بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

با سلام و ارادت
دوستان این بانویه محترمه (sheva) فارسی میشه شوا نه شیوا
توجه داش تید که وسکر خدا بیامرز تویه مکانی که ویروس فاب همون perginator یا شبیه این (حال دیدنش رو نداشتم) مرد .
یک سوال فنی که پیش میاد اینه تویه re6 کی به کیه یعنی دشمن کیه؟؟؟؟
اگر وسکر نمونه یه آزمایشی بوده و... فکر نکنم سازمان اینقدر شوت بوده که اون رو بپذیره یعنی وسکر درواقع فقط یه بازیچه بوده فقط؟؟؟؟(چون سرم شلوغه نتونستم مطالب رو بخونم اگر تویه متن به این ها اشاره شده excuse می طلبم)

sheva تلفضش میشه shiva
وسکر بازیچه هیچکسی نبود
اون واسه افراد مختلفی قبلا کار میکرد
ولی توی re5 کاملا مستقل بود و از کسی دستور نمیگرفت (تا حالا)
از اونجایی که تایید شده دیگه وسکر حتما مرده چند تا احتمال واسه دشمن اصلی میمونه
1-سازمانی که ada واسش کار میکنه
2-شاید رشته به یه سازمان مخفی تو دولت برسه
3- یکی از 2 کمپانی ویلفارما و یا ترایسل
4-تو re5 وقتی کریس و شیوا داشتن و وسکر و جیل میجنگیدند یکی به وسکر زنگ میزنه که احتمالا اون زنه بوده که توی دریا یه غول میشه. ولی یه احتمال کم هم وجود داره که اون رئیس یا شریک برای وسکر بود که ما نمیشناسیمش

لیون جان تلفظ درستش شیوا نیست.شوا است.چون در خود بازی هم کریس او را شوا صدا می زند نه شوا.به هر حال تلفظ سازندگان خود بازی که از تلفظ ما دقیق تره دیگه!
در ضمن در سایت سیمز 47 که به عنوان وب سایت خودت گذاشتی در بخش راهنمایی لوح ها عکس یک زن سیاهپوست که تیر و کمان داره هست.اون شواست؟:confused:من که باورم نمیشه.:eek:
در ضمن در بخش مرسناریس رزیدنت اویل 5 وقتی که زمان تموم میشه هیچ امتیازی نمیده و سیو هم نمیشه.می خواستم بدونم که حتما باید قبل از اتمام زمان تعداد خاصی دشمن بکشیم یا نه؟
یک بخشی هم در بازی هست که می تونیم آیتم های مختلف مثل:کریس-وسکر-مانیجی و .....رو با قیمت های مختلف بخریم.من یکیش رو خریدم.ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.میشه کمی توضیح بدی؟متشکرم.

لیون جان تلفظ درستش شیوا نیست.شوا است.چون در خود بازی هم کریس او را شوا صدا می زند نه شوا.به هر حال تلفظ سازندگان خود بازی که از تلفظ ما دقیق تره دیگه!
در ضمن در سایت سیمز 47 که به عنوان وب سایت خودت گذاشتی در بخش راهنمایی لوح ها عکس یک زن سیاهپوست که تیر و کمان داره هست.اون شواست؟:confused:من که باورم نمیشه.:eek:
در ضمن در بخش مرسناریس رزیدنت اویل 5 وقتی که زمان تموم میشه هیچ امتیازی نمیده و سیو هم نمیشه.می خواستم بدونم که حتما باید قبل از اتمام زمان تعداد خاصی دشمن بکشیم یا نه؟
یک بخشی هم در بازی هست که می تونیم آیتم های مختلف مثل:کریس-وسکر-مانیجی و .....رو با قیمت های مختلف بخریم.من یکیش رو خریدم.ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.میشه کمی توضیح بدی؟متشکرم.
نیما جان لینک عکس زن سیاه پوست میزاری منم ببینم یکی از سلاحه های مخفی بازی تیرکمان هست که با اپگرید کردن اسنایپر اولی با قیمت 50000 تا بفروش میرسه بینهایت هم است در ضمن شوا وکریس4 تا لباس مخفی دارن تو پی سی و3 تا اکس بکس تو مرسناریز هم باید ساعت شنی های رو پیدا کونی وبشکنی ودر ضمن هر چی ادم بیشتر بکشی بهتره هر چی هم کومبو بزنی درجات بهتر میشه اون ادامک ها هم مدل شخصیت افراد اویل 5 وقتی اونا رو خریدی میتونی تو قسمت لییبرری -فیگور اونا رو ببینی تو همین بخش لیبرری تو صفحه اول قسمت فایلس میتونی چیزای جالبی در مورد شخصیت های اویل بخونی مثل اینکه جاش اون سیاه پوسه که به کریس وشیوا کمک میکونه مربیش بود

آره نیما یکی از لباسای شوا هستش!
در مورد تلفضش صداش بین (i و e ) هستش نه شیوا نه شوا و پس صورت نوشتاریش صحیحه
بهتره زیاد رو این موارد تمرکز نکنید!
در مورد دوبولر اشلی هم آره اون دوبلور بدجور فعاله و تو فاینال فانتزی هم صداش رو شنیدم!
صدای نازی هم داره!
بخش مزدوران این 5 خودش خوب سخته ها!

آره نیما یکی از لباسای شوا هستش!
در مورد تلفضش صداش بین (i و e ) هستش نه شیوا نه شوا و پس صورت نوشتاریش صحیحه
بهتره زیاد رو این موارد تمرکز نکنید!
در مورد دوبولر اشلی هم آره اون دوبلور بدجور فعاله و تو فاینال فانتزی هم صداش رو شنیدم!
صدای نازی هم داره!
بخشمزدوران این 5 خودش خوب سخته ها!

لیون جان اسم دوبلور رو نمیدونی

اسمش Carolyn Lawrence هست
اینم عکسشه:
carolynlawrence.jpg

صداش ولی خیلی جوونتره!
کلا تو کار دوبله انیمشن و اینجور چیزاس

آره.به نظر من هم نباید روی مسائل جزئی مثل تلفظ اسم این بنده ی خدا تمرکز کنیم.به جایش یک لعنت برای وسکر بفرستید (اگه خیلی دوستش دارید طلب آمرزش) و یک فاتحه هم برای استیو خدا بیامرز بخونید که از آخر هم نتونست به کلیر برسه (چه بهتر.یکی از رقبای سرسخت من کم شد.مونده لیون.:love:.) خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه.متشکرم.

آخرین ویرایش:
آره.به نظر من هم نباید روی مسائل جزئی مثل تلفظ اسم این بنده ی خدا تمرکز کنیم.به جایش یک لعنت برای وسکر بفرستید (اگه خیلی دوستش دارید طلب آمرزش) و یک فاتحه هم برای استیو خدا بیامرز بخونید که از آخر هم نتونست به کلیر برسه (چه بهتر.یکی از رقبای سرسخت من کم شد.مونده لیون.:love:.خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه.متشکرم.
شما منم جز رقبات حساب کن!!!:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
این evil5جدیده کی قراره بیاد؟!

این هم عکس لباس جدید شوا که گفته بودم و از سایت سیمز 47 برداشتم و زیرش هم دو تا عکس دسته جمعی و با حال از شخصیتهای رزیدنت اویل 5 از همون سایت (کلیک کنید تا بزرگ بشن):

در ضمن اگه دنبال لوح های آبی رنگ B.S.A.A در رزیدنت اویل 5 می گردید به سایت سیمز 47 و صفحه ی مربوط به رزیدنت اویل 5 که در سمت راست صفحه ی اصلی لینک شده شوید تا راهنمایی کامل آن را همراه با عکسها ببینید.(leonk13) نام این سایت را به عنوان وب سایتش گذاشته.کافیه روی نام کاربری او کلیک کنید و گزینه ی چهارم را انتخاب کنید.) متشکرم.
این هم دو عکس دسته جمعی دیگر از شخصیت های کل مجموعه ی رزیدنت اویل که به خاطر حجم زیادشون یه صورت لینک وارد کردم.شما هم اگه چنین عکس های دسته جمعی را سراغ دارید حتما بذارید.متشکرم.

http://up.iranblog.com/3/1256980139.bmp

http://up.iranblog.com/3/1257024412.png

در ضمن محمد رضا جان این اویل 5 جدیده فعلا فقط برای ps3 میاد.در ضمن رقیب عزیزم لطفا برو سراغ یکی دیگه.چون عشق بین من و کلیر دو طرفه است.(می تونی مثلا اکسلا یا الکسیا را انتخاب کنی.البته اکسلا از لحاظ ظاهری شاید مناسب باشه.ولی در اون صورت رقیب سر سخت تری داری:جناب وسکر و بدتر اینکه وسکر قبلا....:blushing:.الکسیا هم که یک داداش غیرتی داره.) :cheesygri
در ضمن اگه ممکنه در مورد گزینه های مختلف رزیدنت اویل 5 مثل لایبری-خرید عروسکها و لباسها و حالت مزدوران بیشتر توضیح بدید.متشکرم.

آخرین ویرایش:
این هم عکس لباس جدید شوا که گفته بودم و از سایت سیمز 47 برداشتم و زیرش هم دو تا عکس دسته جمعی و با حال از شخصیتهای رزیدنت اویل 5 از همون سایت (کلیک کنید تا بزرگ بشن):

در ضمن اگه دنبال لوح های آبی رنگ B.S.A.A در رزیدنت اویل 5 می گردید به سایت سیمز 47 و صفحه ی مربوط به رزیدنت اویل 5 که در سمت راست صفحه ی اصلی لینک شده شوید تا راهنمایی کامل آن را همراه با عکسها ببینید.(leonk13) نام این سایت را به عنوان وب سایتش گذاشته.کافیه روی نام کاربری او کلیک کنید و گزینه ی چهارم را انتخاب کنید.) متشکرم.
این هم دو عکس دسته جمعی دیگر از شخصیت های کل مجموعه ی رزیدنت اویل که به خاطر حجم زیادشون یه صورت لینک وارد کردم.شما هم اگه چنین عکس های دسته جمعی را سراغ دارید حتما بذارید.متشکرم.

http://up.iranblog.com/3/1256980139.bmp

http://up.iranblog.com/3/1257024412.png

در ضمن محمد رضا جان این اویل 5 جدیده فعلا فقط برای ps3 میاد.در ضمن رقیب عزیزم لطفا برو سراغ یکی دیگه.چون عشق بین من و کلیر دو طرفه است.(می تونی مثلا اکسلا یا الکسیا را انتخاب کنی.البته اکسلا از لحاظ ظاهری شاید مناسب باشه.ولی در اون صورت رقیب سر سخت تری داری:جناب وسکر و بدتر اینکه وسکر قبلا....:blushing:.الکسیا هم که یک داداش غیرتی داره.) :cheesygri
در ضمن اگه ممکنه در مورد گزینه های مختلف رزیدنت اویل 5 مثل لایبری-خرید عروسکها و لباسها و حالت مزدوران بیشتر توضیح بدید.متشکرم.
نیما جان این لباس clubbinشوا هستش دو تا لباس دیگه هم هست tribal وbiussness

بزودی کپکام نسخه الترناتیو اویل 5 میده تو بازار اگه به فیگور دوم کریس وجیل نگاه کرده باشید میفهمید که کپکام قبل عرضه اویل 5 این نسخه در دست ساخت داشت تا بخاطر اینکه طرفدارای بازی اون فلاش بک درگیری کریس وجیل با وسکر رو بازی کنن دوباره بازی رو بخران راستی مدلهای کریس و جیل الترناتیو جزو اخرین فیگور های ازادشدنی هستند

بزودی کپکام نسخه الترناتیو اویل 5 میده تو بازار اگه به فیگور دوم کریس وجیل نگاه کرده باشید میفهمید که کپکام قبل عرضه اویل 5 این نسخه در دست ساخت داشت تا بخاطر اینکه طرفدارای بازی اون فلاش بک درگیری کریس وجیل با وسکر رو بازی کنن دوباره بازی رو بخران راستی مدلهای کریس و جیل الترناتیو جزو اخرین فیگور های ازادشدنی هستند
:mad:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or