بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ممنون بابت پستتون آقا نیما

1. اگه ممکنه این عکس ها رو درست کن چون ما که ADSL داریم به سختی میتونیم ببینیم حالا چه برسه به دیال آپ
2 . اگه ممکنه شما با همکاری احد جان به کارتون ادامه بدید و مطالب رو به ترتیبی که احد جان میخواد بزاره بزارید

بازم ممنون از مطلبتون

معذرت می خوام که عکسهام بزرگ بودند و باعث شدند که صفحه دیر باز بشه.آخه من تا به حال توی هیچ سایتی عضو نبوده ام و نمی دونستم که این کام مشکل ایجاد می کنه.حتما در ستش می کنم.ولی نمی دونم چرا وقتی که می خوام ویرایشش کنم می نویسه در حال ویرایش شدنه!به هر حال عکسها رو حذف می کنم.ولی نمی دونم چرا به عکسهای احد که در بخش بیوگرافی جیل بود ایراد نگرفتند؟
در ضمن برای معرت خواهی چند دموی با حال دیگه از دارک ساید براتون می ذارم که مربوط به سناریوی سوم یعنی لیون و کراوزر می شه.

آخرین ویرایش:
ممنون نیما جون
راستی تو یه وقت همون نیمایی که تو سایت اویل آرش نویسنده بود نیستی؟!
ظمنا تو این نسخه اگه مثلا تو یه سناریو به جای لیان با کلیر بازی کنیم داستان کلیر با مال لیان فرق داره؟

بله.من همون نیما هستم که بعد از اینکه کلی به آرش کمک کردم به من خیانت کرد و اسمم رو از نویسندگی وبلاگ حذف کرد.الآن هم در وبلاگ آرش تمام مطالبی که نام نویسنده ندارند مال من هستند.تو این وبلاگ رو از کجا می شناسی؟اگه تو به این وبلاگ سر زده باشی می دونی که من چقدر براش زحمت کشیدم و اینقدر مطالبم خوب بود که بخش بیو گرافی شخصیتهام رو در چند سایت دیگه هم کپی کردند.راستی تعداد زیادی دمو از اویل 5 و قسمتهای دیگه هم در اون وبلاگ گذاشته بودم که نمی دونم چرا همش رو بستند.تو راهی برای باز کردن اونا بلد نیستی؟چون می خوام اونا را در این سایت بذارم!

در ضمن بازی با لیون و کلیر در دارک ساید دقیقا مثل همه.چون دو تایی با هم هستند.فقط ممکنه که اسلحه هاشون فرق کنه.
راستی در پایین بخش دارک ساید چند دموی دیگه از این بازی هم اضافه کردم که دموی اول و دوم رو حتما ببین.درباره ی سناریوی سومش هم مطالب جدیدی اضافه کردم.
راستی این تصاویر کاریکاتوری که در پایین مطالبت گذاشتی چه معنی داره؟با عرض پوزش (ضمنا ) با ض نوشته می شه نه با ظ!
در ضمن معنی دارک ساید می شه آن سوی تاریکی.

آخرین ویرایش:
جالبه پس سنریو ها اینبار با هم مخلوط شدن!
جواب سوالتو با پیام کوتاه بهت میدم تا تاپیک منحرف نشه
احد کجایی که بیا بابا خماریم!
منم ازت درخواست دارم که از اویل 0 هم یه چیزی بزاری :biggrin1:

سلام احد جان.الآن که دارم این مطالب رو می نویسم حسابی اعصابم خورده.چون من حدود 2 ساعت بود که داشتم مطلب می نوشتم.ولی دستم خورد و همش پاک شد.الآن هم چون دوباره می خواهم بنویسم ممکنه به کیفیت بار اول نشهاز جوابهات ممنونم.شرمندم کردی.سوالات زیاد دیگه ای هم دارم.ولی چون خیلی زشته که فقط سوال بپرسم قبلش چند تا مطلب توپ دست اول براتون می نویسم که فکر کنم براتون تازه باشه.(نمی دونی چه حسی داره وقتی که باید یک کار کرده رو دوباره انجام بدی.اگه مطلبم نیمه کاره موند بدون که خودکشی کرده ام!) نظر یادتون نره.فقط احد جان اگه می تونی این مطلب رو هم مثل بیوگرافی جیل لینک کن.متشکرم.یعنی یک صفحه ی مجزا برایش درست کن.(بعدش هم این جمله رو پاک کن.) متشکرم.
به نام خدا

resident evil:the darkside chronicles

حتما خبرهایی راجع به قسمت جدید مجموعه ی رزیدنت اویل با عنوان the darkside chronicles (ماجراهای آن سوی تاریکی) شنیده اید.این بازی قرار است که در آبان ماه امسال و فعلا فقط برای کنسول wii عرضه شود.این بازی در واقع در ادامه ی بازی ماجراهای آمبرلا (the umbrella chronicles) ساخته می شود.چون در ماجراهای آمبرلا هیچ مرحله ای راجع به داستان اصلی رزیدنت اویل 2 و کد ورونیکا(یا به طور کلی لیون و کلیر) وجود نداشت.علتش هم این بود که ماجراهای آمبرلا همانطور که از اسمش پیداست درباره ی فعالیتها و کارکنان شرکت آمبرلاست .چیزی که در رزیدنت اویل 2 و کد ورونیکا کمتر به آن پرداخته شده بود.ولی برعکس دارک ساید این نقص را جبران کرده و بیشتر مختص حوادث این دو بازی و لیون و کلیر است.این بازی هم مانند ماجراهای آمبرلا اول شخص است.با این تفاوت که در ماجراهای آمبرلا فقط برداشتی کلی از هر داستان شده بود و بسیاری از شخصیتهای اصلی از آن حذف شده بودند.(مثل بری که خودت اشاره کردی.)ولی در دارک ساید هر سناریو بسیار طولانی و تقریبا در حکم یک بازی کامل است.علاوه بر اینکه تمام حوادث و جزئیات داستان و همچنین تمام شخصیتها حتی شخصیتهای فرعی هم در آن حضور دارند.و به طور کلی از نظر داستانی خیلی از ماجراهای آمبرلا کامل تر و معتبرتر است.البته یک سناریوی جدید با یک داستان جدید و بسیار غیر منتظره و جالب هم در این بازی وجود دارد.چون هر سناریوی این بازی بسیار طولانی است تعداد سناریوهای کمتری هم دارد.تاکنون 3 سناریوی اصلی از این بازی آشکار شده است که به ترتیب و با قرار دادن تصاویری از هر سناریو به آنها می پردازم:
memory of a lost city
این سناریو که نخستین سناریوی بازی هم هست داستان رزیدنت اویل 2 را روایت می کند.شخصیتهای اصلی و قابل انتخاب آن هم مثل نسخه ی اصلی،لیون و کلیر هستند.و نکته ی جالب اینکه کلیر و لیون برخلاف نسخه ی اصلی از هم جدا نمی شوند و همیشه در کنار هم خواهند بود.به طوریکه اگر کلیر را انتخاب کنید لیون شما را همراهی خواهد کرد و اگر لیون را انتخاب کنید کلیر در طول بازی با شما خواهد بود.(مثل کریس و شوا در رزیدنت اویل 5) فقط آنها در یک بخش کوتاه از بازی از هم جدا می شوند.در ضمن بازی داستان سناریوهای کلیرA/لیونB را روایت می کند که داستان اصلی رزیدنت اویل 2 را شامل می شود.با این تفاوت که برخلاف نسخه ی اصلی گردنبند شری به دست ایدا نمی افتد و از او جدا نمی شود.در حالی که در نسخه ی اصلی و در سناریوی کلیرA/لیونB گردنبند شری به دست ایدا می افتد.در واقع دارک در ساید داستان اصلی رزیدنت اویل 2 اصلاح شده است و این یکی دیگر از نشانه های معتبرتر بودن این بازی نسبت به ماجراهای آمبرلاست. همچنین چون لیون و کلیر در این بازی اغلب با هم هستند در این بازی برای نخستین بار کلیر و ایدا با هم ملاقات می کنند و همراه می شوند!همچنین سایر شخصیتهای رزیدنت اویل 2 مثل ایدا،شری،ویلیام و آنت بیرکن،هانک،بن برتالوسی و برایان آیرونز هم در این سناریو حضور دارند.
Game of oblivian
این سناریو که دومین سناریوی دارک ساید است مربوط به داستان رزیدنت اویل:کد ورونیکا است.که خودش به دو قسمت تقسیم می شود.(درست مانند نسخه ی اصلی) شما در نیمه ی اول این سناریو می توانید بین کلیر و استیو یکی را انتخاب کنید و دیگری شما را همراهی خواهد کرد.(بر خلاف کد ورونیکای اصلی که در آن استیو یک شخصیت جانبی بود او در این بازی به عنوان یکی از قهرمانان اصلی ایفای نقش خواهد کرد.) در نیمه ی دوم این سناریو جای استیو با کریس عوض می شود و شما باید بین کلیر و کریس یکی را انتخاب کنید و برخلاف نسخه ی اصلی کلیر و کریس در طول بازی در کنار هم هستند.آلبرت وسکر،آلفرد ،الکسیا و الکساندر آشفورد هم در این سناریو حضور دارند.
operation:javier
این سومین و احتمالا آخرین سناریوی دارک ساید است و همان سناریوی جدیدی است که گفتم داستانش غافلگیر کننده است.داستان این سناریو در سال 2002 یعنی یک سال پیش از نابودی کامل شرکت آمبرلا و دو سال قبل از ماجرای رزیدنت اویل 4 اتفاق می افتد و شخصیتهای اصلی و قابل انتخاب آن هم لیون و شخصیت محبوب رزیدنت اویل 4 یعنی جک کراوزر هستند!در واقع این داستان زمانی اتفاق می افتد که لیون و کراوزر با هم دوست و همکار بوده اند.(در دیالوگهایی در خود رزیدنت اویل 4 هم به این موضوع اشاره هایی شد.) داستان از اینجا شروع می شود که لیون کراوزر که مامور ویژه ی دولت هستند برای پیدا و دستگیر کردت شخصی به نام جاوییر هیدالگو به منطقه ای در آمریکای جنوبی اعزام می شوند.هیدالگو یکی از محققان سابق آمبرلا و کسی است که دختران جوان را می دزدید تا از آنها برای انجام آزمایشاتش بر روی ویروس T-veronica استفاده کند.لیون و کراوزر پس از رسیدن به محل مورد نظر با یک فاجعه ی شیوع ویروس T در یک منطقه ی مسکونی مواجه می شوند تنها بازمانده ی این حادثه هم دختر جوانی به نام مانوالا می باشد که یکی از همان دخترانی است که توسط هیدالگو ربوده شده بودند که البته در طول بازی توسط لیون و کراوزر نجات پیدا می کند.در ضمن در انتهای این سناریو نشان داده می شود که کراوزر در یک حادثه ی تصادف هلیکوپتر کشته می شود و لیون هم خیال می کند که او مرده است.در حالی که کراوزر هنوز زنده است و به طرزی که هنوز مشخص نشده است به استخدام وسکر درآمده است.بقیه ی ماجرا را هم که در رزیدنت اویل 4 دیدید.

امیدوارم که از خواندن این مطالب لذت برده باشید.چون اولین مطلب من در این سایت بود.فقط لطفا نظر یادتون نره.چون نظرات شما من رو دل گرم می کنه.
و اما آخرین و جذابترین بخش این مطلب که چند دموی دیدنی و جذاب از این بازی می باشد که البته برای راحت تر دیدن دموها بهتر است که پس از باز شدن هر صفحه دمو را متوقف کنید و بگذارید تا به طور کامل لود شود و بعد آن را تماشا کنید.این هم دموها:

http://www.gametrailers.com/user-movie/re-the-darkside-chronicles/322738 (دموی مربوط به سناریوها 1 و 2)

http://wii.ign.com/dor/objects/1432...-chronicles/videos/tgs09_re_dark_piranas.html (دموی مربوط به سناریوی سوم )

http://wii.ign.com/dor/objects/1432...nicles/videos/tgs09_re_dark_wii_gmp_boss.html (دموی مربوط به سناریوی سوم )
...........................................................................................................................................................

و اما سوالات:

1- احد جان بالاخره هم لیستی از شخصیتهای اصلی تهیه نکردی؟به نظر من اینها شخصیتهای اصلی هستند:
تو هم نظرت رو بنویس.ولی لطفا نظر شخصی خودت رو بنویس و لیست من تغییری در نظرت ایجاد نکنه.البته ممکنه که شانسی نظراتمون مثل هم باشه.اگه اشکالی توی لیستم هست هم بگو.راستی نظرت درباره ی مطلب بالا رو هم بنویس.(این لیست به ترتیب اهمیت نقش است.)

1-آلبرت وسکر-2-کریس ردفیلد-3-جیل والنتاین-4-لیون اسکات کندی-5-کلیر ردفیلد-6-ایدا ونگ-7-ربکا چیمبز-8-ازول ای اسپنسر-9-ویلیام بیرکن-10-جک کراوزر (چون دو نقش دارد و نقشش در دارک ساید هم اصلی است.)

به نظر من این 10 نفر اصلی اند.در مورد بری و مارکوس هم شک دارم.بری چون در 2 بازی است و خودت هم گفتی در داستان اصلیه.در ضمن چطوریه که بیلی و شوا با اینکه نقش اول اویل 0 و 5 هستند اصلی نیستند. ولی بری که در اویل 1 یک شخصیت جانبیه اصلیه؟مارکوس هم چون که یکی از بنیانگاران اصلی آمبرلا و سازنده ی ویروس تی و انتشار دهنده ی ویروس تی در کوهستان آرکلی و عمارت اسپنسره.
2-در ضمن شروی اشتباه است.درستش شری است.
3-چرا کریس وقتی که به یک پلیس مشت زد به جیل چشمک زد؟ هدفش از این کار چه بود؟
4-لطفا کمی در مورد uroborus و P30 توضیح بده.
5-انگل لاس پلاگای نوع 2 و 3 در روستای کیجوجو از کجا پیداشون شد؟ در اویل 4 دیدیم که از آخر انگل از بدن اشلی خارج نشد و کامپیوتر Eror داد.آیا این موضوع ربطی به اویل 5 داره یا در قسمتهای بعدی معلوم می شه؟
6-ایدا در اصل واسه ی کی کار می کنه؟ تو نوشته بودی که به عنوان جاسوس وارد آمبرلا میشه.پس چطوری بعدا آدم وسکر میشه؟ در ضمن توی اویل 2 در اصل به دستور سازمانش به ماموریت راکون سیتی رفت یا به دستور وسکر؟ در اویل 4 چطور؟
7-سدلر چطوری در انتهای رزیدنت اویل 4 تبدیل به هیولا شد؟مگر در بدن خودش هم انگل لاس پلاگا وجود داشت؟یعنی خودش هم توسط شخص دیگری کنترل می شد؟
8-تزریق سرم به وسکر در رزیدنت اویل 5 چه تاثیری بر روی او داشت؟چون بعد از تزریق سرم هم وسکر کاملا سالم بود و ضعیف نشد.

دو تا سوال مهم دیگه هم دارم که بعدا می پرسم.متشکرم.منتظر مطلب بعدی ام باشید.

اول ممنون به خاطر پيش نمايشت اما بهتر بود يه تاپيك واسش ميزدي چون من تا حالا پيش نمايشي از بازي نديده بودم.

و اما جوابها

1- خوب از منفي ها وسكر از مثبت ها كريس من تكي گفتم :biggrin1:
2- بله به خاطر عجله در تايپ كردن هست;)
3-خوب خواسته تا پريشانيش رو به جيل منتقل نكنه و خودش رو واسه اون طبيعي نشون بده..
4-P30 كه تو بيوگرافي جيل گفته شد. در موردUroboros هم يك ويروس برگرفته از ويروس مادر هست. البته به اين خلاصگي نيست واسش مقاله نوشتم مونده تايپش.
5-حوب دليلش اروينگ بود. اون چيزي هم كه آخر از جيل گرفته بود نمونه اي از همون Las plagas بود كه بهش Plaga ميگفت.
6- اونجايي كه ايدا واسش كار ميكنه تنها به اسم سازمان ازش ياد ميشه. خوب ايدا اهداف شخصي داشته واسه همين بايد با يكي همراه ميشدو از اون طرف وسكر هم نميخواست آفتابي بشه.

حوب وسكر خودش با سازمان در ارتباطه. ايدا به دستور سازمان براي نفوذ به اطلاعات آمبرلا روانه شده بود اما ماموريت گرفتن ويروس G دستور وسكر بود. تو RE4 هم همينجور بود. در اصل ايدا واسه اين فرستاده شده بود تا مراقب كارهاي كرازور باشه.

7- خوب گويا از مدت ها پيش تو بدنش بوده. آخه كنرل همه ي انگل ها دست خودش بوده واسه همين تو لحظات آخر فعالش ميكنه.

8- حوب اون سرم تا حدي وسكر رو ضعيف كرد. وسكر به همه ي تيرها جاخالي ميداد اما ديديم كه از كريس تير خورد. يه بار هم كه شوا نقش بر زمينش كرد :biggrin1:

آخرین ویرایش:
نیما عزیز ممنون بابت پیش نمایش:smile:

احد برنامه بعدیت چیه؟ چی میخوای بزاری؟
فقط زیاد عجله نکن:biggrin1: اگه 2ماه طول بکشه ولی مطلبت کامل باشه خیلی بهتره تا اینکه به طور خلاصه یه مطلب رو ظرف یه هفته تهیه کنی:biggrin1:
راستی Wesker's Report رو کی آپدیت میکنی؟

ممنون که اینقدر بهم لطف دارین.سعی می کنم مطالب بعدی ام از این هم بهتر باشن.
leonk 13 گفته بود که جوابم رو به صورت پیام کوتاه میده.ولی من منظورش رو متوجه نشدم.
احد جان ببخشید.خودت که میدونی من تازه کارم و اصلا نمی دونم تاپیک چی هست! اگه میشه برام توضیح بده.
در ضمن احد جان به نظر من بیوگرافی شخصیتها از هر چیزی واجب تره.حتی از گزارش وسکر 2.اول از همه هم بیوگرافی سرکار خانم کلیر ردفیلد که خودم هم در وصفش یک بیت شعر سرودم:

تو دادی کریس را رهایی تو کردی لیون را هوایی!

که البته فکر می کنم دقیقا برعکس باشه!

ممنون که اینقدر بهم لطف دارین.سعی می کنم مطالب بعدی ام از این هم بهتر باشن.
leonk 13 گفته بود که جوابم رو به صورت پیام کوتاه میده.ولی من منظورش رو متوجه نشدم.
احد جان ببخشید.خودت که میدونی من تازه کارم و اصلا نمی دونم تاپیک چی هست! اگه میشه برام توضیح بده.
در ضمن احد جان به نظر من بیوگرافی شخصیتها از هر چیزی واجب تره.حتی از گزارش وسکر 2.اول از همه هم بیوگرافی سرکار خانم کلیر ردفیلد که خودم هم در وصفش یک بیت شعر سرودم:

که البته فکر می کنم دقیقا برعکس باشه!

خوب همین جا که الان پست میدی و پیش نمایش نوشتی یه تاپیک هست .باید در بخش انجمن ها عنوان مورد نظر رو پیدا کنی و همونجا بر حسب موضوعت تاپیکت رو یسازی. یشالا بعد از گزارش وسکر 2

در مورد داستان یازی باهات مخالفم. کلا مهمترین بخشو بهتره بگیم پشت پرده ی داستان در Wesker's Report ها هست.

تو دادی کریس را رهایی تو کردی لیون را هوایی!

Ada خودش Leon رو هوایی کرده :دی

مژده به طرفداران رزیدنت اویل

در روزنامه ی دنیای بازی خوندم شرکت کاپکوم اعلام کرده که در حال یک نسخه ی جدید از رزیدنت اویل 5 با عنوان Alternative Edition هست که در آن یک سناریوی جدید هم وجود دارد.و شما در این سناریو می توانید داستان نفوذ کریس و جیل به قصر اسپنسر که در سال 2006 اتفاق می افته را به طور کامل بازی کنید.همون داستانی که در اون جیل در ظاهر توسط وسکر کشته می شه.مدت زمانش هم تقریبا 1 ساعت و 40 دقیقه است. البته متاسفانه این نسخه فعلا فقط برای پلی استیشن 3 میاد! :(این هم عکسی از این نسخه:

احد جان یک مشکل هم دارم که فقط به دست خودت حل میشه.من عاشق بازی ماجراهای آمبرلا (the umbrlla chronicles) هستم و اون رو حتی از رزیدنت اویل 5 هم بیشتر دوست دارم.ولی نمی دونم از کجا گیرش بیارم.2 روز پیش یکی از دوستام برای کامپیوتر خریدش.و روی قابش هم عکس مراحل و شخصیتهای ماجراهای آمبرلا بود.ولی وقتی که نصبش کرده دیده که اصلا یک بازی دیگه توی قابشه.یک نسخه ی مسخره از رزیدنت اویل به نام down of down که اول شخص هم بوده و هیچ ربطی هم به داستان و شخصیتهای رزیدنت اویل نداشته!می خواستم بدونم که از کجا می تونم این بازی رو گیر بیارم.آیا برای کامپیوتر اومده یا فقط انحصاری wii است؟اگه برای کامپیوتر اومده میشه بگی از کجا می تونم بخرمش یا اگه خودت داری میشه به آدرسی که بعدا برات می ذارم برام پستش کنی؟ (اگه این کارو بکنی لطف بزرگی در حقم کرده ای.) اگه هم فقط برای wii هست آیا راهی هست که روی کامپیوتر هم نصب بشه؟ (مثل استفاده از نرم افزار wii و ....) تو رو خدا کمکم کن.من هر جوری که شده باید بازیش کنم.راستی خودت روی چی بازیش کردی؟اصلا بازی کردیش؟
........................................................................................................................................................
در ضمن دستت درد نکنه.چه لیست قشنگی از شخصیت های اصلی تهیه کردی! چقدر به سوالم اهمیت دادی! :mad:

آخرین ویرایش:

در روزنامه ی دنیای بازی خوندم شرکت کاپکوم اعلام کرده که در حال یک نسخه ی جدید از رزیدنت اویل 5 با عنوان Alternative Edition هست که در آن یک سناریوی جدید هم وجود دارد.و شما در این سناریو می توانید داستان نفوذ کریس و جیل به قصر اسپنسر که در سال 2006 اتفاق می افته را به طور کامل بازی کنید. البته متاسفانه این نسخه فعلا فقط برای پلی استیشن 3 میاد! :(این هم عکسی از این نسخه:

احد جان یک مشکل هم دارم که فقط به دست خودت حل میشه.من عاشق بازی ماجراهای آمبرلا (the umbrlla chronicles) هستم و اون رو حتی از رزیدنت اویل 5 هم بیشتر دوست دارم.ولی نمی دونم از کجا گیرش بیارم.2 روز پیش یکی از دوستام برای کامپیوتر خریدش.و روی قابش هم عکس مراحل و شخصیتهای ماجراهای آمبرلا بود.ولی وقتی که نصبش کرده دیده که اصلا یک بازی دیگه توی قابشه.یک نسخه ی مسخره از رزیدنت اویل به نام down of down که اول شخص هم بوده و هیچ ربطی هم به داستان و شخصیتهای رزیدنت اویل نداشته!می خواستم بدونم که از کجا می تونم این بازی رو گیر بیارم.آیا برای کامپیوتر اومده یا فقط انحصاری wii است؟اگه برای کامپیوتر اومده میشه بگی از کجا می تونم بخرمش یا اگه خودت داری میشه به آدرسی که بعدا برات می ذارم برام پستش کنی؟ (اگه این کارو بکنی لطف بزرگی در حقم کرده ای.) اگه هم فقط برای wii هست آیا راهی هست که روی کامپیوتر هم نصب بشه؟ (مثل استفاده از نرم افزار wii و ....) تو رو خدا کمکم کن.من هر جوری که شده باید بازیش کنم.راستی خودت روی چی بازیش کردی؟اصلا بازی کردیش؟
........................................................................................................................................................
در ضمن دستت درد نکنه.چه لیست قشنگی از شخصیت های اصلی تهیه کردی! چقدر به سوالم اهمیت دادی! :mad:
دمت گرم عجب خبری دادی.

