کلا نظرم به اینه که به جای بحث و کل کل و مسائل حاشیه ای بیایین به روند پیشرفت ( هرچند پسرفت بهتره) این بازی نگاه کنید که آیا در آینده چی پیش میاد و چه اتفاقاتی ممکنه تو روند ساخت این بازی صورت بگیره آیا شخصیت جدیدی وارد داستان میشه؟ آیا ممکنه از شخصیت های قدیمی کسی بمیره؟ یا کشته بشه؟
در مورد این جور سوالا بحث بشه بهتره تا مسال پیش پا افتاده ای مثل این مدل کل کل ها
باز خود دانید
خب اینم حرفیه.کلا حرف قشنگی زدی.من که خجالت کشیدم.دیگه تو این بحث شرکت نمیکنم.تا الانم فقط به خاطر حرف یه نفر در این مورد نظر میدادم که دیگه خودش بیاد ببینه متوجه میشه ادامه دادنش فایده نداره.
ولی به نظرم اگر کسی کشته بشه هم جریان بازی بهتر میشه هم از تعداد کاراکترها کم میشه.میبینی که چه قدر زیادن.حتی میتونه زمینه انتقام گیری فراهم بشه که خودش کلی
جریان رو جذاب میکنه.

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
شماها دیگه شاهکارین 3-4 ماهه دارید سر اینکه کی مهمتره جروبحث میکنید
بابا بسه دیگه به خدا خود کپکامی ها هم تا این حد سر این بازی ها فکر نکردن و انرژی نزاشتن که شما ها دارین میزارین
باز خود دانید

من هم کاملا موافقم که این بحث رو تموم کنیم.من خودم به شخصه دوست دارم یه شخصیت جدید رو تو رزیدنت اویل 6 به عنوان کرکتر اصلی بازی ببینم البته از پارکر تو رولیشنز خیلی بدم میاد .:d ولی دوست دارم یه شخصیت جدید مثل بیلی کویین تو رزیدنت اویل زیرو یا یه شخصیت زن جدید رو ببینم اگر وسکر نمرده باشه که واقعا دیگه دارن شورشو در میارن ولی اگه اون مرده باشه احتمال زیاد داستان بازی به الکس ربط پیدا میکنه خیلی دوست دارم که تو رزیدنت اویل 6 یه فلشبک به گذشته داشته باشه و کمی از سرگذشت الکس رو نشون بدن .همین چگونگی فرار کردنش از شرکت آمبرلا و اینکه بعدش چی به سرش اومد و کجا رفت ... در مورد مردن شخصیت ها احتمالش کمه مگه این که این رزیدنت اویل آخرین شماره از سری بازی های رزیدنت اویل باشه.اون موقع شاید به خاطر جذاب تر شدن داستان یکی از شخصیت ها بمیره.ضمنا فکر میکنم جالب بشه اگه یه موجور جون سخت مثل نمسیس تو رزیدنت اویل 6 حضور داشته باشه خدا کنه نمسیس ورژن 2 باشه.:x

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
منم اميدوارم اين بحث تموم بشه،چون همه نظراتمونو گفتيم.
خيلي دوست دارم تواين بازي جديد سرنوشت بري معلوم بشه.نميدونم چرادرحق بري اينقدرظلم شد!

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
خيلي دوست دارم بدونم سر بيلي چي اومده.بري هم كه يه دفعه نيست شد خيلي نامردي بود.كلا شخصيت دوست داشتني و مظلومي هست.
راستي اگر فضولي نباشه دوست دارم بدونم تا حالا كدومتون موقع بازي ترسيده و دستگاه رو خاموش كرده(اعتراف سختيه:d)
اولم خودم.امارش دستم نيست چون من خيلي سنم پايين بود.مخصوصا اويل يك كه خداي ترس بود فكر كنم روزي5 دقيقه بيشتر بازي نميكردم.حتي اون اولش كه بازي كردم بعدش تا 8 يا9ماه بازي نكردم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
مگه بحث جديد نميخواستين؟خوب اينم بحث جديد!
راجع بهش چي ميدونيد؟

یه رزیدنت اویل که ترکیبی از دو مینی‌گیم The Mercenaries موجود در رزیدنت اویل 4 و 5 هست و بازیش بصورت زمانی هست که به مبارزه با دشمنان تو نقشه ها و مناطقی از رزیدنت اویل 4 و 5 می پردازه و شخصیت های قابل بازی کریس ردفیلد کلر ردفیلد جیل ولنتاین البرت وسکر جک کراوزر بری برتن و ربکا چمپرز هم باشند .من زیاد از این بازی خوشم نمیاد ولی اینم طرفدارای خاص خودشو داره. این بازی بصورت انحصاری برای کنسول دستی Nintendo 3DS ساخته شده و شامل دموی قابل بازی Resident Evil : Revelations هست.

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
مرسي حميدجان،ولي فكرنكنم هنوزاومده باشه،چون عكس فيس بوك رزيدنت اويله وروشم نوشته كامينگ سون!(البته اونجابه انگليسي نوشته!)بعدم اينكه عنوان كدورونيكاهم توعكسش بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر