بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ایول ایول باز هم ایول:biggrin1:
خوب نوشته ای کارت حرف نداره
ودستت درد نکنه :love:
فقط یک چیز
یک خورده بیشتر دقت کن توی نوشتن چون غلط املایی دیدم توش
ممنونم

چشم:biggrin1:

1:اون کلمه رو خوب متوجه نشدم. به چیه من اعتماد نداری؟

2:وسکر چجوری زنده موند؟ مگه تو وسکر نمیمیره بعد چجوری تو نسخه ی بعدی (منظورم همون نسخه ای که کریس و جیل با آلبرت درگیر میشن و جیل و آلبرت به دره سقوط میکنند) پیداش میشه؟

3:احد اسم این نسخه بازی رو یادم رفته. اسمش چی بود؟
اگه اشتباه نکنم واسه PS2 به طور انحصاری عرضه شده بود.

4:راستی یه چیزی رو من هنوز نفهمیدم. کریس و جیل تو نسخه اول بازی با هم تو یه گروه بودن و یه هدفی رو داشتن و حتی اواخر بازی بعد از اینکه فهمیدن آلبرت یکی از محققان آمبرلا هست و عامل نفوذی آمبرلا محسوب میشه باز هم هیچ درگیری ای بین جیل و بری با آلبرت پیش نیومد و حتی وسکر,پروژه و هدف اصلیش رو برای جیل فاش کرد:

ولی بعد از اتفاقات این نسخه تو نسخه بعدی یه دفعه وسکر دشمن جیل و کریس شد, چرا؟ چرا تو نسخه قبلی درگیری ای بین جیل و آلبرت پیش نیومد؟
(امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشی;))
احد جان هر موقع مقاله های دیگت کامل شد بزار, هیچ عجله ای نیست, اگه دیرتر ولی کاملتر بزاری عالی میشه.
بازم بابت مطالبت ممنون.

1-به حرف جیل دیگه. این که تنها کسی که میتونه جلوی وسکر رو بگریره.

2- Wesker's Report که اولین بحث این تاپیک هست رو بخون.

3- نه اونی که گفتم مربوط به همین RE5 هست.

4- خوب اصلا قرار نبود درگیری پیش بیاد. باز هم رجوع شود به Wesker's Report

ممنون احد:biggrin1:واقعا به نکات مبهمی که تو ذهنم بود جواب داد!
یه سوال!نیکولای که یادمه مرده بود.یه چیزی تو اون کارخونه هه وقتی که داشت واسه اخرین بار با جیل حرف میزد بعدش یه چیزی اونو کشته بود.
البته تو یه پایان دیگه:biggrin1:همونطوری که تو گفتی شده بود.من گیج شدم:biggrin1:
یه خورده توضیح میدی؟!

من توی ps3 دقت نکرده بودم اما تو PC فهمیدم که اروین تو ماشین با لب تاپ کار میکنه یک آرم دیدم شبیه آرم tricell بود آیا اون هم آره یعنی برای اون شرکت کار میکرده ( یا من تو توهمم ) :دی
میخواستم ببینم ADA از وسکر متنفر هست یا نه ( دستورات وسکر و انجام میده ما نه به صورت کلی ) .

از این بازی زیاد سر در میاری میخوام بدونم بنظرت اگه بگیم کلا وسکر نابود شده چه شخصی میتونه جای این شخص و بگیره (ADA یا کس دیگر ) .

اگه سوالام باید تو فرصتی جواب داده بشه مشکلی نیست .
از الانم بخاطر مطالبی که گذاشتی و خواهی گذاشت تشکر میکنم که پست الکی برای تشکر ندم :biggrin1:

بله اروینگ برای ترایسل کار میکنه.

ایدا از وسکر متنفر نیست. اون مواقعی که به لیان مربوط میشده سرپیچی میکرده. هرچی باشه وسکر یک بار جوا ایدا رو نجات داده.

اگه وسکر واقعا مرده باشه فعلا کسی رو من جایگزین نمیبینم. این جمله رو چند جا گفتم اینجا هم میگم. وسکر در عرض 13 سال شد وسکر. تو RE5 هم که اوج خودش رسید. البته اگه مرده باشه.

ممنون احد:biggrin1:واقعا به نکات مبهمی که تو ذهنم بود جواب داد!
یه سوال!نیکولای که یادمه مرده بود.یه چیزی تو اون کارخونه هه وقتی که داشت واسه اخرین بار با جیل حرف میزد بعدش یه چیزی اونو کشته بود.
البته تو یه پایان دیگه:biggrin1:همونطوری که تو گفتی شده بود.من گیج شدم:biggrin1:
یه خورده توضیح میدی؟!

خوب خیلی از صحنه های RE3 بنابه تصمیم بازیباز عوض میشه. من سعی کردم تا یک سناریوی مستقل از بازی انتخاب کنم. اونجا که نوشتم "مجبور میشه خودش رو از پل بندازه" اگه بندازه نیکولای زنده میمونه. اگه آخرش هم مذاکره نکنه مجبور میشه با نیکولای درگیر بشه که باز هم اونجا نیکولای میمیره.

اگه عوض پریدن از روی پل , نمسیس رو هل بده پایین همون صحنه ای که گفتی اتفاق میوفته. البته فقط این صحنه نیست. محل آشنایی جیل با کارلوس هم بنابه تصمیم بازیباز فرق میکنه.و چندین جای دیگه هم اینجوری تغییر میکنه. کلا RE3 از لحاظ تنوع شاهکاره.

احد جان میشه یه نگاهی هم به پست من که قبلا نوشته بودم بندازی؟

اول ار همه باز ممنونم احد جان
حرف نداشت
ولی در مورد مرگ وسکر

نمیدونم می دقت کردم یا زیادی وسواس به خرج میدم ولی تو اون دموی آخر که با شلیک Rocket Louncher از هلیکوپتر به سمت وسکر
وسکر ناپدید میشه شاید به من بخندید ولی اونایی که رفتن باز دمو رو ببینن ولی من قشنگ مطمئنم که موشک ها به پشت وسکر و تو مواد مذاب خورد مستقیم به وسکر نخورد تیکه تیکش کنه البته میگم اینا شاید تصور من باشه ولی حتما این سری با دقت دمو ها رو ببینید من خودم نزدیک 100 بار دیدم ولی همون احساس رو داشتم که غیب میشه

بازم بابت مطالب شگفت انگیزت ممنونم:love:

احد جان میشه یه نگاهی هم به پست من که قبلا نوشته بودم بندازی؟

بازم بابت مطالب شگفت انگیزت ممنونم:love:

شرمنده مثل اینکه رد شدم. والا مرگ وسکر در پاره ای از ابهام قرار داره. همین حرف شما رو یه نفر هم تو فرومهای خارجی زده بود. والا اگه بخوایم از لحاظ علمی بررسی کنیم من که میگم دمای آتشفشان بسیار کشنده تر از Rocket Launcher هست. اما بحث من سر چیز دیگست. بعضی از سوال ها هنوز بی پاسخه. مثلا اونی که با وسکر تماس گرفت کی بود. همونجا که کریس و شوا باید جیل رو از P30 خلاص کنن.

آخرین ویرایش:
شرمنده مثل اینکه رد شدم. والا مرگ وسکر در پاره ای از ابهام قرار داره. همین حرف شما رو یه نفر هم تو فرومهای خارجی زده بود. والا اگه بخوایم از لحاظ علمی بررسی کنیم من که میگم دمای آتشفشان بسیار کشنده تر از Rocket Launcher هست. اما بحث من سر چیز دیگست. بعضی از سوال ها هنوز بی پاسخه. مثلا اونی که با وسکر تماس گرفت کی بود. همونجا که کریس و شوا باید جیل رو از P30 خلاص کنن.

دشمنت شرمنده باشه عزیز این چه حرفیه
منم با نظر شما موافقم
در ضمن با آواتار های وسکر که برا خودت میزاری به نظرم میاد مثل من تو بازی ها از وسکر خوشت بیاد
من اول وسکر رو دوست دارم بعد ایدا بعد هم جیل :biggrin1:

به نظر من که exella بوده:biggrin1:

حرف از TRICELL شد گفتم یه کارت از این شرکت بذارم شاید ربطی به بازی داشته باشه :biggrin1:
احد احد با اجازه :biggrin1:
tricell%20id%20card%20resident%20evil%205.jpg

دشمنت شرمنده باشه عزیز این چه حرفیه
منم با نظر شما موافقم
در ضمن با آواتار های وسکر که برا خودت میزاری به نظرم میاد مثل من تو بازی ها از وسکر خوشت بیاد
من اول وسکر رو دوست دارم بعد ایدا بعد هم جیل :biggrin1:

نه اتفاقا جيل رو بيشتر دوست دارم:biggrin1:

به نظر من که exella بوده:biggrin1:

خوب اين يكي از حدس ها هست. ممكنه يك Commander باشه.

حرف از TRICELL شد گفتم یه کارت از این شرکت بذارم شاید ربطی به بازی داشته باشه :biggrin1:
احد احد با اجازه :biggrin1:
tricell%20id%20card%20resident%20evil%205.jpg

:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or