محمد رضا جان خیلی ببخشید.ولی فکر نمی کنم با این شرایط کسی حاضر بشه به شما چیزی بفروشه.بهتره که بعضی از شروط رو حذف کنی.مخصوصا شرط های 2 و 3 رو.البته این یک نصیحت کاملا دوستانه بود.از من ناراحت نشو.
در ضمن اون سناریوی جدید تقریبا 1 ساعت و 40 دقیقه طول می کشه.در ضمن وحمد رضا جان یک بار دیگه هم مطلب بالا رو بخون.یک چیزایی بهش اضافه کردم.
احد جان کمکم کن.امروز یک ایمیل از آفریقای غربی برام ارسال شده!باید برم ترجمش کنم.دارم کم کم می ترسم.تا حالا برای تو هم چنین اتفاقی افتاده؟جالب تر اینکه اون گفته جواب ایمیلم رو داده.در حالی که من تا حالا به چنین کسی ایمیلی نفرستادم!راستی جوابم در مورد ماجراهای آمبرلا رو یادت نره.بازم ممنونم.

آخرین ویرایش:

در روزنامه ی دنیای بازی خوندم شرکت کاپکوم اعلام کرده که در حال یک نسخه ی جدید از رزیدنت اویل 5 با عنوان Alternative Edition هست که در آن یک سناریوی جدید هم وجود دارد.و شما در این سناریو می توانید داستان نفوذ کریس و جیل به قصر اسپنسر که در سال 2006 اتفاق می افته را به طور کامل بازی کنید.همون داستانی که در اون جیل در ظاهر توسط وسکر کشته می شه.مدت زمانش هم تقریبا 1 ساعت و 40 دقیقه است. البته متاسفانه این نسخه فعلا فقط برای پلی استیشن 3 میاد! :(این هم عکسی از این نسخه:

خوب ممنون اما زحمت خبر رو قبلا فردین عزیز کشیده بود. در مورد UC هم باید بگم که میتونی با شبیه ساز اجراش کنی اما با یه سیستم خیلی بالا.:biggrin1:
در مورد شخصیت ها هم به نظر من این 2 نفر اصلی ترین اصلی ها هستن :دی

محمد رضا جان خیلی ببخشید.ولی فکر نمی کنم با این شرایط کسی حاضر بشه به شما چیزی بفروشه.بهتره که بعضی از شروط رو حذف کنی.مخصوصا شرط های 2 و 3 رو.البته این یک نصیحت کاملا دوستانه بود.از من ناراحت نشو.
در ضمن اون سناریوی جدید تقریبا 1 ساعت و 40 دقیقه طول می کشه.در ضمن وحمد رضا جان یک بار دیگه هم مطلب بالا رو بخون.یک چیزایی بهش اضافه کردم.
احد جان کمکم کن.امروز یک ایمیل از آفریقای غربی برام ارسال شده!باید برم ترجمش کنم.دارم کم کم می ترسم.تا حالا برای تو هم چنین اتفاقی افتاده؟جالب تر اینکه اون گفته جواب ایمیلم رو داده.در حالی که من تا حالا به چنین کسی ایمیلی نفرستادم!راستی جوابم در مورد ماجراهای آمبرلا رو یادت نره.بازم ممنونم.
بهتره این مسائل رو در پیام خوصی مطرح کنی و البته با جزئیات بیشتر.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or